Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΤΡΕΞΙΜΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΤετ 11 Ιαν 2012 - 15:10

Εγώ από παλιά έπαιζα μπάσκετ, στη συνέχεια έκανα βάρη και τα τελευταία 4 χρόνια ασχολούμαι με το τρέξιμο. Τρέχω σε αγώνες 10-11χμ. και προπονούμαι παράλληλα με τα βάρη: 3 βάρη 3 τρέξιμο την εβδομάδα. Τις καθημερινές τρέχω στο Εθνικό Στάδιο ενώ κάθε Κυριακή πρωί κάνω 18χμ. εκτός πόλης. Είναι πολύ ωραίο το τρέξιμο, γιατί αν και δεν κάπνιζα ποτέ η φυσική κατάσταση έχει βελτιωθεί τόσο όσο δεν είχε όταν έπαιζα μπάσκετ στα 15-18 χρόνια μου. Με το τρέξιμο στην ύπαιθρο βλέπεις πράγματα που δεν παρατηρούνται με το όχημα. Κάθε Κυριακή πρωί εάν δε βρέχει, χειμώνα καλοκαίρι, κατά τις 8.30 το χειμώνα, τρέχω για 97 λεπτά περίπου. Εάν είμαστε καλά, του χρόνου σκέφτομαι να τρέξω και στον κλασσικό Μαραθώνιο Αθηνών... Σας συνιστώ να αρχίσετε το τρέξιμο. Όσοι δεν τρέχετε χάνετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΤετ 11 Ιαν 2012 - 15:11

Σας συνιστώ να αρχίσετε το τρέξιμο. Όσοι δεν τρέχετε χάνετε.

Εννοείτε χωρίς τη μηχανή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 13:47

Καταλαβαινω τι λες, γιατι αν και καπνιζω καμμια 10αρια στριφτα τη μερα, παραλληλα γυμναζομαι 3-4 φορες τη βδομαδα και τρεχω 1-3 φορες τη βδομαδα, απογευματα τωρα τελευταια, παλια ετρεχα πρωι πριν τη δουλεια, πηγαινα στις 10 τοτε στη δουλεια και ειχα χρονο 1 ωρα για τρεξιμο. τρεχω στο μετσοβειο στου ζωγραφου παρεα με το σκυλο μου, 5 χλμ και 3-4 σπριντ 100αρια. οντως ειναι τρομερη εμπειρια το τρεξιμο, ασε που βοηθαει τρομερα σε θεματα υγειας, απο τσιγαρο, πιασιματα, ενεργεια, καλη διαθεση. και μου κανει εντυπωση το ποσοι ελληνες διαφορων ηλικιων εχουν καταλαβει και βαλει στη ζωη τους την ασκηση, ειτε ειναι περπατημα, ειτε τρεξιμο, ειτε γυμναστηριο. βλεπω απο ηλικιες 7-8 χρονων με τους γονεις τους, μεχρι ζευγαρια ηλικιωμενων να περπατανε και να το χαιρονται ακομα και τωρα που κανει "ψοφο" εξω. ευχομαι να μπορουμε να το κανουμε μεχρι τα βαθια γεραματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 14:16

pablo έγραψε:
τρεχω στο μετσοβειο στου ζωγραφου παρεα με το σκυλο μου, 5 χλμ και 3-4 σπριντ 100αρια.
Το κακόμοιρο το ζώντανο το ρώτησες???? laughing laughing laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 18:36

ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!
Φοβερή φωτογραφία!


Φίλε pablo κόψε το τσιγάρο, εκτός από το οικονομικό θα δεις τρομερή βελτίωση σε όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 18:38

Σήμερα, Κυριακή, έκανα 18χμ. σε αργό τέμπο εκτός πόλης και θερμοκρασία 9-10 βαθμούς.

Ο κύριος Τάσος είναι 80 ετών και τρέχει τα 10 χμ. σε 55-60 λεπτά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 20:05

Menos έγραψε:
pablo έγραψε:
τρεχω στο μετσοβειο στου ζωγραφου παρεα με το σκυλο μου, 5 χλμ και 3-4 σπριντ 100αρια.
Το κακόμοιρο το ζώντανο το ρώτησες???? laughing laughing laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

χα χα, ναι, μεχρι 4,5 μηνων ακολουθουσε μεχρι τα 3 χλμ, μετα καθοταν κατω και γαιδουρωνε, επαιρνα μπισκοτακια ανταμοιβης για να τον κανω να με ακολουθησει να φυγουμε. απο κει και μετα ομως... τωρα βεβαια εγω τρεχω κι αυτος χαζευει χαλαρα γυρω γυρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 19:50

