Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Μαρ 2012 - 9:01

Για καλη λυση ξερει οποιος τα εχει δοκιμασει, για καλες τιμες εχεις σιγουρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 13:21

Ενα νεο για αναρτησεις. Σε επικοινωνια με τη μοτοδυναμικη και τον αντιπροσωπο στην πατρα εμαθα οτι: υπαρχει ελλειψη πισω αμορτισερ ohlins (η τιμη του ηταν 770+φπα) και μπροστα υπαρχουν μονο ελατηρια, οχι ολοκληρο πηρουνι (εκανα ερωτηση για upside-down ohlins). Αναμενω τηλ. και για wp. Αυτα για οποιους ενδιαφερονται και θα κανω και ενα τηλ. καποια στιγμη σε ενα φιλο φιλαδελφειωτη που νομιζω οτι δουλευει ακομα στη yamaha μηπως και...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 13:22

Βεβαια αν και ο pissaman ηθελε να δωσει και μια τιμη και για πισω ρυθμιζομενο δοκιμασμενο αμορτισερ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 13:27

[quote="pissaman"]Στα φρένα, στα σαμάρια κτλ.


Όταν κινείσαι γρήγορα, η ανάρτηση είναι συμπιεσμένη ! wink Εκτός αυτού, είναι τόσο σκληρό όσο και ένα γραμμικό! Δεν είναι ποτέ πιο μαλακό από αυτό!

Πραγματικά πολύ καλή λύση.

125€ ελατήρια - λάδια εμπρός
125€ ελατήριο πίσω
+ εργατικά!



Επειδη πισω φοραω Ohlins οι τιμες για μπροστα εαν βαλουμε τα αντιστοιχα τι παιζουν ?
Σορρυ που ρωταω απο εδω αλλα ειμαι και λιγο μακρια για να ερθω απλα για ερωτησεις !
Φυσικα εαν το αποφασισω (λογω οικονομικων) θα περασω μια πρωτα να δεις τι ακριβως χρειαζεται !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 16:59

pissaman έγραψε:
Στα φρένα, στα σαμάρια κτλ.


Όταν κινείσαι γρήγορα, η ανάρτηση είναι συμπιεσμένη ! wink Εκτός αυτού, είναι τόσο σκληρό όσο και ένα γραμμικό! Δεν είναι ποτέ πιο μαλακό από αυτό!

Πραγματικά πολύ καλή λύση.

125€ ελατήρια - λάδια εμπρός
125€ ελατήριο πίσω
+ εργατικά!



Για την βόλτα, πραγματικά θέλω να κάνω μία βόλτα με το μηχανάκι, αλλά είμαι απίστευτα πιεσμένος από χρόνο.
Δουλεύω 7 ημέρες την εβδομάδα 10-14 ώρες την ημέρα. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω. Θα προσπαθήσω, χωρίς να υπόσχομαι τίποτα!
για πες τον πατερα να ανεβη καμια φορα απο την κρητη που εχει αραξει να βαλει κανενα χερακι ..... αντε το παρακανε στης διακοπες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 19:28

pissaman έγραψε:
Στο δικό μου, είχα αλλάξει ελατήρια εμπρός - πίσω με HyperPro.


Κανονικά χρειάζεται να μετρήσουμε την απόσταση από την τιμονόπλακα μέχρι το επάνω μέρος της μπουκάλας ΧΩΡΙΣ να συμπεριλάβουμε την τάπα της μπουκάλας. Αυτό το νούμερο, από το εργοστάσιο είναι 39χιλιοστά.
Αν θέλουμε να είναι λίγο πιο στριφτερό, το κάνουμε 44 (+5 χιλιοστά).

Αχ ρε Χρηστο,τετοια γραφεις (και πολυ καλα κανεις) και με φορτωνεις αγχος...... time out
Που να πω κανα τετοιο στον μαστορα στο συνεργειο....
Σε στραβοκοιτανε 9 στις 10 φορες,αν τους κανεις και παρατηρηση στην λενε αλλιως μετα,και ξυνιζουν...
Εισαι και 600 χλμ μακρυα ρε γμτ,να καναμε δουλεια,ετσι και αλλιως με τοσες συμβουλες εδω μεσα,εγω νιωθω υποχρεος κιολας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 19:33

ετσι και αλλιως με τοσες συμβουλες εδω μεσα,εγω νιωθω υποχρεος κιολας....[/quote]


plus1 plus1 plus1 plus1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:57

γιαγια αρκουδα έγραψε:
pissaman έγραψε:
Στα φρένα, στα σαμάρια κτλ.


