Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 41 ... 64  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#256ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013 - 15:19

Menos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
Εδω φαίνεται η θέση του βολτόμετρου από το μέσα μέρος .
Έγινε πολύ προσεκτική μέτρηση , γιατί από πίσω ακριβώς υπήρχε το ποδαράκι -βάση που βιδώνει η πλακέτα ...
Το βολτόμετρο μονώθηκε με σιλικόνη και το ποδαράκι-βάση κολλήθηκε δίπλα με κόλλα 2 συστατικών .
Θέλει πολύ προσοχή στο μέτρημα γιατί έγινε άλλη τρύπα στην πλακέτα για να βιδωθεί και έπρεπε να γίνει σε σημείο που να μη κόψει τις γραμμές από το ηλεκτρονικό μέρος της πλακέτας ...Επί πλέον χρειάστηκε λίγο κόψιμο στο ύψος της βάσης για να έρθει στο ίδιο ύψος με τις υπόλοιπες .Ούτως ώστε να πατάει σωστά η πλακέτα και να μη πετσικάρει !..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ήταν το πρώτο πράγμα που χάζευα στο βίντεο που πρωτοπαρουσίασες στο φόρουμ.. είμαι μπιχλιμπιδάκιας πως να το κάνουμε!laughing 
Αν ήξερα πως θα έμπαινα σε τέτοια ταλαιπωρία όμως, απλά θα ξανάκλεινα το καντράν! WTF 
Μην ανησυχεις, απαξ και ανοιξεις το καντραν, δεν το ξανακλεινεις μεχρι να τελειωσεις. Το ενα φερνει το αλλο, οσο κι αν σου παρει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#257ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013 - 18:34

kostascbrxx έγραψε:
φιλε δημητρη RESPECT ΜΠΡΑΒΟ!!!
το power comander ειναι απαραιτητο?  μονο με τα υπολοιπα θα δω διαφορα? χωρις προγραμματα μονο οπως ειναι μαμα ο εγκεφαλος...
 
Κώστα κάθε βήμα βελτίωσης που κάνεις... κάτι παραπάνω σου δίνει ! Αλλά για να δεις πραγματική διαφορά θέλεις ..μίγμα παραπάνω !
Και θεωρώ πιο ολοκληρωμένη κίνηση το Power Commander με ένα καλό πρόγραμμα !  (και για να μην έχεις το πρόβλημα που ανέφερα σε προηγούμενη  σελίδα ) .
Εξήγησα νομίζω αναλυτικά τι έκανα .  Και εγώ θα το βάλω στο επόμενο στάδιο το Power Commander . (το έχω πάρει ήδη )
....Και θα βγάλω αυτό που έχω τώρα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#258ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013 - 19:19

Γεια σου Θοδωρή και σ΄ευχαριστώ.
.
Και σένα Κώστα ... Όσο για αυτό που ρωτάς για το αλουμίνιο, θέλει προσοχή στο δίπλωμα..και ίσως με λίγο ζέσταμα να γυρίζει καλύτερα . Αυτά που έφτιαξα είναι μονοκόμματα ,.. ένα κομμάτι.
Στη βάση όμως του λουκέτου έκανα μία ενίσχυση με αλουμινοκόλληση σε ένα σημείο που είδα "αδύνατο" ....
Αν φτιάξεις κάτι με το αλουμίνιο από την ταμπέλα που έχεις ...μην ξεχαστείς και βάλεις απ΄έξω το σημείο που γράφει ....2 χρόνια φυλάκιση ...!!! laughing  laughing  laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#259ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013 - 0:45

O Μεσιμερας έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
 Να συνεχίσω με μία άλλη πατεντούλα . ..
Ήθελα να φτιάξω μία βάση για κλειδαριά δισκόφρενου  , που να έχω εύκολη, άμεση πρόσβαση , και να μη με ενοχλεί λειτουργικά και αισθητικά .
Αφού επέλεξα το σημείο , (από τη μέσα πλευρά του πίσω αριστερού μαρσπιέ ).. έφτιαξα πατρόν από χαρτόνι . Μετά  έφτιαξα τη βάση από μία πλάκα αλουμινίου που είχε το κατάλληλα πάχος  . Μου την έδωσε φίλος που τη βρήκε πεταγμένη ! Ήταν από ταμπέλα  δρόμων  !!! ..
...Ναι ..σωτά καταλάβατε . Αυτές που στο πίσω μέρος γράφουν  : "Κάθε ζημιά επί της πινακίδος τιμωρείται με φυλάκιση 2 ετών"!!!
Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε πάρα πολύ !!! ...Το αλουμίνιο  !!!...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Να σε κάνω μιά ερώτησις: Το αλουμίνιο είναι δύο κομμάτια και αλουμινοκόληση?  γιατί έχω την εντύπωση οτι αν το στραντζάρεις θα σπάσει.

