Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πεσιματα
 Καμια
 Μια
 Δυο
 Τρεις
 Τεσσερις
 Περισσοτερες
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
superxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
superxx

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 7 Σεπ 2010 - 2:18

καταρχας μακαρι να μην ξαναπεσει κανενας!!!!!!!!!!!Εγω ξεπαρθενιαστικα και δεν πονεσα, τυχερος θα ελεγα αλλα καλα να'μαστε να τα συζηταμε και να γελαμε με την παρτη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 7 Σεπ 2010 - 12:46

Menos έγραψε:
stroumf έγραψε:
ποσες σελιδες χρειαζεσαι???
laughing laughing oh go on laughing laughing
Και γω γελάω με τα κατορθώματά μου!!!

Δεν θα χρειαστώ ούτε λίγες ούτε πολλές... Επαναλαμβάνω θέλω χρόνο για να καθίσω να τα γράψω και όπως έχετε παρατηρήσει τα γράφω αυτοσαρκάζοντας πολλές φορές τον εαυτό μου, όπως επίσης και με τρόπο που δεν είναι λίγες οι φορές που θα κάνω τον άλλο να γελάσει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Πεσιματα, τρακες και σουπες   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 11:01

Εχω πεσει 2 φορες, μια σε στροφη μετα απο κατηφορα, η στροφη ειχε σταθερη κλιση (επιπεδη) και ισως επεσα απο lowsiding, και αλλη μια φορα με την κοτσανα που εχω ξαναπει σε αλλο ποστ και πεταχτηκε η μηχανη σαν πυραυλος οπου να ναι και κατεληξα πανω σε ενα παρκαρισμενο. Και τις 2 φορες απο ελλειψη γνωσεων στην οδηγηση. Ευτυχως εχω γλιτωσει τρακαρισματα, τα πιο πολλα παρα τριχα.

Καμια απο τις 2 φορες δεν χτυπησα σοβαρα, παροτι τη 2η δεν μπορουσα να σηκωθω, και με πηγαν σηκωτω στο νοσοκομειο, τη γλιτωσα με θλασεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 12:06

να βάλω μέσα και τις τουμπίτσες με το σαραβαλάκι του παππού στο γυμνάσιο που το έπαιρνα και πήγαινα σε κάτι χωματόδρομους και έκανα άλματα;;;; άσε δε θυμάμαι καν πόσες!!! χαχαχαχ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 12:07

ή πχ στατικά να μου πέσει η μηχανή επειδή σαν μλκς ξέχασα να ανοίξω το σταντ!! άσε θα βγω πρώτος με διαφορά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 12:26

εγω 3 ..το εγραφα στη προηγουμενη ενοτητα που διαγραψατε και επειδει ηταν σαν εκθεση και οταν πατησα αποστολη μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν υπαρχει πια..βαριεμαι να την ξαναγραψω.......ειμαι καλα. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 12:28

slaine έγραψε:
ή πχ στατικά να μου πέσει η μηχανή επειδή σαν μλκς ξέχασα να ανοίξω το σταντ!! άσε θα βγω πρώτος με διαφορά!!!

Aσε, στατικα ή να πω καλυτερα πηγαινοντας την με τα χερια απο καποιο προβλημα που δεν επαιρνε μπροστα, μου εχουν πεσει οι 2 πρωτες μηχανες ουκ ολιγες φορες, τουλαχιστον 2 πτωσεις ανα χλμ σπρωξιματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Σεπ 2012 - 12:42

Jimacos έγραψε:
εγω 3 ..το εγραφα στη προηγουμενη ενοτητα που διαγραψατε και επειδει ηταν σαν εκθεση και οταν πατησα αποστολη μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν υπαρχει πια..βαριεμαι να την ξαναγραψω.......ειμαι καλα. :P
Δεν είχε διαγραφεί... είχε μεταφερθεί.. μπορούσες απλά να αντιγράψεις το κείμενο και να το αποστείλεις ξανα..
Anyway.. next time.. Χαίρομαι που είσαι καλά. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
whois
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
whois

Αριθμός μηνυμάτων : 237
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 11:29

Πέρα απο κάτι ηλίθια μικροπεσίματα με μια πάπια που είχα, το ενεργητικό μου σε πτώσεις (για καλή μου τύχη), παραμένει φτωχό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 21:16

1987 με simpson 50cc βραδυ γυρνωντας απο ντισκο διπλανου χωριου, τραγουδουσε το κολληταρι μου angel of death-slayer χοροπηδωντας πανω στο μηχανακι και τραβωντας μου την, τοτε, χαιτη. σε μια στροφη διαρκειας φυγαμε και πεσαμε σε ενα ρεμα με βατα διπλα στον Αξιο ποταμο. φυγαμε γεματοι γρατσουνιες και αγκαθια, εγω βριζοντας κι αυτος χαζογελωντας. ακομα τη λεμε την ιστορια στην παρεα και γελαμε.

