Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
res nikos
Μέλος
Μέλος
res nikos

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Τόπος : ταυρος
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2009

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 7 Απρ 2015 - 23:20

ο τεντωτηρας κανει περιπου 80Ε αλλα 80 τα μπουζι και κανενα 20αρι το φιλτρο αρα φτανει τα 200 αν σου ειπε για ολα τα υλικα.στο δικο μου αλαξα τεντωτηρα στα 90000χλμ εβαλα ρυθμιζομενο.οσο για το βεντιλατερ τι σε πειραζει; καλυτερα να μην ανεβαζει και θερμοκρασιες αν και πιστευω οτι αλλο διαβαζει ο 8ερμοστατης στο ψυγειο και αλλο σου δειχνει στα οργανα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 8 Απρ 2015 - 9:10

KN είχα φιλαράκι στο '98 που είχα και η αλήθεια είναι ότι η μονη διαφορα που είδα ήταν στην vanzini ανέβηκε η κατανάλωση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 8 Απρ 2015 - 10:59

res nikos έγραψε:
ο τεντωτηρας κανει περιπου 80Ε αλλα 80 τα μπουζι και κανενα 20αρι το φιλτρο αρα φτανει τα 200 αν σου ειπε για ολα τα υλικα.στο δικο μου αλαξα τεντωτηρα στα 90000χλμ εβαλα ρυθμιζομενο.οσο για το βεντιλατερ τι σε πειραζει; καλυτερα να μην ανεβαζει και θερμοκρασιες αν και πιστευω οτι αλλο διαβαζει ο 8ερμοστατης στο ψυγειο και αλλο σου δειχνει στα οργανα
τεντωτηρα και φιλτρο αερα αλλαξα προσφατα...τεντωτηρας μαμα 35ευρω και φιλτρο μαμα 40ευρο...απο αντιπρωσοπεια χοντα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 8 Απρ 2015 - 22:03

lonerider έγραψε:
res nikos έγραψε:
ο τεντωτηρας κανει περιπου 80Ε αλλα 80 τα μπουζι και κανενα 20αρι το φιλτρο αρα φτανει τα 200 αν σου ειπε για ολα τα υλικα.στο δικο μου αλαξα τεντωτηρα στα 90000χλμ εβαλα ρυθμιζομενο.οσο για το βεντιλατερ τι σε πειραζει; καλυτερα να μην ανεβαζει και θερμοκρασιες αν και πιστευω οτι αλλο διαβαζει ο 8ερμοστατης στο ψυγειο και αλλο σου δειχνει στα οργανα
τεντωτηρα και φιλτρο αερα αλλαξα προσφατα...τεντωτηρας μαμα 35ευρω και φιλτρο μαμα 40ευρο...απο αντιπρωσοπεια χοντα....

Φίλτρο μαμά θα βάλω ( 40€) και μπουζί ngk πλατίνα ( 14€ το 1 ). Απλά ρωτάω για την καδένα του εκκεντροφόρου γιατί ο μάστορας μου είπε ότι μάλλον θέλει αλλαγή καδένα - τεντωτήρας και μία φλάτζα που αλλάζει και είπε για ποσό που μπορεί να ξεπεράσει για αυτά .τα 200€! pale Βέβαια δεν ήταν σίγουρος....Ξέρει κανείς πότε αλλάζουμε τεντωτήρα και πότε και καδένα ( έχω 96.000 χλμ και μου φαίνεται ότι μάλλον δεν θα αποφύγω το μοιραίο...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 1 Ιουν 2015 - 17:42

Επειδή λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων δεν έκανα ακόμα τίποτα ( και έχει έρθει το καλοκαίρι vroomvroom )
έχουμε τελικά κάποιο βίντεο ή φωτο για το πως γίνεται η αλλαγή φίλτρου αέρα και μπουζί στο ΧΧ μου ( μοντ. 99 ψεκαστό );
Σε σχετικά link πχ https://cbrxx.darkbb.com/t2728-topic?highlight=%CE%91%CE%9B%CE%9B%CE%91%CE%93%CE%97+%CE%A6%CE%99%CE%9B%CE%A4%CE%A1%CE%9F
δεν φαίνονται οι φωτο..... pale

Επίσης τζιμάνι φίλος μου είπε, αφού άκουσε την καδένα του εκκεντροφόρου, ότι κατά 99% θέλει ρύθμιση ο τεντωτήρας της καδένας, Εχουμε και εδώ κάποιο βίντεο ή κάτι σχετικό για να δώ και εγώ ο αδαής......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 2 Ιουν 2015 - 1:11

