Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 τυχαίες συναντήσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#91ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΔευ 28 Οκτ 2013 - 21:13

τι κερδίζει?????
εκτος απο την αγαπη μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#92ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΔευ 28 Οκτ 2013 - 22:12

Εχθές, Κυριακή, κατά τις 8 το βράδυ στα διόδια Καπανδρίτιου στο ρεύμα προς Λαμία,
είχα μπροστά ένα κουτί και περίμενα από πίσω του όπου ξαφνικά σκάει ένα μαυροπούλι δίπλα μου.

Του χαμογελάω και του φωνάζω "καλώς τον", μου χαμογελάει αλλά εκείνη την ώρα άνοιξε και η μπάρα ταυτόχρονα για το κουτί
και το μόνο που πρόλαβα ήταν να ακούσω τα πολύ ωραία εξατμισόνια του, η σπασμένη δευτέρα του μου θύμισε πολύ εξακύλινδρο.
"ουουουουαααΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" ένα πράμα ακούστηκε laughing 
Καλά χλμ φίλε μου και εις το επανιδείν wheelie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#93ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΔευ 28 Οκτ 2013 - 23:58

takis-xx έγραψε:
pablo έγραψε:
την παρασκευη αν θυμαμαι καλα, μαυρο ΧΧ, εβγαινε απο ιλυσια και επαιρνε την ουλωφ παλμε προς παγκρατι. Οδηγος ενας νεαρος με γυαλιά. (Μητσο cbx six, μου εφερε πολυ το δικο σου οπως το ειδα απο μακριά. εξατμησεις ομοιες, γυαλισμα, μπας και τριγυρνουσε ο υιος προς τα δω?)
Με εφαγες απο μακρια εεεεεε..............?Δηλωνω ενοχος..........!
yess  σε πετυχαααα celebrate 
ωραιο, περιποιημενο, γυαλιστερο το εργαλείο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis-xx
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
takis-xx

Αριθμός μηνυμάτων : 249
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#94ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 2:38

pablo έγραψε:
takis-xx έγραψε:
pablo έγραψε:
την παρασκευη αν θυμαμαι καλα, μαυρο ΧΧ, εβγαινε απο ιλυσια και επαιρνε την ουλωφ παλμε προς παγκρατι. Οδηγος ενας νεαρος με γυαλιά. (Μητσο cbx six, μου εφερε πολυ το δικο σου οπως το ειδα απο μακριά. εξατμησεις ομοιες, γυαλισμα, μπας και τριγυρνουσε ο υιος προς τα δω?)
Με εφαγες απο μακρια εεεεεε..............?Δηλωνω ενοχος..........!
yess  σε πετυχαααα celebrate 
ωραιο, περιποιημενο, γυαλιστερο το εργαλείο!
Με τσακωσες............Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου!Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#95ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013 - 6:58

Αντε και μια φορα που ηταν οντως "τυχαια συναντηση" μελων απο εδω μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#96ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΤρι 10 Δεκ 2013 - 18:55

Εδω στην Πετρούπολη , πολυ συχνά , βλέπω ένα καλοπλυμενο μπλε ΧΧ και δυο- τρία μαύρα !!!!
Το ένα μαύρο ειναι παρκαρισμένο σε αυλή μαζι με ένα varadero !!!!
Μήπως κάποιος απο εδω ;;;;;;;;;;;
Να αρχίσω τα ραβασακια;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#97ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 14 Δεκ 2013 - 21:03

Καλησπερα!! Σημερα κατα γυρω στις Μια και μιση το μεσημερι με περασε στην Αττικη Οδο Ασημι ΧΧ και με ασημι κρανος ο Οδηγος,φορουσε δερματινο μπουφαν.το ΧΧ οσο προλαβα να δω ειχε πισω φαναρι led .. Ημουν με το αυτοκινητο μου και δεν υπηρχε ελπιδα να δω καλυτερα.. Αν ηταν καποιος απο εδω στην παρεα να ξερει οτι δεν περασε απαρατηρητος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#98ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 15 Δεκ 2013 - 19:13

takis-xx έγραψε:
pablo έγραψε:
takis-xx έγραψε:
pablo έγραψε:
την παρασκευη αν θυμαμαι καλα, μαυρο ΧΧ, εβγαινε απο ιλυσια και επαιρνε την ουλωφ παλμε προς παγκρατι. Οδηγος ενας νεαρος με γυαλιά. (Μητσο cbx six, μου εφερε πολυ το δικο σου οπως το ειδα απο μακριά. εξατμησεις ομοιες, γυαλισμα, μπας και τριγυρνουσε ο υιος προς τα δω?)
Με εφαγες απο μακρια εεεεεε..............?Δηλωνω ενοχος..........!
yess  σε πετυχαααα celebrate 
ωραιο, περιποιημενο, γυαλιστερο το εργαλείο!
Με τσακωσες............Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου!Beerchug 

