Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 5 Απρ 2013 - 15:43

Αν κατάλαβα καλά αυτό ισχύει μόνο για την περιφέρεια Αττικής ή ισχύει για ολόκληρη την Ελλάδα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 5 Απρ 2013 - 15:49

Πριν λίγο επικοινώνησα με το ΚΤΕΟ και μου είπαν ότι από Δευτέρα έχει πρόστιμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 6 Απρ 2013 - 15:52

Σήμερα το πρωί πέρασα από ΚΤΕΟ 35€. Φυσικά δε βρήκαν τίποτα, και εξυπηρετήθηκα σε μισή ώρα περίπου, χωρίς ραντεβού. Μάλιστα ο υπάλληλος μου ζήτησε να πάω τη μοτό από το παρκινγκ στο χώρο ελέγχου και με ρώτησε ευγενικότατα εάν θα οδηγούσα εγώ τη μοτο ή αν θα τους την εμπιστευόμουν. του απάντησα ότι το σωστό είναι να την οδηγήσουν οι υπάλληλοι, εγώ δεν είμαι τεχνικός Κτεο. Τι θα είχε τραβήξει ο καημένος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 5:31

το παν είναι πως θα σου μιλήσει κάποιος, αν κάποιος μου πει άντε κατέβα τώρα απο την μηχανή θα τον κάνω γιο-γιο στο ξύλο μια φορά ένας μου την γλύτωσε σε πρατήριο βενζίνης που θρασύτατα μου είπε πως αν δεν κατέβω απο την μηχανή δεν μου βάζει βενζίνη αλλά ήταν τυχερός που ήμουν δικάβαλος και...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 11:02

Erecozi έγραψε:
μια φορά ένας μου την γλύτωσε σε πρατήριο βενζίνης που θρασύτατα μου είπε πως αν δεν κατέβω απο την μηχανή δεν μου βάζει βενζίνη αλλά ήταν τυχερός που ήμουν δικάβαλος και...
Πληροφοριακά, στην υπόλοιπη Ευρώπη είναι νόμος να κατέβεις απο την μηχανή.. αλλά δεν είναι στο θέμα μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 18:29

τρόπος α: κατέβα για να σου βάλω βενζίνη
τρόπος β: θα μπορούσατε να κατεβείτε για λόγους ασφάλειας ώστε να γεμίσουμε την μηχανή???

και για να είμαστε στο θέμα αν κάποιος μου πει στο κτεο κατέβα και δώσε μου τα κλειδιά θα φάει τα κλειδιά στην μάπα μη σου πω και την μηχανή.
αν το πει με τον τρόπο β θα του πω και ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 19:31

Συμφωνοι. Απο την αλλη αν...ενας αστυνομικος σου πει "αδεια, διπλωμα ασφαλεια και σβησε και περιμενε" δεν τον πλακωνεις...Ξερουμε ολοι (οι περισσοτεροι) τι πρεπει να κανουμε απο θεματα ασφαλειας κλπ οπως και ξερουμε οτι πανω απο τους μισους ανθρωπους στην Ελλαδα...δεν εχουν τροπους...το γιατι δεν ξερω. Οποτε οταν κρινεις οτι πρεπει το κανεις, οταν δεν χρειαζεται, δεν ξαναπας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 19:58

Κάποτε σε ένα βενζινάδικο (ΒP νομίζω) μου ζήτησαν ευγενικά για λόγους ασφαλείας να κατέβω από τη μηχανή, προφανώς κάτι ισχύει κι εδώ, απλά...δεν εφαρμόζεται.
Όσο για το θέμα του ξυλοφορτώματος, εάν κάποιος, και αστυνομικός μιλήσει αγενέστατα, (δε μου έχει τύχει ποτέ) εγώ θα φερόμουν ευγενικότατα -ενταξει θα προσπαθούσα.
Το έκανε πριν χρόνια φίλος: "είναι διαταγή της υπηρεσίας σας κύριε να μιλάτε εκνευρισμένος στους οδηγούς που είστε υποχρεωμένος να ελέγχετε για το κοινωνικό συμφέρον;
Ο τροχονόμος μαζεύτηκε κατεβάζοντας το κεφάλι και το ύφος.
Στη συνέχεια ο φίλος παίρνει στο κινητό ένα γνωστό του δικηγόρο κι αρχίζει να του εξηγεί το γεγονός. Στην ερώτηση-παράκληση:
"Σας παρακαλώ μπορείτε να μου δώσετε το όνομά σας; Που υπηρετείτε;" ο τροχονόμος έφαγε τέτοιο ψάρωμα που ζήτησε συγνώμη και γενικώς έφυγε με κατεβασμένη την ουρά. Θα μου πεις τώρα ευκολο το έχεις; Άλλο να το λες κι άλλο να το κάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 7 Απρ 2013 - 20:05