τρεχω 3 φορες την εβδομαδα απο τρια χιλιομετρα μερα παρα μερα!!!τωρα που απο δευτερα θα ξανα αρχισω την μπαλα(σταματησα λογω τραυματισμου)θα αλλαξω το προγραμμα μου!δευτερα μπαλα,τεταρτη τρεξιμο 5χλμ,παρασκευη τρεξιμο 5χλμ!σ.κ για παρτη μου!!!παντως το τρεξιμο οσο κι αν φενεται απλο ειναι απιστευτη εμπειρια!!!για παπουτσι προτεινω το acics kinsei 4 αν και εφοσον ταιριαζει στο ποδι σας(υπαρχουν μηχανηματα που κανουν πελματογραφημα γιατι δεν λεει να πληρωσει καποιος παπουτσι 200ευρω και να μην του ταιριαζει)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 21:50

Ωραία τα λες, και τονίζω το γεγονός ότι το παπούτσι πριν αγοραστεί πρέπει να φορεθεί (μέσα στο κατάστημα όσο μας παίρνει ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!) για να δούμε εάν μας διευκολύνει στο περπάτημα. Πέραν του πελματογραφήματος ο δρομέας ξέρει και κανείς άλλος. Πάντως θα συμφωνήσω μαζί σου ότι η Asics γενικά στα παπούτσια για τρέξιμο είναι στις πρώτες θέσεις μαζί με new balance και adisas. Φορούσα nike και τώρα 1 μήνα φοράω τα asics ninbus 14 που είναι κατάλληλα για μεγάλες αποστάσεις +10χμ. και φυσικά εκτός ταρτάν. Επίσης η πλειοψηφία των δρομέων που ξέρω φοράει asics. Πάντως έχω φίλο μαραθωνοδρόμο (3,5 ώρες) που φοράει nike, γιατί τα asics δεν τα αντέχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 23:07

εγω εχω adidas απλα 50 ευρω τα πηρα. ενα ζευγαρι για το gym ενα για τρεξιμο. καλουτσικα ειναι, δεν εχω και τρελες απαιτησεις, τρεχω σε ασφαλτο και μεχρι τωρα δεν εχω θεμα. μονο προπερσυ που το ειχα ξεσκισει (για τα δικα μου δεδομενα) και ετρεχα 5-6 φορες τη βδομαδα απο 7-8 χλμ, επαθα τενοντιτιδα στον αχιλειο. εκατσα κανα μηνα και ολα οκ. τωρα παω 2-4 φορες τη βδομαδα απο 4 χλμ μετα το γυμναστηριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 0:52

Παιδιά κάτι που δεν είπα! Τα παπούτσια αντέχουν για 6 μήνες περίπου -ποιος τα πετάει τότε; εγώ ξεπερνάω το χρόνο- ή τα 600χμ. έτσι λένε! Έχουν χρόνο λειτουργίας, σαν τα λάστιχα των μοτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 1:01

pablo έγραψε:
εγω εχω adidas απλα 50 ευρω τα πηρα. ενα ζευγαρι για το gym ενα για τρεξιμο. καλουτσικα ειναι, δεν εχω και τρελες απαιτησεις, τρεχω σε ασφαλτο και μεχρι τωρα δεν εχω θεμα. μονο προπερσυ που το ειχα ξεσκισει (για τα δικα μου δεδομενα) και ετρεχα 5-6 φορες τη βδομαδα απο 7-8 χλμ, επαθα τενοντιτιδα στον αχιλειο. εκατσα κανα μηνα και ολα οκ. τωρα παω 2-4 φορες τη βδομαδα απο 4 χλμ μετα το γυμναστηριο.

να ξερεις οτι κατα παρα πολυ μεγαλη πιθανοτητα ο τραυματισμος σου οφειλεται στο λαθος παπουτσι!!!κοιταξε το γιατι αν μου λες οτι φορας ενα απλο αντιντας το οποιο μαλλον δεν ειναι για τρεξιμο ειναι σαν ο ροσι να τρεχει με καουμποικη μποτα αντι αγωνιστικη και μετα απο πτωση να δηλωσει οτι τραυματιστηκε(φυσικα υπερβαλλω για να σου δωσω το μεγεθος του προβληματος αλλα δεν απεχει τοσο πολυ η πραγματικοτητα)εννοειται....δεν εστιαζω καθολου στην τιμη απλα κανε πελματογραφημα και παρε παπουτσι ρανινκ οταν τρεχεις(ειναι νομος).θα με θυμασαι και μη σου πω οτι θα μου αναψεις και λαμπαδα!!!χα!χα!χα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 1:09

Psath 1100XX έγραψε:
Παιδιά κάτι που δεν είπα! Τα παπούτσια αντέχουν για 6 μήνες περίπου -ποιος τα πετάει τότε; εγώ ξεπερνάω το χρόνο- ή τα 600χμ. έτσι λένε! Έχουν χρόνο λειτουργίας, σαν τα λάστιχα των μοτό!

