Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ερώτηση για ΚΤΕΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 8:58

ptinotrofos έγραψε:
Ααα.. δε σας το'πα περασα κι εγω πριν 20 μερες μιση ωριτσα εφαγα και 20 ευρω στο mr KTEO Aγ.Αναργυρων, εχει προσφορα.
στο ίδιο πήγα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 9:44

Meletis έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Ααα.. δε σας το'πα περασα κι εγω πριν 20 μερες μιση ωριτσα εφαγα και 20 ευρω στο mr KTEO Aγ.Αναργυρων, εχει προσφορα.
στο ίδιο πήγα !!!

Πρίν κάνα μήνα στον ίδιο και εγώ. Σε μισή ωρίτσα. ( για δουλειά ....6-7 λεπτών!!! :-S )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiftis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
tsiftis

Αριθμός μηνυμάτων : 495
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 11:00

Εγω είχα δώσει 25 Θεσσαλονίκη. 10 λεπτα υπόθεση. Δεν έχω θέμα να δίνω ανα δύο χρόνια ένα ποσό για μια βεβαίωση.
Τα λεφτά που ξοδεύουμε είναι αλλού. Το μεγαλύτερο φέσι νομίζω είναι τα τέλη κυκλοφορίας οπου πληρώνουμε τα ίδια με αμάξι αναλογων κυβικών..... Αν είναι δυνατόν. Φόρο απο δω φόρο απο κεί. Φόρο στη βενζίνη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
θανος honda xx
Μέλος
Μέλος
θανος honda xx

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : ΜΕΤΡΙΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2009

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 11:08

Για σας παιδες εγω εχω να κανω την εξης ερωτιση?περναει ακομα και με εξατμιση ακραποβιτσ.??ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 11:10

Στο δελτιο τεχνικου ελεγχου σημειωσανε διακυμανση στην πιεση των φρενων και μπρος και πισω. νομιζω οτι οφειλεται στο ντουαλ σι μπι ες , στα δικα σας εγραψαν κατι τετοιο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 11:13

ptinotrofos έγραψε:
Στο δελτιο τεχνικου ελεγχου σημειωσανε διακυμανση στην πιεση των φρενων και μπρος και πισω. νομιζω οτι οφειλεται στο ντουαλ σι μπι ες , στα δικα σας εγραψαν κατι τετοιο ?
Σε ολα τα XX το ίδιο γράφουν ! Ανάθεμα και αν ξέρουν τι ειναι το CBS !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 11:23

tsiftis έγραψε:
Εγω είχα δώσει 25 Θεσσαλονίκη. 10 λεπτα υπόθεση. Δεν έχω θέμα να δίνω ανα δύο χρόνια ένα ποσό για μια βεβαίωση.
Τα λεφτά που ξοδεύουμε είναι αλλού. Το μεγαλύτερο φέσι νομίζω είναι τα τέλη κυκλοφορίας οπου πληρώνουμε τα ίδια με αμάξι αναλογων κυβικών..... Αν είναι δυνατόν. Φόρο απο δω φόρο απο κεί. Φόρο στη βενζίνη....


Ειναι δυνατον-ειναι δυνατον. Γιατι το 1984 για το CB 900 F2 πληρωνα τελη για 14 φορ/μους ιππους ενω ενα αυτ/το 1200 cc ειχε 8 .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 13:15

τραγικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 13:41

tsiftis έγραψε:
Εγω είχα δώσει 25 Θεσσαλονίκη. 10 λεπτα υπόθεση. Δεν έχω θέμα να δίνω ανα δύο χρόνια ένα ποσό για μια βεβαίωση.
Τα λεφτά που ξοδεύουμε είναι αλλού. Το μεγαλύτερο φέσι νομίζω είναι τα τέλη κυκλοφορίας οπου πληρώνουμε τα ίδια με αμάξι αναλογων κυβικών..... Αν είναι δυνατόν. Φόρο απο δω φόρο απο κεί. Φόρο στη βενζίνη....

