Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 23 Ιαν 2010 - 18:30

xarisserres έγραψε:
Η honda μπορει και εχει αποδειξη την αξια της εδω και χρονια φιλε μου οσο για το οτι ειναι ξεπερασμενη δεν παιζει γιατι οταν εκανε το ΧΧ ηταν 10 χρονια μπροστα απο την ηδη υπαρχων τεχνολογια και δεν σπαταλας σαν εταιρια χρονο και χρημα για κανεις μια απο τις καλυτερες μηχανες σου τελειες γιατι κανεις δεν ειναι τέλειως μην ξεχνας οτι ηταν Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΜΕ 300 και μετα ηρθαν οι αλλες με ποιο πολλα κυβικα...και ακομα περισσοτερα ελατωματα το 1400 της kawasaki ειναι ενα απο τα ποιο αργα μηχανακια που κυκλοφορουν με τελικη τα 280 χλμ μονοlaughing laughing laughing laughing laughing laughing Και με κατι τρυπες στην ροπη του που τρεχουν να καλυψουν με προγραμματα με αλλαγες ρυθμισεων στο μπεκ και παει λεγοντας............

Αν δεν με πιστευεις διαβασε περιοδικα μοτοσικλετας και δες τα χλμ τελικης που αναγραφουν!!!!!!!Καθως και τα κενα που παρουσιαζουν στην ροπη....Και απο βαρος φορτηγο κατα πολυ βαρυτερο του ΧΧ!!!Θα ελεγα πρωτα να διαβασεις καλα και μετα να απαντησεις, κουτουρου ο καθενας μπορει να μιλαει..... με αποδειξεις.. λιγοι!!!!!!!!

Υ.Γ
Ποσα χχ εχεις δει στον δρομο και σε καθε πολη ?
Και ποσα ΖΧ1400?
Εγω τα περισσοτερα ΖΧ1400 τα ειδα σε αγγελιες πωλησεις στο ιντερνετ γιατι εξω δυσκολα!!!!!!
πολλα περιοδικα διαβαζεις....μηπως κανεις κουτσομπολιστικη εκπομπη στο star =)) =)) =)) =)) =)) =)) παντως εχεις παλι δικιο....τα χχ ειναι για τη πολη...να πηγαινεις με τα παιδια σου στο σουπερμακετ....να πηγαινεις στις κουνιες...Ε!..εννιοτε να το δανειζεις σε κανα φιλο να πηγαινει για κανα ψαρεμα κτλ....... celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate οσο γεια τα 300....ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩ........ελα Αθηνα να τα vroomvroom vroomvroom vroomvroom vroomvroom vroomvroom vroomvroom να το δω και γω αυτο το θαυμα Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 14:53

