Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιαν 2010 - 8:54

G.K.kambias έγραψε:
akisxx1100 έγραψε:
Ωραιο συναισθημα τα εχω δει κι εγω αυτα τα χλμ και κατι παραπανω [332] περιπου
πες την αληθεια στα παιδια....πες οτι σε τραβαγα με ιμαντα με το δικο μου εργαλειο μπας και δεις και συ ποτε στη ζωη σου τα 300 και περα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) φτουσου φτουσου Beerchug Beerchug
Είδαμε και τα ΖΧ10 με τι μηχανές κοντράρονται... laughing



Έχουμε και μερικά CBR600 στην παρέα, αν θές να δοκιμάσεις την τύχη σου και εκεί...

laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιαν 2010 - 9:36

Εφαγε παστελι το ΖΧ η μου φενεται; =)) =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 20 Ιαν 2010 - 10:09

Menos έγραψε:
G.K.kambias έγραψε:
akisxx1100 έγραψε:
Ωραιο συναισθημα τα εχω δει κι εγω αυτα τα χλμ και κατι παραπανω [332] περιπου
πες την αληθεια στα παιδια....πες οτι σε τραβαγα με ιμαντα με το δικο μου εργαλειο μπας και δεις και συ ποτε στη ζωη σου τα 300 και περα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) φτουσου φτουσου Beerchug Beerchug
Είδαμε και τα ΖΧ10 με τι μηχανές κοντράρονται... laughing



Έχουμε και μερικά CBR600 στην παρέα, αν θές να δοκιμάσεις την τύχη σου και εκεί...

laughing laughing laughing




Tωρα του βαλαμε δυσκολα harley ,cbr 600 για αρχη ας κοντραρει κανα glx 90 και αμα τα παει καλα ανεβαινει και σε κατι ποιο αξιοσεβαστο!! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:19

ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....μου ειναι πολυ δυσκολο να σας το πω αλλα επιτελους καποιος πρεπει να σας πει τη σκληρη πραγματικοτητα.....ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΑΝΑΝ praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying ΕΧΕΙ ΚΙΑΛΟ!!!!! praying praying praying praying ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΙΣΤΟΝΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:32

G.K.kambias έγραψε:
ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....μου ειναι πολυ δυσκολο να σας το πω αλλα επιτελους καποιος πρεπει να σας πει τη σκληρη πραγματικοτητα.....ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΑΝΑΝ praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying ΕΧΕΙ ΚΙΑΛΟ!!!!! praying praying praying praying ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΙΣΤΟΝΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate



αλλο στο φεγγαρι κι αλλο στα καρτερ η σε καμμια εξατμιση μεσα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:33

G.K.kambias έγραψε:
ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....
Οι εξελίξεις είναι για τις αργές μηχανές...
το ΧΧ δεν χρειάστηκε ποτέ να αποδείξει κάτι (οπως προσπαθούν ανελλιπώς ΚΑΠΟΙΟΙ ιδιοκτήτες ΚΑΠΟΙΩΝ Kawasaki) pipe ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:43

akisxx1100 έγραψε:
G.K.kambias έγραψε:
ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....μου ειναι πολυ δυσκολο να σας το πω αλλα επιτελους καποιος πρεπει να σας πει τη σκληρη πραγματικοτητα.....ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΑΝΑΝ praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying ΕΧΕΙ ΚΙΑΛΟ!!!!! praying praying praying praying ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΙΣΤΟΝΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate



αλλο στο φεγγαρι κι αλλο στα καρτερ η σε καμμια εξατμιση μεσα......
ααααα!!!!! εσυ μεγαλε πολυ μου την μπαινεις και δε θα τα παμε καλα respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:46

Menos έγραψε:
G.K.kambias έγραψε:
ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....
Οι εξελίξεις είναι για τις αργές μηχανές...
το ΧΧ δεν χρειάστηκε ποτέ να αποδείξει κάτι (οπως προσπαθούν ανελλιπώς ΚΑΠΟΙΟΙ ιδιοκτήτες ΚΑΠΟΙΩΝ Kawasaki) pipe ...
εννοειται....οι αντικες δεν εχουν να αποδειξουν τιποτα....ειναι προς αποσυρση =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 2:32

G.K.kambias έγραψε:
....οι αντικες δεν εχουν να αποδειξουν τιποτα....ειναι προς αποσυρση
ZX-10 παρουσιάστηκε το 2004.... ανανεώθηκε το 2005..
ΧΧ... παρουσιάστηκε το 1997.... ανανεώθηκε το 2007..

