Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΑΓΟΡΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΤετ 5 Σεπ 2018 - 10:28

yianakis έγραψε:
Μπραβο, μπραβο. Περιμενουμε φωτο asap . Αν και μαρεσει το ΧΧ με τα 2 κανονια πισω... αλλα γουστα ειναι αυτα.  welcome


Για να λεμε την αληθεια και μενα μου αρεσει με τις 2 μπουκες πισω.Και μια και το θυμηθηκα,δεν εχω κεντρικο κεντρικο σταντ φυσικα...ειχα ξεχασει να το αναφερω αυτο.Ειναι ενα μειον,αρκετα μεγαλο.Οχι τιποτε αλλο,πως θα λιπαινω αλυσιδα τωρα,που συνηθιζα να τη μουσκευω,σε υπερβολικο βαθμο εως τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΤετ 5 Σεπ 2018 - 15:31

ομορφο καλες,παντες thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 6 Σεπ 2018 - 9:16

Αλοχα και παλι.  Μπερδεματα μου εκανε εμενα χαμηλα και βρηκα οτι ηταν απο βενζινη. Ξεταπωτο και με αλλη εξατμηση μαλλον θα χρειαστεις K&N φιλτρακι για να περνει πιο πολυ αερα. Ουτε εγω εχω και βλακια μου που αγορασα κανονικο με τιμη 30€ ενω το Κ&Ν μπορει να το βρεις και με 75-80€  για εφ'ορου ζωης. Οσον αφορα στη ζελατινα, εχω εχω μια double bouble MRA με την οποια παω ανετα χωρις να σκυψω 160-180, και ειμαι 1.86. Ο αερας χτυπαει στο κρανος και φευγει χωρις να με ενοχλει. Πιστευω μετα τα 200 οτι και να βαλεις θα χρειαστει να σκυψεις και  λιγο. Μην ξεχνας οτι το varadero το πουλησες smile . Δεν βρεις την ιδια καλυψη οτι και να βαλεις εκτος αμα παρεις απο τον Κακλαμανακη κανενα πανι που δεν χρειαζεται πλεον για να σου κανει την δουλεια lol!  . Κεντρικο σταντ ειναι must στο λαδωμα / καθαρισμα. Σαν να εχεις 2ο ατομο να σε βοηθαει. Οσον αφορα το κοψιμο, θα το συνηθησεις. Ξεχνα το ποσο κοβει το τιμονι σου. Μετα τα 20 χαω μαθε να το σπας δεξια αριστερα και θα ειναι σαν παπι. Πλεον μετα απο 5 μηνες και 6500χλμ εχει τεραστια διαφορα το πως το ενιωθα με το πως νιωθω πλεον το μηχανακι. Οσο το δουλεψεις τοσο πιο ελαφρυ και ευχριστο θα σου φαινεται μερα με την μερα. Α, και οσον αφορα το γκουπ της κρυας 1ης. Εχω παρατηρισει οτι εαν το κουνισεις λιγο προς τα πισω, μισο μετρο πχ , και κουμπωσεις μετα 1η, μπορει και να μην κανει τιποτα. Απλα εκεινο το υπεροχο κλακ, οτι και καλα μπηκε.  Δοκιμασε το, σε μενα δεν πιανει παντα αλλα πολλες φορες το πετυχαινω.
Σας επρηξα ,
τα λεμε .... Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 6 Σεπ 2018 - 13:49

