Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 21:06

stelios1000rr έγραψε:
φιλε μου pissaman αλλο σε ρωτησα εγω σε ενδιαφερει το μηχανακι;βεβαια φενεται ποτε αγοραστηκε το μηχανακι αφου η αδεια γραφει οποτε δεν χρειαζεται επιβεβαιωσεις!α!δεν πιστευω οτι το μηχανακι για να πουληθει χρειαζεται φωτο!εχω κανει πληρη περιγραφη και οταν βρεθει ο ανθρωπος που θα θελει να το παρει θα ρθει να το δει απο κοντα!αν καποιος ενδιαφερεται φενεται...πες μου ρε φιλε αν εχεις το θεο σου δεν ειναι ευκαιρια με 3000χιλιαρικα;πηγαινε να παρεις σκετο μοτερ σχεδον καινουριο απο cbr1000rr 08,ψαλιδι,σασι,μπροστινα συστηματα,ζαντες!ολα αυτα αθικτα!επειδη δηλαδη θα βαλεις πλαστικα αφτερ μαρκετ με 300\400ευρω ενα κλιπον και ισως ενα ψυγειο(ισως) θες φωτο για να επιβεβαιωσεις την ευκαιρια;ωραια δεν στελνω φωτο και ας μην το παρει κανεις!

affraid ΗΜΑΡΡΡΤΤΟΝΝΝΝ!!! hit hit hit

stelios (ex) 1000rr, φωτογραφίες σου ζήτησε ο άνθρωπος, δεν σε έβρισε... και στο κατω κατω δεν του κάηκε κανενος η γουνα να παρει τη μηχανή σου. Μην βγαζεις νεύρα σε ανθρώπους που δεν σου φταινε σε τίποτα μονο και μονο επειδη ζητούνε το αυτονόητο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 21:12

pablo έγραψε:
stelios1000rr έγραψε:
φιλε μου pissaman αλλο σε ρωτησα εγω σε ενδιαφερει το μηχανακι;βεβαια φενεται ποτε αγοραστηκε το μηχανακι αφου η αδεια γραφει οποτε δεν χρειαζεται επιβεβαιωσεις!α!δεν πιστευω οτι το μηχανακι για να πουληθει χρειαζεται φωτο!εχω κανει πληρη περιγραφη και οταν βρεθει ο ανθρωπος που θα θελει να το παρει θα ρθει να το δει απο κοντα!αν καποιος ενδιαφερεται φενεται...πες μου ρε φιλε αν εχεις το θεο σου δεν ειναι ευκαιρια με 3000χιλιαρικα;πηγαινε να παρεις σκετο μοτερ σχεδον καινουριο απο cbr1000rr 08,ψαλιδι,σασι,μπροστινα συστηματα,ζαντες!ολα αυτα αθικτα!επειδη δηλαδη θα βαλεις πλαστικα αφτερ μαρκετ με 300\400ευρω ενα κλιπον και ισως ενα ψυγειο(ισως) θες φωτο για να επιβεβαιωσεις την ευκαιρια;ωραια δεν στελνω φωτο και ας μην το παρει κανεις!

affraid ΗΜΑΡΡΡΤΤΟΝΝΝΝ!!! hit hit hit

stelios (ex) 1000rr, φωτογραφίες σου ζήτησε ο άνθρωπος, δεν σε έβρισε... και στο κατω κατω δεν του κάηκε κανενος η γουνα να παρει τη μηχανή σου. Μην βγαζεις νεύρα σε ανθρώπους που δεν σου φταινε σε τίποτα μονο και μονο επειδη ζητούνε το αυτονόητο.
Συμφωνώ με τον pablo.
Τσιτώθηκες απο εναν ενδιαφερόμενο που σου ζήτησε κάτι το αυτονόητο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 22:17

