Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 16:33

pissaman έγραψε:
Δε νομίζω ότι αυτό είναι το τέλειο μηχανάκι, που μπορεί να πουληθεί 4000€.
Χτυπημένα καβούκια οργάνων, χτυπημένο αριστερό καπάκι μοτέρ, καλάμια σε λάθος θέση (ή λύθηκε για ρουλεμάν ή λύθηκε για τσιμούχες ή για τρακάρισμα και συναρμολογήθηκε από κάποιον που δεν ξέρει), λείπει κλιπ από τα όργανα, γδαρμένη ζάντα (δύσκολο τόσο γδάρσιμο από ξεμονταριστή), βαμμένο με σπρέι το αριστερό δισκόφρενο. Μου βρωμάει και κάτι άλλο, αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος, δεν το αναφέρω.
Πάντως 4000€ για αυτό το μηχανάκι, είναι τραγικά πολλά χρήματα. Σκέψου ότι με τα ίδια χρήματα, παίρνεις σε αντίστοιχη κατάσταση, 3-4 χρονών νεότερο.

Χρηστο αν κανεις σερβις κλπ εκτος απο αναρτησεις, βρηκες πελατη, αρκει να βρω μηχανακι. Και οσον αφορα την αποσταση μαλλον αθηνα(ωροπο) θα μενω σε λιγο καιρο. Θα μαστε και κοντα για τα φτιαξιματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 19:01

Εγώ ειμαι απο Θεσσαλονίκη παιδιά αλλά δεν θελω να σας πάρω στο λαιμό μου...δεν ειμαι πολύ έμπειρός σε αυτά!
Αν θέλετε όμως μπορώ να κάνω κάτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 19:08

thodol200 έγραψε:
Χρηστο αν κανεις σερβις κλπ εκτος απο αναρτησεις, βρηκες πελατη, αρκει να βρω μηχανακι. Και οσον αφορα την αποσταση μαλλον αθηνα(ωροπο) θα μενω σε λιγο καιρο. Θα μαστε και κοντα για τα φτιαξιματα.

Όπα να τα καλά, θα αποκτήσω και δεύτερο γείτονα wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 19:13

καλα να ανοιξη λιγο ο καιρος και θα τα λεμε στην παραλια του οροπου για καφε ταχτηκα.... θα βαρεθεις να με βλεπεις....
οποτε μην χερεσε αλοιμονο σου celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 20:15

γιαγια αρκουδα έγραψε:
καλα να ανοιξη λιγο ο καιρος και θα τα λεμε στην παραλια του οροπου για καφε ταχτηκα.... θα βαρεθεις να με βλεπεις....
οποτε μην χερεσε αλοιμονο σου celebrate

Κατσε να ρθω εγω εκει απο πατρα και θα βαρεθεις να σε παιρνω τηλεφωνο τα σ/κ "γιωργο τι θα κανεις, θα παμε, αργησες" ασε που αλοιμονο
σας, θα σας κανονιζω καθε βδομαδα παρα βδομαδα καμια εξορμηση ή γενικη συναντηση για καφε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 18 Απρ 2012 - 20:21

tsiftis έγραψε:
Εγώ ειμαι απο Θεσσαλονίκη παιδιά αλλά δεν θελω να σας πάρω στο λαιμό μου...δεν ειμαι πολύ έμπειρός σε αυτά!
Αν θέλετε όμως μπορώ να κάνω κάτι
Δεν πειραζει, φτανει που το ειπες, παντως αν σας κατσει να ακουσετε κανενα απο γνωστο κλπ ενημερωστε για περαιτερω και θα δουμε τοτε μηπως βρεθει κανεις με εμπειρια να γνωμοδοτησει. Δεν θα περιμενα ποτε παντως να μην εχει στην αθηνα ποικιλια, μου φαινεται θα παρω και χρυση ευκαιρια να παιρνω τηλεφωνα να ζηταω φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 26 Απρ 2012 - 17:32

upsign Κανεις κανεναν γνωστο του που να πωλει xx κατω απο 3500ευρω? Θα ανεβω και Αθηνα μεσα στην εβδομαδα...κανενα xx θα μου βρουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 26 Απρ 2012 - 19:59

