Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 5 Μάης 2017 - 21:16

Το σενάριο έχει ως εξής.. από τρόμπα μπροστά σε μονάδα , από μονάδα σε δαγκάνα δεξιά και από δεξιά δαγκάνα σε αριστερή τύπου γέφυρα… δηλαδή θα ξηλωθούν όλα όσα έχουν να κάνουν με μπροστινό φρένο και από ότι βλέπω το350αρι δε το γλυτώνω και βαλε ίσως. Πίσω θα προστεθούν δυο και δε θα πειράξω συνδυασμένα καθόλου. Ναι υπάρχουν επίσημοι αντιπρόσωποι γνωστών εταιριών , μίλησα το πρωί . το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να βρω τρόπο να συνδέσω( τρία) σωληνάκια μαζί() ώστε να κρατήσω τα συνδυασμένα, άρα μάλλον πρέπει να πάω σε λύση συλλέκτη..κάτι έχω στο μυαλό μου!!! Το κακό με τα πρεσαριστα γνωστών εταιριών είναι ότι πρεσάρουν μόνο στρογγυλό ρακόρ… δεν δίνουν άλλες επιλογές σε σπειρώματα όπως είναι για παράδειγμα τα κιτ για κάθε μηχανή που τα μαρκούτσια τους συνδέονται πάνω στα άκαμπτα ατσάλινα … τέλος πάντων όπως και να έχει σε πρεσαριστα θα κατευθυνθώ για να είμαι σίγουρος,τουλαχιστον εδω κερκυρα δεν εχω επιλογες .Σας ευχαριστω παντως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 6 Μάης 2017 - 22:38

πωωω.... μπραβο!!! εγώ θα έλεγα να το κατοχυρώσεις... νομίζω αυτό που κάνεις... είναι μοναδικό... μεγάλη υπόθεσηη!!!! Μ Π Ρ Α Β Ο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Μάης 2017 - 10:46

Μοναδικό όχι... το μοναδικό xx με abs ομως,,χωρις να πειράξω συνδυασμένα,, θα δοκιμαστεί σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Μάης 2017 - 14:51

gerolukas έγραψε:
.... το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να βρω τρόπο να συνδέσω( τρία) σωληνάκια μαζί() ώστε να κρατήσω τα συνδυασμένα, άρα μάλλον πρέπει να πάω σε λύση συλλέκτη...

Η Goodridge έχει στη γκάμα της και εξάρτημα Τ (ταφ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Μάης 2017 - 15:49

ενα λινκ κατι??? inbox αν θες για να μη θεωρηθει διαφημιση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Μάης 2017 - 16:00

Το είχα πάρει πριν χρόνια από μαγαζί. Η εταιρία είναι γνωστή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 16 Μάης 2017 - 13:17

αισθητηρας πισω τροχου εγκατασταθηκε χωρις μηχανουργειο χωρις κολλησεις τιποτα.. μια τρυπα ακριβειας για το ματακι κ ενα σπειρωμα Μ6 .. την ιδεα την πηρα απο το cb1300 οπου και η honda εκει τον τοποθετησε... το αρνητικο ειναι οτι για να βγει και να αλλαχτει πρεπει να λυθει ροδα.. λιγο το κακο!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 11:09

Κύριοι καλημέρα!! Όλα με την εγκατάσταση του abs έχουν πάει καλά μέχρι στιγμής… τα πάντα έτοιμα εκτός από τα σωληνάκια… μέχρι και το προειδοποιητικό Λεντάκι είναι έτοιμο . έδωσα λογική λειτουργιάς και σχέδιο σε έναν ηλεκτρονικό και έφτιαξε μια πλακετιτσα .έκανα αναγνώριση βλαβών βάση οδηγιών Μανουαλ και δεν έδειξε τίποτα.. σβήνει κανονικά μετά τα 10 χιλ /ωρ και δεν καταχωρεί καμία βλάβη εδώ και τρεις μερεσ που το δοκιμάζω .. άρα θεωρητικά έχω πέσει σε όλα μέσα όσο αφορά την αρχή λειτουργιάς της συσκευής και οι αισθητήρες είναι στα σωστά διάκενα και διαβάζουν σωστά τη γωνιακή ταχύτητα του κάθε τροχού, διαφορετικά θα είχα ενδείξεις από το λαμπάκι. Τώρα το πρόβλημα μου είναι το εξής: δεν μπορώ να βρω ρακόρ υψηλής το όποιο θα ξεκάνει με banjo και να καταλήγει σε θηλυκό σπείρωμα για να βιδώσω μετά αλλά δυο banjo μαζί ώστε να κρατήσω τα συνδυασμένα. Έχω κάνει αρκετά τηλεφωνά αλλά κανένας δεν το έχει. Έχω βρει Φώτο από γνώστες εταιρίες και ξέρω σίγουρα ότι υπάρχει αλλά δε μπορώ να το βρω.. όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμήσω.. είναι το μοναδικό πράγμα που με κολλάει.. αν συνδέσω υδραυλικά δοκιμάζω κατευθείαν και θα σας έχω βίντεο με τα αποτελέσματα.
Η Φώτο που ακόλουθει από άλλη μηχανή ,για να δείτε τι εννοώ (σωληνάκι υψηλής από μπάντζο σε θηλυκό σπείρωμα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 11:14

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Βλέπουμε σωληνάκι υψηλής να καταλήγει σε θηλυκό σπείρωμα ώστε να μπορεί να βιδώσει κανονική βίδα σαν αυτή που βιδώνει στην Τρομπα και στις δαγκάνες. Αν βρω αυτό το ρακορ τέλειωσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 11:41

gerolukas έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Βλέπουμε σωληνάκι υψηλής να καταλήγει σε θηλυκό σπείρωμα ώστε να μπορεί να βιδώσει  κανονική βίδα σαν αυτή που βιδώνει στην Τρομπα και στις δαγκάνες. Αν βρω αυτό το ρακορ τέλειωσα.

