Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;
 GK
 Motobatt
 Varta
 Super B
 Odyssey
 Exide
 Yuasa
 Mgm
 Haijiu
 GS
 Banner
 Άλλη μάρκα
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 2:32

Ειναι οι ποιο φτηνες μπαταριες στο εμποριο... Απο καποιους εχω ακουσει οτι χαλανε γρηγορα... Κανα 2-3 φιλοι που την φορανε δεν εχουν θεμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 9:16

Tsimuhas έγραψε:
Ειναι οι ποιο φτηνες μπαταριες στο εμποριο... Απο καποιους εχω ακουσει οτι χαλανε γρηγορα... Κανα 2-3 φιλοι που την φορανε δεν εχουν θεμα....


 Σ ευχαριστω Γιωργο,σημερα πηρα το ρισκο και την παρηγγειλα με 40€ απο μαγαζι φιλου...(κι αυτος εχει ΧΧ και φοραει την ιδια και λεει δεν εχει θεμα για 4-5 χρονια)
το απογευμα θα παω να την περασω...ειδομεν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 15:09

Γι' αυτήν εδώ έχει κανένας γνώμη? είναι λίγο ακριβή βέβαια αλλά δίνει ένα χρόνο εγγύηση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ptinotrofos στις Τετ 12 Αυγ 2015 - 1:15, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 20:04

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
διαβασε το παραπανω εγω και ενα ακομα μελος εχουμε βρει μπαταριες για f4i με λιγοτερα απο 30 ευρω
τα 40 για ΧΧ μπαταρια νομ ιζω ειναι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 22:11

Αφου την έβαλες, πολύχρονη να είναι και απροβλημάτιστη. Μη νομίζεις, θέμα τύχης είναι αλλά και σωστής συντήρησης. Μπορεί να πάρεις μια πανάκριβη και στα 2 χρόνια να κόψει γέφυρα και να κλαις τα λεφτά σου ή να βάλεις μια φτηνιάρα και να ζει μέχρι να την βαρεθείς. Παλιά είχα μια Άφρικα 750 που μου παρουσίασε πρόβλημα ο ανορθωτής και υπερφόρτιζε. Η μαμά μπαταρία έγινε στρογγυλή σαν μπάλα, Είδαμε και πάθαμε να την βγάλουμε από εκεί μέσα. Πάλι καλά  που δεν έσκασε κάτω από τ' α---δια μου (Τα παιδιά βέβαια τα είχα κάνει αλλά δεν ξέρεις μπορεί να ξαναχρειαστούν) Πλήρωσα τον ανορθωτή και όταν μου είπε  ο ηλ/γος ότι θέλω κι άλλα 54.000 (Δρχ) για μπαταρία έχασα το χρώμα μου. Με λυπήθηκε το παιδί και μου λέει: Θα σου φορτίσω μιά που έχω εδώ για πέταμα να τη βάλεις προσωρινά να πας σπίτι σου μέχρι να δεις τι θα κάνεις.  Το προσωρινά κράτησε 7 χρόνια με αυτή τη μπαταρία το πούλησα. muhaha

ΥΓ: ρε παιδιά γιατί αυτή η σελίδα βγαίνει έτσι μακρινάρι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤρι 11 Αυγ 2015 - 23:36

την δουλεια μαλλον την εκανε το link μακρυναρι που ανεβασες ποιο πανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤετ 12 Αυγ 2015 - 2:21

Erecozi έγραψε:
την δουλεια μαλλον την εκανε το link μακρυναρι που ανεβασες ποιο πανω

Αυτό έφταιγε το έφτιαξα,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤετ 12 Αυγ 2015 - 9:21

