Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xxnikolasxx
Μέλος
Μέλος
xxnikolasxx

Αριθμός μηνυμάτων : 124
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : τρεελλλοοοςςς
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 3 Φεβ 2011 - 16:41

δερματινο
revit-gt
το προτιμω για τα ταξιδια...
για μεσα στην πολη καθιμερινα οχι με τιποτα,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexisp
Μέλος
Μέλος
Alexisp

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 23 Σεπ 2011 - 16:13

Spidi type-R series cordura.
Εδώ και 6 χρόνια, απόλυτα ικανοποιημένος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.quattroclub.gr
marioshadow
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
marioshadow

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Ξανθη
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 10:57

Πριν λιγες μερες αγορασα αυτο το μπουφαν!!!!πολυ καλο!!!
Alpinestars trc1
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τωρα παμε για μποτες!!!! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 15:24

Ωχχχ,,Μονο εγω εχω COLORI INOX?? καταλαβα.... Κατα τ"αλλα ειναι παρα πολυ ζεστο.. suncloudy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 16:01

κρανος:shoei 500ευρω
μπουφαν:ixs 250ευρω
παντελονι:ixs 350ευρω
γαντια:ixs 80ευρω
μποτες:exustar 130 ευρω

γραφω τιμες για να παιρνουν μια εικονα οσοι δεν εχουν ψαχτει ακομα.για να ντυθουμε οπως πρεπει δυστυχως το χιλιαρικο δεν το γλυτωνουμε.
εγω χωρις να διαλεξω τα καλυτερα εφτασα πολυ ευκολα τα 1300ευρουλακια!η συμβουλη μου καντε οικονομια σε αυτα που θα παρετε αλλα οχι στο κρανος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 16:28

stelios1000rr έγραψε:
κρανος:shoei 500ευρω
μπουφαν:ixs 250ευρω
παντελονι:ixs 350ευρω
γαντια:ixs 80ευρω
μποτες:exustar 130 ευρω

γραφω τιμες για να παιρνουν μια εικονα οσοι δεν εχουν ψαχτει ακομα.για να ντυθουμε οπως πρεπει δυστυχως το χιλιαρικο δεν το γλυτωνουμε.
εγω χωρις να διαλεξω τα καλυτερα εφτασα πολυ ευκολα τα 1300ευρουλακια!
Μην είσαι τόσο απόλυτος Στέλιο.. πρίν 3 χρόνια αγόρασα την στολή που βλέπεις... και την φοράω σε όλες μου τις βόλτες.
Γερμανική ποιότητα.. και αποδείχθηκε μια πολύ καλή φόρμα!!
Τιμή αγοράς.. 200€

Γάντια: 60€
Μπότες: 80€

Όλες οι αγορές έγιναν απο το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 16:37

μενελαε μια χαρα μου φενεται η φορμα σου!δεν ειμαι απολυτος αφου ειπα να κανουν οικονομια απο παντου εκτος το κρανος!!!τα πραγματα που εγραψες κανουν 300-350ευρω αντε να μην πουμε οτι πετυχαμε την σουπερ προσφορα ή σε οτι πιο φθηνο υπαρχει και παμε στα 400-450ευρω για τα ρουχα και υποδηση και ενα καλο κρανος 400-500ευρω παλι στο χιλιαρικο κοντα ειμαστε!ετσι δεν ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 16:47

Κράνος επώνυμο.. 270€ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ολόσωμη φόρμα.. 260€ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αν κάνεις μελετημένες κινήσεις και έχεις και την ανάλογη υπομονή για προσφορές, σίγουρα θα τα καταφέρεις να έχεις ενα πολύ καλό σύνολο στα 600-700€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 16:50

κρανος:UVEX 450ε
μπουφαν:SPIDI 350ε
παντελονι:SPIDI 200ε
γαντια:ORINA 60ε
μποτες:TRIUMPH 200ε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 17:24

Menos έγραψε:
Κράνος επώνυμο.. 270€ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ολόσωμη φόρμα.. 260€ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αν κάνεις μελετημένες κινήσεις και έχεις και την ανάλογη υπομονή για προσφορές, σίγουρα θα τα καταφέρεις να έχεις ενα πολύ καλό σύνολο στα 600-700€

