Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΑΓΟΡΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 6 Αυγ 2018 - 10:57

Μπορω να πω οτι διαφωνω και γω με αυτα που λεει. Λες και κανεις δεν λεει ποτε αληθεια.

Οτι ελεγε στην αγγελια απο το μηχανακι μου , αυτα ηταν η μονη διαφορα ηταν οτι μπερδεψε τις "μαργαριτες " με τα " μανιταρια" , και οτι ελεγε τριπλετα και μου εδεινε μονο τις βασεις. Απο το 2ο φυσικα και του εκοψα λιγο γιατι τις βαλιτσες τις ηθελα αλλα κατα τα αλλα ηταν οπως τα ελεγε. Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο Μαριο που πηγαμε μαζι και το ειδαμε (και τον ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα).
Να σκεφτεις ειχε ξεχασει να αναφερει και πραματα. Πχ τις σπαστες μανετες, και τον συναγερμο που δεν ειναι 5€....

Εν κατακλειδι ειναι στον ανθρωπο. Φυσικα οτι και να γινει γουρουνι στο σακι δεν αγοραζεις ... πας και σε καποιον πιο ειδικο απο σενα και το κοιτατε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 6 Αυγ 2018 - 11:22

Μιάς και όλοι ψάχνουμε την καλύτερη δυνατόν μοτοσυκλέτα, πάντα προτείνω αυτό το link
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 8 Αυγ 2018 - 18:34

yianakis έγραψε:
Μπορω να πω οτι διαφωνω και γω με αυτα που λεει. Λες και κανεις δεν λεει ποτε αληθεια.

Οτι ελεγε στην αγγελια απο το μηχανακι μου , αυτα ηταν η μονη διαφορα ηταν οτι μπερδεψε τις "μαργαριτες " με τα " μανιταρια" , και οτι ελεγε τριπλετα και μου εδεινε μονο τις βασεις. Απο το 2ο φυσικα και του εκοψα λιγο γιατι τις βαλιτσες τις ηθελα αλλα κατα τα αλλα ηταν οπως τα ελεγε. Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο Μαριο που πηγαμε μαζι και το ειδαμε (και τον ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα).
Να σκεφτεις ειχε ξεχασει να αναφερει και πραματα. Πχ τις σπαστες μανετες, και τον συναγερμο που δεν ειναι 5€....

Εν κατακλειδι ειναι στον ανθρωπο.  Φυσικα οτι και να γινει γουρουνι στο σακι δεν αγοραζεις ... πας και σε καποιον πιο ειδικο απο σενα και το κοιτατε...
Εγω ενα εχω να πω περιμενω ποτε θα πουλησεις την μηχανη σου(τροπος του λεγειν)
Λιγουρευτη.μεχρι κ την τριπλετα γιβι που γουσταρω ,χρωμα,ετος,λουκουμι  Beerchug
Φτου φτου
Καλοταξιδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 9 Αυγ 2018 - 15:34

Lerki έγραψε:
yianakis έγραψε:
Μπορω να πω οτι διαφωνω και γω με αυτα που λεει. Λες και κανεις δεν λεει ποτε αληθεια.

Οτι ελεγε στην αγγελια απο το μηχανακι μου , αυτα ηταν η μονη διαφορα ηταν οτι μπερδεψε τις "μαργαριτες " με τα " μανιταρια" , και οτι ελεγε τριπλετα και μου εδεινε μονο τις βασεις. Απο το 2ο φυσικα και του εκοψα λιγο γιατι τις βαλιτσες τις ηθελα αλλα κατα τα αλλα ηταν οπως τα ελεγε. Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο Μαριο που πηγαμε μαζι και το ειδαμε (και τον ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα).
Να σκεφτεις ειχε ξεχασει να αναφερει και πραματα. Πχ τις σπαστες μανετες, και τον συναγερμο που δεν ειναι 5€....

Εν κατακλειδι ειναι στον ανθρωπο.  Φυσικα οτι και να γινει γουρουνι στο σακι δεν αγοραζεις ... πας και σε καποιον πιο ειδικο απο σενα και το κοιτατε...
Εγω ενα εχω να πω περιμενω ποτε θα πουλησεις την μηχανη σου(τροπος του λεγειν)
Λιγουρευτη.μεχρι κ την τριπλετα γιβι που γουσταρω ,χρωμα,ετος,λουκουμι  Beerchug
Φτου φτου
Καλοταξιδη


Οταν παρω εφαπαξ και εχει βγει το επομενο ΧΧ   yess  celebrate
Γιατι ενα ειναι σιγουρο, πρωτα θα χαλασω εγω και μετα αυτο Beerchug =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Αυγ 2018 - 22:01

Εχουμε ξεφυγει εντελως απο το θεμα ,η μου φαινεται...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 10:10