Οπα....Τι κανουμε ρε μαγκες εδω?
Συγκρινουμε ενα μηχανακι πιστας με ενα σουπερ τουρισμου και μεσα απο τον χαβαλε βγαζουμε τα δοντια μας?
Τα θετικα του zx10 ειναι πολλα και τα αρνητικα επισης..Τα ιδια και για το χχ..
Ειναι σαν να συγκρινουμε ενα Μ5 οπου χχ με ενα EVO οπου ΖΧ10.
Δεν συγκρινονται..
Ειναι και το δυο πολυ γρηγορα και καπου το ενα χανει καπου το αλλο κερδιζει..
Εγω ειχα σουπερσπορ μηχανη και τωρα εχω το χχ.
Γαι γκαζια δεν μιλαω γιατι το ενα ηταν 600 το χχ ειναι 1100.
Το θεμα ειναι οτι το χχ σε κερδιζει με την γραμικοτητα και την δυναμη που εχει σαν μοτερ και σαν συνολο με την φιλικοτητα και την ικανοτητα να ταξιδευει ανετα για παρα πολλα χιλιομετρα με πολυ υψηλη μεση ωριαια ταχυτητα.. Καθαρα λογο αεροδυναμικης και στησιματος (πολυ πιο μακρυ μηχανακι απο ενα superbike)ειναι πιο σταθερο στα πολλα αλλα χανει σε γρηγορη γεωμετρια..Λογικο..Αλλου κοιταει το χχ αλου το zx..
Τωρα συγκριτικα με το zzr1400 το γεγονος και μονο οτι ακομα συκρινετε με ενα μηχανακι 10ετιας οπως το χχ δειχνει ποσο καλοστημενο ειναι το χχ..
Σιγουρα το zzr ειναι πιο φρεσκο εργαλειο και με πιο επιθετικο ντιζαιν,αλλα επιδη εχω ανεβει επανω του χανει παρα πολυ σε θεση οδηγησης συκριτικα με το χχ.(Αποψη μου γιατι ειμαι και 2 μετρα.)
Και εκτος απο αυτο μετα απο 10 χρονια δεν θα κυκλοφορει ουτε ενα zzr γιατι απλα δεν αντεχουν τοσο....
Καθε ανθρωπος εχει γουστα...Εγω αμα ξαναπαρω soupersport η superbike μηχανακι, ταξιδια θα κανω και παλι γιατι απλα ειμαι καυλ....νος με τις 2 ροδες...
Οποτε ο καθενας το βλεπει απο την μερια του..
Αντικειμενικα ομως το ΧΧ ειναι ενα διαχρονικο γρηγορο εργαλειο που καθε μηχανοβιος πρεπει να σεβεται και να εχει οδηγησει..
Καποια μηχανακια πραγματικα μεχρι να τα καβαλησεις και να ΕΞΙΚΕΙΩΘΕΙΣ μαζι τους, δεν εχεις ιδεα ποσα πραγματα μπορουν να σου προσφερουν...
Και εγω πριν παρω το ΧΧ, βαρκα ολοι μου ελεγαν οτι ειναι..Αλλα κανεις απο αυτους που το ελεγε δεν το ειχε για λιγο...
Φιλε καμπια το μηχανακι σου ειναι μαχητικο..
Τα μηχανακια μας ειναι πυραυλοι..
Εκει ειναι η διαφορα..



respect respect respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 15:02

Ακομα και απο αυτη τη συζητηση καταλαβαινετε ολοι οτι οοοοοοολες οι αλλες μοτο συγκρινονται με το ΧΧ.Μια μοτο της ΧΟΝΤΑ εναντιον ολων των μοντελων των αλλων εταιριων και ολα αυτα μετα απο 13 ολοκληρα χρονια χαχαχαχα.Και συζηταμε που υστερει το ΧΧ και οχι οι αλλες εταιριες!Τι να πω. :D :D :D :D Beerchug Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 17:46

Πριν κανενα 6μηνο και κατι ψαχνομουν να παρω το ΖΖR1400 ρωτησα απο εδω ρωτησα απο εκει ειχα και 2 φιλους που ειχαν το ΧΧ και πηραν το kawa.Τους ρωτησα λοιπον τι παιζει και μου ειπαν τα εξης:
το KAWA πολυ ωραιο μηχανακι νεο μοντελο νεα σχεδιαση αρκετο γκαζι ωραιο ροπη ανετο ταξιδι ΑΛΛΑ ΧΧ δεν ειναι. Οταν ρωτησα το γιατι μου ειπαν οτι με το ΧΧ το μονο που σε απασχολει ειναι η σταση για βενζινα και οχι για να ξεπιαστεις και οτι με το ΧΧ πας με 200-250 και απο το καθρεφτη βλεπεις πισω ενω με το ZZR δεν ισχυει.Θα συμφωνησω με τους προηγουμενους που ειπαν οτι μονο και μονο που συγκρινουν μηχανακια που εχουν 10 χρονια διαφορα καταλαβαινετε τη ποιοτητα του ΧΧ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 19:00

Μια που αναφερθηκανε φιλοι ενας γνωστος μου που ειχε ΧΧ το εδωσε και πηρε ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ.Χαρακτηριστικα ειπε εδωσα το μερσεντες για να παρω φιατ.......... =)) =)) =)) =)) =)) =)) καλα να παθεις Κωστα που δε με ακουσες celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 21:43

akisxx1100 έγραψε:
Μια που αναφερθηκανε φιλοι ενας γνωστος μου που ειχε ΧΧ το εδωσε και πηρε ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ.Χαρακτηριστικα ειπε εδωσα το μερσεντες για να παρω φιατ.......... =)) =)) =)) =)) =)) =)) καλα να παθεις Κωστα που δε με ακουσες celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
πλακα μας κανειιιιιιις..... και η γαγια μου αν ειχε ροδες θα τη λεγανε χχ celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate =)) celebrate dancing dancing dancing dancing dancing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 21:44

