Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μετά το ΧΧ τι;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#121ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 18:50

Erecozi έγραψε:
μεχρι στιγμης τα μελη μας εδω εχουν αλλαξει μηχανες και τελικα ξανακατεληξαν στο ΧΧ τωρα οσον αναφορα την μπεμπα δεν θα ακουσεις τα καλυτερα μια χαρα ειναι στα αμαξια αλλα οχι στις μηχανες μαλιστα ενα απο τα μελη μας ειχε και δικαστικη διαμαχη για ενα οχημα (καινουργιο) που πηρε και του βγηκε εντελως ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ μαλιστα σε αυτη την διαμαχη βγηκε κερδισμενος. το αφρικα ειναι παλιο αλλα δοκιμασμενο και απο θεμα χρηματων αν το ψαξεις λιγο ισως να μην χρειαστει να δωσεις το χχ (δεν ξερω βεβαια τα οικονομικα σου)
Σωστά τα λες,έτσι είναι. .....απλά το gs 1150 του 2003_200 δεν είχαν πολλά θέματα, το αφρικα είναι πολεμική μηχανή, και μάλλον αφρικα  και χχ θα καταλήξω. .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#122ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 18:54

lonerider έγραψε:
apostolos έγραψε:
δυσκολα βρισκεις κατι αναλογο.εξαιρετικο μηχανημα.να'ναι καλα ο ανθρωπος που μου ειπε μην εισαι χαζος μην παιρνεις το gs σαν το χχ δεν θα βρεις.
Προσωπικά το gs και να μου το χάριζαν δεν θα το καβαλαγα  πότε. ... smile
μερικα απο τα σχολια να σου θυμησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#123ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 18:59

Erecozi έγραψε:
lonerider έγραψε:
apostolos έγραψε:
δυσκολα βρισκεις κατι αναλογο.εξαιρετικο μηχανημα.να'ναι καλα ο ανθρωπος που μου ειπε μην εισαι χαζος μην παιρνεις το gs σαν το χχ δεν θα βρεις.
Προσωπικά το gs και να μου το χάριζαν δεν θα το καβαλαγα  πότε. ... smile
μερικα απο τα σχολια να σου θυμησω
Το 1200 εννοούσα smile γιατί συνδέθηκε με όλους του ς μάτσο τύπους που δεν είχαν ξανά καβάλησε μηχανή και την αγόραζαν για μόστρα. .....την φόρτωναν με στρατιωτικό εξοπλισμό  αξίας 1000 ευρό για να πάνε Ιταλία και Αυστρία. ...ένα πράγμα της μόδας, όπως και πολλά άλλα εδώ στην Ελλάδα. ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#124ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 19:56

lonerider έγραψε:
δυο ειναι οι σκεψεις μου,η πουλαω το χχ και παιρνω r1150gs η κανα africa twin για εκτος ευρωπης ταξιδια μια και οι δρομοι εκει δεν ειναι για χχ,η αν μπορω οικονομικα κραταω το χχ και παιρνω και την gs...δεν εχω ξανακαβαλησει dual sport  μηχανη...αλλα δεν μπορω να φανταστω και τον εαυτο μου χωρις στριταδικο...ετσι να βρεις ενα καλο στροφιλικη να το ευχαριστηθεις...  ολα θα κριθουν απο τα οικονομικα... smokin

Πληροφοριακά.. αν έχεις συνηθίσει τις ροπές και τα πλαγιάσματα του ΧΧ.. θα ξενερώσεις άσχημα με τη μπέμπα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#125ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 20:07

Menos έγραψε:
lonerider έγραψε:
δυο ειναι οι σκεψεις μου,η πουλαω το χχ και παιρνω r1150gs η κανα africa twin για εκτος ευρωπης ταξιδια μια και οι δρομοι εκει δεν ειναι για χχ,η αν μπορω οικονομικα κραταω το χχ και παιρνω και την gs...δεν εχω ξανακαβαλησει dual sport  μηχανη...αλλα δεν μπορω να φανταστω και τον εαυτο μου χωρις στριταδικο...ετσι να βρεις ενα καλο στροφιλικη να το ευχαριστηθεις...  ολα θα κριθουν απο τα οικονομικα... smokin

Πληροφοριακά.. αν έχεις συνηθίσει τις ροπές και τα πλαγιάσματα του ΧΧ.. θα ξενερώσεις άσχημα με τη μπέμπα..
ειμαι σιγουρος,για αυτο θελω να κρατησω και το χχ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#126ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 20:29