Τελος καλο,ολα καλα.Το πολυποθητο ΧΧ βρεθηκε και πλεον ειναι στη κατοχη μου απο τις 27 Αυγουστου.Μπλε με 36.000 χλμ,μοντ. 03,σε αριστη κατασταση,με ολοσωμη ακρα,4 σε 1,pc,φιλτρο κν,σχαρα και βαλιτσα καπα,σελα μοτο κ,,τιμονι lsl,ζελατινα MRA,συναγερμο meta,το μονο που ηθελε ηταν αλυσιδογραναζα,τα οποια αλλαχτηκαν ηδη,με jt γραναζια και did αλυσιδα χρυση x ring.Εγινε ηδη ενα μικρο ταξιδακι 400 χλμ και πραγματικα το μηχανακι ξεπερασε τις προσδοκιες μου.Ανετο ξεκουραστο ,πραγματικος χιλιομετροφαγος.Η αισθηση απο το τιμονι και τα ψηλοτερα κλιπ ονς,ειναι ανετη και ορισμενες φορες νομιζα οτι οδηγω ενα ταχυτατο βαραντερο.Εχω και τα κλιπ ονς της μαμας και θα δω στη πορεια,αν θα κρατησω το τιμονι αυτο,η θα τοποθετησω τα μαμισια.Αλλαχτηκαν επισης λαδια,φιλτρο και παρρηγειλα μπουζι,ετσι ωστε καποια στιγμη-συντομα-να αλλαχτουν,μαζι με παραφλου,ρυθμιση βαλβιδων(δεν ακουγονται).Τα περισσοτερα που ειχα διαβασει εδω για τα χχ,ηταν αληθινα,οπως διεπιστωσα στο λιγο διαστημα που εχω τη μηχανη στη κατοχη μου.Σιγουρα εχω πολλα να δω ακομα.Τα λαστιχα ειναι σχεδον καινουργια,metzeler z8,και αφηνουν ασφαλεστατη αισθηση,οσο και αν πλαγιασεις το βαρυ διτροχο,το οποιο δεν δειχνει καθολου τα κιλα του,εκτος αν εισαι μεσα στη πολη με κινηση.Αυτα για αρχη,θα τα λεμε στη πορεια.Το 600 φ3 παρεμεινε στην οικογενεια και αυτο ειναι κατι που με χαροποιησε ιδιαιτερα,αν και το πηρε ο 23χρονος ανηψιος μου.Ηταν αποφασιμενος,δεν μπορουσαμε να τον σταματησουμε,οποτε,καλυτερα ενα μηχανακι που το ξεραμε, ειναι αψογο και κατα πολυ φθηνοτερο.Καλα χλμ σε ολους και παντα ορθιοι και ασφαλεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 16:54

καλοταξιδο ριξε και καμμια φωτο με την κουκλα από περιγραφη λουκουμ σουτζουκ
Ρε αδερφε πως βρηκες τετοιο συνολο ;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 18:34

Μπραβο, μπραβο. Περιμενουμε φωτο asap . Αν και μαρεσει το ΧΧ με τα 2 κανονια πισω... αλλα γουστα ειναι αυτα. welcome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 23:09

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Xx_11010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 23:10

Θα βαλω και απο αλλες γωνιες αυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 23:30

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 2xx11010

το δεξι ειναι το δικο μου,το αριστερο του κολλητου μου,ιδιο μοντελο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 4 Σεπ 2018 - 23:55

Πολυ ωραιο δειχνει. Καλοταξιδο, καλα χιλιομετρα και παντα ορθιος.

Σαν ενα μικρο teaser  για το μελλον, θα σου πω μια φαση που εγινε πριν κανα 2 βδομαδες.
Ειχα παει με την γυναικα στο κεντρο του Ηρακλειου για μια δουλεια. Παρκαρω στην ακρη του δρομου το ΧΧ , κανω την δουλεια που ειχα και μετα απο κανα μισαωρο περιπου γυρναμε να παρουμε το μηχανακι να παμε σπιτι . Και βλεπουμε μπροστα μας το εξης....  Ηταν δυο γιαπωνεζοι πανω απο το μηχανακι, σκυφτοι, ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑΝΕ !! Ο ενας ειχε ακουμπισει το κεφαλι του στο δερμα του τεποζιτου και λες και προσπαθουσε να ακουσει την καρδια του, και ο αλλος χαιδευε την σελα !!
Πλησιαζουμε με χαμογελο, αμηχανια αυτοι, χαμογελανε, και τους λεω: Japanesse guys know about good bikes. Με χαιρετησανε με χαμογελο,γιαπονεζικα ( με εκεινη την μικρη επικληση που κανουν) και μετα περιμενανε να το βαλω μπροστα και να φυγουμε.
Δεν ξερω αμα εχεις δει reviews αμιγως γιαπονεζικα για το ΧΧ, αλλα οι τυποι το εχουν, λες και ειναι κανενα legendary Katana, ή και γω δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω. Θα δεις απο δω και περα παρα οτι ειναι κακα τα ψεματα μηχανακι 15ετιας, οτι γυρνανε ποοοολλα βλεματα να το καλοκοιταξουνε, ειτε σταματημενο ειτε εν κινηση. Δεν το πιστευα προσωπικα μεχρι που το βιωνω καθημερινα. Θα το δεις και θα θυμασαι τα λογια μου.