Ενα μόνο θα πώ


Τα χλιδάτα γκάζια του ΧΧ

Απάντηση μηχανικών της Bmw για την
αναγκαιότητα κατασκευής της Κ1300.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2010 - 22:18

Deep Purple έγραψε:
Ενα μόνο θα πώ


Τα χλιδάτα γκάζια του ΧΧ

Απάντηση μηχανικών της Bmw για την
αναγκαιότητα κατασκευής της Κ1300.
Ενα μονο εχω να σου απαντησω......ΤΑ ΧΛΙΔΑΤΑ ΜΟΥΛΑΡΟΓΑΙΔΟΥΡΑ ΤΟΥ ΧΧΜΑΟΥΝΟΥ dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 25 Ιαν 2010 - 17:56

Ρε συ καμπια εδω εισαι ακομα?Σου αρεσει το χχ ε?Καλα κανεις...Και εγω αμα ειχα kafasaki το ιδιο θα εκανα..Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!!
respect respect respect respect respect
Σεβασμο στην καμπια μας...Πραγματικα το παλικαρι εχει την αισθηση του χιουμορ.. respect respect respect
Τι χρωμα ειναι το ΖΧ σου?Εχεις βαλει καμια φωτο?
Θελω να δω αν ταιριαζει με το ιστιοπλοικο μου για να το δεσω πισω...Ποτε δεν ξερεις...Στην εσχατη αναγκη μπορει και να χρειαστει... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 25 Ιαν 2010 - 18:28

Φιλε mafioze εδω κανεις μεγαλο λαθος και σε πιανω αδιαβαστο εχει βαλει 2 φωτο με το εργαλειο του στις 2 νεες εκδοσεις:

1)το μοντελο ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


2)το μοντελο καγκουρας μπουρναζιου
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Να τα χαιρεσαι =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 25 Ιαν 2010 - 18:53

Μα τι λές τώρα





Μα τι λές τώρα







Μα τι λές τώρα























Μα τι λές τώρα




























Μα τι λές τώρα!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
theoe
Μέλος
Μέλος
theoe

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 25 Ιαν 2010 - 19:12

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 25 Ιαν 2010 - 20:42

Ωραία και καλά όσα έχουν γραφτεί μέχρι τώτα αλλά... είναι όλα off topic... To θέμα άνοιξε για να πει ο καθένας την "πρώτη του επαφή" με την ναυαρχίδα της HONDA και κατέληξε... "χαβαλεδομάχη" με το ΖΧ10...
Συνεπώς... Ποιά ή πρώτη σας επαφή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 26 Ιαν 2010 - 9:40

stroumf971 έγραψε:
Φιλε mafioze εδω κανεις μεγαλο λαθος και σε πιανω αδιαβαστο εχει βαλει 2 φωτο με το εργαλειο του στις 2 νεες εκδοσεις:

1)το μοντελο ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


2)το μοντελο καγκουρας μπουρναζιου
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Να τα χαιρεσαι =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate









=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 26 Ιαν 2010 - 20:19

ΛΕΩΝΙΔΑΣ έγραψε:
Ωραία και καλά όσα έχουν γραφτεί μέχρι τώτα αλλά... είναι όλα off topic... To θέμα άνοιξε για να πει ο καθένας την "πρώτη του επαφή" με την ναυαρχίδα της HONDA και κατέληξε... "χαβαλεδομάχη" με το ΖΧ10...
Συνεπώς... Ποιά ή πρώτη σας επαφή;
εχουν ιδρωσει ναμε πεισουν οτι εχουν καλες μαουνες φιλε ΛΕΩ....λες και ειπα το αντιθετο =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) ειδες ποσο χαμηλα πεφτουν celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η πρώτη επαφή με την Honda NSF250R και την ομάδα DMC!
» "Ιπποδύναμη" αυτός ο γνωστός άγνωστος...
» Μετά το κάπνισμα "μπλόκο" και στη μουσική
» "Weird Al" Yankovic - Trapped in the Drive-Thru
» "Ο Άγγελος χρειάζεται την βοήθεια όλων μας"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top