Συμπέρασμα: 2 χρόνια μετά το 2005, όταν το ΖΧ πλέον είχε σβήσει απο το αγοραστικό κοινό το ΧΧ αποφάσισε να ανανεώσει το μοντέλο του και ακόμη πωλείται καινούριο εκτός Ελλάδος...
Με βάση λοιπόν την ανανέωση του ΧΧ το 2007... το ΖΧ είναι παλαιότερο του ΧΧ... άρα και προς απόσυρση. laughing
Το ΖΧ ήρθε για 1 χρόνο.... δεν πούλησε και ξεχάστηκε...
Πάντα φιλικά. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 8:56

φιλε Μενο.....μηπως..λεω μηπως εχεις μπερδεψει λιγο μοντελααααα???? peace sign peace sign peace sign peace sign το zx10r καλο ειναι να το συγκρινεις με τα ποιο μπ......λα ασιατικης και οχι ιαπωνικης κατασκευης cbr1000 ...οποτε ολοι ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D και τη μαουνα σας με ZX14 σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει συγκριση... ουτε σε γκαζια ουτε σε φρενα ουτε σε στριψιμο....ασε που η χοντα σας προσφερει την ιδια μαουνα οπως προειπες εδω και χρονια .......ενα ξεπερασμενο μοντελο χωρις τεχνολογικες εξελιξεις και σας δαγκωνει κιολας =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate YES.. I AM THE MAN celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate με 4000 ευρω καινουργιο...ισως και να το επαιρνα Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug Beerchug respect to kawasaki wave wave wave wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 11:06

[quote="akisxx1100"]
G.K.kambias έγραψε:
ωραια τα βιντεο και τα παχια τα λογια respect respect respect σκεφτηκατε ποτε γιατι οι εκαστοτε βελτιωτες δε ασχολουντε με κιτ εξελιξεις κινητηρα χχ....μου ειναι πολυ δυσκολο να σας το πω αλλα επιτελους καποιος πρεπει να σας πει τη σκληρη πραγματικοτητα.....ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΑΝΑΝ praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying praying ΕΧΕΙ ΚΙΑΛΟ!!!!! praying praying praying praying ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΙΣΤΟΝΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate



Μαλλον δεν το κατεχεις και πολυ το θεμα με την εξελιξη του μοτερ αν ψαξεις καλυτερα στο tube θα δεις πολλα βελτιωμενα χχ !!!!!Που για εμενα δεν χρειαζεται να εχεις μια παρα πολυ γρηγορη μηχανη χωρις αξιοπιστια που ειναι καθε 3 και λιγο στο μηχανικο...Αλλα χρειαζεται να εχεις ενα χχ που ειναι και παρα πολυ γρηγορο και αξιοπιστο και παει στον μηχανικο μονο για σερβις ακομα και μετα απο 50000,60000,70000,80000,90000 χιλιαδες χιλιομετρα!!!!!!Που ουτε οι "τυχεροι" ιδιοκτητες των supersport αλλα ουτε και τα ιδια τους τα μηχανακια δεν βλεπουν αυτες τις χιλιαδες χιλιομετρα ουτε στα κοντερ τους αλλα ουτε και στα ποιο τρελλα τους ονειρααα!! dancing dancing Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 11:45

G.K.kambias έγραψε:
το zx10r καλο ειναι να το συγκρινεις με τα ποιο μπ......λα

Εχεις δίκιο... λάθος μου... laughing
G.K.kambias έγραψε:
και τη μαουνα σας με ZX14 σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει συγκριση... ουτε σε γκαζια

Συγκρίνεις 1100 με 1400...
G.K.kambias έγραψε:
ουτε σε φρενα....
=)) =)) =))
G.K.kambias έγραψε:
ουτε σε στριψιμο....
ΣΤΑΜΑΤΑ!!! το στομάχι μου =)) =)) =))
G.K.kambias έγραψε:
ασε που η χοντα σας προσφερει την ιδια μαουνα οπως προειπες εδω και χρονια .......ενα ξεπερασμενο μοντελο χωρις τεχνολογικες εξελιξεις
Όταν το μοντέλο πουλάει πάνω απο μια 10ετία...
προφανώς και δεν έχει λόγους εξέλιξης...
μάλλον κάποιους βασικούς κανόνες του Μάρκετινγκ θα έπρεπε να τους γνωρίζεις...
G.K.kambias έγραψε:
με 4000 ευρω καινουργιο...ισως και να το επαιρνα to kawasaki
Έρχεσαι στα λόγια μου... :handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 21:14

