Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 8:17

να κατι που βρηκα . δυστυχως στην περιπτωση μας δε μπορω να βρω βασεις για τα ματακια οπου να ταιριαζουν στο xx...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 13:00

gerolukas έγραψε:
να κατι που βρηκα . δυστυχως στην περιπτωση μας δε μπορω να βρω βασεις για τα ματακια οπου να ταιριαζουν στο xx...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Να τις σχεδιάσεις και να τις κατασκευάσεις σε μηχανουργείο? Λέω εγώ τώρα. Αν και φαντάζομαι ότι έχεις εξετάσει ήδη αυτήν την εκδοχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 18:30

πολυ καλα τα λες...Εδώ Κέρκυρα αδύνατον τέτοια κατασκευή..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 19:00

Βασικά το έτρεξα λίγο αυτές τις μέρες γιατί θα μπει συνεργείο να κάνω τσιμουχάκια καλαμιών ρουλεμάν τιμονιού και τροχών,. Το μόνο που θέλω είναι να μπει η μονάδα πάνω να γίνει και το υδραυλικό και το ηλεκτρολογικό κομμάτι μια και καλή. Μη μπαινοβγαίνω στα συνεργεία. Τα δισκάκια είναι έτοιμα βιδωμένα και οι τροχοί πάνω. Δηλαδή η μηχανή κινείται. Τώρα αν το μοναδικό πρόβλημα που μου μείνει είναι σωστές και καλαίσθητες βάσεις για ματάκια ,τότε δε μπορεί, κάτι θα σκεφτούμε . αν ξέρει κάποιος κάποιο μηχανουργείο με μηχανήματα τέτοια που μπορεί να φέρει διάκενα με ακρίβεια 0,2-1,2 που είναι τα όρια τότε δε το συζητάμε.. για την ώρα πάντως, τις δόκιμες θα τις κάνω με βάσεις ρυθμιζόμενες ώστε να κάνω διάγνωση σφαλμάτων εν λειτούργει της μονάδας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 19:52

Προς τους διαχειριστές: Αν θεωρηθεί διαφήμιση ας σβηστεί [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Απλά είπα να το βάλω εδώ μήπως το χρειάζεται και κάνας άλλος το link.

Νίκο είναι καλοί αλλά δουλεύουν με σχέδιο autocad, βέβαια έχουν και αρκετούς μηχανικούς εκεί για βοήθεια, οπότε τους παίρνεις ένα τηλ και το συζητάτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017 - 21:44

auto cad το δουλευω και γω καλα μεχρι και 3δ ..τους το δινω ετοιμο. το θεμα ειναι αν καποιος μου φτιαξει νεο ανταπτορα για δαγκανα θα ειναι εμπιστοσυνης.???.. φρενα ειναι αυτα. εκτος και κρατησω το σηιμειιο στηρηξης ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 30 Απρ 2017 - 22:00

Καλησπέρα σε όλους
. Λοιπόν: δισκάκια έτοιμα βιδωμένα. Βάση αισθητήρα Εμπρός έτοιμη βιδωμένη φιλαρισμένη κεντραρισμένη. Κράτησα αυτή που έφτιαξα εγώ αλλά σουλουπώθηκε και σταθεροποιήθηκε πολύ καλά, ο χορός που θα φιλοξενηθεί η μονάδα είναι έτοιμος και η μονάδα τοποθετημένη … το μόνο που λείπει είναι η βάση πίσω για το αισθητήριο αλλά περιμένω από μέρα σε μέρα ολόκληρη τη βάση του cβf όπου θα κόψω το κομμάτι που με ενδιαφέρει και αφού το ταιριάξω με το φιλεράκι θα το κολλήσει ένα μαστορακι που βρήκα εδώ με αλουμινοκολληση.. δεν γινόταν κάτι άλλο.!!! Το άλλο πρόβλημα που παρουσιάστηκε είναι μια μικρή πολύ μικρή στρέβλωση του πίσω δίσκου ..τη μέτρησα και είναι ιση με το φίλερ 35 … η έτσι τον παρέλαβα η ο τύπος στον τόρνο έσφιξε πολύ το στοκ. Όπως και να έχει είναι μέσα στα όρια 0,2- 1,2.!! Τώρα ,, που θα βρω σωληνάκια υψηλής ??? έρχονται έτοιμα στα μετρά που θέλω η έρχονται κομμάτι και τα φτιάχνει ο μηχανηκουλης??.. θέλουμε ένα από εμπρός τρόμπα στη μονάδα και πάλι εμπρός και το ίδιο και πίσω. Ρώταω να μάθω μη μου πιάσουν τον … στην τιμή.. έχω γλυτώσει μέχρι τώρα ένα σορό έξοδα με αυτά που φτιάχνω εγώ αλλά με υψηλής δεν έχω ασχοληθεί ποτέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Μάης 2017 - 5:12

Υπάρχουν και έτοιμα και του μέτρου σωληνάκια υψηλής. Στο ΧΧ δεν μπορείς να διαλέξεις φτηνά. Να προτιμήσεις αυτά που έχουν πλαστική επικάλυψη γύρω από το ανοξείδωτο γιατί αυτά δεν γρατζουνάνε ότι είναι δίπλα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Μάης 2017 - 9:45