Φιλε μου οτι μοντελο κ να διαλεξεις καπμπυρατερατο η ψεκαστο δε θα εχεις κανενα προβλημα. Κ εγω οταν εψαχνα για ΧΧ,καρμπυρατερατο ηθελα οχι για να μη μου βγαζει προβληματα αλλα επειδη ειναι πιο νευρικα.Τελικα εκατσε κ πηρα ψεκαστο του 99 κ δε το μετανιωσα.Οσο για το οτι τα καρμπ.ειναι πιο γρηγορα απο δικη μου εμπειρια θα σου πω το εξης,ενα βραδυ εκατσε φαση με 1 γνωστο απο μια παρεα κ εκανα 1 ανοιγμα απο ρεπριζ με δευτερες με ενα καρμπυρατερατο το οποιο φοραγε ολοσωμη Remus κ φιλτρο ΚΝ κ το δικο μου ηταν μαμα ακομα.Η διαφορα μας ηταν οτι ημουν μισο μηχανακι πισω,πραμα το οποιο σημαινει οτι αμα φοραγα κ εγω 2 εξατμισουλες κ 1 φιλτρακι θα πηγαιναμε μαζι.Τα ΧΧ τα μονα προβληματα που βγαζουν ειτε ειναι καπμπυρατερ ειτε ψεκαστο ειναι ο ανορθωτης τους.Βεβαια αμα τους αλαζεις λαδια καθε 50000χλμ κ του κανεις σερβις καθε 100000χλμ ε ειτε ειναι καρμπυρατερ ειτε ειναι ψεκαστο θα σου βγαλει προβλημα λογικο πιστευω,οποτε μη σε προβληματιζει τι θα ειναι,καθαρο να ειναι κ ας ειναι οτι να'ναι.Κ κατι τελευταιο,για κανε 1 ταξιδι με ψεκαστο κ κανε κ 1 ταξιδι με καρμπυρατερατο κ δες τι θα σου καψει το καρμπυρατερ.......αρκετα παραπανω,ωραιο το νευρο δε λεω αλλα ακομα πιο ωραια ειναι κ τα 2 ευρω το λιτρο που εχει η βενζινη.
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2332917/
Καρμπυρατερατο:Βαμενες ζαντες κ μπροστινο φτερο αλλα φενεται καλο το μηχανακι κ επιπλεον 2500 Ευρω ειναι 1 χαρα.
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1443847/
Φενεται καθαρο
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2330655/
Καρμπυρατερατο:Φενεται καθαρο,αποκλειεται να εχει 28.000χλμ κ αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ενω ειναι καρμπυρατερατο εχει τα αυτοκολητα κ χρωμα του 99 του πρωτου ψεκαστου δλδ.Ελπιζω να μην ειναι τα δικα μου φαιρινγκ αυτα που φοραει.
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1170856/
Πιστευω οτι με το μαρουλι στο χερι πεφτει η τιμη του,κ 1 τηλ. να μαθεις κ χλμ δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/2323865/
Φενεται καθαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 26 Απρ 2012 - 20:15

Ευχαριστω τακη. Ελπιζω και εγω στο μπλε να μην ειναι τα δικα σου πλαστικα, αν και κοντα σε σενα σχετικα ειναι και μπηκε η αγγελια μετα την κλοπη νομιζω και το χειροτερο του ειναι οτι ειναι 3ο χερι και γενικα προτιμω να ναι 1ο χερι το μηχανακι αντε 2ο και να το χει αρκετο καιρο. Θα δουμε, μπορει να δω τιποτα τωρα που θα ανεβω αθηνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr 1100 xx kla.
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
cbr 1100 xx kla.

Αριθμός μηνυμάτων : 324
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2012

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 26 Απρ 2012 - 21:01

thodol200 έγραψε:
Ευχαριστω τακη. Ελπιζω και εγω στο μπλε να μην ειναι τα δικα σου πλαστικα, αν και κοντα σε σενα σχετικα ειναι και μπηκε η αγγελια μετα την κλοπη νομιζω και το χειροτερο του ειναι οτι ειναι 3ο χερι και γενικα προτιμω να ναι 1ο χερι το μηχανακι αντε 2ο και να το χει αρκετο καιρο. Θα δουμε, μπορει να δω τιποτα τωρα που θα ανεβω αθηνα.
παντως το τριτο χχ με τις ακραποβιτς οταν εψαχνα και εγω και ελεγε τιμη συζητησιμη τον πηρα τηλεφωνω για 3500 και μου λεει φιλε δεν κοβω ευρω.βεβαια λογο κρισης μπορει να αλαξει γνωμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΔευ 30 Απρ 2012 - 13:41

Ριξτε μια ματια να μου πειτε και για μενα γιατι λεω τελικα να παρω οτι βρω σε πιο καλη κατασταση προτιμωντας μαλλον τα πρωτα injection (αν και μ αρεσουν τα ψηφιακα οργανα, δεν θελω πολλα ηλεκτρονικα, καταλυτες, αισθητηρες κλπ)

https://cbrxx.darkbb.com/t4073p45-topic#33153

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2434940/

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2429987/

και μεσα στη βδομαδα που θα μαι αθηνα μαλλον θα παω να δω καποια.

Υ.Σ. Εκτιμω ολες τις απαντησεις γιατι δημιουργουν τροφη για σκεψη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΔευ 30 Απρ 2012 - 13:51

Και τα δύο μοιάζουν οκ.
Εγώ θα έπαιρνα το 99άρι, γιατί μου αρέσουν περισσότερο τα όργανα του. Απλά το βάψιμο είναι άθλιο sad
Επίσης, να ζητήσεις τις μαμά εξατμίσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΔευ 30 Απρ 2012 - 15:11

Απο κεκτημενη ταχυτητα παλι...ααααααα δεν ειμαι καλα σημερα...τα νεα μου θα τα πω αλλη φορα...ξεχασα να βαλω κι αυτο

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2434138/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΔευ 30 Απρ 2012 - 17:36

Μαλλον το κοβω να παω να τα δω ολα, και πρωτα το φθηνο αφου ειναι και στο δρομο μου προς αθηνα και μετα ελεγχος σε συνεργειο αν ολα ειναι καλα και μετα αναρτηση φωτογραφιων και μετα...θα περιμενω το λαχειο να το φτιαξω...να πουμε και καμια βλακεια να περναει και η ωρα...και μετα...κοντοσουβλια, κοκορετσια, βαφλες, κρεπες, καφεδες, παγωτα...αχχχχχχχχχχχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ   ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ - Σελίδα 4 EmptyΔευ 30 Απρ 2012 - 17:49

thodol200 έγραψε:
Απο κεκτημενη ταχυτητα παλι...ααααααα δεν ειμαι καλα σημερα...τα νεα μου θα τα πω αλλη φορα...ξεχασα να βαλω κι αυτο

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2434138/

Αυτό δεν είναι 2004.
Είναι 1999 και τουμπαρισμένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
 

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΧ
» ζητειται...
» ΖΗΤΕΙΤΑΙ Ζελατινα
» ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ CBR600F4
» Ζητειται καθρέπτης CBR600F

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top