1990 βαζοντας κοντρα στην πλατεια του χωριου, εγω το vfr400r ο φιλος ενα ninja 400, ειχε καλυτερη εκκινηση, αλλα τον εφτανα και πανω στην ηδονη δεν πατησα φρενα εγκαιρα και πήρα τη στροφη οριζόντια, εγω και η μηχανη. ευτυχως μικρες ζημιες-γρατσουνιες στα πλαστικα.

1992 φευγοντας απο το σπιτι της τοτε κοπελας μου, εβρεχε και το vfr δεν επαιρνε μπροστα. σπρωχνοντας για κανα χιλιομετρο αισθανομαι ενα BOOOMMM. μου την εχωσε απο πισω ενας παππους συχωριανος. μοκρη ζημια γιατι το ειχα γυμνο το vfr.

1992 χειμωνας, γυρνώντας με την κοπελια απο απογευματινο καφε, σε διπλανο χωριο, χειμωνας, γεναρης με 3 ημερων χιονια στο χωριο, μπαινοντας απο τον κεντρικο δρομο-εισοδος προς κεντρο χωριου, μια τυπισσα μπροστα παει σαν χελωνα. βγαζω φλας και μολις λιγο πριν την προσπερασω κοβει αποτομα αριστερα να μπει με σχεδον αναστροφη, στην αυλη της. μας τη χωνει πισω δεξια και μας πεταει 10 μετρα. η κοπελα σπασμενο χερι και να σπαρταραει στην αγκαλια μου με αιματα κλπ. εγω ξεσκισμενα ρουχα απο το συρσιμο κατω, η τυπισσα εξαφανιζολ. (τελικα βρεθηκε, ηταν η θεια της). το δε vfr κ@λ@ς. 250000 ζημια που δεν τα πηρα ποτε απο την ασφαλεια της παρα τα κοντρα δικαστηρια (εφεσεις της) κλπ. καποια στιγμη ολα σταματησαν ξαφνικα........

1993 γυρναγα απο τη δουλεια στο σπιτι, στην αθηνα πλεον, και σε μια κατηφορα πεταγεται απο αριστερα μια τυπισσα και μου τη χωνει. στραβωμενο πηρουνι και γρατσουνιες στα πλαστικα. (το εφερα το πηρουνι με τα χερια :D )

1997 γλυστρισα με το παπι στην πειραιως, πανω σεε λαδια.

1998-2011 ψιλοπραματα

2012 γεναρη πεσαμε με τη γυναικα με το παπι στο κεντρο αθηνα, Αγιου Κωνσταντινου, μετα απο ψιλοβροχο, τρελη γλυτσα-καθρεφτης ο δρομος.
ευτυχως που δεν παθαμε και τιποτα (οπως λεει και το ανεκδοτο.

αυτα απ ο,τι θυμαμαι.
γεροι να ειμαστε να τα θυμομαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 21:39

pablo έγραψε:
1987 με simpson 50cc βραδυ γυρνωντας απο ντισκο διπλανου χωριου, τραγουδουσε το κολληταρι μου angel of death-slayer χοροπηδωντας πανω στο μηχανακι και τραβωντας μου την, τοτε, χαιτη. σε μια στροφη διαρκειας φυγαμε και πεσαμε σε ενα ρεμα με βατα διπλα στον Αξιο ποταμο.
Φαντάζομαι τη σκηνή του κολλητού σου να σου τραβάει την χαίτη όταν πέφτατε στο ρέμα κραυγάζοντας "..into the deaaaaaathhh..."
(όπως στο 1:35 του βίντεο).. laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Eagle
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Eagle

Αριθμός μηνυμάτων : 543
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2012

