Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 10:15

Οντως εχει τοσα λιγα χλμ?! Ρε παιδια μου χουν πει οτι οι αντιπροσωποι εχουν κρατησει-τους εχουν μεινει στοκ ΧΧ καινουρια απουλητα και τα κρατανε ακομα. Ειναι δυνατον? ξερετε κατι τετοιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 10:37

2012: Η μηχανή ήταν δικιά μου και την έδωσα πέρυσι Δεκέμβρη με 9700km. Όταν την πήρα το 2009 είχε 7290km. Ξέροντας και τον πρώτο ιδιοκτήτη που την αγόρασε καινούρια τον 4/99 μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι τα km είναι αληθινά... Αυτό που δεν μ'αρέσει (και φυσικά δεν μου πέφτει κανένας λόγος) είναι ότι ζητά 5500ε!!!

Για το θέμα του ότι μένουν σε αποθήκες απούλητα δεν το γνωρίζω (μου φαίνεται δύσκολο) αλλά με βεβαιότητα μπορώ να πω ότι ο Σαρακάκης δεν έχει κανένα μιάς και το τελευταίο του το πούλησε το 2009 και σε πολύ καλή τιμή από 14000 το έδωσε περίπου 10000. Ήταν ένα ασημί και η κουβέντα έιχε γίνει με τον τότε πωλητή του εντός της εκθέσεως...
Παραθέτω και 1 link από το car.gr όπου φαίνεται ότι υπήρχαν παλαιότερης χρονιάς μοντέλα τα οποία έβγαιναν από το κιβώτιο χρόνια αργότερα...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2606043/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νικολας
Νέο μέλος
Νέο μέλος
νικολας

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: To XX του Λεωνιδα !   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 19:41

Παιδια γεια χαρα,ειμαι ο αρχικος ιδιοκτητης του XX του Λεωνιδα,δηλαδη απο εμενα το αγορασε ο Λεωνιδας τον Οκτωβριο του 2009 -αν θυμαμαι καλα.Η μηχανη εχει οντως αυτα τα ελαχιστα χιλιομετρα,οταν την εδωσα στο Λεωνιδα ειχε 7209 νομιζω και ο λογος ειναι πολυ απλος: γιατι δεν την χρησιμοποιουσα παρα ελαχιστα και ουσιαστικα τις 350 απο τις 365 μερες του χρονου,ητανε κλεισμενη στο υπογειο γκαραζ και μαζευε σκονη...
Δευτερο ατομο συνεπιβατης ζητημα να ειχε μπει 2 φορες και η χρηση της ητανε μικρες βολτες π.χ. αθηνα-σουνιο η αθηνα-νεα μακρη κλπ..Γι'αυτο και εχει τοσο λιγα χιλιομετρα,γιατι ουσιαστικα ολο το χρονο ητανε κλεισμενη στο γκαραζ.Και του Λεωνιδα οταν την ειδε με αυτα τα χλμ -7209- του φανηκε καπως και δικαιολογημενα γιατι σου λεει "τι διαολο,μηχανη 10ετιας με 7000 χλμ,αποκλειεται,κατι βρωμαει εδω περα...." ...ελα ομως που δε βρωμαγε τιποτα και η μηχανη ητανε σχεδον "του κουτιου" με εξαιρεση μια βαθια γρατζουνια στο φαιρινγκ,που μαλλον εγινε στο γκαραζ,γιατι δεν την ειχα δει ουτε εγω οταν την βγαλαμε εξω..
Τωρα θα μου πειτε "καλα και αφου δεν τη χρησιμοποιουσες γιατι την πηρες ρε φιλε;" ε,οταν την πηρα λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο....ο οποιος ξενοδοχος λεγεται μονιμη σωματικη εξαντληση και λογω δουλειας και λογω χρονιας καταθλιψης....ναι,τοξερω οτι ειμαι πολυ γκαντεμης,αφηστε το...
Τελος παντων,για να δειτε το τι ανθρωπος ειναι ο Λεωνιδας και το ποσο χαρηκα ειλικρινα που την εδωσα σ'αυτον,(γιατι ειδα οτι ειχε παθος με τις μηχανες και ηξερα οτι θα τη φροντιζε)θα σας πω το εξης:την εδωσα 4500 ευρω,ο Λεωνιδας μου εδωσε τις 3000 ευρω μετρητα στη μεταβιβαση και τις αλλες 1500 σε 3 μηνιαιες δοσεις των 500 ευρω η καθεμια.Αυτη ηταν η συμφωνια μας και ηταν ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ,δηλαδη ΔΕΝ υπογραψαμε κανενα συμβολαιο η συμφωνητικο,απλα το συμφωνησαμε και δωσαμε λογο τιμης.Ρισκο; Ναι.Αλλα εγω τον εμπιστευτηκα το Λεωνιδα -και αυτος εμενα βεβαια- και ολα πηγαν καλα.Μονο που λυπηθηκα που την εδωσε κι αυτος σε αλλον,εγω θα προτιμουσα να την ειχε κρατησει ο Λεωνιδας γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα τη φροντιζε μεχρι και την τελευταια βιδα !
Οσο για το F1 ναι υπηρχε προβλημα,και μενα μου αναβε πολλες φορες δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αν οντως εφταιγε η βενζινη που ητανε μερικους μηνες "παλια" δεν το καταλαβαινω αυτο περι της βενζινης,πως επηρεαζει τον ψεκασμο δηλαδη αν ειναι πολυ καιρο στο ντεποζιτο, "χαλαει" δηλαδη η βενζινη; Παραλογο μου φαινεται.Μου το'χε κανει και μενα πολλες φορες αλλα σκεφτομουνα μηπως υπηρχε ηλεκτρολογικο προβλημα,σιγα μην παει το μυαλο μου στη βενζινη !
Αυτα που λετε για το ΧΧ.Τα χλμ ειναι πραγματικοτατα και οποιος τελικα το παρει -αν πουληθει 5000 που το βλεπω χλωμο- τον παρακαλω να το περιποιηθει και να το φροντισει,τα λαδακια του,τα νερα του,τα υγρα του,ολα.Το Blackbird ειναι μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ μηχανη,πολυ πανω απο τις οδηγικες ικανοτητες του μεσου αναβατη.
Εχει φοβερη σταθεροτητα και ειναι απολαυση να το οδηγεις.Αλλα φυσικα,ΔΕΝ ειναι για την πολη,θελει ταξιδι και ανοιχτο δρομο.Εκει δεν παιζεται,το απολαμβανεις οσο δεν παιρνει,πας τα 200 για πλακα και ουτε που το καταλαβαινεις το ποσο γρηγορα πας!
Καλοριζικο λοιπον οποιος το παρει.Μια παρακληση μονο απο μενα: να το περιποιηθει,να το φροντισει,οπως του αξιζει ! Δεν ειναι μια οποιαδηποτε μοτοσυκλεττα ! Ειναι ο βασιλιας του ανοιχτου δρομου !!


