Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panagos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
panagos

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Μαγνησία
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 2 Δεκ 2009 - 13:09

Εγώ παιδιά έχω ένα frank thomas δερμάτινο, το πήρα μεταχειρισμένο απο ένα φίλο.Το χρησιμοποιώ κυρίως για τις ανοιξιάτικες και καλοκαιρινές βόλτες.Για το χειμώνα έχω ένα cordura της Bering.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 2 Δεκ 2009 - 13:20

για χειμωνα ενα SPIDI 3/4 και το καλοκαιρι A-PRO κοντο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos CBRF6
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nikos CBRF6

Αριθμός μηνυμάτων : 655
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 49
Τόπος : Ακραιο
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010 - 21:45

Ενα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]εχω με επενδυση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]και αλλη μια αδιαβροχη.
Το καλοκαιρι τα αφαιρω και δεν νιωθω ζεστη μιας και το
εξωτερικο κομματι εχει διατρητα σημεια.

Για την γυναικα εχω ενα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] με τα ιδια
χαρακτηριστικα.

Προτιμησα cordura μιας και χρησιμοποιω το ιδιο
χειμωνα καλοκαιρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010 - 23:40

Eγω εχω μια δερματινη στολη διαιρουμενη της A-PRO και τα πηρα γιατι ηταν σε προσφορα 50% κατω οποτε το τσιμπησα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 13:08

Εγω εχω το bellstaff της pembray, πολυ καλο και το χειμωνα αν και δερματινο, εχει αφαιρουμενη επενδυση. Για τη γυναικα εχω ενα segura επισης πολυ καλο και ζεστο και ομορφο, με αφαιρουμενη επενδυση επισης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 16:34

εγω δεν φοραω μπουφαν το εχω εξελιξει στη δουλεια μου χρησιμοπειουμε εκεινο το ναυλον για τις παλετες ξερετε ...εεε μπαινω στο μηχανημα και αυτο τυλιγει το ναυλον γυρω μου ....φοβερη εφαρμογη αδιαβροχο και απο παχος οσο θελεις εσυ laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 16:45

seth2769 έγραψε:
εγω δεν φοραω μπουφαν το εχω εξελιξει στη δουλεια μου χρησιμοπειουμε εκεινο το ναυλον για τις παλετες ξερετε ...εεε μπαινω στο μηχανημα και αυτο τυλιγει το ναυλον γυρω μου ....φοβερη εφαρμογη αδιαβροχο και απο παχος οσο θελεις εσυ laughing lol!
Φτάνει να μην τυλίξεις και το φερμουάρ του παντελονιού!
Αν σε πιάσει κάνα κόψιμο.... laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 17:00

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 17:42

Για τα υπέρ και κατά των δερμάτινων και των άλλων τα είπαμε και πριν, αλλά ας τα επαναλάβουμε...

Τα βασικότερα είναι ότι το δέρμα (στο σωστό νούμερο πάντα) "κουμπώνει" καλύτερα στο σώμα - άρα καλύτερη αεροδυναμική και χωρίς πλαταγιάσματα στις ψηλές ταχύτητες - , μεγαλύτερη αντοχή στην τριβή, και διατήρηση της θερμοκρασίας του σώματος - ιδίως το καλοκαίρι το ελαφρύ δερμάτινο είναι σαφώς καλύτερο από το οποιοδήποτε κορντούρα ή άλλο ύφασμα.

Από τη άλλη τα από κορντούρα (και ιδίως αυτά με επένδυση goretex) είναι γενικά πιο άνετα και ευκολοφόρετα, πιο ζεστά (εξαρτάται βέβαια και από την ποιότητα της επένδυσης) και με μεγαλύτερη αδιαβροχοποίηση, στεγνώνουν δε και πολύ πιο γρήγορα από ένα δερμάτινο.