Psath 1100XX έγραψε:
Κάποτε σε ένα βενζινάδικο (ΒP νομίζω) μου ζήτησαν ευγενικά για λόγους ασφαλείας να κατέβω από τη μηχανή, προφανώς κάτι ισχύει κι εδώ, απλά...δεν εφαρμόζεται.
Όσο για το θέμα του ξυλοφορτώματος, εάν κάποιος, και αστυνομικός μιλήσει αγενέστατα, (δε μου έχει τύχει ποτέ) εγώ θα φερόμουν ευγενικότατα -ενταξει θα προσπαθούσα.
Το έκανε πριν χρόνια φίλος: "είναι διαταγή της υπηρεσίας σας κύριε να μιλάτε εκνευρισμένος στους οδηγούς που είστε υποχρεωμένος να ελέγχετε για το κοινωνικό συμφέρον;
Ο τροχονόμος μαζεύτηκε κατεβάζοντας το κεφάλι και το ύφος.
Στη συνέχεια ο φίλος παίρνει στο κινητό ένα γνωστό του δικηγόρο κι αρχίζει να του εξηγεί το γεγονός. Στην ερώτηση-παράκληση:
"Σας παρακαλώ μπορείτε να μου δώσετε το όνομά σας; Που υπηρετείτε;" ο τροχονόμος έφαγε τέτοιο ψάρωμα που ζήτησε συγνώμη και γενικώς έφυγε με κατεβασμένη την ουρά. Θα μου πεις τώρα ευκολο το έχεις; Άλλο να το λες κι άλλο να το κάνεις.

Nαι, θα πιασει στο 90% των περιπτωσεων, αλλα παλι δικιο εχεις. Ποσοι εχουν την ψυχραιμια να το κανουν?

ΥΓ Κατι για την υπογραφη. Εχω διαβαδει αποσπασματα απο τα πολιτικα και ηταν και ειναι απαιχτος, μυαλο ξυραφι! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 9:25

φεύγω, παω να περασω κτεο το vfr. 20 ευρω στ mr kteo. για το παπι ειχα δωσει 35 στην autovision o mlks...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 19:27

Βλεπω στο ιντερνετ οτι α) Δοθηκε παραταση τριων εβδομαδων
β) Το κοστος καθοριζεται στα 20,33 ΕΥΡ

Ψαχνω τιμες και βρισκω στο mr kteo 20 e . Στην Κηφισιας Μαρουσι 25 ΕΥ

Πετρου Ραλλη 30 Ευρ. Ο Κωστης πληρωσε 35 Ευρ. και καποιος σε αλλο φορουμ 39 .

Καλα εχουμε τρελαθει ?? δλδ πρεπει να αρχισουμε τα παζαρια σα τον Φερμα
στον Ελλ. κιν/φο Ε.. παιδι... να σε δωκω τρια ταλαρα να το περασεις ?
Ρε που πααααμε ρε?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 20:42

Όπου υπάρχει ζήτηση πέφτουν οι τιμές. Όταν το ΚΤΕΟ είναι το μοναδικό της περιοχης ζητάει όσα θέλει. Δεν υπάρχει κράτος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 22:41