Υ.Γ  Οχι τπτ άλλο αλλά έχω και εγώ μιά ταμπέλα πεταμένη στο υπόγειο.
Αν ζεστανεις το Αλουμινιο δεν σπαει,αλλα δεν θελει παρα πολυ ωρα με το φλογιστρο(καμινετο) γιατι μπορει να λιωσει..
Άρα  μέγγενη ζέσταμα και γύρισμα σιγά σιγά με το σφυρί.?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostascbrxx
Μέλος
Μέλος
kostascbrxx

Αριθμός μηνυμάτων : 92
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : καρδιτσα
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#260ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013 - 10:45

cbx -six έγραψε:
kostascbrxx έγραψε:
φιλε δημητρη RESPECT ΜΠΡΑΒΟ!!!
το power comander ειναι απαραιτητο?  μονο με τα υπολοιπα θα δω διαφορα? χωρις προγραμματα μονο οπως ειναι μαμα ο εγκεφαλος...
 
Κώστα κάθε βήμα βελτίωσης που κάνεις... κάτι παραπάνω σου δίνει ! Αλλά για να δεις πραγματική διαφορά θέλεις ..μίγμα παραπάνω !
Και θεωρώ πιο ολοκληρωμένη κίνηση το Power Commander με ένα καλό πρόγραμμα !  (και για να μην έχεις το πρόβλημα που ανέφερα σε προηγούμενη  σελίδα ) .
Εξήγησα νομίζω αναλυτικά τι έκανα .  Και εγώ θα το βάλω στο επόμενο στάδιο το Power Commander . (το έχω πάρει ήδη )
....Και θα βγάλω αυτό που έχω τώρα ...
ετσι πιστευω και εγω Δημητρη χωρις μιγμα δεν κανεις δουλεια..
παντος αν καμια κυριακη με καλο καιρο θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα μιας και ειμαστε μονο 50 χιλ.αποσταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#261ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΔευ 18 Νοε 2013 - 11:17

ptinotrofos έγραψε:
O Μεσιμερας έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
 Να συνεχίσω με μία άλλη πατεντούλα . ..
Ήθελα να φτιάξω μία βάση για κλειδαριά δισκόφρενου  , που να έχω εύκολη, άμεση πρόσβαση , και να μη με ενοχλεί λειτουργικά και αισθητικά .
Αφού επέλεξα το σημείο , (από τη μέσα πλευρά του πίσω αριστερού μαρσπιέ ).. έφτιαξα πατρόν από χαρτόνι . Μετά  έφτιαξα τη βάση από μία πλάκα αλουμινίου που είχε το κατάλληλα πάχος  . Μου την έδωσε φίλος που τη βρήκε πεταγμένη ! Ήταν από ταμπέλα  δρόμων  !!! ..
...Ναι ..σωτά καταλάβατε . Αυτές που στο πίσω μέρος γράφουν  : "Κάθε ζημιά επί της πινακίδος τιμωρείται με φυλάκιση 2 ετών"!!!
Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε πάρα πολύ !!! ...Το αλουμίνιο  !!!...



Να σε κάνω μιά ερώτησις: Το αλουμίνιο είναι δύο κομμάτια και αλουμινοκόληση?  γιατί έχω την εντύπωση οτι αν το στραντζάρεις θα σπάσει.

Υ.Γ  Οχι τπτ άλλο αλλά έχω και εγώ μιά ταμπέλα πεταμένη στο υπόγειο.
Αν ζεστανεις το Αλουμινιο δεν σπαει,αλλα δεν θελει παρα πολυ ωρα με το φλογιστρο(καμινετο) γιατι μπορει να λιωσει..
Άρα  μέγγενη ζέσταμα και γύρισμα σιγά σιγά με το σφυρί.?
Κώστα εγώ το αλουμίνιο το έσφιξα στη μέγγενη και το στράβωσα κτυπώντας το σιγά - σιγά στη βάση του με μικρή βαριοπούλα , χωρίς να το ζεστάνω . Πιστεύω αν το ζεστάνεις θα είναι καλύτερα ...  Μετά του έκανα σε 2 σημεία μια μικρή ενίσχυση με αλουμινοκόλληση γιατί το είδα λίγο αδύναμο , για το βάρος που θα κουβαλούσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#262ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΔευ 18 Νοε 2013 - 11:28