Όταν κινείσαι γρήγορα, η ανάρτηση είναι συμπιεσμένη ! wink Εκτός αυτού, είναι τόσο σκληρό όσο και ένα γραμμικό! Δεν είναι ποτέ πιο μαλακό από αυτό!

Πραγματικά πολύ καλή λύση.

125€ ελατήρια - λάδια εμπρός
125€ ελατήριο πίσω
+ εργατικά!



Για την βόλτα, πραγματικά θέλω να κάνω μία βόλτα με το μηχανάκι, αλλά είμαι απίστευτα πιεσμένος από χρόνο.
Δουλεύω 7 ημέρες την εβδομάδα 10-14 ώρες την ημέρα. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω. Θα προσπαθήσω, χωρίς να υπόσχομαι τίποτα!
για πες τον πατερα να ανεβη καμια φορα απο την κρητη που εχει αραξει να βαλει κανενα χερακι ..... αντε το παρακανε στης διακοπες..
ΩΠ! ξέρεις τον πατέρα μου;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 21:59

icelover έγραψε:
pissaman έγραψε:
Στο δικό μου, είχα αλλάξει ελατήρια εμπρός - πίσω με HyperPro.


Κανονικά χρειάζεται να μετρήσουμε την απόσταση από την τιμονόπλακα μέχρι το επάνω μέρος της μπουκάλας ΧΩΡΙΣ να συμπεριλάβουμε την τάπα της μπουκάλας. Αυτό το νούμερο, από το εργοστάσιο είναι 39χιλιοστά.
Αν θέλουμε να είναι λίγο πιο στριφτερό, το κάνουμε 44 (+5 χιλιοστά).

Αχ ρε Χρηστο,τετοια γραφεις (και πολυ καλα κανεις) και με φορτωνεις αγχος...... time out
Που να πω κανα τετοιο στον μαστορα στο συνεργειο....
Σε στραβοκοιτανε 9 στις 10 φορες,αν τους κανεις και παρατηρηση στην λενε αλλιως μετα,και ξυνιζουν...
Εισαι και 600 χλμ μακρυα ρε γμτ,να καναμε δουλεια,ετσι και αλλιως με τοσες συμβουλες εδω μεσα,εγω νιωθω υποχρεος κιολας....
Παιδιά, αυτό είναι το πιο εύκολο πράγμα να το κάνετε μόνοι!!!
Κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα βάλω φωτο-ρεπορτάζ για το DIY
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 22:03

Παίδες, η Μοτοδυναμική έχει έλειψη, γιατί μάλλον έχασε την αντιπροσωπία.
Δυστυχώς δεν έχω λεπτομέρειες αυτή τη στιγμή περισσότερες.
Το πρωί που θα έχω τελειώσει (ελπίζω) με το φορμάτ του υπολογιστή μου, θα σας ενημερώσω για καμιά τιμούλα.

Προσωπικά στο RR μου έχω βάλει:
http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Honda_CBR-1000-RR-04-05/Specific/Brand_Bitubo/6962_H0122ECH29-Bitubo-ECH29-Full-Pressure-System-Racing-Fork-Cartridge-Kit-for-Honda-CBR-1000-RR-04-07.htm
+
http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Honda_CBR-1000-RR-04-05/Specific/Brand_Bitubo/7873_H0120XXF31-Bitubo-Rear-Shock-Absorber-for-Honda-CBR-1000-RR-04-07.htm
και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Για ohlins, έχω μία άκρη στην Ιταλία, αλλά θα χρειαστώ μία δυο μέρες για τιμούλα. (να τελειώσω με το παλιομηχάνημα στο γραφείο που με ταλαιπωρεί).