pablo έγραψε:
stelios1000rr έγραψε:
φιλε μου pissaman αλλο σε ρωτησα εγω σε ενδιαφερει το μηχανακι;βεβαια φενεται ποτε αγοραστηκε το μηχανακι αφου η αδεια γραφει οποτε δεν χρειαζεται επιβεβαιωσεις!α!δεν πιστευω οτι το μηχανακι για να πουληθει χρειαζεται φωτο!εχω κανει πληρη περιγραφη και οταν βρεθει ο ανθρωπος που θα θελει να το παρει θα ρθει να το δει απο κοντα!αν καποιος ενδιαφερεται φενεται...πες μου ρε φιλε αν εχεις το θεο σου δεν ειναι ευκαιρια με 3000χιλιαρικα;πηγαινε να παρεις σκετο μοτερ σχεδον καινουριο απο cbr1000rr 08,ψαλιδι,σασι,μπροστινα συστηματα,ζαντες!ολα αυτα αθικτα!επειδη δηλαδη θα βαλεις πλαστικα αφτερ μαρκετ με 300\400ευρω ενα κλιπον και ισως ενα ψυγειο(ισως) θες φωτο για να επιβεβαιωσεις την ευκαιρια;ωραια δεν στελνω φωτο και ας μην το παρει κανεις!

affraid ΗΜΑΡΡΡΤΤΟΝΝΝΝ!!! hit hit hit

stelios (ex) 1000rr, φωτογραφίες σου ζήτησε ο άνθρωπος, δεν σε έβρισε... και στο κατω κατω δεν του κάηκε κανενος η γουνα να παρει τη μηχανή σου. Μην βγαζεις νεύρα σε ανθρώπους που δεν σου φταινε σε τίποτα μονο και μονο επειδη ζητούνε το αυτονόητο.

που βλεπεις τα νευρα;;;επειδη λεω πως δεν βαζω φωτο ή επειδη ρωταω τι θα παρει με τρια χιλιαρικα;;;τι να σου πω φιλε μου στη φωτια ριχνουν νερο οχι βενζινη!ημαρτοννν δε λες τιποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 22:27

Menos έγραψε:
pablo έγραψε:
stelios1000rr έγραψε:
φιλε μου pissaman αλλο σε ρωτησα εγω σε ενδιαφερει το μηχανακι;βεβαια φενεται ποτε αγοραστηκε το μηχανακι αφου η αδεια γραφει οποτε δεν χρειαζεται επιβεβαιωσεις!α!δεν πιστευω οτι το μηχανακι για να πουληθει χρειαζεται φωτο!εχω κανει πληρη περιγραφη και οταν βρεθει ο ανθρωπος που θα θελει να το παρει θα ρθει να το δει απο κοντα!αν καποιος ενδιαφερεται φενεται...πες μου ρε φιλε αν εχεις το θεο σου δεν ειναι ευκαιρια με 3000χιλιαρικα;πηγαινε να παρεις σκετο μοτερ σχεδον καινουριο απο cbr1000rr 08,ψαλιδι,σασι,μπροστινα συστηματα,ζαντες!ολα αυτα αθικτα!επειδη δηλαδη θα βαλεις πλαστικα αφτερ μαρκετ με 300\400ευρω ενα κλιπον και ισως ενα ψυγειο(ισως) θες φωτο για να επιβεβαιωσεις την ευκαιρια;ωραια δεν στελνω φωτο και ας μην το παρει κανεις!

affraid ΗΜΑΡΡΡΤΤΟΝΝΝΝ!!! hit hit hit

stelios (ex) 1000rr, φωτογραφίες σου ζήτησε ο άνθρωπος, δεν σε έβρισε... και στο κατω κατω δεν του κάηκε κανενος η γουνα να παρει τη μηχανή σου. Μην βγαζεις νεύρα σε ανθρώπους που δεν σου φταινε σε τίποτα μονο και μονο επειδη ζητούνε το αυτονόητο.
Συμφωνώ με τον pablo.
Τσιτώθηκες απο εναν ενδιαφερόμενο που σου ζήτησε κάτι το αυτονόητο.

