Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 40 ... 64  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#241ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠεμ 14 Νοε 2013 - 23:23

Αφού μπήκε το  Stop έπρεπε να γίνει ένα κάλυμμα για το κενό που άφησε πίσω . Πατρόν από χαρτί  ,.. πλέξι-γκλάς  ...και πάλι από την αρχή..!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Κυρ 20 Δεκ 2015 - 1:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#242ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠεμ 14 Νοε 2013 - 23:27

Ντύθηκε το πλέξι-γκλάς με ανθρακόνημα  ,..τοποθετήθηκε και ...τέλος !!! ...Επί τέλους !!laughing laughing laughing 


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Κυρ 20 Δεκ 2015 - 1:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#243ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠεμ 14 Νοε 2013 - 23:30

Και από την άλλη πλευρά ..με τα φώτα πορείας αναμμένα ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Κυρ 20 Δεκ 2015 - 1:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#244ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠεμ 14 Νοε 2013 - 23:43

Αυτά  για το  ΧΧ  ,,,στα δύο χρόνια που το έχω στη κατοχή μου ... Ασχολήθηκα αποκλειστικά μόνος μου ...Και πιστεύω άξιζε τον κόπο !!!

Άλλες φωτο δεν βάζω .   Εξ άλλου από τις προηγούμενες φωτο που έχω βάλει φαίνονται και διαβάζονται όλες οι λεπτομέρειες !

Έχω γίνει κομμάτια μέχρι να τελειώσω ... Μια φορά να τα φτιάξω όλα αυτά ...και άλλη μία να σας τα εκθέσω !!!
Υπόλοιπες στα μελλοντικά φτιαξίματα όταν κατορθώσω να τα τελειώσω !!!
Σας αφήνω εδώ με μία φωτο  πριν 2 εβδομάδες περίπου που κατέβηκα στην Β. Εύβοια  Beerchug 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Κυρ 20 Δεκ 2015 - 1:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#245ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠεμ 14 Νοε 2013 - 23:48

Οι εξατμισεις ειναι Dan moto?


Υ.Γ. Εχεις σκευτει να βγαλεις την χειρολαβή πισω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#246ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 0:09

cbx -six έγραψε:

Φτιάχτηκαν βάσεις αλουμινένιες ...και άρχισε το λύσε - δέσε της ουράς άπειρες φορές μέχρι να βρεθεί η ακριβής θέση .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αυτο το λυσε βαλε ειναι το χειροτερο δεν με χαλαει το κοψε ραψε φτιαξε κανε αλλα αυτο το που λες ειναι ετοιμο το βαζεις πανω κατι δεν σου καθετε καλα ξανα ξεβιδωνε γυμνοσε ολο το μηχανακι ειναι πικρα δεν μπορουν να βρουν ενα κουμπι να λυνει και να δενει το μηχανακι και εμεις να κανουμε μονο τις πατεντες μας??? σε καποια φαση αλλαξα τις πισω λαμπες μου με λεντ αλλα για να βγει η λαμπα επρεπε να εχεις χωρο αρα επρεπε να βγαλο τον συναγερμο και αλλα ο συναγερμος πατουσε πανω σε ενα κομματι που κουμπωνε η σελα (απο τον προιγουμενο ιδιωκτητη ο συναγερμος) ναι αλλα για να βγει αυτο που καθωταν η σελα επρεπε να βγει το συστημα της κλειδαριας και για να.... μην παιδευομαι εβγαλα ολη την ουρα μμμμμμμ μαζι με την μπαγκαζιερα χαοχοαχοαοαοχ και σε μια βδομαδα καικε το λεντακι και το τι καντηλια ακουσε ο κινεζος δεν λεγετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#247ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 0:41