Καλημερα,τελικα εβαλα αυτην με 40€: Μπαταρία μοτοσυκλετών GK Maintenance Free YTX14-BS - 12V 12 (10HR)Ah - 200 CCA(EN).
Η εκπληξη μου βεβαια ειναι οτι εβγαλα την παλια και ειδα οτι ηταν ακριβως η ιδια μπαταρια smile.Δεν την ειχα βγαλει και δεν την ειχα φορτισει ποτε!!!(5 χρονια και κατι εγω και 3 με 4 χρονια ο προκατοχος του ΧΧ).
Δευτερη εκπληξη ειναι οτι πριν βγαλω την παλια την μετραω γιατι δουλευε ακομα κανονικα και μου δειξε 12,7 και 14 με γκαζι!!!(Ισως με μια φορτιση να την κανω δωρο σε καποιον)
Τελος καλο ολα καλα την καλημερα μου σε ολους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤετ 12 Αυγ 2015 - 10:29

Thomas_Naoussa έγραψε:
Δευτερη εκπληξη ειναι οτι πριν βγαλω την παλια την μετραω γιατι δουλευε ακομα κανονικα και μου δειξε 12,7 και 14 με γκαζι!!!(Ισως με μια φορτιση να την κανω δωρο σε καποιον)
Τελος καλο ολα καλα την καλημερα μου σε ολους!!!

Είναι μια ψευτοένδειξη που κρατάει για λίγο.. εφόσον η μπαταρία έχει ήδη δείξει σημεία κόπωσης.
Σίγουρα θα αντέξει μερικές ακόμη βόλτες.. αλλά μάλλον είναι καιρός της να φύγει απο τα χέρια σου.
Καλημέρα. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΤετ 12 Αυγ 2015 - 17:02

Menos έγραψε:
Thomas_Naoussa έγραψε:
Δευτερη εκπληξη ειναι οτι πριν βγαλω την παλια την μετραω γιατι δουλευε ακομα κανονικα και μου δειξε 12,7 και 14 με γκαζι!!!(Ισως με μια φορτιση να την κανω δωρο σε καποιον)
Τελος καλο ολα καλα την καλημερα μου σε ολους!!!

Είναι μια ψευτοένδειξη που κρατάει για λίγο.. εφόσον η μπαταρία έχει ήδη δείξει σημεία κόπωσης.
Σίγουρα θα αντέξει μερικές ακόμη βόλτες.. αλλά μάλλον είναι καιρός της να φύγει απο τα χέρια σου.
Καλημέρα. wave

Κι εγώ μια από τα ίδια. Εχθές πήρα τη μοτομπατ με 80€ Δεν ξέρω αν έκανα καλή επιλογή, Κινέζικη μεν τζελ δε. Η παλιά μπαταρία στην ίδια κατάσταση με τη δικιά σου, δεν ξέρω αν τελικά θέλει άλλαγμα ή όχι αλλά την βαρέθηκα κιόλας (10 χρόνια) Μου έχει στεγνώσει τελείως μια φορά πέρσι λόγω ακινησίας ούτε το ρολόϊ δε δούλευε. την φόρτισα αλλά μου κάνει κάτι παλαβά. Την καινούργια δεν τη έβαλα απάνω την έχω στο κουτί. Θέλω να περάσω πρώτα από τον ηλ/γο να μου τσεκάρει το μηχανάκι αν είναι εντάξει γιατί έχω την υποψία ότι όταν ζεσταίνεται ο ανορθωτής δε δουλεύει καλά, έτσι για να μου φύγει η ιδέα δλδ. Γιατί κατά βάθος ξέρω ότι ο Μένος έχει δίκιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thomas_Naoussa
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Thomas_Naoussa

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : Ναουσα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2010

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015 - 8:55

ptinotrofos έγραψε:
Menos έγραψε:
Thomas_Naoussa έγραψε:
Δευτερη εκπληξη ειναι οτι πριν βγαλω την παλια την μετραω γιατι δουλευε ακομα κανονικα και μου δειξε 12,7 και 14 με γκαζι!!!(Ισως με μια φορτιση να την κανω δωρο σε καποιον)
Τελος καλο ολα καλα την καλημερα μου σε ολους!!!