δεν τσιτωθηκα ξερεις πολυ καλα οτι εξ αρχης εχω θεμα με τις φωτο!συγνωμη προσβαλα κανενα;εβρισα καποιον;δεν μπορω να καταλαβω ειπα σε κανεναν να παρει το μηχανακι μου με το ζορι και μιλαμε για καμενες γουνες και μπλε αλογα;παρολο που τωρα τσιτωθηκα εγω σας ευχομαι να μην πεσετε ποτε δεν θελω να δω τα μηχανακια σας σε φωτο χτυπημενα προς πωληση!να στε καλα παλικαρια το μηχανακι δεν πωλειται και εγω δεν ξαναποσταρω εδω μεσα!ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 22:42

Στο καλό. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 23:53

οφου οφου !!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Μαρ 2013 - 0:53

Πλάκα μου κάνετε, ε; scratch scratch scratch :-O
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Μαρ 2013 - 10:05

pissaman έγραψε:
Πλάκα μου κάνετε, ε; scratch scratch scratch :-O
Γιατί, δε γέλασες; (χαχαχα)
Καλημέρα Χρήστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Μαρ 2013 - 13:00

nasalab έγραψε:
pissaman έγραψε:
Πλάκα μου κάνετε, ε; scratch scratch scratch :-O
Γιατί, δε γέλασες; (χαχαχα)
Καλημέρα Χρήστο.

Καλο!!!

Η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα απο τον Στελιο, καθοτι δεν εχω δει κατι τετοιο σε τροπους απο το αλλο φορουμ που ειμαστε συμφορουμιτες με τα mitsubishi. Ισως...και το πεσιμο και μια μεγαλη καταστροφη και μια πωληση σε πολυ χαμηλη τιμη δεν δημιουργει και την καλυτερη ψυχολογια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 12:08

πουληθηκε!το αγορασε ενας μηχανικος(γνωστης)εδω στο ηρακλειο.το μηχανακι πουληθηκε απο στομα σε στομα χωρις καν να το βαλω σε αγγελια.θεωρησα καλο να το αναφερω για να μην ασχοληθει καποιος ενδιαφερομενος χωρις αποτελεσμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 12:32

Φίλε μου καλησπέρα,
καλά έκανες και το ανέφερες.
Το πρόβλημα με εμάς που δεν είμαστε γνώστες, είναι ότι πρέπει να το δούμε για να το πιστέψουμε.
Φαντάζομαι ότι ο γνώστης ο μηχανικός, το είδε αφού σου έδωσε τα χρήματα και έγινε η μεταβίβαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 12:52

Τέλος καλο , ολα καλα !!! Και είς αλλα με υγεία !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 15:36

pissaman έγραψε:
Φίλε μου καλησπέρα,
καλά έκανες και το ανέφερες.
Το πρόβλημα με εμάς που δεν είμαστε γνώστες, είναι ότι πρέπει να το δούμε για να το πιστέψουμε.
Φαντάζομαι ότι ο γνώστης ο μηχανικός, το είδε αφού σου έδωσε τα χρήματα και έγινε η μεταβίβαση.

φιλε ειλικρινα ξερω ποιος εισαι(οποιος ρωταει μαθαινει)συνεπως ξερω οτι εισαι κι εσυ γνωστης και μαλιστα απ αυτους που μπορουν να βγαλουν ακρη ακομα και απο φωτο!εγω σε ρωτησα αμα σε ενδιαφερει πραγματικα να σου στειλω φωτο αλλα στο λεω χωρις παρεξηγηση και εντελως φιλικα οτι απλα μου φανηκες λιγο αδιαφορος...ισως να ξερεις αυτον που το πηρε μιας και ειναι και αγωνιζομενος με cbr 600!τωρα μαλλον θα αλλαξει κατηγορια και θα τρεχει με το δικο μου απο οτι μου ειπε!χαραλαμπιδης λεγεται!ξηγημενο παληκαρι ουτε παζαρια ουτε σαλια ουτε τιποτα!τελοσπαντων τελος καλο ολα καλα οπως λεει και ο φιλος μελετης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pissaman
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
pissaman

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 15:50

Αφού ξέρεις λοιπόν ότι δεν είναι όλος ο κόσμος άσχετος θα έπρεπε να είχες βάλει φωτογραφίες ή να μου τις είχες στείλει με mail.