Αφού λοιπόν τελειωσες Μητσο, να μιλησω και γω γιατι μεχρι τωρα ήμουνα σε κατασταση :-O drooling :-O drooling . Τωρα λοιπον που μαζεψα τα σαλια και μπορω να μιλησω, εχω να πω: Ελεος ρε ανθρωπε, ειπα στην αρχη οτι πας για υπερπαραγωγή, αλλα εσυ στο τελος θα γινεις Αγαλμα στο forum. respect όχι μονο για το αποτελεσμα, αλλα για ολη σου την "Ζωή σε 2 ροδες". Να σαι γερος να συνεχισεις ετσι Μητσο και μεις να σε καμαρωνουμε και να κομπαζουμε οτι σε γνωριζουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#248ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 10:01

Παιδιά κατ αρχάς σας ευχαριστώ και πάλι ...( Κωστή ,  εσένα ..ιδιαίτερα ... μάτς - μούτς ...!!! laughing  )
..(Γιώργο αυτές είναι με μικροεπεμβάσεις ... Η χειρολαβή και μένα με χαλάει αλλά καμιά φορά χρειάζεται ...δικάβαλος).

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ όταν σκέφτομαι τι έχω κάνει .. και όχι μόνο με το ΧΧ ,...αλλά μιά ζωή μετατροπές και πατέντες  με ότι καταπιανόμουν ( πολύ επίπονη διαδικασία )...με πιάνει ...απελπισία ....μόνο που τα σκέπτομαι.!!!at wits' end  at wits' end at wits' end at wits' end 

Αν τα έγραφα σε βιβλίο , με φωτογραφίες.... θα έφτιαχνα ...ολόκληρη εγκυκλοπαίδεια χωρίς πλάκα .. !!!

Ξέχασα να βάλω εδώ και το βιντεάκι που είχα τραβήξει πριν αρκετό καιρό  . ..και έγινε θέμα μεγάλης συζήτησης και αμφισβήτησης  στο  Forum..... πάει ..δεν πάει...πάει...δεν πάει....πάει ..αλλά δεν στρίβει...κλπ... όπως μαδάς τη μαργαρίτα..!!!  laughing laughing 
  Το βάζω και αυτό εδώ για να συμπληρώσω το όλο  θέμα ...και εύχομαι σε όλους μας να είμαστε γεροί και όρθιοι πάντα !!!  Beerchug  Beerchug 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostascbrxx
Μέλος
Μέλος
kostascbrxx

Αριθμός μηνυμάτων : 92
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : καρδιτσα
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#249ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 10:34

φιλε δημητρη RESPECT ΜΠΡΑΒΟ!!!
το power comander ειναι απαραιτητο? μονο με τα υπολοιπα θα δω διαφορα? χωρις προγραμματα μονο οπως ειναι μαμα ο εγκεφαλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#250ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 10:39

Υπόψιν, αυτό είναι 335 στο κοντέρ ε?!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#251ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 11:11

Ηδη...ειχα κουραστει απο τη δευτερη σελιδα που διαβασα, σκεψου να το εφτιαχνα κιολας. Στην προτελευταια σελιδα ειχα αρχισει να μετραω και κατοσταρικα - ή μηπως πεντακοσαρικα να πω ειδικα αν δεν τα φτιαξει μονος του καποιος. Φοβερη δουλεια Δημητρη!! Γεια στα χερια σου!!!thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#252ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 20:24

Μπ.. μπ.. μπ.. Δεν κουφάθηκα μόνο, μουγκάθηκα κιόλας, δεν έχω λόγια να πώ, μονο ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ. .respect respect respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#253ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013 - 20:41

cbx -six έγραψε:
 Να συνεχίσω με μία άλλη πατεντούλα . ..
Ήθελα να φτιάξω μία βάση για κλειδαριά δισκόφρενου  , που να έχω εύκολη, άμεση πρόσβαση , και να μη με ενοχλεί λειτουργικά και αισθητικά .
Αφού επέλεξα το σημείο , (από τη μέσα πλευρά του πίσω αριστερού μαρσπιέ ).. έφτιαξα πατρόν από χαρτόνι . Μετά  έφτιαξα τη βάση από μία πλάκα αλουμινίου που είχε το κατάλληλα πάχος  . Μου την έδωσε φίλος που τη βρήκε πεταγμένη ! Ήταν από ταμπέλα  δρόμων  !!! ..
...Ναι ..σωτά καταλάβατε . Αυτές που στο πίσω μέρος γράφουν  : "Κάθε ζημιά επί της πινακίδος τιμωρείται με φυλάκιση 2 ετών"!!!
Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε πάρα πολύ !!! ...Το αλουμίνιο  !!!...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Να σε κάνω μιά ερώτησις: Το αλουμίνιο είναι δύο κομμάτια και αλουμινοκόληση?  γιατί έχω την εντύπωση οτι αν το στραντζάρεις θα σπάσει.