Κωστη ειπα και εγω ..τι εγινε ?  :-/    Κουκουλομενο στην αποθηκη στην Β. Ευβοια το εχω , να ξεχειμωνιασει !!! Δεν θα το μαθαινα τετοιο γεγονος ?  ...Φευγει ο ..γατος ..χορευουν τα ποντικια ? laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celty
Μέλος
Μέλος
Celty

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Φύλλο : Θηλυκό
Ηλικία : 44
Τόπος : Japan
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2014

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#99ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 3 Ιαν 2014 - 14:47

Σχετικο-ασχετο ποστ. Εζησα και οδηγησα τη μηχανη μου για 2 χρονια στην Αγγλια. Εκτος Λονδινου η μεγαλης πολης, ολοι οι μοτοσυκλετιστες χαιρετανε στον δρομο με το που θα δουν αλλη μοτο. Μακαρι να γινοταν και στην Ελλαδα το ιδιο, το εχω παραπονο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#100ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 3 Ιαν 2014 - 15:47

Χαιρετάνε σε όλες τις χώρες της Ευρώπης εκτός της Ελλάδας, της Αλβανίας και του Μαυροβούνιου.
Στο Μαυροβούνιο, διότι σπάνια βλέπεις μοτοσυκλέτα..
Στην Αλβανία πρέπει να είσαι ον-οφάς για να παλέψεις τους "υπέροχους" δρόμους τους.. άρα κομματάκι δύσκολο να βρείς SS η naked μοτοσυκλέτα εκεί..
Στην Ελλάδα, είναι θέμα status (τρομάρα μας)... μεγάλη συζήτηση και αν το συνεχίσω θα στεναχωρήσω μερικές ψωνάρες (που ευτυχώς γράφουν σπανίως εδώ  laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#101ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 3 Ιαν 2014 - 18:00

δεν νομιζω να ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα. Κατ αρχην σε πολυ μεγαλο βαθμο χαιρεταν οι μοτοσυκλετιστες και εδω στην Ελλαδα. Ακομα και στην Αθηνων Θεσσαλονικης σε σημεια που η νησιδα κοβει το δρομο, πολυ συχνα εχω χαιρετησει και με εχουν χαιρετησει επισης.
Απο την αλλη, το κλιμα μας βοηθαει να κινειται πολυυυς κοσμος με μοτοσυκλετα χειμωνα καλοκαιρι. Ετσι η θεα μοτοσυκλετιστων στον δρομο ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο σε αντιθεση με τις υπολοιπες, περισσοτερες, χωρες της ευρωπης, οπου η μοτοκινηση παει με την σαιζον, ειναι δλδ κατι fun και οχι τροπος ζωης. ετσι λογικο ειναι πολλες φορες να μην μπαινεις στην διαδικασια να χαιρετας κατα τον τροπο που οσοι κινουνται με αυτοκινητο δεν αναβοσβηνουν τα φωτα συνεχεια χαιρετωντας τον απεναντι. Αλλο ενα παραδειγμα ειναι πχ, πολλες φορες τυχαινει να βλεπουμε καποιον καθημερινα στην γειτονια μας-περιοχη μας και να μην εχουμε μιλησει ποτε. καποια στιγμη τον συναντουμε στις διακοπες μας πχ, και γινομαστε κολληταρια.
δεν ξερω αν με εννοατε τι εννοαω αλλα... αυτο.  smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#102ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 3 Ιαν 2014 - 18:07

pablo έγραψε:
δεν νομιζω να ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα. Κατ αρχην σε πολυ μεγαλο βαθμο χαιρεταν οι μοτοσυκλετιστες και εδω στην Ελλαδα. Ακομα και στην Αθηνων Θεσσαλονικης σε σημεια που η νησιδα κοβει το δρομο, πολυ συχνα εχω χαιρετησει και με εχουν χαιρετησει επισης.
Απο την αλλη, το κλιμα μας βοηθαει να κινειται πολυυυς κοσμος με μοτοσυκλετα χειμωνα καλοκαιρι. Ετσι η θεα μοτοσυκλετιστων στον δρομο ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο σε αντιθεση με τις υπολοιπες, περισσοτερες, χωρες της ευρωπης, οπου η μοτοκινηση παει με την σαιζον, ειναι δλδ κατι fun και οχι τροπος ζωης. ετσι λογικο ειναι πολλες φορες να μην μπαινεις στην διαδικασια να χαιρετας κατα τον τροπο που οσοι κινουνται με αυτοκινητο δεν αναβοσβηνουν τα φωτα συνεχεια χαιρετωντας τον απεναντι. Αλλο ενα παραδειγμα ειναι πχ, πολλες φορες τυχαινει να βλεπουμε καποιον καθημερινα στην γειτονια μας-περιοχη μας και να μην εχουμε μιλησει ποτε. καποια στιγμη τον συναντουμε στις διακοπες μας πχ, και γινομαστε κολληταρια.
δεν ξερω αν με εννοατε τι εννοαω αλλα... αυτο.  smile