Είναι μια ψευτοένδειξη που κρατάει για λίγο.. εφόσον η μπαταρία έχει ήδη δείξει σημεία κόπωσης.
Σίγουρα θα αντέξει μερικές ακόμη βόλτες.. αλλά μάλλον είναι καιρός της να φύγει απο τα χέρια σου.
Καλημέρα. wave

Κι εγώ μια από τα ίδια. Εχθές πήρα τη μοτομπατ με 80€ Δεν ξέρω αν έκανα καλή επιλογή, Κινέζικη μεν τζελ δε. Η παλιά μπαταρία στην ίδια κατάσταση με τη δικιά σου, δεν ξέρω αν τελικά θέλει άλλαγμα ή όχι αλλά την βαρέθηκα κιόλας (10 χρόνια) Μου έχει στεγνώσει τελείως μια φορά πέρσι λόγω ακινησίας  ούτε το ρολόϊ δε δούλευε. την φόρτισα αλλά μου κάνει κάτι παλαβά. Την καινούργια δεν τη έβαλα απάνω την έχω στο κουτί. Θέλω να περάσω πρώτα από τον ηλ/γο να μου τσεκάρει το μηχανάκι αν είναι εντάξει γιατί έχω την υποψία ότι όταν ζεσταίνεται ο ανορθωτής δε δουλεύει καλά, έτσι για να μου φύγει  η ιδέα δλδ.    Γιατί κατά βάθος ξέρω ότι ο Μένος έχει δίκιο.

Καλημερα παιδια η καινουρια μπαταρια μπηκε κι ολα καλα!!!Σιγουρα εχει δικιο ο Μενελαος για τις ενδειξεις της παλιας μπαταριας,ειναι προφανες για αυτο και βιαστηκα να την αλλαξω πριν με αφησει...
Αντα λιγες μερες ακομη και θα'ρθω Κατερινη με καινουρια μπαταρια!!!!!!Σιγουρα τωρα θα τρεχει πιο πολυ το ΧΧ!!! wheelie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/thomas.christopoulos/about
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015 - 14:16

Αντε με το καλο να σε δουμε απο κοντα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015 - 14:40

ptinotrofos έγραψε:
Γι' αυτήν εδώ έχει κανένας γνώμη? είναι λίγο ακριβή βέβαια αλλά δίνει ένα χρόνο εγγύηση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


επειδή δούλευα στο αντικείμενο και γενικά ασχολήθηκα πολύ , η motobatt είναι κλάσης ανώτερη από όλες και το λέω με υπευθυνότητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015 - 16:09

kalaitzidisk έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Γι' αυτήν εδώ έχει κανένας γνώμη? είναι λίγο ακριβή βέβαια αλλά δίνει ένα χρόνο εγγύηση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


επειδή δούλευα στο αντικείμενο και γενικά ασχολήθηκα πολύ , η motobatt είναι κλάσης ανώτερη από όλες και το λέω με υπευθυνότητα

Με ανακουφίζεις! Την επέλεξα επειδη είναι τζελ και επειδή σίγουρα κατασκευάζεται με τις αμερικάνικες προδιαγραφές.  Αλλά είχα και μια επιφύλαξη μια και φτιάχνεται στην Κίνα.

Ελπίζω να κρατήσει τουλάχιστον όσο και η Ταϊβανέζικη YUASA που είχα απάνω, δλδ 10ετία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;   Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015 - 18:00

το γενεαλογικο της δεντρο το τσεκαρες????
ειναι συγγενης με τον Μαθουσαλα???
η προηγουμενη σιγουρα ειχε ριζες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποιά μπαταρία χρησιμοποιείτε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Τεστ : Ποια πλευρα του εγκαφαλου χρησιμοποιειτε?
» Ποιόν Browser χρησιμοποιείτε;
» Μπαταρία
» Ποιά μοτοσυκλέτα οδηγάτε;
» Ποιά είναι η ηλικία σας;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top