ειπαμε...ενταξει μπορεις να ντυθεις και με πιο λιγα χρηματα αλλα,μιλαμε για μεσο ορο και πραγματα μεσαντζε!δηλαδη δεν βαζουμε τα ακριβοτερα ουτε και τα φθηνοτερα!να και ο φιλος jimacos στα ιδια λεφτα με εμενα ειναι με πραγματα μεσαντζε!!!μην παιρνουμε τα ακρα γιατι αμα μου βαζεις τα φθηνοτερα και σου βαζω τα ακριβοτερα δεν ειμαι ουτε εγω αντικειμενικος ουτε εσυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 17:41

Τα φθηνότερα φοράω και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος απο την ποιότητα τους.. απλά δεν τα αγοράζω απο Ελλάδα.. και δεν είναι και κινέζικα.. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 18:43

Menos έγραψε:
Τα φθηνότερα φοράω και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος απο την ποιότητα τους.. απλά δεν τα αγοράζω απο Ελλάδα.. και δεν είναι και κινέζικα.. wink

καλα κανεις...δεν ειναι το θεμα ποσο κανουν αυτα που φοραμε απλα καλο ειναι να λεμε τιμες για να παρουν ιδεα οσοι δεν γνωριζουν και θελουν να αγορασουν καποια πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 18:57

θα ημουν ευχαριστημενος αν μπορουσα να φοραω αυτη τη φορμα αλλα...δεν μπορω!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αυτο το γαντι,παλι δεν μπορω!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αυτες τις μποτες(μια απ τα ιδια)!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 19:08

Σε οτι αναφέρεις, με βρίσκεις σύμφωνο Στέλιο..
Όσα χρόνια ζούσα στην Ελλάδα, γνώριζα πως για μια καλή στολή, γάντια, μπότες και κράνος θα πλήρωνα άνετα 1500 €.
Απο την στιγμή που βρέθηκα στο εξωτερικό και βρήκα κάποιες πληροφορίες για τις τιμές που παίζουν απο επώνυμες ευρωπαΐκές εταιρίες (κυρίως γερμανικές), έπαθα πλάκα!!
Ναι, στο Internet μπορείς να βρείς φοβερά προιόντα σε μοναδικές τιμές!
Ότι έχω αγοράσει (εκτός το κράνος) το έχω βρεί απο προσφορές των καταστημάτων Louis.
Οι τιμές που προανέφερα είναι απο προσφορές, γιαυτό και κατάφερα να αγοράσω ολόσωμη στολή, γάντια και μπότες στην τιμή των 340€.

Η Dainese είναι μια αξιοπρεπής εταιρία.. αλλά όχι και η καλύτερη που κυκλοφορεί στην υπόλοιπη Ευρώπη., απλά είναι καλοδιαφημισμένη (βλέπε MacDonalds)..
Ο περισσότερος κόσμος που ασχολείται με "ονόματα" πολλές φορές βρίσκεται να κλαίει τα χρήματα του... μεγάλη ιστορία που βαριέμαι να επεκταθώ..
Σε καμμία περίπτωση δεν το παίζω έξυπνος.. απλά βλέπω πως κινούνται οι τιμές στην Ελλάδα και πώς στο εξωτερικό.
Ποιά προΐόντα παρουσιάζουν (μονοπώλιο) στην Ελλάδα και πόσες άλλες αξιόλογες εταιρίες κυκλοφορούν στο εξωτερικό..
Τα χρήματα που θα ξόδευα σε ρουχισμό, πλέον τα χρησιμοποιώ σε ταξίδια με την μηχανή.. για μένα προσωπικά, ενα μεγάλο κέρδος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 19:16

το μονο που δεν θα αλλαζα απ τον εξοπλισμο μου ειναι το κρανος μου!εχω το αυτο που θα δειτε παρακατω στο ιδιο χρωμα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Φοράτε ζώνη ?
» μπουφαν με αεροσακο.
» Τη Αλυσίδα φοράτε?
» Τι εξατμιση-εις φορατε??
» Μπουφάν ή θώρακας;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top