Νικο το φιλτρο αερα αλλαζει ευκολα. το κουτι ειναι κατω απο το τεποζιτο που βγαινει αν ξεβιδωσεις τις δυο βιδες που φαινονται οταν βγαζεις τη σελα. Μπουζι δεν εχω αλλαξει να σου πω αν ειναι ευκολο. ειναι αρκετα χωμενα. Καποια στιγμη που αφαιρεσα και φιλτροκουτι για να καθαρισω τα μπεκ ειδα αρκετο "πραμα" πανω απ τους κυλινδρους... Ο τεντωτηρας καδενας ειναι αυτοματος με ελατηριο και δεν ρυθμιζεται. αν εχει χασει τη δυναμη του παει για αλλαγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουν 2015 - 18:14

pablo έγραψε:
Νικο το φιλτρο αερα αλλαζει ευκολα. το κουτι ειναι κατω απο το τεποζιτο που βγαινει αν ξεβιδωσεις τις δυο βιδες που φαινονται οταν βγαζεις τη σελα. Μπουζι δεν εχω αλλαξει να σου πω αν ειναι ευκολο.  ειναι αρκετα χωμενα. Καποια στιγμη που αφαιρεσα και φιλτροκουτι για να καθαρισω τα μπεκ ειδα αρκετο "πραμα" πανω απ τους κυλινδρους... Ο τεντωτηρας καδενας ειναι αυτοματος με ελατηριο και δεν ρυθμιζεται. αν εχει χασει τη δυναμη του παει για αλλαγμα.

Ευχαριστώ  Κώστα για την απάντησή σου, τελικά χθές ( με την βοήθεια φίλου) έβγαλα το φίλτρο και το φύσηξα - με κομπρεσσερ - και έγινε σχεδόν σαν καινούριο! Σχετικά με τον τεντωτήρα ο φίλος μου - αρκετά σχετικός - με διαβεβαίωσε ότι ο θόρυβος από τη  καδένα είναι πολύ λίγος και να μην ασχοληθώ κάν, αφού είναι και honda thumbs up . Πάντως μου είπε ότι μπορεί να φταίει και το λάδι για τον θόρυβο της καδένας, αφού για 1η φορά εδώ και 5.000 χλμ έβαλα φούλ συνθετικό belray, ενώ πάντα έβαζα motul 300v . Ιδωμεν :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Ιουν 2015 - 22:15

Ωραια! Καλα, καλοκαιρινα χιλιομετρα λοιπον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 4 Ιουν 2015 - 15:16

Nxontz έγραψε:
για 1η φορά εδώ και 5.000 χλμ έβαλα φούλ συνθετικό belray, ενώ πάντα έβαζα motul 300v . Ιδωμεν :D

Καταλαβαίνεις βέβαια πως απο τη στιγμή που έκανες αλλαγή σε φουλ συνθετικό, δεν επιστρέφεις σε ημι-συνθετικό.. raised eyebrows
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 4 Ιουν 2015 - 19:31

Menos έγραψε:
Nxontz έγραψε:
για 1η φορά εδώ και 5.000 χλμ έβαλα φούλ συνθετικό belray, ενώ πάντα έβαζα motul 300v . Ιδωμεν :D

Καταλαβαίνεις βέβαια πως απο τη στιγμή που έκανες αλλαγή σε φουλ συνθετικό, δεν επιστρέφεις σε ημι-συνθετικό.. raised eyebrows

Κε διαχειριστά και τα δύο είναι φούλ συνθετικά  :D

Αυτό βέβαια που λές ( και το λένε πολλοί ακόμα ) δεν πιστεύω ότι ισχύει αφού προσωπικά παλιά σε yamaha 600 diversion (αερόψυκτο ) είχα έκανα αλλαγή από φούλ σε ημι και μετά πάλι φούλ χωρίς κανένα θέμα για αρκετά χλμ ( δεν θυμάμαι πόσα )

Βέβαια προσωπική άποψη εκφράζω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 4 Ιουν 2015 - 19:44

Σε συνέχεια του προηγούμενου  post

Βέβαια τα λάδια είναι μία πονεμένη ιστορία και τα μαστόρια λένε διάφορα παραμύθια με μόνο όφελος την τσέπη τους. Εχω ακούσω από μαστόρους αυτό που λές Μένο και για αλλαγές κάθε 3.000 χλμ…Το μανουάλι λέει απλό λάδι κάθε 12.000 χλμ ή χρόνο και  στο ΧΧ ΄και σε άλλες μοτο τα έχω αλλάξει στα 7.000 ή στους 14-15 μήνες χωρίς θέματα.
Γνωστός μου στην Αμερική συνάντησε κάποιον αρχιμηχανικό της BMW ( αυτ/το ) και όταν του ανέφερε τις διάφορες ιστορίες που λένε οι μάστορες εδώ γέλαγε και με τις αλλαγές γρηγορώτερα  από ότι λέει το μανουάλι λόγω ειδικών συνθηκών της Ελλάδας κλπ... Η bmw ( auto ή moto ) έλεγε ότι θεωρεί ειδικές συνθήκες είναι η υποσαχάρια Αφρική, η Σιβηρία κλπ. laughing  laughing  laughing και όχι η Ελλάδα. Και αυτά τα έλεγε υπεύθυνος άνθρωπος με σπουδές και εμπειρία και όχι μάστορας που πρίν ήταν σοβατζής ή εργάτης χωρίς εμπειρία και γνώσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 4 Ιουν 2015 - 22:44