Αν δεν το βρεις, μήπως κάνεις δουλειά με αντάπτορα φτιαγμένο σε μηχανουργείο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 11:45

αν δε το βρω θα φτιαξω συλλεκτη σε μηχανουργειο.. ειναι πιο ασφαλες.. αλλα υπαρχει γιατι να μη το βρω? ξερω οτι υπαρχει, ειμαι σιγουρος,, αλλα ποιος θα το εχει..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 15:29

τελικα παιδια ηταν κατω απο τη μυτη μου το συγκεκριμενο ρακορ και δεν το ηξερα... εκανα μια βολτα στο ,Ζωτο, εκει που αγοραζω λαδια και λοιπα και τσουπ μπροστα μου... το απογευμα λογικα τα του πισω φρενου θα ειναι πανω στη μοναδα συνδεμενα για δοκιμη. ισως το βραδυ να εχω και αποτελεσματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 23:23

Καλησπέρα σε όλους… μπαίνω κατευθείαν στο θέμα.
Η απάντηση στο αν μπορεί σε ένα xx να εγκατασταθεί μονάδα abs , είναι :
Ναι!!!μπορεί να γίνει και δουλεύει άριστα.
Αφού λοιπόν σήμερα βρήκα το ρακορακι που έψαχνα , αγόρασα και δυο σωληνάκια υψηλής της braking .. μόνο για το πίσω φρένο… έκανα την εγκατάσταση ακριβώς όπως είχα σχεδιάσει από την αρχή.. έκανα εξαερώσεις και βγήκα στο δρόμο όπου έκανα τις δόκιμες πριν το abs.
Το αποτέλεσμα εκπληκτικό. Δούλεψε με την πρώτη πετάλια . δε γλίστρησε καθόλου ο τροχός ,η αίσθηση στο πετάλι του φρένου είναι ΙΣΑ που το καταλαβαίνεις… δεν έχει πολλά τραντάγματα και λόγο βάρους της μηχανής ούτε πολλά κρακ Κουκ. Αφήνει και ξανά πιάνει ακριβώς εκεί που πρεπει δεν τρομάζει ούτε στις στροφές, ΙΣΑ που καταλαβαίνει κάποιος ότι μπλόκαρε ο τροχός με ένα πολύ μικρό γλίστρημα της ουράς… δηλαδή εκεί που ξεκινάει να γλιστρήσει ο τροχός λόγο κλίσης τον ξεμπλοκάρει αμέσως χωρίς να με φοβίσει καθόλου παρόλο που ήμουν σε στροφή… επόμενο τεστ θα γίνει σε νερά με κάμερα για να δείτε και σεις πως λειτούργει και αποστάσεις φρεναρίσματος με abs και χωρίς abs..άρα λοιπόν αφού δούλεψε το πίσω θα δουλέψει σίγουρα και το μπροστά… πρέπει να ακουμπήσω όμως 200 ευρώ για τα σωληνάκια και θα καθυστερήσει αυτό λογο ρευστότητας…!!!
Αυτά για την ώρα… θα επανέλθω με πλήρες υλικό… καταλαβαίνετε φαντάζομαι τη χαρά μου ,που τόσος κόπος ,έπιασε τελικά τόπο με άριστα αποτελέσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤρι 23 Μάης 2017 - 23:38

Πραγματικά χαίρομαι ρε φίλε. Θα ήταν άδικο μετά τόσο κόπο και μελέτη να μην είχε επιτυχία.  Μπράβο και πάλι μπράβο. Περιμένουμε την συνέχεια με ανυπομονησία.  Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 4 EmptyΤετ 24 Μάης 2017 - 0:08

Ευχαριστώ Κώστα,, πραγματικά πολύς κόπος.. μέχρι τώρα μου έχει στοιχίσει αυτή η ιστορία και χρόνο και χρήμα.. χαλάλι όμως.. τώρα μένει να περιποιηθώ ότι έφτιαξα ώστε να φαίνεται ωραίο και στο μάτι, αφού λειτούργησε . νομίζω τελικά ότι είναι πολύ καλή επένδυση για το xx , και για το κεφάλι μου φυσικά.. όπως είπα και στην αρχή βεβαία ,δε στηρίζουμε σε καμία περίπτωση την ασφάλεια μας σε ηλεκτρονικά συστήματα, πάντα τηρούμε κανόνες ασφάλειας , αλλά αν υπάρχουν και λειτουργούν καλό είναι, κακό δε το λες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Μετατροπή...
» Μετατροπη απο 954RR σε 900
» ΑΝΟΡΘΩΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΧ1100 98
» κοστος συντηρησης 48.000 χλμ ΧΧ1100
» Μετατροπή γυροσκοπικής βαρύτητας;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Ανακατασκευές/Βελτιώσεις-
^ Back to Top