Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤετ 18 Μαρ 2015 - 19:05

Θα ήθελα την βοήθειά σας.

Επειδή πρόκειται να αλλάξω σε λίγο φίλτρο αέρα και μπουζί στο μαυροπούλι
( μοντ. 99 ψεκαστό όχι καταλυτικό )
και δεν το έχω ξανακάνει μόνος μου θα ήθελα να μου πείτε
1)Υπάρχει κάποιο διαθέσιμο video που να περιγράφει αναλυτικά τις εργασίες που
κάνεις μέχρι να φθάσεις στα μπουζί και στο φίλτρο .
Εχω το service manual αλλά ένα video θα ήταν προτιμώτερο.
2) Φίτρο μαμά έχει 40+€ και  HIFLO 30+€. Ποιο από τα δύο ( πάντως στο bmw εδώ και 70.000 χλμ + έχω αλλάξει 3-4 φορές φίλτρο αέρα HIFLO αντί για  BMW – στο 1/3 της τιμής - και είναι ΟΚ !)
Το manual λέει αλλαγή κάθε 18.000 χλμ . Είναι καλά ή αντέχει και παραπάνω ;
3) Μπουζί έχει πλατίνας ( 14+ το ένα). Αλλοι λένε μπορείς και ιριδίου, ο Σαρακάκης όμως λέει μόνο πλατίνας. Ισχύει; To manual λέει αλλαγή κάθε 24.000 χλμ είναι ok;
4) Kαι κάτι άσχετο . Θέλω αλλαγή ελαστικών και προτιμούσα πάντα Bridgestone  . Στην ίδια τιμή όμως περίπου μου προτείνανε Dunlop qualifier ή  Pirelli diablo λέγοντας ότι είναι λίγο πιο μαλακό και βγάζουν λίγο λιγότερο χλμ από τα Bridgestone bt 21 ή 23 που βάζω συνήθως. Με δεδομένο ότι  είμαι της ευθείας κι όχι στριφτερός και με ενδιαφέρει να κρατήσουν χιλιόμετρα νομίζω ότι μου λέγανε π@π@ριές. ΤΙ λέτε;


..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤετ 18 Μαρ 2015 - 20:10

Τα λάστιχα που σου προτείνουν είναι καλά, αλλά είναι σούπερ σπορ. Εσυ απ' οτι καταλαβαίνω θέλεις σπορ τιούρινγκ όπως βάζεις ως τώρα (ΒΤ 21-23) Για PIRELLI σου κάνουν τα ENGEL GT νέο λάστιχο στα 350€ περίπου για DANLOP τα ROAND SMART ή ROAD SMART 2 περί τα 280 e Εγώ θα σου πρότεινα τα METZELER Z6 ή Z8 είναι τουριστάδικο, στρίβει ωραία και κρατάει μέχρι να βγούν τα λινά τα Ζ8 270€ τα Ζ6 240 €
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤετ 18 Μαρ 2015 - 20:49

Nxontz έγραψε:
2) Φίτρο μαμά έχει 40+€ και  HIFLO 30+€. Ποιο από τα δύο ( πάντως στο bmw εδώ και 70.000 χλμ + έχω αλλάξει 3-4 φορές φίλτρο αέρα HIFLO αντί για  BMW – στο 1/3 της τιμής - και είναι ΟΚ !)
Το manual λέει αλλαγή κάθε 18.000 χλμ . Είναι καλά ή αντέχει και παραπάνω ;


K & N φιλτρα? κοιταξες? ειναι λιγο ακριβοτερα αλλά αγοραζεις το σετ καθαριστικων κ τα 'χεις μια ζωη...




Nxontz έγραψε:
3) Μπουζί έχει πλατίνας ( 14+ το ένα). Αλλοι λένε μπορείς και ιριδίου, ο Σαρακάκης όμως λέει μόνο πλατίνας. Ισχύει; To manual λέει αλλαγή κάθε 24.000 χλμ είναι ok;

κοιταξες Ebay? φαντασου οτι για το δικο μου εδω ζητανε €21 (!!!) / εκαστο κ τα εφερα απ' εξω €45 ΜΕ μεταφορικα...





Nxontz έγραψε:
Επειδή πρόκειται να αλλάξω σε λίγο φίλτρο αέρα και μπουζί στο μαυροπούλι...