Την  AFRICA την είχα για πολλά χρόνια, Δε σπάει, δε χαλάει, ανεβοκατεβαίνει σκάλες καταπίνει νεροφαγώματα, λακκούβες, φυτευτές πέτρες, τα κάνει όλα χαλί.   ΑΛΛΑ:

α) Τρώει τον άμπακο (παλιά τεχνολογία)
β) Πρέπει να βρείς ένα καλοδιατηρημένο με λίγα χλμ και πάλι θα θέλει ενα σέρβις στο αμορτεσέρ ή αλλαγή (εκτός αν την πάρεις με αλλαγμένο)
γ) Να φτιάξεις τη σέλα γιατί σε μεγάλα ταξίδια με τη μαμά θα βγάλεις κάλους εκεί που ξέρεις.
δ) Με τριβάλιτσο είναι αηδία γιατί έχει μία εξάτμιση.
ε) Ιδρώνεις για να 200ρίσει (σε κατηφόρα)



Υπάρχει και η βαρκαντέρο καθώς και το βε-στρόμα σου για δυό, που έχουν καλύτερες επιδόσεις στο δρόμο και πιό άνετη θέση οδήγησης και για τον οδηγό και για τον συνεπιβάτη αλλά χειρότερες επιδόσεις εκτός δρόμου   (Γκάζια ΧΧ ξέχνατα)

ΥΓ: Σκυλομετανιωσα που την πούλησα. Έπρεπε να την είχα κρατήσει.  Μαζί με το ΧΧ φυσικά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ptinotrofos στις Δευ 9 Μαρ 2015 - 20:47, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#127ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 20:40

νομιζω με ενα καλο καθαρισμα ρυθμισμα κλπ το καρμπυρατερακι θα ειναι μια χαρα απο θεμα καταναλωσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#128ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 20:51

ptinotrofos έγραψε:
Την  AFRICA την είχα για πολλά χρόνια, Δε σπάει, δε χαλάει, ανεβοκατεβαίνει σκάλες καταπίνει νεροφαγώματα, λακκούβες, φυτευτές πέτρες, τα κάνει όλα χαλί.   ΑΛΛΑ:

α) Τρώει τον άμπακο (παλιά τεχνολογία)
β) Πρέπει να βρείς ένα καλοδιατηρημένο με λίγα χλμ και πάλι θα θέλει ενα σέρβις στο αμορτεσέρ ή αλλαγή (εκτός αν την πάρεις με αλλαγμένο)
γ) Να φτιάξεις τη σέλα γιατί σε μεγάλα ταξίδια με τη μαμά θα βγάλεις κάλους εκεί που ξέρεις.
δ) Με τριβάλιτσο είναι αηδία γιατί έχει μία εξάτμιση.
ε) Ιδρώνεις για να 200ρίσει (σε κατηφόρα)



Υπάρχει και η βαρκαντέρο καθώς και το βε-στρόμα σου για δυό, που έχουν καλύτερες επιδόσεις και πιό άνετη θέση οδήγησης και για τον οδηγό και για τον συνεπιβάτη   (Γκάζια ΧΧ ξέχνατα)

ΥΓ: Σκυλομετανιωσα που την πούλησα. Έπρεπε να την είχα κρατήσει.  Μαζί με το ΧΧ φυσικά.  
εχω οδηγησει αφρικα φιλου,μου αρεσει σαν μηχανη.Τωρα για το θεμα καταναλωσης δεν αλλαζει,με λιγα χιλιομετρα μηχανη 20ετιας δυσκολο,εννοηται ενα καλο σερβις,η τελικη δεν με ενδιαφερει σε τετοια μηχανη. Το βαρκαντερο πολυ βαρυ,το βε στρομα δεν το γουσταρω,παντα το αντιπαθουσα αυτο το μηχανακι.Και δικη μου γνωμη κακως το ποθλησες το αφρικα...βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#129ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:10

ptinotrofos έγραψε:
Με τριβάλιτσο είναι αηδία γιατί έχει μία εξάτμιση.