yianakis έγραψε:
Αλοχα και παλι.  Μπερδεματα μου εκανε εμενα χαμηλα και βρηκα οτι ηταν απο βενζινη. Ξεταπωτο και με αλλη εξατμηση μαλλον θα χρειαστεις K&N φιλτρακι για να περνει πιο πολυ αερα. Ουτε εγω εχω και βλακια μου που αγορασα κανονικο με τιμη 30€ ενω το Κ&Ν μπορει να το βρεις και με 75-80€  για εφ'ορου ζωης. Οσον αφορα στη ζελατινα, εχω εχω μια double bouble MRA με την οποια παω ανετα χωρις να σκυψω 160-180, και ειμαι 1.86. Ο αερας χτυπαει στο κρανος και φευγει χωρις να με ενοχλει. Πιστευω μετα τα 200 οτι και να βαλεις θα χρειαστει να σκυψεις και  λιγο. Μην ξεχνας οτι το varadero το πουλησες smile . Δεν βρεις την ιδια καλυψη οτι και να βαλεις εκτος αμα παρεις απο τον Κακλαμανακη κανενα πανι που δεν χρειαζεται πλεον για να σου κανει την δουλεια lol!  . Κεντρικο σταντ ειναι must στο λαδωμα / καθαρισμα. Σαν να εχεις 2ο ατομο να σε βοηθαει. Οσον αφορα το κοψιμο, θα το συνηθησεις. Ξεχνα το ποσο κοβει το τιμονι σου. Μετα τα 20 χαω μαθε να το σπας δεξια αριστερα και θα ειναι σαν παπι. Πλεον μετα απο 5 μηνες και 6500χλμ εχει τεραστια διαφορα το πως το ενιωθα με το πως νιωθω πλεον το μηχανακι. Οσο το δουλεψεις τοσο πιο ελαφρυ και ευχριστο θα σου φαινεται μερα με την μερα. Α, και οσον αφορα το γκουπ της κρυας 1ης. Εχω παρατηρισει οτι εαν το κουνισεις λιγο προς τα πισω, μισο μετρο πχ , και κουμπωσεις μετα 1η, μπορει και να μην κανει τιποτα. Απλα εκεινο το υπεροχο κλακ, οτι και καλα μπηκε.  Δοκιμασε το, σε μενα δεν πιανει παντα αλλα πολλες φορες το πετυχαινω.
Σας επρηξα ,
τα λεμε .... Beerchug

Φοραει φιλρο Κ&Ν,θα βαλω τη ταπα και θα δω πως παει ξανα.Δεν ειχα varadero πριν. 600 f3 ειχα.Οσο για το κεντρικο σταντ,ειναι θεμα,ισως χρειαστει να ζησω με αυτο.Τωρα το πρωτο μελημα ειναι να αλλαξω τα μπουζι,υγρα φρενων,παραφλου.Με λαδια λεω να σταθεροποιηθω σε μοτουλ 7100 η 300v.Παραφλου μου ειπε ο μηχανικος μου της χοντα,και υγρα φρενων λεω για dot5.Προτασεις ευπροσδεκτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkis14
Νέο μέλος
Νέο μέλος
alkis14

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2021

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΔευ 15 Μαρ 2021 - 16:47

Παιδια καλησπερα σε ολους!
Εχω αποφασισει μεσα στο επομενο διμηνο και φυσικα οταν τα πραγματα επανελθουν σε φυσιολογικους ρυθμους σχετικα με την πανδημια, να παρω μια 1100 χχ 2001 και μετα!
τα χρηματα που διαθετω ειναι 2500-2700 ταβανι!

Καλο το car.gr αλλα περισσοτερο εμπιστευομαι φιλους του φορουμ που τουλαχιστον εχουν αποδειξει πως εχουν αγαπησει και προσεξει την μηχανη τους καλυτερα!
οποιος ενδιαφερεται να πουλησει την καλη του,περιμενω προτασεις!
Εννοειται πως ενδιαφερομαι για αριστη κατασταση και πραγματικα χιλιομετρα!
Ευχαριστω πολυ!
Αλκης Τσιλιωτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΤετ 17 Μαρ 2021 - 18:11

alkis14 έγραψε:
Παιδια καλησπερα σε ολους!
Εχω αποφασισει μεσα στο επομενο διμηνο και φυσικα οταν τα πραγματα επανελθουν σε φυσιολογικους ρυθμους σχετικα με την πανδημια, να παρω μια 1100 χχ 2001 και μετα!
τα χρηματα που διαθετω ειναι 2500-2700 ταβανι!