Νικολας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 19:54

Καλωσήρθες Νικόλα στη παρέα! Beerchug
νικολας έγραψε:
Οσο για το F1 ναι υπηρχε προβλημα,και μενα μου αναβε πολλες φορες δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αν οντως εφταιγε η βενζινη που ητανε μερικους μηνες "παλια" δεν το καταλαβαινω αυτο περι της βενζινης,πως επηρεαζει τον ψεκασμο δηλαδη αν ειναι πολυ καιρο στο ντεποζιτο, "χαλαει" δηλαδη η βενζινη; Παραλογο μου φαινεται.Μου το'χε κανει και μενα πολλες φορες αλλα σκεφτομουνα μηπως υπηρχε ηλεκτρολογικο προβλημα,σιγα μην παει το μυαλο μου στη βενζινη !
Πρίν 2 χρόνια περίπου μου έκανε το ίδιο σε αρκετές βόλτες... μια φορά μάλιστα μου έκοψε κατά 50% τα ρεύματα.. είδε το ΧΧ πως δεν έδωσα σημασία και το σταμάτησε!! laughing
Απο τότε μέχρι σήμερα ουδέποτε ξανάναψε!
Το F1 μπορεί να ξεκινήσει να ανάβει και απο ενα απλό βραχυκύκλωμα στο φίς που συνδέει την ηλεκτρονική (απ'όσο γνωρίζω).
Ενα καθάρισμα στα φισάκια της μηχανής κάθε χρόνο για προληπτικούς λόγους, πιστεύω είναι ότι καλύτερο.
Δεν είμαι μηχανικός και το παραπάνω σχόλιο αποτελεί προσωπική μου άποψη. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
νικολας
Νέο μέλος
Νέο μέλος
νικολας