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Μάης 2017 - 10:11

και δω μια μακρυνη να το δειτε σε σχεση με ολη τη μηχανη.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Μάης 2017 - 10:17

Άρα μου έμεινε… ο αισθητήρας πίσω που έρχεται, να συνδέσω τη μονάδα με την μπαταρία ,να συνδεθούν τα υψηλής ( δεν τα έχω βρει ακόμα) και δοκιμάζω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolukas
Μέλος
Μέλος
gerolukas

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Τόπος : Κέρκυρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 5 Μάης 2017 - 12:07

Καλημέρα σε όλους!! Χρειάζομαι βοήθεια……!!!! Βρίσκομαι στο κομμάτι σύνδεσης της μονάδας abs με το υδραυλικό μέρος. Ρώτα από δω και από κει (σε μηχανικούς της περιοχής) για σωληνάκια υψηλής πίεσης… οι εδώ μηχανικοί μου λένε να πάρω σωληνάκι με το μετρό και να συνδέσω με ρεκόρ..δηλαδή να αγοράσω τα υλικά και να τους τα πάω να συνδέσουν τα ρεκόρ… μέχρι εδώ δεκτών. Και αναρωτιέμαι εγώ τώρα είναι σίγουρο? Είναι ασφαλές να συνδέσω με ρακόρ? Πληρούν τα ρακορ τις προδιαγραφές για μηχανές 250 κιλά- 300κλμ/ω? όλοι λένε ναι, είναι αξιόπιστα και ασφαλή… προσοχή.. δε ψάχνω να γλυτώσω χρήματα εδώ / το μόνο που ψάχνω είναι να είμαι σίγουρος στο φρενάρισμα.. είτε με abs είτε όχι οι πιέσεις που ασκούνται είναι ίδιες. Τώρα Γω ποιον να πιστέψω? Εταιρίες που τα πρεσάρουν ( βρήκα στην Αθήνα ,τους λες μετρά και γωνία ρακόρ και στα πρεσάρουν εκείνοι και μάλιστα γνωστής εταιρίας) η τους άλλους που δίνουν μετρά και κοχλιωτό κωνικό ρεκόρ… εδώ σηκώνω τα χεριά ψηλά.. δε μπορώ να κρίνω.. όποιος μπορεί βοηθαει.


Άλλωστε τα λαστιχένια σωληνάκια είναι πάνω 12 χρόνια και συμφώνα με αυτά που διαβάζω πρέπει να αλλάζονται κάθε 4 χρόνια.. βεβαία δε διάβασα κάτι τέτοιο στο serves manual αλλά καλό είναι στη δεκαετία να αλλάζονται . κακό δε το λες! Εεε και επί τη ευκαιρία θα τα αλλάξω και γω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 5 Μάης 2017 - 16:56

Έχουν τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή να τα παραγγείλεις και να στα στείλουν έτοιμα από το να πάρεις με το μέτρο κλπ κλπ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 5 Μάης 2017 - 18:22

Νίκο  αν θες να αλλάξεις όλα τα σωληνάκια από το  ΧΧ  υπάρχουν  και έτοιμα σετ από γνωστές εταιρείες  (όπως της  Hel .... ή  της  Goodrich ...κλπ )... Εγώ είχα βάλει της  Hel  στα συνδυασμένα ....10 σωληνάκια  στα φρένα  , και 1 συμπλέκτη !!!  Κάνε μια ερώτηση στο Μιχάλη  Σπηλιώτη , που τα αντιπροσωπεύει !!!.Από κει και πέρα  φτιάχνει και  πρεσάρει (της Hel)... ότι θέλεις  (και σε χρώμα)...στα μέτρα που θες και με  γωνία στα ρεκόρ  (inox) ,  που χρειάζεσαι !!!  
 Εγώ  πριν λίγο καιρό  έφτιαξα 2 μπροστινά της  Hel   σ΄αυτόν , ( γιατί άλλαξα όλο το μπροστινό με USD  , και κατάργησα τα συνδυασμένα )...
Τη παραγγελία την έκανα με τηλεφωνική συνεννόηση !!! Και έβαλα στα άκρα ρακόρ με τις γωνίες που ήθελα !!! ...(γιατί έχω αλλάξει και τις τρόμπες με άλλες,  ακτινικές , που πιάνουν τα σωληνάκια από κάτω )...Πάρε τηλ.  και θα σου δώσουν πληροφορίες ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimakos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Jimakos

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2016

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..   ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100.. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 5 Μάης 2017 - 18:43

Ρίξε μία ματιά και σε αυτά   [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ABS - AFTER MARKET.. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΧΧ1100..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Μετατροπή...
» Μετατροπη απο 954RR σε 900
» ΑΝΟΡΘΩΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΧ1100 98
» κοστος συντηρησης 48.000 χλμ ΧΧ1100
» Μετατροπή γυροσκοπικής βαρύτητας;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Ανακατασκευές/Βελτιώσεις-
^ Back to Top