kostascbrxx έγραψε:
cbx -six έγραψε:
kostascbrxx έγραψε:
φιλε δημητρη RESPECT ΜΠΡΑΒΟ!!!
το power comander ειναι απαραιτητο?  μονο με τα υπολοιπα θα δω διαφορα? χωρις προγραμματα μονο οπως ειναι μαμα ο εγκεφαλος...
 
Κώστα κάθε βήμα βελτίωσης που κάνεις... κάτι παραπάνω σου δίνει ! Αλλά για να δεις πραγματική διαφορά θέλεις ..μίγμα παραπάνω !
Και θεωρώ πιο ολοκληρωμένη κίνηση το Power Commander με ένα καλό πρόγραμμα !  (και για να μην έχεις το πρόβλημα που ανέφερα σε προηγούμενη  σελίδα ) .
Εξήγησα νομίζω αναλυτικά τι έκανα .  Και εγώ θα το βάλω στο επόμενο στάδιο το Power Commander . (το έχω πάρει ήδη )
....Και θα βγάλω αυτό που έχω τώρα ...
ετσι πιστευω και εγω Δημητρη χωρις μιγμα δεν κανεις δουλεια..
παντος αν καμια κυριακη με καλο καιρο θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα μιας και ειμαστε μονο 50 χιλ.αποσταση...
Κώστα όποτε έρθεις προς τα εδώ και περάσεις από το φίλο μου τον Γιάννη (με το Hayabusa) στην κεντρική πλατεία  , κάντε μου ένα τηλέφωνο , να έρθω από εκεί ...
(Εκτός αν τύχει και λείπω στην Β. Εύβοια , γιατί τελευταία είμαι πάνω - κάτω για διάφορες δουλειές..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#263ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΔευ 18 Νοε 2013 - 14:58

cbx -six έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
O Μεσιμερας έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
 Να συνεχίσω με μία άλλη πατεντούλα . ..
Ήθελα να φτιάξω μία βάση για κλειδαριά δισκόφρενου  , που να έχω εύκολη, άμεση πρόσβαση , και να μη με ενοχλεί λειτουργικά και αισθητικά .
Αφού επέλεξα το σημείο , (από τη μέσα πλευρά του πίσω αριστερού μαρσπιέ ).. έφτιαξα πατρόν από χαρτόνι . Μετά  έφτιαξα τη βάση από μία πλάκα αλουμινίου που είχε το κατάλληλα πάχος  . Μου την έδωσε φίλος που τη βρήκε πεταγμένη ! Ήταν από ταμπέλα  δρόμων  !!! ..
...Ναι ..σωτά καταλάβατε . Αυτές που στο πίσω μέρος γράφουν  : "Κάθε ζημιά επί της πινακίδος τιμωρείται με φυλάκιση 2 ετών"!!!
Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε πάρα πολύ !!! ...Το αλουμίνιο  !!!...



Να σε κάνω μιά ερώτησις: Το αλουμίνιο είναι δύο κομμάτια και αλουμινοκόληση?  γιατί έχω την εντύπωση οτι αν το στραντζάρεις θα σπάσει.

Υ.Γ  Οχι τπτ άλλο αλλά έχω και εγώ μιά ταμπέλα πεταμένη στο υπόγειο.
Αν ζεστανεις το Αλουμινιο δεν σπαει,αλλα δεν θελει παρα πολυ ωρα με το φλογιστρο(καμινετο) γιατι μπορει να λιωσει..
Άρα  μέγγενη ζέσταμα και γύρισμα σιγά σιγά με το σφυρί.?
Κώστα εγώ το αλουμίνιο το έσφιξα στη μέγγενη και το στράβωσα κτυπώντας το σιγά - σιγά στη βάση του με μικρή βαριοπούλα , χωρίς να το ζεστάνω . Πιστεύω αν το ζεστάνεις θα είναι καλύτερα ...  Μετά του έκανα σε 2 σημεία μια μικρή ενίσχυση με αλουμινοκόλληση  γιατί το είδα λίγο αδύναμο , για το βάρος που θα κουβαλούσε...
Ευχαριστώ θα το προσπαθήσω με θερμοπίστολο που είναι πιο λάϊτ από το καμινέτο, και συγνώμη που τα θυμάμαι ένα ένα αλλά έχω άλλη μιά απορία......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#264ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΔευ 18 Νοε 2013 - 15:20

cbx -six έγραψε:
Και μιά και πιάσαμε τα μονωτικά  ,...Ξήλωσα όλα τα μονωτικά που είχε από "μαμά" και  έβαλα από το ίδιο μονωτικό και στα πλαστικά του  ΧΧ  (και σε περισσότερα σημεία)  ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