Τα βασικά μου μπουφάν που χρησιμοποιώ ανάλογα της συνθήκες είναι
- ένα Bering Dock, κάθε μέρα τώρα τον χειμώνα. Άνετο, ζεστό και αδιάβροχο. Και χωρίς την επένδυση χρησιμοποιείται άνετα και τις ψυχρές μέρες την άνοιξη και το φθινοπώρο
- ένα Bering Anatomic 3/4 , παλιό σχετικά μοντέλο. Χρησιμοποιείται αποκλειστικά σε συνθήκες ψύχους χάρις στην εκπληκτική του επένδυση. Είναι δε ότι πιο ζεστό και αδιάβροχο έχω φορέσει ποτέ
- ένα Dainese ελαφρύ καλοκαιρινό μπουφάν από συνθετικό ύφασμα για τα μικρά καλοκαιρινά ταξίδια με ζέστη
- ένα Bering αεριζόμενο συνθετικό για κάθε μέρα στην πόλη το καλοκαίρι
- ένα IXS δερμάτινο (χωρίς επένδυση) για τις υπόλοιπες περιπτώσεις

Υπάρχει και μια πολύ παλιά διαιρούμενη τουριστική φόρμα Dainese που περιμένει να δει καλύτερες μέρες (πάνω στην ζυγαριά... whistling )

Από παντελόνια ένα δερμάτινο Alpine Star που η ζυγαριά μου λέει shame on you να μην κάνω καν προσπάθεια να το φορέσω και ένα συνθετικό IXS που λόγω αδιαβροχοποίησης και (αφαιρούμενης) επένδυσης συνεχίζει να κάνει άριστη απόσβεση στα σχετικά λίγα χρήματα κόστους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την X-HarrisX στις Κυρ 23 Ιαν 2011 - 16:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 22 Ιαν 2011 - 18:43

X-HarrisX έγραψε:
Για τα υπέρ και κατά των δερμάτινων και των άλλων τα είπαμε και πριν, αλλά ας τα επαναλάβουμε...

Τα βασικότερα είναι ότι το δέρμα (στο σωστό νούμερο πάντα) "κουμπώνει" καλύτερα στο σώμα - άρα καλύτερη αεροδυναμική και χωρίς πλαταγιάσματα στις ψηλές ταχύτητες - , μεγαλύτερη αντοχή στην τριβή, και διατήρηση της θερμοκρασίας του σώματος - ιδίως το καλοκαίρι το ελαφρύ δερμάτινο είναι σαφώς καλύτερο από το οποιοδήποτε κορντούρα ή άλλο ύφασμα.

Από τη άλλη τα από κορντούρα (και ιδίως αυτά με επένδυση goretex) είναι γενικά πιο άνετα και ευκολοφόρετα, πιο ζεστά (εξαρτάται βέβαια και από την ποιότητα της επένδυσης) και με μεγαλύτερη αδιαβροχοποίηση, στεγνώνουν δε και πολύ πιο γρήγορα από ένα δερμάτινο.

Τα βασικά μου μπουφάν που χρησιμοποιώ ανάλογα της συνθήκες είναι
- ένα Bering Dock, κάθε μέρα τώρα τον χειμώνα. Άνετο, ζεστό και αδιάβροχο. Και χωρίς την επένδυση χρησιμοποιείται άνετα και τις ψυχρές μέρες την άνοιξη και το φθινοπώρο
- ένα Bering Anatomic 3/4 , παλιό σχετικά μοντέλο. Χρησιμοποιείται αποκλειστικά σε συνθήκες ψύχους χάρις στην εκπληκτική του επένδυση. Είναι δε ότι πιο ζεστό και αδιάβροχο έχω φορέσει ποτέ
- ένα Dainese ελαφρύ καλοκαιρινό μπουφάν από συνθετικό ύφασμα για τα καλοκαιρινά ταξίδια με ζέστη
- ένα Bering αεριζόμενο συνθετικό για κάθε μέρα στην πόλη το καλοκαίρι
- ένα M-Tech δερμάτινο (χωρίς επένδυση) για τις υπόλοιπες περιπτώσεις

Υπάρχει και μια πολύ παλιά διαιρούμενη τουριστική φόρμα Dainese που περιμένει να δει καλύτερες μέρες (πάνω στην ζυγαριά... whistling )

Από παντελόνια ένα δερμάτινο Alpine Star που η ζυγαριά μου λέει shame on you να μην κάνω καν προσπάθεια να το φορέσω και ένα συνθετικό IXS που λόγω αδιαβροχοποίησης και (αφαιρούμενης) επένδυσης συνεχίζει να κάνει άριστη απόσβεση στα σχετικά λίγα χρήματα κόστους.