Προσωπικά συμφωνώ απόλυτα !!!με καλυψες!!!!! good 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#103ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 3 Ιαν 2014 - 18:29

Ακομα και με αυτοκινητο, πολλες φορες στην Εθνικη εχω χαιρετησει με φωτα ή κορνα και οι περισσοτεροι μοτοσυκλετιστες χαιρετανε πισω, συν οτι ενα 80% ακομα οταν τον αφησεις να περασει σε μποτιλιαρισμα ή σε διαδταυρωση ακομα χαιρεταει, κι εγω συμφωνω με τους 2 προλαλησαντες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#104ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 4 Ιαν 2014 - 11:16

Menos έγραψε:
Χαιρετάνε σε όλες τις χώρες της Ευρώπης εκτός της Ελλάδας, της Αλβανίας και του Μαυροβούνιου.
Στο Μαυροβούνιο, διότι σπάνια βλέπεις μοτοσυκλέτα..
Στην Αλβανία πρέπει να είσαι ον-οφάς για να παλέψεις τους "υπέροχους" δρόμους τους.. άρα κομματάκι δύσκολο να βρείς SS η naked μοτοσυκλέτα εκεί..
Στην Ελλάδα, είναι θέμα status (τρομάρα μας)... μεγάλη συζήτηση και αν το συνεχίσω θα στεναχωρήσω μερικές ψωνάρες (που ευτυχώς γράφουν σπανίως εδώ  laughing )


και στην ελλαδα χερετανε σε επαρχιακους δρομους κυριος.αλλα αυτο που λεει ο pablo υσχιει και ειναι λογικο.
θεμα στατους εχουν οι bmwδακιδες οπως λεγεται απο πολους.μπορεις να ξεκινισεις την μεγαλη συζητηση δε θα στεναχοριθω  laughing .πως να το κανουμε κυριε εχουμε bmw,οτιδηποτε λιγοτερο δεν αξιζει την προσοχη μας  :P :P (πλακα κανω ετσι για μενα η μηχανη δεν ειναι status ετσι κι αλιως μπατιρακι ειμαι,μεταχιρο την πειρα :P και προσοπικα χερεταω τους παντες)

στο μαυροβουνιο ειμουν τον αυγουστο,γινοτας της εκδιδομενης το σιδερον κιγκλιδωμα laughing στις μηχανες και χερεταγαν ολοι.

στην αλβανια εχει ελαχιστους μοτοσυκλετιστες ντοπιους αλλα πολους ξενους και χερετανε ολοι.και οχι απαρετιτα ον-οφφ.να σου θυμισω οτι εγω με το χχ εκανα ωραιο ταξιδι εκει και δεν ειχα προβλημα γιατι ηξερα ποια κομματια να αποφυγω γιατι γινονται εργα. στα ειπα κυριε αλλα δε με ακουσες  :P :P :P αν τα απεφευγες κι εσυ μια χαρα θα περναγες  :P 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 Empty
#105ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τυχαίες συναντήσεις    τυχαίες συναντήσεις  - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 4 Ιαν 2014 - 17:09

Όπως τα λέει ο pablo είναι. Ας πούμε ότι πας από Βόλο για Τρίπολη ποιόν να χαιρετίσεις? αυτούς που προσπερνάς? αφού με το αντίθετο ρεύμα δεν έχεις οπτική επαφή τουλάχιστον στο 90% του δρόμου. Σε επαρχιακό δίκτυο ο χαιρετισμός είναι συνηθισμένος ακόμα και τα αυτοκίνητα μας χαιρετάνε παίζοντας τα φώτα, το κακό με αυτά είναι ότι δεν ξέρεις αν χαιρετάνε ή σε προειδοποιούν για μπλόκο. Τώρα αν χαιρετίσω κανέναν στην Επίδαυρο που βγαίνει απ' τη στροφή ξύνοντας με την ταυτότητα στα δόντια και δεν απαντήσει δεν θα παρεξηγηθώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τυχαίες συναντήσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Το xx μου σε συναντήσεις με μέλη !!!
» Στέκι για συναντήσεις μελών απο Αθήνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top