Για το αν ήμουν αδιάφορος, κάνεις λάθος. Και εγώ αγόρασα μηχανάκι πριν 1 εβδομάδα αλλά και ένας πελάτης μου έψαχνε για track bike.

Παρόλο που κατεβαίνω Κρήτη συνέχεια (βλέπεις η καταγωγή μου είναι από Ηράκλειο Κρήτης και οι γονείς μου μένουν εκεί), δεν είχα καμία διάθεση να χάσω το χρόνο μου να έρθω να δω μηχανάκι που δεν έχω δει σε φωτογραφία.

Στην καριέρα μου, έχω δει δεκάδες μοτοσυκλέτες για να αγοράσουν πελάτες μου. Σε πληροφορώ ότι όλοι όσοι με πήγαν να δω μηχανή που δεν είχαν φωτογραφία, είχαν πολύ μεγαλύτερη ζημιά από αυτήν που αρχικά δήλωνε ο πωλητής.

Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι και ο αγοραστής είναι λογικό να είναι επιφυλακτικός. Εσύ θα έκανες έξοδα να πας να αγοράσεις μία μοτοσυκλέτα που δεν έχεις δει καν σε φωτογραφία;

Λύσε μου όμως την περιέργεια. Ο αγοραστής, σου έδωσε λεφτά πριν την δει ή μετά;
Φαντάζομαι, ότι ήρθε, την είδε, τα βρήκατε και την αγόρασε. Γιατί αυτή η σειρά να αποτελεί εξαίρεση σε αυτούς που δεν έχουν την τύχη να μένουν Κρήτη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motopissaris.gr
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.   πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 22 Μαρ 2013 - 16:01

pissaman έγραψε:
Φίλε μου καλησπέρα,
καλά έκανες και το ανέφερες.
Το πρόβλημα με εμάς που δεν είμαστε γνώστες, είναι ότι πρέπει να το δούμε για να το πιστέψουμε.
Φαντάζομαι ότι ο γνώστης ο μηχανικός, το είδε αφού σου έδωσε τα χρήματα και έγινε η μεταβίβαση.

φυσικα πρωτα το ειδε,μετα του εκανα εξουσιοδοτηση για τη μεταβιβαση,μετα το φορτωσε στον αγροτη και μετα μου εδωσε τα λεφτα!παντως δεν μ αρεσει που ειρωνευεσαι...μπορει να σπανιζουν αλλα ακομα υπαρχουν ανθρωποι με μπεσα και ο λογος τους ειναι συμβολαιο ασχετα με το αν βρισκονται πισω απο ενα φορουμ ή αν σου μιλανε προσωπο με προσωπο!οταν δεν εχεις καμια αποδηξη οτι καποιος ειναι σκαρτος οφειλεις να τον σεβεσαι.δεν εψαχνα για μαλ@κες το μηχανακι ηταν ευκαιρια και δεν παρεξηγω κανεναν που ζητα φωτο λογικο ειναι αλλα να δω ενδιαφερον να πεσει καποιο τηλεφωνο οχι γενικα και αοριστα.τελοσπαντων εγω δεν παρεξηγω γιατι οπως σου ειπα ρωτησα και εμαθα οτι εισαι γνωστης και σοβαρος ανθρωπος!απλα προσπαθω να αποδηξω πως δεν ειμαι ελεφαντας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πωλειται cbr1000rr 08 τρακαρισμενο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» πωλείται CBR1000RR fireblade
» Πωλείται CBR1000RR 2008 & SH300ABS 2007
» CBR 1100 Τρακαρισμένο
» CBR1000RR και HRC Kit
» cbr1000rr 08 na me kai ego..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτα-
^ Back to Top