φαντασου οτι τα δικα μου εχουν ακομα ζωη και ηδη εχω παρει τα επομενα,τα οποια τα φοραω τωρα για την βολτα μου και μολις τα asics παραδοσουν πνευμα θα πανε στα σκουπιδια.ειτε 1χλμ εχουν κανει ειτε 10000χλμ θα πανε στα σκουπιδια, με τα ποδια μου δεν παιζω!α!τα αλλα που πηρα ειναι τα reebok rf transition 3.0. 90ευρω κοστισαν και οταν τα τρεξω θα τα κρινω...τωρα δεν ξερω τιποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 20:50

αρχισα απο σημερα τα 5χλμ!!!τα ετρεξα σε ασφαλτο ως εξης 2.5χλμ ανηφορα(αρκετα μεγαλη κλιση)και τον ιδιο δρομο πισω(συνεπως τα αλλα 2.5χλμ κατηφορα)σε 35 λεπτα χαλαρα σε ρυθμο προπονησης!χωρις να σκασω η να κουραστω....οποτε σε ρυθμο αγωνα και δινοντας φουλ ρυθμο ισως να το κανω και σε 30 λεπτα!δεν ξερω αλλα επειδη δεν εχω τρεξει ποτε αγωνα φοβαμαι μην τα δωσω ολα και σκασω!!!!!τον ιουνιο εχει αγωνα 5-10χλμ εδω στο ηρακλειο μου φενεται οτι θα προετοιμαστω και θα παρω μερος στο 5αρι!!!μεχρι τοτε θα φροντισω να εχω πλανο χρονου σε ρυθμο αγωνα,αν ειναι καλος ο χρονος θα λαβω μερος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΤΡΕΞΙΜΟ  Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΕΞΙΜΟ    ΤΡΕΞΙΜΟ  EmptyΠαρ 12 Απρ 2013 - 22:19

stelios1000rr έγραψε:
pablo έγραψε:
εγω εχω adidas απλα 50 ευρω τα πηρα. ενα ζευγαρι για το gym ενα για τρεξιμο. καλουτσικα ειναι, δεν εχω και τρελες απαιτησεις, τρεχω σε ασφαλτο και μεχρι τωρα δεν εχω θεμα. μονο προπερσυ που το ειχα ξεσκισει (για τα δικα μου δεδομενα) και ετρεχα 5-6 φορες τη βδομαδα απο 7-8 χλμ, επαθα τενοντιτιδα στον αχιλειο. εκατσα κανα μηνα και ολα οκ. τωρα παω 2-4 φορες τη βδομαδα απο 4 χλμ μετα το γυμναστηριο.

να ξερεις οτι κατα παρα πολυ μεγαλη πιθανοτητα ο τραυματισμος σου οφειλεται στο λαθος παπουτσι!!!κοιταξε το γιατι αν μου λες οτι φορας ενα απλο αντιντας το οποιο μαλλον δεν ειναι για τρεξιμο ειναι σαν ο ροσι να τρεχει με καουμποικη μποτα αντι αγωνιστικη και μετα απο πτωση να δηλωσει οτι τραυματιστηκε(φυσικα υπερβαλλω για να σου δωσω το μεγεθος του προβληματος αλλα δεν απεχει τοσο πολυ η πραγματικοτητα)εννοειται....δεν εστιαζω καθολου στην τιμη απλα κανε πελματογραφημα και παρε παπουτσι ρανινκ οταν τρεχεις(ειναι νομος).θα με θυμασαι και μη σου πω οτι θα μου αναψεις και λαμπαδα!!!χα!χα!χα!

running ειναι τα παπουτσια, τα πηρα 50 γιατι ηταν περσυνο μοντελο, προσφορα. απλο ειπα γιατι δεν ειναι εξειδικευμένο (παιζουν τιμες απο €150 και βαλε) και γιατι δεν εχω κανει πελματογραφημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΡΕΞΙΜΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Νεο αθλημα : τρεξιμο...στο νερο!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Ενδιαφέροντα-Hobbies-
^ Back to Top