......Τα μονωτικά στα πλαστικά τι ρόλο παίζουν? Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι προστατευουν τα πλαστικά από την θερμότητα του κινητήρα. Περισσότρο ρωτάω γιατί νομίζω ότι στο δικό μου δεν υπάρχουν τα από μαμά και φοβάμαι μήπως αφαιρέθηκαν όταν είχε πάει κάποτε για βάψημο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#265ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΔευ 18 Νοε 2013 - 18:21

Ptinotrofos
[/quote]  ..Τα μονωτικά στα πλαστικά τι ρόλο παίζουν? Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι προστατευουν τα πλαστικά από την θερμότητα του κινητήρα. Περισσότρο ρωτάω γιατί νομίζω ότι στο δικό μου δεν υπάρχουν τα από μαμά και φοβάμαι μήπως αφαιρέθηκαν όταν είχε πάει κάποτε για βάψημο.  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Κώστα τα μονωτικά εσωτερικά των πλαστικών , αυτό κάνουν . Προστατεύουν τα πλαστικά , τα χρώματα , και τα οποιαδήποτε αυτοκόλλητα από τις θερμοκρασίες του κινητήρα ,.. ψυγείων..κλπ. Και λίγο και τη θερμοκρασία που μεταφέρεται προς τον οδηγό από κάποια σημεία .
Αν αποφασίσεις να βάλεις κάνε καλό καθάρισμα των πλαστικών στα σημεία που θα κολλήσουν τα μονωτικά.
(Ότι απορία έχεις ..ρώτα !! ...Όπως λένε .."ρωτώντας".. πας στην πόλη !!!) B-) 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#266ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΠεμ 5 Δεκ 2013 - 19:43

Παιδιά βάζω ένα βιντεάκι που τράβηξα πριν μέρες κατεβάζοντας το μηχανάκι στη Β.Εύβοια για να το "παροπλίσω" ,στην αποθήκη - εργαστήριο που έχω στο πατρικό μου.
Το πρωί εκείνο είχε βρέξει και το ψιλοφοβόμουνα με τις υγρασίες που κρατούσε σε διάφορα σημεία .
Είχα και ένα σάκο στην πλάτη  !  Αλλά ευτυχώς δεν είχα απρόοπτα !

Στις 10 Δεκέμβρη φεύγω για μερικούς μήνες για Αμερική (στον αδερφό μου) , και είχα πολλές δουλειές  αυτό το διάστημα . Πιστεύω θα τα λέμε στην πορεία .
Υγεία σε όλους , και ευχές για καλύτερες μέρες . Beerchug 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#267ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΠεμ 5 Δεκ 2013 - 20:22

αντε, καλο χειμωνα στο θεριό Δημητρη και καλο Αμέρικα σε σενα. Να μας θυμασαι ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#268ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΠεμ 5 Δεκ 2013 - 21:08

Να μπαίνεις απο το Αμέρικα να τα λέμε! yess 
Ευτυχώς για το πρόσφατο σου βίντεο μπορώ να ετοιμάσω το επόμενο "βίντεο της εβδομάδας"! respect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#269ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΠεμ 5 Δεκ 2013 - 22:30

Εγώ το είδα χθές στο γιουτούμπιmuhaha  Καλό ταξίδι Δημήτρη, να περάσεις καλά και να μας ανεβάζεις και καμιά φωτό από Αμέρικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 Empty
#270ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 18 EmptyΠαρ 6 Δεκ 2013 - 1:05

βγαλε φωτο και απο αμερικα καλα να περασεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 64Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 41 ... 64  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ
» Ζωα σε 2 ρόδες
» Ζωα σε 4 ροδες
» 3 δεκαετίες - 2 ρόδες
» Διασυνοριακές ρόδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό :: Αναμνηστικό Άλμπουμ-
^ Back to Top