Nxontz έγραψε:
Menos έγραψε:
Nxontz έγραψε:
για 1η φορά εδώ και 5.000 χλμ έβαλα φούλ συνθετικό belray, ενώ πάντα έβαζα motul 300v . Ιδωμεν :D

Καταλαβαίνεις βέβαια πως απο τη στιγμή που έκανες αλλαγή σε φουλ συνθετικό, δεν επιστρέφεις σε ημι-συνθετικό.. raised eyebrows

Κε διαχειριστά και τα δύο είναι φούλ συνθετικά  :D

Πραγματικά δεν φαντάζεσαι απο τι μπελά με έβγαλες!! laughing laughing

Πολλά μέλη απο δω μέσα είναι και φιλαράκια μου στο φατσοβιβλίο..
Κάθε φορά λοιπόν που χρειάζονται λάδια, φίλτρα, κάποια ρύθμιση... δεν ρωτάνε εδώ να ξεμπερδεύουν... ρωτάνε εμένα!

"Αφου είναι Διαχειριστής, θα ξέρει.."
"Διαχειριστής = Μάστορας"
"Διαχειριστής = Japan service"
"Διαχειριστής = Έμπορος ανταλλακτικών, λαδιών, φίλτρων, ρουλεμάν..."
"Κάτσε να ρωτήσω απευθείας την πηγή.. που να μπλέκω με ερωτήσεις στο φόρουμ...?"

κλπ. κλπ.

Πρόσφατα ρωτήθηκα πάλι (στο φατσοβιβλίο) για κάτι λάδια απο φιλαράκι (μέλος) που έπρεπε να συγκρίνω...
Του εξήγησα πως δεν γνωρίζω τίποτα πέρα απο το 15-30 που βάζω στο κινητήρα μου.. και να μπεί στο φόρουμ να ρωτήσει (να μάθουμε κάτι παραπάνω και εμείς οι κοινοί θνητοί).

Τώρα που θα διαβάζει το μήνυμα μου και δεί πως έγινα ρόμπα μην γνωρίζοντας ποιά είναι ημι-συνθετικά λάδια και ποιά όχι, θα το έχει ως τρανταχτό παράδειγμα πως Διαχειριστής = Άνθρωπος που έφτιαξε ενα φόρουμ για να μοιράζεται τεχνικά (και μή) θέματα και καλή παρέα!

Παίδες.. ούτε μηχανιικός είμαι, ούτε το Google.. laughing
Απο την στιγμή που ο μηχανικός μου επιλέγει τα λάδια κλπ. της μηχανής μου, δέν πολυασχολούμαι με το σπόρ των πληροφοριών και συγκρίσεων...

Την βόλτα μου κάνω ο άνθρωπος, όπως όλοι μας εδω μέσα.
Σίγουρα έχω κάποιες γενικές γνώσεις γύρω απο το αντικείμενο, αλλά πλέον στα 42 μου χρόνια, δεν ασχολούμαι όπως πριν μια 10ετία...

Σόρρυ για το spam και το σεντόνι, αλλά το κρατούσα πολύ καιρό μέσα μου! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 5 Ιουν 2015 - 0:11

βασικα φουλ συνθετικα ειναι τα αγωνιστικα που τα βαζουνε για εναν αγωνα και μετα τα πετανε γιατι εχουνε σπασει. τα εμποριου, για τις δικες μας μηχανες ειναι ορυκτελαια με προσθετα μεσα που τα κανουνε ημισυνθετικα. η συνθετικης βάσης που δεν θυμαμαι τι σημαινει, κατα βασην πάλι ημισυνθετικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 5 Ιουν 2015 - 0:22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 5 Ιουν 2015 - 7:16

Μπα; Γυρισες; Κανα γκαϊφε;...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Ζητείται φίλτρο αέρα
» φίλτρο αέρα μαμά. ...
» μπουζι
» Φίλτρο DNA
» φθηνα μπουζι για χχ ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Tips & Tricks :: Κάν'το μόνος σου (DIY)-
^ Back to Top