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 20:12

Ευχαριστω φιλε Μενο.Να πω εδω οτι το ΧΧ ηταν η τριτη (ελπιζω οχι και φαρμακερη...) μου μηχανη.Ξεκινησα στα 16 μου κλασσικα με παπι SUZUKI,το 85 πηρα τη Suzuki GSX400E (τη δικυλινδρη) το 92 το (καταπληκτικο) Honda CBR600F2 -εκπληκτικο μηχανακι,το αγαπησα πιο πολυ απ'ολα -και τον απριλιο του 99 το ΧΧ ! Θυμαμαι οταν πηρα το ΧΧ ητανε απογευματακι,απριλιος 99,κατα τις 4...παω στο μαγαζι με το κρανος κλπ να το παρω και μου φαινοτανε βουνο ρε παιδια...λεω πως θα το οδηγησω που ειναι ενα θηριο,ογκωδες και βαρυ....ειχα συνηθισει βλεπετε με το CBR600 που ητανε πουπουλο,185 κιλα και τα 250 του ΧΧ μου φαινοντουσαν βουνο ! Με καθυσηχασε ο υπαλληλος αλλα εγω μεσα μου ειχα αγχωθει,λεω εχει γουστο να μην μπορω να το συνηθισω αυτο το θηριο......ε,αυτο πηγε μεχρι να φτασω απο το γαλατσι στη βαρκιζα,απο κει και περα,που αρχισα να συνειδητοποιω το τι ειχα αγορασει (δηλαδη την φοβερη ποιοτητα) επαθα την πλακα μου ! Λεω αμαν,αυτο ειναι 100 φορες πιο πανω απ'τις δικες μου ικανοτητες σαν αναβατη και σταθερο σαν βραχος,τρεχει,στριβει,γερνει,φρεναρει,επιταχυνει,σαν παιχνιδι,με απολυτη ευκολια και σταθεροτητα ! Ε,απο κει και περα μεσα σε δυο μερες το ειχα συνηθισει πληρως,ετριβα τα ματια μου και τσιμπιομουνα (!) να σιγουρευτω οτι αυτο το τελειο μηχανημα ηταν δικο μου ! Τετοια μηχανη ηταν και ειναι το ΧΧ ! Αρχοντας !! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 20:23

Σαν να σου λείπει η μου φαίνεται? laughing
Έχεις άλλη μηχανή στην κατοχή σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
νικολας
Νέο μέλος
Νέο μέλος
νικολας

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 20:38

Menos έγραψε:
Σαν να σου λείπει η μου φαίνεται? laughing
Έχεις άλλη μηχανή στην κατοχή σου?

Σαν ; Aστειευεσαι;...ασφαλως και μου λειπει ! Οχι δεν εχω τιποτα τωρα,με τα ποδια.Αλλα δεν εχει νοημα να εχεις μια τετοια μηχανη και να πληρωνεις 2000 το χρονο μονο για τη συντηρηση της (γκαραζ,τελη κυκλοφοριας,ασφαλεια,σερβις,ανταλακτικα,κερατα κι οτι εξτρα προκυψει) και να την εχεις να σαπιζει στο γκαραζ ! Μονο για το γκαραζ ηθελα ενα χιλιαρικο το χρονο,ε βαλε τελη,κερατα,ασφαλειες,λαδια,ξυδια,εξτρα κλπ και παμε στα δυο.Και ενταξει,να πηγαινεις καθε βδομαδα τη βολτα σου,να πω αξιζει,τη χρησιμοποιεις τουλαχιστον,βρε αδερφε ! Αλλα οταν καθε μερα γυρναω απ'τη δουλεια κυριολεκτικα λιωμα στην κουραση και το μονο που θελω ειναι να πεσω να κοιμηθω μεχρι την αλλη μερα...ε δε σε παιρνει,δυστυχως ! Ευτυχως η δυστυχως ΔΕΝ γεννηθηκα λαμογιο,να κλεβω εκατομυρια και να το παιζω και σωτηρας του ποπολου...δουλευω μεροκαματο 20 χρονια και τι βγαζω; Τριχες κατσαρες,απλα φυτοζωουμε,ενα πιατο φαι και να πληρωνουμε τους λογαριασμους και τα γ...χαρατσια των κλεφτων και των αρχι-λαμογιων ! Ωραιο χομπυ...αλλα δεν ειναι για μισθωτους και ιδιαιτερα σε μια τεταρτοκοσμικη "χωρα" σαν το ελλαδισταν !! smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 13 Οκτ 2012 - 22:24

Όλοι μας πάνω κάτω στην ίδια λούμπα κολυμπάμε Νικόλα...
Υπομονή, δύναμη.. και εύχομαι το ΧΧ σου να βρεί εναν ιδιοκτήτη που θα το φροντίζει όπως του αρμόζει! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012 - 1:01

pablo έγραψε:
Οντως εχει τοσα λιγα χλμ?! Ρε παιδια μου χουν πει οτι οι αντιπροσωποι εχουν κρατησει-τους εχουν μεινει στοκ ΧΧ καινουρια απουλητα και τα κρατανε ακομα. Ειναι δυνατον? ξερετε κατι τετοιο?