Καλο το car.gr αλλα περισσοτερο εμπιστευομαι φιλους του φορουμ που τουλαχιστον εχουν αποδειξει πως εχουν αγαπησει και προσεξει την μηχανη τους καλυτερα!
οποιος ενδιαφερεται να πουλησει την καλη του,περιμενω προτασεις!
Εννοειται πως ενδιαφερομαι για αριστη κατασταση και πραγματικα χιλιομετρα!
Ευχαριστω πολυ!
Αλκης Τσιλιωτης

Καλή επιτυχία στην αναζήτηση και στην αγορά. thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΤετ 17 Μαρ 2021 - 19:11

Πιστευω οτι θα πρεπει να ανεβεις κανενα πεντακοσαρικο γιατι αμα δεν τα δωσεις στην αρχη, θα τα δωσεις μετα ....
Το δικο μου το πηρα πριν 3 χρονια με 37000 χλμ και 2500-3000 αξεσουαρ πανω.. 2004 μοντελο. Τιμη 3700€. Ειχε μια γρατζουνια στην μια εξατμιση (Remus) . Thats all. Στο χρωμα ξυριζεσαι, και τα αβαφα πλαστικα του ειναι λες και ειναι μηνων. Ακομη. Μονο λαστιχα αλλαζω απο τοτε και εχει πλεον σχεδον τα διπλασια χιλιομετρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkis14
Νέο μέλος
Νέο μέλος
alkis14

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2021

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2021 - 0:19

yianakis έγραψε:
Πιστευω οτι θα πρεπει να ανεβεις κανενα πεντακοσαρικο γιατι αμα δεν τα δωσεις στην αρχη, θα τα δωσεις μετα ....
Το δικο μου το πηρα πριν 3 χρονια με 37000 χλμ και 2500-3000 αξεσουαρ πανω.. 2004 μοντελο. Τιμη 3700€.  Ειχε μια γρατζουνια στην μια εξατμιση (Remus) .  Thats all. Στο χρωμα ξυριζεσαι, και τα αβαφα πλαστικα του ειναι λες και ειναι μηνων.  Ακομη. Μονο λαστιχα αλλαζω απο τοτε και εχει πλεον σχεδον τα διπλασια χιλιομετρα.

Ευχαριστώ πολυ Γιαννακη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alkis14
Νέο μέλος
Νέο μέλος
alkis14

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2021

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2021 - 0:20

ptinotrofos έγραψε:
alkis14 έγραψε:
Παιδια καλησπερα σε ολους!
Εχω αποφασισει μεσα στο επομενο διμηνο και φυσικα οταν τα πραγματα επανελθουν σε φυσιολογικους ρυθμους σχετικα με την πανδημια, να παρω μια 1100 χχ 2001 και μετα!
τα χρηματα που διαθετω ειναι 2500-2700 ταβανι!

Καλο το car.gr αλλα περισσοτερο εμπιστευομαι φιλους του φορουμ που τουλαχιστον εχουν αποδειξει πως εχουν αγαπησει και προσεξει την μηχανη τους καλυτερα!
οποιος ενδιαφερεται να πουλησει την καλη του,περιμενω προτασεις!
Εννοειται πως ενδιαφερομαι για αριστη κατασταση και πραγματικα χιλιομετρα!
Ευχαριστω πολυ!
Αλκης Τσιλιωτης

Καλή επιτυχία στην αναζήτηση και στην αγορά. thumbs up

Ευχαριστώ πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΓΟΡΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» ΑΓΟΡΑ 250 ΜΕ ΑΒS Ή ΑΓΟΡΑ SCOOTER ABS
» Αγορα μοτοσυκλετας
» Προταση για αγορα κρανους!
» Αγορα απο Καναδα
» αγορα cbr1000rr 07

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top