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 22:07

mcneosxx έγραψε:

Επειδη πισω φοραω Ohlins οι τιμες για μπροστα εαν βαλουμε τα αντιστοιχα τι παιζουν ?
Σορρυ που ρωταω απο εδω αλλα ειμαι και λιγο μακρια για να ερθω απλα για ερωτησεις !
Φυσικα εαν το αποφασισω (λογω οικονομικων) θα περασω μια πρωτα να δεις τι ακριβως χρειαζεται !
Όλα τα ελατήρια, στις ίδιες τιμές παίζουν.
Από 110-130€.
Δεν υπάρχει σπουδαία διαφορά.
Απλά αν έχεις βάλει από μία εταιρία πίσω, καλό είναι να βάλεις της ίδιας και εμπρός!
Έτσι για το τεκνοποιώ το!
Κλείνω (για να μη φάω παντόφλα και τα λέμε αύριο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 19 Μαρ 2012 - 22:29

pissaman έγραψε:
mcneosxx έγραψε:

Επειδη πισω φοραω Ohlins οι τιμες για μπροστα εαν βαλουμε τα αντιστοιχα τι παιζουν ?
Σορρυ που ρωταω απο εδω αλλα ειμαι και λιγο μακρια για να ερθω απλα για ερωτησεις !
Φυσικα εαν το αποφασισω (λογω οικονομικων) θα περασω μια πρωτα να δεις τι ακριβως χρειαζεται !
Όλα τα ελατήρια, στις ίδιες τιμές παίζουν.
Από 110-130€.
Δεν υπάρχει σπουδαία διαφορά.
Απλά αν έχεις βάλει από μία εταιρία πίσω, καλό είναι να βάλεις της ίδιας και εμπρός!
Έτσι για το τεκνοποιώ το!
Κλείνω (για να μη φάω παντόφλα και τα λέμε αύριο)

thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 7:50

pissaman έγραψε:
Παίδες, η Μοτοδυναμική έχει έλειψη, γιατί μάλλον έχασε την αντιπροσωπία.
Δυστυχώς δεν έχω λεπτομέρειες αυτή τη στιγμή περισσότερες.
Το πρωί που θα έχω τελειώσει (ελπίζω) με το φορμάτ του υπολογιστή μου, θα σας ενημερώσω για καμιά τιμούλα.

Προσωπικά στο RR μου έχω βάλει:
http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Honda_CBR-1000-RR-04-05/Specific/Brand_Bitubo/6962_H0122ECH29-Bitubo-ECH29-Full-Pressure-System-Racing-Fork-Cartridge-Kit-for-Honda-CBR-1000-RR-04-07.htm
+
http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Honda_CBR-1000-RR-04-05/Specific/Brand_Bitubo/7873_H0120XXF31-Bitubo-Rear-Shock-Absorber-for-Honda-CBR-1000-RR-04-07.htm
και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Για ohlins, έχω μία άκρη στην Ιταλία, αλλά θα χρειαστώ μία δυο μέρες για τιμούλα. (να τελειώσω με το παλιομηχάνημα στο γραφείο που με ταλαιπωρεί).

Να μας πεις και για το xx για bitubo πισω ρυθμιζομενο και μπροστα ολοκληρο αν βγαζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 15:22

Μπροστά δεν βγάζουν ολόκληρο, μόνο ελατήρια. Για πίσω, είμαστε εδώ: http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Honda_CBR-1100-99-/Specific/Brand_Bitubo/

Σε κάθε περίπτωση, περιμένω σε μερικές ημέρες τον τιμοκατάλογο της Ohlins από Ελλάδα και θα μάθω και από Ιταλία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....   Βελτιωση μπροστινου συστηματος..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Μαρ 2012 - 15:30

Σερβις σε αυτα γινεται? Και εχεις και καμια λυση για μπροστα για ολοκληρο (για μεγαλη αλλαγη δηλαδη ως προς το κρατημα)?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βελτιωση μπροστινου συστηματος.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Πρόσφυση μπροστινού....
» θόρυβος μετα απο αφαίρεση του συστήματος Pair
» Συντήρηση συστήματος ψύξης
» Συντήρηση συστήματος ψύξης
» Επισκευη μπροστινου cbr600f 2007

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top