Υ.Γ Οχι τπτ άλλο αλλά έχω και εγώ μιά ταμπέλα πεταμένη στο υπόγειο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#254ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013 - 14:52

cbx -six έγραψε:
Εδω φαίνεται η θέση του βολτόμετρου από το μέσα μέρος .
Έγινε πολύ προσεκτική μέτρηση , γιατί από πίσω ακριβώς υπήρχε το ποδαράκι -βάση που βιδώνει η πλακέτα ...
Το βολτόμετρο μονώθηκε με σιλικόνη και το ποδαράκι-βάση κολλήθηκε δίπλα με κόλλα 2 συστατικών .
Θέλει πολύ προσοχή στο μέτρημα γιατί έγινε άλλη τρύπα στην πλακέτα για να βιδωθεί και έπρεπε να γίνει σε σημείο που να μη κόψει τις γραμμές από το ηλεκτρονικό μέρος της πλακέτας ...Επί πλέον χρειάστηκε λίγο κόψιμο στο ύψος της βάσης για να έρθει στο ίδιο ύψος με τις υπόλοιπες .Ούτως ώστε να πατάει σωστά η πλακέτα και να μη πετσικάρει !..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ήταν το πρώτο πράγμα που χάζευα στο βίντεο που πρωτοπαρουσίασες στο φόρουμ.. είμαι μπιχλιμπιδάκιας πως να το κάνουμε!laughing 
Αν ήξερα πως θα έμπαινα σε τέτοια ταλαιπωρία όμως, απλά θα ξανάκλεινα το καντράν! WTF 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 Empty
#255ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 17 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013 - 15:07

ptinotrofos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
 Να συνεχίσω με μία άλλη πατεντούλα . ..
Ήθελα να φτιάξω μία βάση για κλειδαριά δισκόφρενου  , που να έχω εύκολη, άμεση πρόσβαση , και να μη με ενοχλεί λειτουργικά και αισθητικά .
Αφού επέλεξα το σημείο , (από τη μέσα πλευρά του πίσω αριστερού μαρσπιέ ).. έφτιαξα πατρόν από χαρτόνι . Μετά  έφτιαξα τη βάση από μία πλάκα αλουμινίου που είχε το κατάλληλα πάχος  . Μου την έδωσε φίλος που τη βρήκε πεταγμένη ! Ήταν από ταμπέλα  δρόμων  !!! ..
...Ναι ..σωτά καταλάβατε . Αυτές που στο πίσω μέρος γράφουν  : "Κάθε ζημιά επί της πινακίδος τιμωρείται με φυλάκιση 2 ετών"!!!
Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε πάρα πολύ !!! ...Το αλουμίνιο  !!!...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Να σε κάνω μιά ερώτησις: Το αλουμίνιο είναι δύο κομμάτια και αλουμινοκόληση?  γιατί έχω την εντύπωση οτι αν το στραντζάρεις θα σπάσει.

Υ.Γ  Οχι τπτ άλλο αλλά έχω και εγώ μιά ταμπέλα πεταμένη στο υπόγειο.

Αν ζεστανεις το Αλουμινιο δεν σπαει,αλλα δεν θελει παρα πολυ ωρα με το φλογιστρο(καμινετο) γιατι μπορει να λιωσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 64Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 40 ... 64  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ζωα σε 2 ρόδες
» Ζωα σε 4 ροδες
» Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ
» 3 δεκαετίες - 2 ρόδες
» Διασυνοριακές ρόδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό :: Αναμνηστικό Άλμπουμ-
^ Back to Top