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 23:20

Ψήφισα 3 φορές... Η πρώτη ήταν με το παπάκι πριν πολλά χρόνια όταν ένα βράδυ ένα αυτοκίνητο με προσπέρασε με μεγάλη ταχύτητα και πολύ κοντά σε μένα στην ΠΕΠ Κορίνθου -Πατρών... Λίγο το άξαφνο, λίγο η τότε απειρία λίγο ότι μέ έκλεισε πάρτον τον Μήτσο πάνω στο Πεζοδρόμιο... Πήγαινα τόσο σιγά που ούτε εγώ ούτε το παπί πάθαμε τπτ... Την δεύτερη πάλι με το παπί κανονικό low siding σε μια διασταύρωση που πήγα να μπω αλλά motogp... Εκεί δεν έφταιγε η απειρία αλλά καθαρά η μ@.@..@ και ο ενθουσιασμός σε συνδυασμό με τον ωραίο ελληνικό δρόμο... Δόξα το Θεό πάλι την βγάλαμε καθαρή. Η τρίτη τώρα ήταν πριν δυο χρόνια στις 15 Αυγούστου εγω με την γυναικα μου βιωσαμε μια οχι και τοσο ευχαριστη εμπειρια. Εχουμε λοιπον σε μια κοινη μας αδεια, επισκευθει τα πατρια εδαφη στην Κορινθο... Αφου γιορτασαμε σπιτι οικογενειακα αποφασισαμε να παρουμε την μηχανη να παμε μια χαλαρη βολτουλα παραλιακα να δουμε τις ομορφιες του νομου. Ζεστη πολυ , η βολτα χαλαρη ,ειπαμε να παμε χωρις να αρματωθουμε παρα μονο να παρουμε το κρανος μας(παντα κρανος)... Σε καποια στιγμη στην επιστροφη ενας αγαπητος κουτακιας συνανθρωπος μας αγνοωντας την υπαρξη των καθρεφτων εκοψε ταχυτητα και εκλεισε τον δρομο.. Να τον περασουμε δεν μπορουσαμε γιατι ερχονταν αυτοκινητο αρα φρεναραμε... Ο δρομος ομως και με τα 50χλμ δεν ηταν να σταματήσεις (γυαλί κανονικό κάτω) οποτε το αποτελεσμα αναμενομενο.. Δοξα το Θεο την γλιτωσαμε με λιγα καψιματα εμεις και ελαφρα γραντζουνισματα η μηχανη... Ευτυχώς η Παναγιτσα μας προστατευσε... Αυτά είναι τα αγροτεμάχια που έχω αγοράσει ευτυχώς με μικρό κόστος και εύχομαι να μην είναι άλλα και να ξεχρέωσα όπως λένε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 23:29

προς τα κει πηγαινε αλλα δεν εφτασε. το "monarch to the kingdom of the dead" στο 1,31. ακομα το θυμαμαι τελευταιο... χαχααααα, σοβαρα τωρα. (παλι καλα στο into the death θα μου τα ειχε ξεριζωσει απο τοτε ο παλαβος at wits' end )

ειχα ξεχασει να ψηφισω. "περισσοτερες" φυσικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Οκτ 2014 - 23:12

'Ααατσα!!!  Αυτό το θέμα μου είχε ξεφύγει πρώτη φορά το βλέπω! Θα προσπαθήσω να θυμηθώ γιατί έχω κι αυτό το έμενταλ grandpa

1η 1968-9 κάπου εκεί, μηχανάκι αρπαχτό από φίλο europino, το θυμάται κανείς? αμφιβάλω. κατεβαίνω Κηφισίας (τότε δύο λωρίδες μία άνοδος μία κάθοδος) Τα μάτια καρφωμένα στο κοντέρ μεχρι 40 έγραφε και με προσπερνάει το λεωφορείο τρομάζω κάνω λίγο πιό δεξιά βρίσκει ο τροχός στο πεζοδρόμιο και αρχίζω να φέρνω σβούρες στο χώμα με την πλάτη χάμω και τα πόδια ψηλά. Το ευροπίνο καμία ζημιά εγώ ένα γδαρμένο αγκώνα και ένα σι-θρου πουκάμισο σκισμένο.

2η 1985? YAMAHA XJ 750 SECA Εξερεύνηση σε χωματόδρομους στο Βαρνάβα. Ο δρόμος τελειώνει και μπροστά μια ανηφόρα με πολύ μεγάλη κλίση μόλις ανοιγμένη από τη μπολντόζα με μπάζα πέτρες ρίζες κλπ ε.. και είπα να την ανέβω, στα μισά ο τροχός αρχισε να σπινάρει στο χώμα πάτησα φρένο αλλά τίποτα ξανακατέβηκα μαλιά κουβάρια, μια εγώ απο κάτω μια η seca.