Με τα τελη κυκλοφοριας η κατασταση ειναι τραγική.Οχι τιποτε αλλο,αλλά απο μια ερευνα που ειχα διαβασει,εγραφε οτι τα εσοδα του κρατους απο τα τελη κυκλοφοριας ηταν παρα πολυ μειωμενα απο περασμενες χρονιες(και λογικο ειναι αφου πολύς κοσμος κατεθεσε πινακιδες).Αλλά στο Ελλαδισταν η συνταγη της βαριας φορολογιας ειναι το καλυτερο φαρμακο... sick
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 15:41

αστα να παν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PanosMo
Νέο μέλος
Νέο μέλος
PanosMo

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2013

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 17:45

θανος honda xx έγραψε:
Για σας παιδες εγω εχω να κανω την εξης ερωτιση?περναει ακομα και με εξατμιση ακραποβιτσ.??ευχαριστω.
Ναι περναει... B-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PanosMo
Νέο μέλος
Νέο μέλος
PanosMo

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2013

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 17:50

Οσοι περασατε κτεο σας αναγραφει το βαρος τις μοτο και αν ναι ποσο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 18:51

PanosMo έγραψε:
Οσοι περασατε κτεο σας αναγραφει το βαρος τις μοτο και αν ναι ποσο?
δε γράφει βάρος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 2 Ιουν 2013 - 19:16

Meletis έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Στο δελτιο τεχνικου ελεγχου σημειωσανε διακυμανση στην πιεση των φρενων και μπρος και πισω. νομιζω οτι οφειλεται στο ντουαλ σι μπι ες , στα δικα σας εγραψαν κατι τετοιο ?
Σε ολα τα XX το ίδιο γράφουν ! Ανάθεμα και αν ξέρουν τι ειναι το CBS !!!!
Οταν μετράνε το μπροστά φρένο , πατάνε το πίσω για να κρατάνε τη Μηχανη σταθερή , το αντίστοιχο για την πίσω , με αποτέλεσμα χωρίς να φρενάρουν την ρόδα που μετράνε να αναγνωρίζουν δύναμη στην δισκοπλακα( ελάχιστη) και να τη μεταφραζουν ως διακιμανση πεδησης ( στραβες δισκοπλακες ) . Ας το επιβεβαιώσουν όσοι πέρασαν με XX ΚΤΕΟ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερώτηση για ΚΤΕΟ   Ερώτηση για ΚΤΕΟ - Σελίδα 3 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 19:11

Meletis έγραψε:
Meletis έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Στο δελτιο τεχνικου ελεγχου σημειωσανε διακυμανση στην πιεση των φρενων και μπρος και πισω. νομιζω οτι οφειλεται στο ντουαλ σι μπι ες , στα δικα σας εγραψαν κατι τετοιο ?
Σε ολα τα XX το ίδιο γράφουν ! Ανάθεμα και αν ξέρουν τι ειναι το CBS !!!!
Οταν μετράνε το μπροστά φρένο , πατάνε το πίσω για να κρατάνε τη Μηχανη σταθερή , το αντίστοιχο για την πίσω , με αποτέλεσμα χωρίς να φρενάρουν την ρόδα που μετράνε να αναγνωρίζουν δύναμη στην δισκοπλακα( ελάχιστη) και να τη μεταφραζουν ως διακιμανση πεδησης ( στραβες δισκοπλακες ) . Ας το επιβεβαιώσουν όσοι πέρασαν με XX ΚΤΕΟ !

Με ταχύτητα φωτός... laughing ( λιγώτερο από χρόνο πάντως ) το επιβεβαιώνω γιατί το σημείωσαν και σε μένα που το
πέρασα προ εβδομάδας περίπου. Και να γνωρίζετε ότι στο ΚΤΕΟ μου είπαν ότι πλέον όλα τα ΚΤΕΟ πρέπει να έχουν ίδιες τιμές.Κάτι 10 και 15€ ξεχάστε τα... αφού λεφτά υπάρχουν......Ιδού και η επιβεβαίωση http://www.mototriti.gr/news/preview_news.asp?NEWS_DATA_ID=104438
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ερώτηση για ΚΤΕΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Έλεγχος ΚΤΕΟ
» ΚΤΕΟ - ημερομηνιες
» ΚΤΕΟ Κ.Ε.Κ - Κ.Ε.Θορήβου
» Προθεσμίες ΚΤΕΟ moto
» ΚΤΕΟ: Αλλαγές στους ελέγχους των οχημάτων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top