πηγα το περασα ξενοιασα celebrate
ειχα κλεισει ραντεβου online για τις 10 το πρωι. ειμουνα δεκα παρα πεντε εκει και βλεπω μια ουρα 20 μετρα διπλή σειρα μοτο. παθαινω πλλλλλλακα!!! παω μεσα δινω τα χαρτια, χιουμοριζω κιολας λεγοντας " να μην αναφερω οτι εχω ραντεβου ε?" με κοιταζει η τυπισσα και ριχνει ενα σαρδονιο γελακι B-) του τυπου "χτυπα μια φραπα παιδι και αααραξε". τι να κανω ο τρισμοιρος, βγαινω εξω για τσιγαρακι. και ω του merfy ανακαλυπτω οτι ξεχασα τον καπνο σπιτι waiting . δεν ελεγε να παω να παρω γιατι θα εχανα τη σειρα απ τη μηχανη. ψαχνω εναλλακτικες για τη μια ωρα περιπου που θα επρεπε να περιμενω. ριχνω μια ματια γυρω τριγυρω και ανακαλυπτω κατι διαμαντια στη σειρα και περναγανε κτεο. nsr ξηροκάμπανο το ενα r100 bmw του ´77 το αλλο. επισης ειχανε μαζευτει δυο τρεις γυρω απ το vfr και πιασαμε την κουβεντουλα. μια χαρα λεω θα την περασουμε. κουβεντα στην κουβεντα περασε το μισαωρο και πανω που αρχισα να βαριεμαι, ανακαλυπτω τον ιδιοκτητη του r100 και φυσικα παω και του την πεφτω. 55αρης περιπου κοτσιδατος, μουρη, ωραιος τυπος χαλαρος. 350000 χλμ ολα στα βαλκανια. και γυρω τριγυρω. ειχε και μια bonneville. τον χαρηκα πολυ τον τυπο!
ετσι περασα σημερα στο κτεο, λεω να ξαναπαω την αλλη βδομαδα για καφε tomato
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 22:49

pablo έγραψε:
πηγα το περασα ξενοιασα celebrate
ειχα κλεισει ραντεβου online για τις 10 το πρωι. ειμουνα δεκα παρα πεντε εκει και βλεπω μια ουρα 20 μετρα διπλή σειρα μοτο. παθαινω πλλλλλλακα!!! παω μεσα δινω τα χαρτια, χιουμοριζω κιολας λεγοντας " να μην αναφερω οτι εχω ραντεβου ε?" με κοιταζει η τυπισσα και ριχνει ενα σαρδονιο γελακι B-) του τυπου "χτυπα μια φραπα παιδι και αααραξε". τι να κανω ο τρισμοιρος, βγαινω εξω για τσιγαρακι. και ω του merfy ανακαλυπτω οτι ξεχασα τον καπνο σπιτι waiting . δεν ελεγε να παω να παρω γιατι θα εχανα τη σειρα απ τη μηχανη. ψαχνω εναλλακτικες για τη μια ωρα περιπου που θα επρεπε να περιμενω. ριχνω μια ματια γυρω τριγυρω και ανακαλυπτω κατι διαμαντια στη σειρα και περναγανε κτεο. nsr ξηροκάμπανο το ενα r100 bmw του ´77 το αλλο. επισης ειχανε μαζευτει δυο τρεις γυρω απ το vfr και πιασαμε την κουβεντουλα. μια χαρα λεω θα την περασουμε. κουβεντα στην κουβεντα περασε το μισαωρο και πανω που αρχισα να βαριεμαι, ανακαλυπτω τον ιδιοκτητη του r100 και φυσικα παω και του την πεφτω. 55αρης περιπου κοτσιδατος, μουρη, ωραιος τυπος χαλαρος. 350000 χλμ ολα στα βαλκανια. και γυρω τριγυρω. ειχε και μια bonneville. τον χαρηκα πολυ τον τυπο!
ετσι περασα σημερα στο κτεο, λεω να ξαναπαω την αλλη βδομαδα για καφε tomato


δεν παίζεσαι αδερφέ!!!!!!! thumbs up thumbs up thumbs up με το xx (λόγο πινακίδων )τι θα κάνεις ???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 Empty
#60ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών   Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Απρ 2013 - 22:59

αν τελικα το βγαλω αρχες του 14, θα το περασω τοτε. δεν υπαρχει θεμα εκπροθεσμου αν εχεις παραδωσει πινακιδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Στην τελική ευθεία τα ΚΤΕΟ μοτοσικλετών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Εξιχνιάστηκαν επτά κλοπές μοτοσικλετών στην Αττική
» Bellagio με τελική 616 χλμ./ώρα!
» Τελική στα 318χιλ.
» Θεωρητική τελική ταχύτητα ΧΧ
» Απορια για την τελικη ταχυτητα..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα-
^ Back to Top