να φανταστω εχεις και δωματιο ντουλαπα αποκλειστικα για τα μπουφαν σου ετσι!!!! laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011 - 15:37

mitchxxcbr έγραψε:


να φανταστω εχεις και δωματιο ντουλαπα αποκλειστικα για τα μπουφαν σου ετσι!!!! laughing laughing

Σου φαίνονται πολλά ? Ίσως... Βάλε όμως 35 χρόνια ενεργής μοτοσυκλετιστικής ζωής, βάλε ότι κάθε μέρα καθημερινά κυκλοφορώ με μηχανή ... εε όλα αυτά τα χρόνια όλο και κάποιος μοτοσυκλετιστικός ενδυματολογικός εξοπλισμός θα προστεθεί.. Και έχω και την συνήθεια να μην τα χαλώ τα ρημάδια και να τα κρατάω!! Σκέψου ότι υπάρχει ακόμα (σε κάποια ντουλάπα στο εξοχικό) μπουφάν της Dainese από το 1985, σε άψογη κατάσταση και ετοιμοπόλεμο πάντα laughing

Και πριν πάρω πριν κάτι μήνες το Doch της Bering φόραγα ένα άλλο της Dainese που το είχα από το 98... :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dashmod
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
dashmod

Αριθμός μηνυμάτων : 704
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011 - 16:37

τι μου θύμησες τώρα... κάπου έχω ένα δερμάτινο του 93-94... ελληνικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freebikers.gr
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011 - 16:54

X-HarrisX έγραψε:
mitchxxcbr έγραψε:


να φανταστω εχεις και δωματιο ντουλαπα αποκλειστικα για τα μπουφαν σου ετσι!!!! laughing laughing

Σου φαίνονται πολλά ? Ίσως... Βάλε όμως 35 χρόνια ενεργής μοτοσυκλετιστικής ζωής, βάλε ότι κάθε μέρα καθημερινά κυκλοφορώ με μηχανή ... εε όλα αυτά τα χρόνια όλο και κάποιος μοτοσυκλετιστικός ενδυματολογικός εξοπλισμός θα προστεθεί.. Και έχω και την συνήθεια να μην τα χαλώ τα ρημάδια και να τα κρατάω!! Σκέψου ότι υπάρχει ακόμα (σε κάποια ντουλάπα στο εξοχικό) μπουφάν της Dainese από το 1985, σε άψογη κατάσταση και ετοιμοπόλεμο πάντα laughing

Και πριν πάρω πριν κάτι μήνες το Doch της Bering φόραγα ένα άλλο της Dainese που το είχα από το 98... :D


πλακα κανω.και εγω της ιδιας λογικης ειμαι,πανω απο ολα η ασφαλια.
οδηγω μοτοσυκλετες τα τελευταια 3 χρονια.και εχω τρια μπουφαν ενα δερματινο dainese ενα cordura dainese και ενα καλοκαιρινο!!!και τα φοραω ΠΑΝΤΑ!!!!!

respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ιωνας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011 - 20:27

οι γενικοι κανονες στο θεμα ειναι οπως τους ειπε ο χαρης.
εχω μια στολη κορντουρα [τζακετ 3/4 και παντελονι] της revit.
και ενα δερματινο μπουφαν της bering,το οποιο το εχω συνδυασει με ενα δερμα παντελονι της ixs.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dashmod
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
dashmod

Αριθμός μηνυμάτων : 704
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011 - 20:33

είδα ότι δεν έχω γράψει στο θέμα και δεν μπορώ να καταλάβω πως μου ξέφυγε affraid

εδώ και 2 χρόνια έχω βάλει στο μάτι ένα δερμάτινο dainese αλλά είναι πολλά τα λεφτά και όλο το αναβάλω
έχω ένα richa cordura 3/4, με εξτρά σκληρά κόκαλα dainese, που μου έχει γίνει δεύτερο δέρμα και το πιο κάτω που είναι mpa τελικά.

dashmod έγραψε:
τι μου θύμησες τώρα... κάπου έχω ένα δερμάτινο του 93-94... ελληνικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freebikers.gr
 

Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Φοράτε ζώνη ?
» μπουφαν με αεροσακο.
» Τη Αλυσίδα φοράτε?
» Τι εξατμιση-εις φορατε??
» Μπουφάν ή θώρακας;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top