Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 3 Μαρ 2018 - 18:55

Την επόμενη μέρα επέστρεψα σπίτι μου....Άλλο ένα ταξίδι  μου έλαβε τέλος ,με μία λίγο γλυκόπικρη γεύση βέβαια, αλλά όπως είπα και πιο πάνω στην ζωή μου βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο. Εκανα ένα ωραίο ταξίδι, είδα φοβερά μέρη (..και γυναικες ) και πρόσθεσα αρκετές εμπειρίες στο ενεργητικό μου! Υγεία να έχουμε..και κάποια λεφτά βέβαια, να το ξανακάνω!( όπως πολύ σωστά λέει και ένα φίλος καλύτερα που τα έφαγες σε ζημιά στην μοτο παρά στους γιατρούς!) Ευτυχώς είχα και το bmw οπότε δεν είχα έλλειψη μηχανής. Μετά από καμμία βδομάδα περίπου άρχισα να ψάχνω με ποιο τρόπο θα φέρω πίσω το ΧΧ. Μετά από αρκετά τηλέφωνα και email, έφερα το ΧΧ πίσω ,σχεδόν ένα μήνα...μετά...με φορτηγό, αφού κατόπιν συμβουλής της μεταφορικής εταιρείας η αντιπροσωπεία που είχε την μηχανή στην Σλοβενία την συσκεύσε σε παλλέτα..για την ασφαλή μεταφορά της
Ιδού και η απόδειξη!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nxontz στις Σαβ 3 Μαρ 2018 - 19:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 3 Μαρ 2018 - 19:11

Με τον παραπάνω τρόπο βέβαια απέφυγα τυχόν ζημιές στο ΧΧ, αφού το φορτηγό έκανε γύρω στα 2000χλμ για μου την φέρει στην Αθήνα και την έφερε σε άψογη κατάσταση! Ξέχασα βέβαια να πώ ότι τα πηνία που είχαν 500 στην Λουμπλιάνα δεν τα είχαν ετοιμοπαράδοτα και έπρεπε να περιμένω .....μία βδομάδα να τα φέρουν pale  ( Ο Σαρακάκης νομίζω τα έχει 450...)
Να πώ και λίγο για τα οικονομικά στοιχεία του ταξιδιού μου. Μού στοίχισε γύρω στα 750-800€ το ταξίδι, και η ζημιά συνολικά 470€ ( 120!! η παραπάνω συσκευασία από την αντιπροσωπεία, 30€ η φύλαξή της και 320€ η μεταφορά στην Αθήνα ). Βέβαια ήμουν τυχερός γιατί δεν είχα κλείσει εισιτήριο επιστροφής από Ανκώνα, που θα το έχανα και ήταν από 200-300€ ( ανάλογα την θέση ). Βεβαια να προσθέσω ότι έκανα εδώ  περιέλιξη τα πηνία με 150€ συνολικά και καθάρισα...
Και μία τελευταία φωτο από το ΧΧ σε ένα parking για moto στην Λουμπλιάνα, όπου τα έντομα είχαν κάνει ..πάρτυ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

END  OF THE STORY!!!! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 3 Μαρ 2018 - 19:23

Ωραίο ταξίδι, Πάντα τέτοια. thumbs up respect

Εκτός βέβαια την περιπέτεια με τα πηνίαlaughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 4 Μαρ 2018 - 16:42

Πολυ ωραιο ταξιδι Νικο! Αυτα τα 'λεκτρικα ειναι καταστροφη. Τελος. Ενα βολτομετρακι το χρειαζομαστε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 69
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΔευ 5 Μαρ 2018 - 18:53

Ωραίο ταξίδι!!!
Τα γνήσια πηνία είναι πολύ φθηνώτερα στην Αμερική.
Τελευταία κυκλοφορεί και ένα άλλο οργανάκι που δείχνει πόσο γεμάτη είναι η μπαταρία. Δείχνει χωρητικότητα, όχι τάση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Left cbr f
Μέλος
Μέλος
Left cbr f

Αριθμός μηνυμάτων : 150
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2018

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ   ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ - Σελίδα 3 EmptyΤρι 6 Μαρ 2018 - 14:11

Ωραίο ταξίδι  Άρε φίλε μου φωτια που μας άναψες.Αντε να μαζέψω λεφτά απο τωρα μπας και αξιωθο το καλοκαιρακι να κάνω και εγώ μια εξόρμηση εκτός συνορων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΘΗΝΑ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΑΘΗΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Αθήνα - Μυκήνες - Ναύπλιο - Αθήνα
» Η αρχαία Αθήνα σε 3D
» Καφεδάκι στην Αθήνα
» Οι U2 στην Αθήνα το Σεπτέμβριο.....
» Αθήνα Κύλληνη αύριο. ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top