Ροποκλειδο εχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤετ 18 Μαρ 2015 - 22:21

Tα Ζ8 εχουν και αρκετα φθηνοτερα, τα εχω δει και στα 250 αλλα δεν εχω διαβασει καθολου καλα σχολια, βεβαια αν δεν κανω λαθος καποιοι εδω μεσα τα φορανε στα δικα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤετ 18 Μαρ 2015 - 22:48

Spartiatis έγραψε:
Nxontz έγραψε:
2) Φίτρο μαμά έχει 40+€ και  HIFLO 30+€. Ποιο από τα δύο ( πάντως στο bmw εδώ και 70.000 χλμ + έχω αλλάξει 3-4 φορές φίλτρο αέρα HIFLO αντί για  BMW – στο 1/3 της τιμής - και είναι ΟΚ !)
Το manual λέει αλλαγή κάθε 18.000 χλμ . Είναι καλά ή αντέχει και παραπάνω ;


K & N φιλτρα? κοιταξες? ειναι λιγο ακριβοτερα αλλά αγοραζεις το σετ καθαριστικων κ τα 'χεις μια ζωη...





νομιζω κ ν φιλτρο με μαμα εξατμηση δεν λεει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015 - 23:04


Ευχαριστώ όλους για τον χρόνο και το ενδιαφέρον σας. Οταν προχωρήσω σε ενέργειες
θα ενημερώσω.. thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015 - 23:35

Το φίλτρο Κ&Ν έχει αξία όταν συνδυαστεί με κατάλληλη εξάτμιση και Power commander. Μόνο του δε βοηθά σε τίποτα. Ίσως δημιουργήσει και προβλήματα, όπως αρρυθμίες στο ρελαντί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lonerider
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
lonerider

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : kefalonia
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2014

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015 - 23:45

Psath 1100XX έγραψε:
Το φίλτρο Κ&Ν έχει αξία όταν συνδυαστεί με κατάλληλη εξάτμιση και Power commander. Μόνο του δε βοηθά σε τίποτα.  Ίσως δημιουργήσει και προβλήματα, όπως αρρυθμίες στο ρελαντί.
ετσι νομιζω και εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015 - 0:31

lonerider έγραψε:
Spartiatis έγραψε:
Nxontz έγραψε:
2) Φίτρο μαμά έχει 40+€ και  HIFLO 30+€. Ποιο από τα δύο ( πάντως στο bmw εδώ και 70.000 χλμ + έχω αλλάξει 3-4 φορές φίλτρο αέρα HIFLO αντί για  BMW – στο 1/3 της τιμής - και είναι ΟΚ !)
Το manual λέει αλλαγή κάθε 18.000 χλμ . Είναι καλά ή αντέχει και παραπάνω ;


K & N φιλτρα? κοιταξες? ειναι λιγο ακριβοτερα αλλά αγοραζεις το σετ καθαριστικων κ τα 'χεις μια ζωη...





νομιζω κ ν φιλτρο με μαμα εξατμηση δεν λεει...


απλα για να μην καθεται κ αγοραζει συνεχεια "μαμα" φιλτρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015 - 12:38

To Κ&Ν και γενικοτερα τα ελευθερα φιλτρα που ειναι για εφ ορου ζωης ειναι πολυ καλυτερα σε ροη απο τα μαμα φιλτρα αλλα πρεπει να τα καθαριζεις οταν ερθει η ωρα και ''σωστα'', γιατι οι περισσοτεροι νομιζουν οτι το βαζεις και δεν τα ξανα πειραζεις, με αποτελεσμα να εχεις ενα πολυ χειροτερο φιλτρο απο τα μαμα χαρτινα σε κακη κατασταση... Οποιος δεν το ''χει'' καλυτερα να μην βαζει τετοια φιλτρα, η να βαζει μονο αν ξερει οτι σιγουρα θα του το καθαρισουν σωστα στο συνεργειο που το πηγαινει...

Φιλικα παντα! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015 - 13:53

Κάποιοι πλένουν και το μαμά φίλτρο, μία αλλαγή μία καθάρισμα, αν και δεν συμφωνώ. Τώρα για τα άφτερ μάρκετ φίλτρα δεν είναι όλα αγωνιστικού τύπου υπάρχουν και αυτά που δεν έχουν μεγάλη διαφορά από το μαμίσιο σε μίκρον απλά τα πληρώνεις μια φορά γιατί καθαρίζονται. Αν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη στο μάστορα μπορούμε να το κάνουμε και μόνοι μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015 - 16:10

Αυτο ακριβως ειπα, οτι αν δεν μπορει καποιος μονος του και εμπιστευεται τον μαστορα του ας το βαλει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015 - 20:00

Just for the records...

