Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 cbr 954 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marioshadow
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
marioshadow

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Ξανθη
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

cbr 954 rr - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: cbr 954 rr   cbr 954 rr - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Δεκ 2015 - 18:56

Δεν ξερω τι λες εσυ φιλε μου, το δικο μου εχει 50.000 χλμ και με σκισιματα και ολα τα καλα και συνεχιζει να γουργουριζει σαν γατουλα!!!! laughing (με ευλαβη συντηρηση ομως!!!!) Και συνεχιζει και γραφει!!!!!!
Εχω δει 954 με 200.000 χλμ με τα ιδια πιστονια...!!!
Οτι ειναι στο "μηχανημα" ειναι η χρηση, η συντηρηση και ο μηχανικος που την πας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

cbr 954 rr - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: cbr 954 rr   cbr 954 rr - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Δεκ 2015 - 0:08

marioshadow έγραψε:
Οτι ειναι στο "μηχανημα" ειναι η χρηση, η συντηρηση και ο μηχανικος που την πας!!!!

Σε αυτό θα συμφωνήσω... δεν γνωρίζω την ιστορία της μοτοσυκλέτας σου, αλλά σίγουρα είναι η πρώτη φορά που ακούω για 954 με μηχανικό πρόβλημα.. και μάλιστα τέτοιας διάστασης!!
Γνωρίζεις τίποτα απο την ιστορία του, η το αγόρασες κάπως στα τυφλά? thinking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mauro954rr
Μέλος
Μέλος
mauro954rr

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2016

cbr 954 rr - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: cbr 954 rr   cbr 954 rr - Σελίδα 2 EmptyΤετ 3 Φεβ 2016 - 21:21

η 954 που εχω τωρα ειναι η δευτερη μου. εχω δει στην ιταλια 954 που εχει περισσοτερα απο 250.000χιλ. και δουλευει τελεια. Συμφωνω με τον Μαριο , τα παντα ειναι πως συμπεριφερεσαι στην μοτοσικλετα σου . Ο θορυβος που κανει ειναι απο chain tensioner,(δεν ξερω πως ειναι στα ελληνικα) ,και αν την ανοιξεις και το αλλαξεις θα λειτουργει μετα κανονικοτατα. δεν ειμαι εξπερτ στις 954 αλλα ξερω πολλα πραγματα και ειμαι σε πολλα φορουμ της Αμερικης και της Ιταλιας και ειναι η πρωτη φορα που ακουω τοσο ασχημα πραγματα για το μοτερ αυτης της μοτοσικλετας.
mariospatra: αν παρεις την 954 σε συμβουλευω αν την χρησιμοποιεις για βολτες με την κοπελα σου μην αλλαξεις τιποτα , αστην οπως ακριβως ειναι (φυσικα θα αλλαξεις λαδια και τετοια οταν χρειαστει) αλλα αν την χρησιμοποιεις και για πολυ τρεξιμο ειναι καλο να βαλεις αμορτισερ τιμονιου (αν το λεω καλα ) γιατι το μπροστινο της ειναι (αν τρεχεις πανω απο 200 χιλ) της αρεσει να χορευει ,και ειναι μοτοσικλετα που κανει πολυ ευκολα σουζα. οσο για τα υπολοιπα ειναι ολα καλα . ταξιδευω Ελλαδα -Ιταλια με αυτην και ολα ειναι καλα , δεν ειχα ποτε προβλημα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

cbr 954 rr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top