3η 1986? Πάλι seca Κάθοδος Κηφισίας στο φανάρι του Βασηλόπουλου με χτύπησε αυτ/το που 'αλλαξε λωρίδα από πίσω. έχασα το μηχανάκι κάτω απ' τα πόδια μου έπεσα μα τα μούτρα στην άσφαλτο και σύρθηκα αρκετά μέτρα, ο τύπος την κοπάνησε, ζημιές: σπασμένη μία βάση φλας στη μπαγκαζιέρα, στραβό πεντάλ φρένου, φθαρμένο μπουφάν, γρατζουνισμένο  κράνος στο σαγόνι αν δεν φορούσα φουλ-φεϊς θα είχα σπάσει τα δόντια μου. Άρα ξεχάστε τα τζέτ και αν έχετε ανοιγόμενο όταν οδηγάτε να είναι πάντα κλειστό.

4η 2 Ιανουαρίου 1988 Κηφισίας το ποτιστικό στην νησίδα του δρόμου ποτίσει το δρόμο!! μαύρος πάγος το δερμάτινο μπουφάν κολλάει στον πάγο και σταματάω σχετικά γρήγορα αλλά το ΧΤ γλίστραγε για περίπου 60 μέτρα. Το ΧΤ τπτ εγώ κάκωση μαλακών μορίων στον δεξή αντίχειρα.

5η  1989 Επιστροφή από διακοπές η SECA φορτωμένη σα γύφτικο ντάτσουν από την Κόρινθο αρχίζει να τραβάει αριστερά σταματάω ξανασταματάω ελέγχω το φορτίο τίποτα αλλά το τράβηγμα τράβηγμα. Κάπου στον Ασπρόπυργο ανοίγω το γκάζι τέρμα από τα νεύρα μου το μηχανάκι ζουζάρει αλλά εξακολουθεί να τραβάει και σκάμε κάτω. Το μηχανάκι καμιά ζημιά, η ηλίθια που είχα πίσω καμιά ζημιά, εγώ μείον αριστερό μηνίσκο. Αιτία που τράβαγε το μηχανάκι η βλαμένη που κουβάλαγα μαζί.

6η  Στο δρόμο για Καπανδρίτι βλέπω κάτι καφέ κηλίδες στο δρόμο και αφού τις κοιτούσα τις πάτησα και όταν πατάς λάδια..... το ΧΤ καμιά ζημιά εγώ μια μαυρίλα στο γοφό.

7η 2004 Χαλαρή βόλτα στην Επίδαυρο σε μια στροφή με πιάνει μια ανεξήγητη @αλακία ότι δεν με παίρνει να στρίψω και προτίμησα να βγώ στο χώμα που μου φάνηκε βατό. Αποτέλεσμα εγώ όρθιος με τα πόδια ανοιχτά σχεδόν σπαγκάτο και το ΧΧ χάμω ανάμεσα στα πόδια μου με το αριστερό φέρινγκ καταγρατζουνισμένο και τη μανέτα του αμπραγιάζ σπασμένη.

8η και ελπίζω τελευταία. 2014 Επιστροφή από Βόλο (Πανελλήνια). Φτάνω έξω από το σπίτι μου σταματάω ανοίγω πλαϊνό σταντ αρχίζω να γέρνω το ΧΧ μέχρι να ακουμπίσει, και γέρνει, και γέρνει, και ακούω ένα σκράτς σαν να ξύνει  μέταλλο στην άσφαλτο και πάρτονε κάτω. Το στάντ φαίνεται δεν είχε ανοίξει καλά. Αυτός είναι ένας λόγος για να σβήνουμε τον κινητήρα όχι με το κλειδί αλλά με το στάντ και ταχύτητα μέσα.  Απολογισμός δυο γρατζουνίτσες στο φέρινγκ και αρ. μανέτα στραβή.

Περιττό νομίζω να σας πω τι ψήφησα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Πτώσεις... - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτώσεις...   Πτώσεις... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 11 Οκτ 2014 - 0:14

"Αιτία που τράβαγε το μηχανάκι η βλαμένη που κουβάλαγα μαζί."
lol! =)) =)) respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πτώσεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Rossi, Stoner: Οι πτώσεις των «θεών»

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top