Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 16:04

φίλε Στέλιο , εάν θέτεις ότι το θέμα έχει λήξει , όπως πιστεύω εγώ, να το κλειδώσω και να προχωρήσουμε σε άλλα όμορφα ποστ!!!!

όπως για παράδειγμα , τώρα που δεν έχεις δίτροχο , γιατί δεν ανοίγεις θέμα με το τι θα ήθελες ή τι πρόκειται να πάρεις ( αν στρώσουν τα οικονομικά)?

τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 16:14

Meletis έγραψε:
φίλε Στέλιο , εάν θέτεις ότι το θέμα έχει λήξει , όπως πιστεύω εγώ, να το κλειδώσω και να προχωρήσουμε σε άλλα όμορφα ποστ!!!!

όπως για παράδειγμα , τώρα που δεν έχεις δίτροχο , γιατί δεν ανοίγεις θέμα με το τι θα ήθελες ή τι πρόκειται να πάρεις ( αν στρώσουν τα οικονομικά)?

τι λες?

μην το κλειδωσεις ακομα διοτι εχουμε μια συζητηση με το φιλο pissaman επι του θεματος.πολυ συντομα θα σου πω εγω ο ιδιος να το κλειδωσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 16:36

stelios1000rr έγραψε:
pissaman έγραψε:
Φίλε μου καλησπέρα,
καλά έκανες και το ανέφερες.
Το πρόβλημα με εμάς που δεν είμαστε γνώστες, είναι ότι πρέπει να το δούμε για να το πιστέψουμε.
Φαντάζομαι ότι ο γνώστης ο μηχανικός, το είδε αφού σου έδωσε τα χρήματα και έγινε η μεταβίβαση.

φυσικα πρωτα το ειδε,μετα του εκανα εξουσιοδοτηση για τη μεταβιβαση,μετα το φορτωσε στον αγροτη και μετα μου εδωσε τα λεφτα!παντως δεν μ αρεσει που ειρωνευεσαι...μπορει να σπανιζουν αλλα ακομα υπαρχουν ανθρωποι με μπεσα και ο λογος τους ειναι συμβολαιο ασχετα με το αν βρισκονται πισω απο ενα φορουμ ή αν σου μιλανε προσωπο με προσωπο!οταν δεν εχεις καμια αποδηξη οτι καποιος ειναι σκαρτος οφειλεις να τον σεβεσαι.δεν εψαχνα για μαλ@κες το μηχανακι ηταν ευκαιρια και δεν παρεξηγω κανεναν που ζητα φωτο λογικο ειναι αλλα να δω ενδιαφερον να πεσει καποιο τηλεφωνο οχι γενικα και αοριστα.τελοσπαντων εγω δεν παρεξηγω γιατι οπως σου ειπα ρωτησα και εμαθα οτι εισαι γνωστης και σοβαρος ανθρωπος!απλα προσπαθω να αποδηξω πως δεν ειμαι ελεφαντας!

stelios1000rr έγραψε:
pissaman έγραψε:
Φίλε μου καλησπέρα,
καλά έκανες και το ανέφερες.
Το πρόβλημα με εμάς που δεν είμαστε γνώστες, είναι ότι πρέπει να το δούμε για να το πιστέψουμε.
Φαντάζομαι ότι ο γνώστης ο μηχανικός, το είδε αφού σου έδωσε τα χρήματα και έγινε η μεταβίβαση.

φυσικα πρωτα το ειδε,μετα του εκανα εξουσιοδοτηση για τη μεταβιβαση,μετα το φορτωσε στον αγροτη και μετα μου εδωσε τα λεφτα!παντως δεν μ αρεσει που ειρωνευεσαι...μπορει να σπανιζουν αλλα ακομα υπαρχουν ανθρωποι με μπεσα και ο λογος τους ειναι συμβολαιο ασχετα με το αν βρισκονται πισω απο ενα φορουμ ή αν σου μιλανε προσωπο με προσωπο!οταν δεν εχεις καμια αποδηξη οτι καποιος ειναι σκαρτος οφειλεις να τον σεβεσαι.δεν εψαχνα για μαλ@κες το μηχανακι ηταν ευκαιρια και δεν παρεξηγω κανεναν που ζητα φωτο λογικο ειναι αλλα να δω ενδιαφερον να πεσει καποιο τηλεφωνο οχι γενικα και αοριστα.τελοσπαντων εγω δεν παρεξηγω γιατι οπως σου ειπα ρωτησα και εμαθα οτι εισαι γνωστης και σοβαρος ανθρωπος!απλα προσπαθω να αποδηξω πως δεν ειμαι ελεφαντας!




Δυστυχώς και εγώ στη δουλειά μου είμαι συνεπής και όσο πιο σοβαρός μπορώ, όμως κάθε μέρα και εγώ πρέπει να αποδείξω ότι δεν είμαι απατεώνας ή ελέφαντας.
Στην εποχή μας, πρέπει να αποδεικνύουμε κάθε μέρα τι είμαστε.

Όσο για την ειρωνεία... συγνώμη, αλλά σου θυμίζω πως απάντησες όταν ζήτησα φωτογραφίες.




stelios1000rr έγραψε:
φιλε μου pissaman αλλο σε ρωτησα εγω σε ενδιαφερει το μηχανακι;βεβαια φενεται ποτε αγοραστηκε το μηχανακι αφου η αδεια γραφει οποτε δεν χρειαζεται επιβεβαιωσεις!α!δεν πιστευω οτι το μηχανακι για να πουληθει χρειαζεται φωτο!εχω κανει πληρη περιγραφη και οταν βρεθει ο ανθρωπος που θα θελει να το παρει θα ρθει να το δει απο κοντα!αν καποιος ενδιαφερεται φενεται...πες μου ρε φιλε αν εχεις το θεο σου δεν ειναι ευκαιρια με 3000χιλιαρικα;πηγαινε να παρεις σκετο μοτερ σχεδον καινουριο απο cbr1000rr 08,ψαλιδι,σασι,μπροστινα συστηματα,ζαντες!ολα αυτα αθικτα!επειδη δηλαδη θα βαλεις πλαστικα αφτερ μαρκετ με 300\400ευρω ενα κλιπον και ισως ενα ψυγειο(ισως) θες φωτο για να επιβεβαιωσεις την ευκαιρια;ωραια δεν στελνω φωτο και ας μην το παρει κανεις!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 16:50

μιας και το μοτόρι πουλήθηκε ( μπράβο Στελάρα ) και το θεματάκι έκλεισε από μόνο του, πριν γίνει Κρητική Βεντέτα, βάζω τρεις ρακές και το κλειδώνω!!

ευχαριστώ για την κατανόηση!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» πωλείται CBR1000RR fireblade
» Πωλείται CBR1000RR 2008 & SH300ABS 2007
» CBR 1100 Τρακαρισμένο
» CBR1000RR και HRC Kit
» cbr1000rr 08 na me kai ego..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτα-
^ Back to Top