χαρι εχεις δικιο..... δε τα καταφερνω με τα μοτερ respect respect respect respect οντος το χχ ειναι αξιοπιστο αλλα πλεον ξεπερασμενο wave wave wave wave wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.K.kambias
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Ιαν 2010 - 21:35

Menos έγραψε:
G.K.kambias έγραψε:
το zx10r καλο ειναι να το συγκρινεις με τα ποιο μπ......λα

Εχεις δίκιο... λάθος μου... laughing
G.K.kambias έγραψε:
και τη μαουνα σας με ZX14 σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει συγκριση... ουτε σε γκαζια

Συγκρίνεις 1100 με 1400...
G.K.kambias έγραψε:
ουτε σε φρενα....
=)) =)) =))
G.K.kambias έγραψε:
ουτε σε στριψιμο....
ΣΤΑΜΑΤΑ!!! το στομάχι μου =)) =)) =))
G.K.kambias έγραψε:
ασε που η χοντα σας προσφερει την ιδια μαουνα οπως προειπες εδω και χρονια .......ενα ξεπερασμενο μοντελο χωρις τεχνολογικες εξελιξεις
Όταν το μοντέλο πουλάει πάνω απο μια 10ετία...
προφανώς και δεν έχει λόγους εξέλιξης...
μάλλον κάποιους βασικούς κανόνες του Μάρκετινγκ θα έπρεπε να τους γνωρίζεις...
G.K.kambias έγραψε:
με 4000 ευρω καινουργιο...ισως και να το επαιρνα to kawasaki
Έρχεσαι στα λόγια μου... :handshake:
Μενο ντροπη!!!!!....θα σε κανω ντα....ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΖΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!!!! σου απαντω σε 2 θεματα που εθιξες σωστα και μπραβο σου applause applause applause applause δε φταιω εγω που η χοντα σας δε μπορει να βγαλει παραπανω απο 1100cc wave wave wave και φιλε μου για το μαρκετινκ που μου πεταξες.....τι δικη σου τσεπη κοιτας η της ΧΟΝΤΑ....????? celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)   Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 23 Ιαν 2010 - 6:28

Η honda μπορει και εχει αποδειξη την αξια της εδω και χρονια φιλε μου οσο για το οτι ειναι ξεπερασμενη δεν παιζει γιατι οταν εκανε το ΧΧ ηταν 10 χρονια μπροστα απο την ηδη υπαρχων τεχνολογια και δεν σπαταλας σαν εταιρια χρονο και χρημα για κανεις μια απο τις καλυτερες μηχανες σου τελειες γιατι κανεις δεν ειναι τέλειως μην ξεχνας οτι ηταν Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΜΕ 300 και μετα ηρθαν οι αλλες με ποιο πολλα κυβικα...και ακομα περισσοτερα ελατωματα το 1400 της kawasaki ειναι ενα απο τα ποιο αργα μηχανακια που κυκλοφορουν με τελικη τα 280 χλμ μονοlaughing laughing laughing laughing laughing laughing Και με κατι τρυπες στην ροπη του που τρεχουν να καλυψουν με προγραμματα με αλλαγες ρυθμισεων στο μπεκ και παει λεγοντας............

Αν δεν με πιστευεις διαβασε περιοδικα μοτοσικλετας και δες τα χλμ τελικης που αναγραφουν!!!!!!!Καθως και τα κενα που παρουσιαζουν στην ροπη....Και απο βαρος φορτηγο κατα πολυ βαρυτερο του ΧΧ!!!Θα ελεγα πρωτα να διαβασεις καλα και μετα να απαντησεις, κουτουρου ο καθενας μπορει να μιλαει..... με αποδειξεις.. λιγοι!!!!!!!!

Υ.Γ
Ποσα χχ εχεις δει στον δρομο και σε καθε πολη ?
Και ποσα ΖΧ1400?
Εγω τα περισσοτερα ΖΧ1400 τα ειδα σε αγγελιες πωλησεις στο ιντερνετ γιατι εξω δυσκολα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πέρα από τα 300... (Πρώτη μου "επαφή" με ΧΧ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η πρώτη επαφή με την Honda NSF250R και την ομάδα DMC!
» "Ιπποδύναμη" αυτός ο γνωστός άγνωστος...
» Μετά το κάπνισμα "μπλόκο" και στη μουσική
» "Weird Al" Yankovic - Trapped in the Drive-Thru
» "Ο Άγγελος χρειάζεται την βοήθεια όλων μας"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top