Ο Παπαγεωργιου στη Μιχαλακοπουλου εχει 1 μπλε ΧΧ του 2006 καινουργιο (stock) και το δινει η 11000€ η 13000€.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 14 Οκτ 2012 - 1:47

2012: Μόλις διάβασα (έχω απαντήσει Νικόλα) το e-mail σου και το συναίσθημα της στεναχώριας (πιστεύω Νικόλα κατάλαβες) το διαδέχθηκε κάποιου είδους χαρά γιατί είδα ότι έκανες εγγραφή στο forum!!!
Μακάρι να συνεχίσεις να γράφεις και να τα λέμε και από αυτό το βήμα. Νικόλα οι καταστάσεις είναι τέτοιες που δεν μπορούσα να κρατήσω την μηχανή... Είναι πλέον πολυτέλεια ένας στρατιωτικός να έχει στην κατοχή του αυτοκίνητα και μοτο κλπ κλπ (κουβέντα που είναι μεγάλης διάρκειας...)

Ακόμα, να σε ευχαριστήσω για την εμπιστοσύνη που μου έδειξες, πράγμα που με τιμά πολύ και φυσικά αναφέρομαι στον τότε διακανονισμό... Με την σειρά μου, θα ήθελα να πω για τον Νικόλα ότι πρόκειται για έναν εξαίρετο, συναισθηματκό, ευαίσθητο και άξιο εμπιστοσύνης άνθρωπο, που μπορεί να βασισθεί κάποιος απάνω του.

Τέλος για το θέμα του FI που ανέφερες θα σε παραπέμψω στο κάτωθι link...

https://cbrxx.darkbb.com/t700-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 27 Οκτ 2012 - 1:53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 27 Οκτ 2012 - 9:19

trouble Με λενε γιωργο κι ετσι γουσταρω ρεεεεε, ειπε κανεις τιποτα? ε? ε?.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 27 Οκτ 2012 - 12:34

2012: Τί να πώ... Από 5500ε έγινε up date σε 8000ε!!!
Λίγο εως πολύ μου είναι ακατανόητο αυτό που συμβαίνει... Ναι είναι καλό το μηχανάκι αλλά την σημερινή εποχή που γίνεται αγώνας να κρατηθεί η τιμή πάνω από τα 3000ε, θεωρώ αδιανόητο να ζητά κάποιος 8000ε!!!
Ελεύθερη αγορά έχουμε και όπως έχω ξαναγράψει δεν μου πέφτει λόγος... Καλοπούλητο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
νικολας
Νέο μέλος
Νέο μέλος
νικολας

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 8 Ιουν 2014 - 18:47

τελικα τι απεγινε το χχ,ξερει κανεις; απ'οτι ειδα η αγγελια εχει διαγραφει αρα μαλλον πουληθηκε αλλα σε ποιον;
Μακαρι να ητανε αλλιως τα πραγματα και να μην την ειχα πουλησει αλλα βλεπεις η ζωη τα φερνει αλλιως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Λεωνίδας

Αριθμός μηνυμάτων : 412
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!   Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 8 Ιουν 2014 - 20:16

2014: Νικόλα χαιρετώ!!!
Μπήκα στο sait λόγω του ενημερωτικού μηνύματος που μου ήρθε στο e-mail μου...
Απορούσα τι να είναι και εμεινα έκπληκτος θετικά που είδα το post σου!!!
Εγώ δεν γνωρίζω κάτι καινούριο για την τύχη της μηχανής... Αν πάρει τιποτα το μάτι ή το αυτί μου να είσαι σίγουρος ότι θα σε ενημερώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Το ΧΧ του ΛΕΩΝΙΔΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Χρόνια πολλά Λεωνίδα
» Χρόνια πολλά Λεωνίδα
» Ποιό μοντέλο είναι το δικό σας ΧΧ;
» Προς το Λεωνιδα που ειχε αγορασει το μπορντω ΧΧ του '99 με τα 7297χλμ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό-
^ Back to Top