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Iqc8l1


Το ενα ειναι σαπουνακι που το ριχνεις κ απο τις δυο μεριες το αφηνεις 5 λεπτα κ ξεπλενεις ΑΠΑΛΑ με ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΒΡΥΣΗΣ αντιθετα με το πως περναει ο αερας το φιλτρο -για να βγουν ξενες υλες-. Το αφηνουμε στεγνωνει καλα σε σκιερο μερος, περναμε ελαφρα -δεν πνιγουμε- το φιλτρο με το λαδακι. Επαναλαμβανουμε το λαδακι σε σημεια που δεν ειναι ροζ δηλ που δεν εχει παει λαδακι...κ επανατοποθετουμε...

Τιποτα το δυσκολο, πολυ ευκολο κ DIY...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤρι 7 Απρ 2015 - 19:14

Επανέρχομαι με νέες ερωτήσεις και μία ενημέρωση :D

Αλλαξα εδώ και μία εβδομάδα τα λάστιχα και έβαλα τα γνωστά, παλιά ( αλλά με ημερομηνία μέσα 2014 smile ) και δοκιμασμένα από εμένα bridgestone bt21. Το κλού είναι ότι το ίδιο λάστιχο το είχα αλλάξει το 2007 με τιμή 330€ ενώ τώρα τα άλλαξα με....200€  affraid ( στο ίδιο μαγαζί-tyreshop - στην αρχή της βουλιαγμένης!!!) Ελεος δηλαδή με τα κέρδη των εταιρειών ελαστικών!!!
Και πάμε παρακάτω σε νέες ερωτήσεις
Επειδή πούλησα το bmw που είχα και τώρα κυκλοφορώ μέσα στην πόλη με το ΧΧ ( όχι και ό,τι καλύτερο....) έχω δύο θεματάκια

1) Το βεντιλατέρ πάντα άναβε περίπου ( έχω βελόνα, δεν είναι ηλεκτρονικό 99 μοντ γάρ..) όταν ο δείκτης ήταν στις..9 η ώρα περίπου....Τώρα όμως ανοίγει πιό χαμηλά μερίπου στις...8 η ώρα!!Υγρά έχω. Τάχει παίξει ο αισθητήρας που είναι στο ψυγείο ή κάτι άλλο;;

2) Aκούγεται εδώ και καιρό κάποιος αμυδρός θόρυβος από το μοτέρ. Ο μάστορας είπε 99% καδένα εκκεντροφόρου, αφού το κάνει όταν είναι ζεστό και όταν αμπραγιαζάρω δεν σβήνει. Για  εργασία μου ζήτησε 80 ευρώ + υλικά ( που δεν γνωρίζει ακριβώς αλλά πρέπει να ξεπερνά το 200άρι είπε χωρίς να είναι σίγουρος.) Είναι καλά να το αφήσω...;;; ( Εχω 96.000 χλμ )
Μαζί με αυτά θα άλλάξω φίλτρο αέρα και μπουζί και η εργασία θα είναι η ίδια.

Oποιος γνώστης παρακαλείται να βοηθήσει ( και με τιμές βεβαίως- βεβαίως !)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ   φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ EmptyΤρι 7 Απρ 2015 - 22:47

νικο το 2007 το ελαστικο σου ηταν η νεα φιρμα οποτε επρεπε η οποια εταιρια να καλυψει τα εξοδα που ειχε ηδη προπληρωσει σε υπαλληλους για το σχεδιασμο και την τεχνολογια του ελαστικου. μετα απο 7 χρονια εχει κανει την αποσβεση της και πλεον μπορει να το δωσει σε καλυτερη τιμη.
Αν σε 2 χρονια βγαλει το ΒΤ-71 ας πουμε παλι θα πρεπει να γινει το ιδιο και η τιμη του θα ειναι παλι στα 300+. σιγουρα δεν ειναι ο καλυτερος τροπος αλλα μεχρι τωρα ετσι λειτουργουν
οσο για τον ηχο αν ειναι απλα ο τεντωτηρας (90% των περιπτωσεων) τοτε ειναι 2 βιδες που αλλαζεις αφου βγαλεις τα πλαστικα απο το δεξιο πλευρο (γκαζιου) και τελος. αν ξερει κανας αλλος τπτ ας μας πει και αυτος την γνωμη του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φίλτρο αέρα και μπουζί σε ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ζητείται φίλτρο αέρα
» φίλτρο αέρα μαμά. ...
» μπουζι
» Φίλτρο DNA
» φθηνα μπουζι για χχ ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Tips & Tricks :: Κάν'το μόνος σου (DIY)-
^ Back to Top