Απλα δεν υπαρχει .... respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 69
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 5 Σεπ 2018 - 9:12

Κλασικό του μέλλοντος και απο τις πιο όμορφες μοτοσυκλέτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 5 Σεπ 2018 - 9:47

yianakis έγραψε:
Πολυ ωραιο δειχνει. Καλοταξιδο, καλα χιλιομετρα και παντα ορθιος.

Σαν ενα μικρο teaser  για το μελλον, θα σου πω μια φαση που εγινε πριν κανα 2 βδομαδες.
Ειχα παει με την γυναικα στο κεντρο του Ηρακλειου για μια δουλεια. Παρκαρω στην ακρη του δρομου το ΧΧ , κανω την δουλεια που ειχα και μετα απο κανα μισαωρο περιπου γυρναμε να παρουμε το μηχανακι να παμε σπιτι . Και βλεπουμε μπροστα μας το εξης....  Ηταν δυο γιαπωνεζοι πανω απο το μηχανακι, σκυφτοι, ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑΝΕ !! Ο ενας ειχε ακουμπισει το κεφαλι του στο δερμα του τεποζιτου και λες και προσπαθουσε να ακουσει την καρδια του, και ο αλλος χαιδευε την σελα !!
Πλησιαζουμε με χαμογελο, αμηχανια αυτοι, χαμογελανε, και τους λεω: Japanesse guys know about good bikes. Με χαιρετησανε με χαμογελο,γιαπονεζικα ( με εκεινη την μικρη επικληση που κανουν) και μετα περιμενανε να το βαλω μπροστα και να φυγουμε.
Δεν ξερω αμα εχεις δει reviews αμιγως γιαπονεζικα για το ΧΧ, αλλα οι τυποι το εχουν, λες και ειναι κανενα legendary Katana, ή και γω δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω. Θα δεις απο δω και περα παρα οτι ειναι κακα τα ψεματα μηχανακι 15ετιας, οτι γυρνανε ποοοολλα βλεματα να το καλοκοιταξουνε, ειτε σταματημενο ειτε εν κινηση. Δεν το πιστευα προσωπικα μεχρι που το βιωνω καθημερινα. Θα το δεις και θα θυμασαι τα λογια μου.

Απλα δεν υπαρχει .... respect

Ετσι ειναι φιλε μου,οπως τα λες.Το μικρο χρονικο διαστημα που το εχω,ειμαι πραγματικα εντυπωσιασμενος.Τις 3-4 τελευταιες μερες,κινουμαι,Πειραια-Ελευσινα και το περιμενα σχετικα δυσκινητο.Με εξεπληξε και σε αυτο το τομεα.Μικρο κοψιμο του τιμονιου βεβαια,αλλα δεν μπορεις να τα εχεις και ολα.Επισης,οταν ειναι λιγο κρυο και κουμπωνεις τη πρωτη,κανει αυτο το "γκουπ" και με τρελαινει λιγο.Πιστευω οτι θα χρειαστω μεγαλυτερη ζελατινα,διοτι ειμαι 1,94 και στα πολλα θα με δυσκολευει λιγο ο αερας.Μεχρι 210 που το πηγα,δεν ηταν και ασχημα.Σκεπτομαι για αυτη με το φρυδακι που αποσπαταιειναι της ermax νομιζω.Εχει κανεις εμπειρια απο τη συγκεκριμενη?Εβγαλα το σιγαστηρα απο την ακρα,αλλα θα τον ξαναβαλω.Δεν κανει πολυ θορυβο,αλλα το προτιμω ετσι.Εχω την εντυπωση,οτι απο τη στιγμη που τον εβγαλα,μου κανει ψιλομπερδεματα,στις 2500 στροφες,με μεγαλη ταχυτητα.Μπορει να ειναι και ιδεα μου βεβαια.Εβαλα και αποστατες στους καθρεφτες για να βγουν πιο εξω και τωρα εχω τελεια ορατοτητα πισω.Αυτα προς το παρον και τα ξαναλεμε.Να ειμαστε καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
swedsaab
Μέλος
Μέλος
swedsaab

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2015

ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΧΧ   ΑΓΟΡΑ ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 5 Σεπ 2018 - 9:53

Lerki έγραψε:
καλοταξιδο ριξε και καμμια φωτο με την κουκλα από περιγραφη λουκουμ σουτζουκ
Ρε αδερφε πως βρηκες τετοιο συνολο ;;

Εψαχνα παντου,φιλτραρισα απο το car 5-6 μηχανακια,ειδα 3 και κατεληξα χωρις ιδιαιτερη δυσκολια σε αυτο.Απ οτι φαινεται μεχρι τωρα,πετυχα λαβρακι που λενε...με βοηθησε πολυ ο φιλος μου βεβαια,ο οποιος εχει το ιδιο,διοτι ελειπα εξωτερικο κανα 2 μηνες και εκεινος εκανε τη βρωμικη δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΓΟΡΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» ΑΓΟΡΑ 250 ΜΕ ΑΒS Ή ΑΓΟΡΑ SCOOTER ABS
» Αγορα μοτοσυκλετας
» Προταση για αγορα κρανους!
» Αγορα απο Καναδα
» αγορα cbr1000rr 07

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top