Βάλε 2 βαλίτσες να έχει και χαρακτήρα! laughing laughing

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 153
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#130ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:16

lonerider έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Την  AFRICA την είχα για πολλά χρόνια, Δε σπάει, δε χαλάει, ανεβοκατεβαίνει σκάλες καταπίνει νεροφαγώματα, λακκούβες, φυτευτές πέτρες, τα κάνει όλα χαλί.   ΑΛΛΑ:

α) Τρώει τον άμπακο (παλιά τεχνολογία)
β) Πρέπει να βρείς ένα καλοδιατηρημένο με λίγα χλμ και πάλι θα θέλει ενα σέρβις στο αμορτεσέρ ή αλλαγή (εκτός αν την πάρεις με αλλαγμένο)
γ) Να φτιάξεις τη σέλα γιατί σε μεγάλα ταξίδια με τη μαμά θα βγάλεις κάλους εκεί που ξέρεις.
δ) Με τριβάλιτσο είναι αηδία γιατί έχει μία εξάτμιση.
ε) Ιδρώνεις για να 200ρίσει (σε κατηφόρα)



Υπάρχει και η βαρκαντέρο καθώς και το βε-στρόμα σου για δυό, που έχουν καλύτερες επιδόσεις και πιό άνετη θέση οδήγησης και για τον οδηγό και για τον συνεπιβάτη   (Γκάζια ΧΧ ξέχνατα)

ΥΓ: Σκυλομετανιωσα που την πούλησα. Έπρεπε να την είχα κρατήσει.  Μαζί με το ΧΧ φυσικά.  
εχω οδηγησει αφρικα  φιλου,μου αρεσει σαν μηχανη.Τωρα για το θεμα καταναλωσης δεν αλλαζει,με λιγα χιλιομετρα μηχανη 20ετιας δυσκολο,εννοηται  ενα καλο σερβις,η τελικη δεν με ενδιαφερει σε τετοια μηχανη. Το βαρκαντερο πολυ βαρυ,το βε στρομα δεν το γουσταρω,παντα το αντιπαθουσα αυτο το μηχανακι.Και δικη μου γνωμη κακως το ποθλησες το αφρικα...βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα...                                                        

Λεφτά δεν είχα!!! Αλλά είναι και σαν τις γυναίκες, Όταν κυνηγάς την καινούργια φτύνεις την παλιά και αφού την φτύσεις σου λείπουν τα σουτζουκάκια που σου 'φτιαχνε laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#131ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:26

χαχαχαχα...μερακλης ο πτηνοτροφος...ρε μενιο αυτες ειναι για να παρεις και το προκατ σπιτι μαζι σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#132ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:39

lonerider έγραψε:
χαχαχαχα...μερακλης ο πτηνοτροφος...ρε μενιο αυτες ειναι για να παρεις και το προκατ σπιτι μαζι σου...

Για τα απαραίτητα της κυράς είναι, τα δικά μας πράγματα τα κουβαλάμε στο τσαντάκι της μέσης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ιωνας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#133ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:50

Μωρε ας μην ειχα αναγκη τα χρηματα στην συγγεκριμενη χρονικη στιγμη και δεν το πουλαγα με τιποτα.Δεν με εχει αφησει ποτε παραπονεμενο.Βεβαια εχω και ενα γεματο βιβλιο με τα σερβις του ευλαβικα και στην ωρα τους.Αλλα κακα τα ψεματα και το ξερω οπως μου εγραψαν και δυο παιδια εδω,θα το μετανιωσω...Αλλα σαν το μαυροπουλι κανενα.
Υ/Σ Αυτο το εχω ακουσει και απο αλλα φιλαρακια που το ειχαν και εχουν αλλη μηχανη τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#134ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 21:59

ιωνας έγραψε:
Μωρε ας μην ειχα αναγκη τα χρηματα στην συγγεκριμενη χρονικη στιγμη και δεν το πουλαγα με τιποτα.Δεν με εχει αφησει ποτε παραπονεμενο.Βεβαια εχω και ενα γεματο βιβλιο με τα σερβις του ευλαβικα και στην ωρα τους.Αλλα κακα τα ψεματα και το ξερω οπως μου εγραψαν και δυο παιδια εδω,θα το μετανιωσω...Αλλα σαν το μαυροπουλι κανενα.
Υ/Σ Αυτο το εχω ακουσει και απο αλλα φιλαρακια που το ειχαν και εχουν αλλη μηχανη τωρα.
τι λεει υπαρχει ενδιαφερον?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 Empty
#135ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά το ΧΧ τι;;;   Μετά το ΧΧ τι;;; - Σελίδα 9 EmptyΤρι 10 Μαρ 2015 - 10:01

- Μετά το ΧΧ τι;;;
- καλά πλακα με κανεις ? άλλο XX φυσικά yess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
 

Μετά το ΧΧ τι;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Μετά το ΧΧ... τί.. ?
» Μετα απο μια ..........
» Μετά από 6 χρόνια
» τρεμουλο μετα τα 150
» Ζωή μετά τον θάνατο...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Η Διαχείριση προτείνει..-
^ Back to Top