Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 15:34

Καταρχας καλως ηρθες στην παρεα μας! Εχει εναν μηνα που αγορασα την νεα μου μοτοσυκλετα και πιστεψε με για να βρω ενα μηχανακι που αξιζει ειδα περιπου 35-40 μηχανακια.... Μην βιαστεις και κανε υπομονη... Ενα μπραβο στον Χρηστο που μας βοηθαει! Εισαι μεγαλος επαγγελματιας Χρηστο! not worthy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 21:48

καλώς ήρθες και οτι χρειαστείς εδω είμαστε. αυτή τη τη στιγμή να ξέρεις έχεις το πάνω χέρι και αυτό είναι μεγάλο υπέρ σου. τι εννοώ εχεις τη δυνατότητα να διαθέσεις κάποια χρήματα για την αγορά μιας καλής μηχανής σε μια αγορά που έχει έλλειψη αγοραστών άρα αν διαθέτης το χρόνο μπορείς να δεις παρά πολλές επιλογές χωρίς να βιαστείς(δύσκολο ακόμα και ευκαιρία να είναι να το πάρει κάποιος λόγω έλλειψης ρευστού στην αγορά). δεν χρειάζεται να βιαστείς διότι σίγουρα θα "σκοντάψεις" την εχω πάθει απο γρήγορη και επιπόλαιη αγορά. οσο περισσότερα βλέπεις τόσο ποιο "γνώστης" γίνεσαι και εχεις καλύτερη εικόνα. μιας και εσύ έχεις όπως είπαμε το πάνω χέρι μην βιαστείς ούτε στην τιμή τα παζάρια μπορούν να σου επιφέρουν τιμή που πιθανότατα ουτε να την έχεις φανταστεί. πρόσφατα σε φίλο και μέλος του φόρουμ κατεβάσαμε την τιμη 700 ευρω(σε μια σχετικά καλή αρχική τιμή)! ακόμα και αν βρεις κατι απο Θεσσαλονίκη μην διαστάσεις να ρωτήσεις προσωπικά εμένα πράγματι δεν θα μου κάνει κόπο να ασχοληθώ. κλείνοντας αυτο το μακρινάρι σου δίνω τις καλύτερες ευχές μου για την αγορά σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 22:34

Ευχαριστω πολυ!!!
Θα κοιταξω και απο Θεσσαλονικη και αν δω κατι που να φαινεται καλο θα σου πω μηπως μπορεις να το δεις αν φυσικα εχεις τον χρονο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 22:42

Λιγο που κοιταξα για Θεσσαλονικη ειδα αυτο που μου φανηκε ενδιαφερον... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γνωριζουμε κατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 22:56

απο τις φωτο φαινετε πενα πρεπει να ειναι το μοντελο με τον καταλυτη. το εχει πολυ προσεγμενο ασε που το εχει και χιλια ευρω κατω απο το αλλο. αν θες τον περνω αυριο ενα τηλ να δω τι θα μας πει. μηχανικος δεν ειμαι να ξερεις αλλα θα βαλω ολο μου το ταλεντο να δω με τι εχουμε να κανουμε.βεβαια θα ηταν καλυτερα αν ειχα και τον τσιμουχα μαζι μου νιωθω μια σιγουρια μαζι του ασε που το ματι του ειναι αετησιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Οκτ 2014 - 23:01

Ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ για την αμεσοτητα ! Οποτε και ΑΝ προλαβαινεις, και αν εχεις νεα μου λες. thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014 - 15:48

δεν σε ξεχασα χτες δεν προλαβα να κανω τπτ θα δω αν προλαβω σημερα αλλιως σιγουρα αυριο που εχω κενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014 - 15:57

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!!! Οκ όποτε μπορέσεις smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014 - 21:53

2 τηλεφωνα δεν απαντησε αυριο παλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014 - 23:32

Ευχαριστω Πολυ!!!!!μ thank you thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014 - 1:07

Erecozi έγραψε:
απο τις φωτο φαινετε πενα πρεπει να ειναι το μοντελο με τον καταλυτη. το εχει πολυ προσεγμενο ασε που το εχει και χιλια ευρω κατω απο το αλλο. αν θες τον περνω αυριο ενα τηλ να δω τι θα μας πει. μηχανικος δεν ειμαι να ξερεις αλλα θα βαλω ολο μου το ταλεντο να δω με τι εχουμε να κανουμε.βεβαια θα ηταν καλυτερα αν ειχα και τον τσιμουχα μαζι μου νιωθω μια σιγουρια μαζι του ασε που το ματι του ειναι αετησιο!!!



Μην λες τέτοια κοκκινίζω! blushing



Υ.Γ. Θα κατεβω στην συναντηση οποτε αν βολεψει ας το φερει να το δουμε... trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014 - 2:26

soto αν μπορεις να περιμενεις μεχρι τις μια του μηνα που ειναι η συναντηση θα ηταν μια χαρα καλυτερα να το δουν πολλα ματια παρα μονο ενα ζευγαρι. ριξε εσυ τις ματιες σου στας Αθηνας με την ησυχια σου και το εχουμε και αυτο μεσα στα σχεδια εκτος αν βιαζεσε παρα πολυ να παω αυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014 - 9:16

Καλημερα! Οχι δεν βιαζομαι, προς το παρον μπορουμε να το αφησουμε για 1η του μηνα, αν αλλαξει Κατι για νωριτερα θα ενημερωσω. Ετσι κ αλλιως εχω ενα fz6 ακομα που το εχω για πωληση οποτε περιμενω  γιατι εχω κατι προτασεις και βλεπουμε.

Αν χρειαστει κανενα συνεργειο για ελεγχο Θεσσαλονικη εχουμε κανεναν γνωστο - εμπιστο?

Είδα και αυτό απο Θεσσαλονίκη αν γνωρίζει κάποιος κάτι:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014 - 15:41

αυτο το εχει ενας ηλεκτρολογος κοντα στο σπιτι μου. εχει καιρο που το πουλαει αλλα δεν εχει φυγει δεν ξερω γιατι ισως γιατι παλιοτερα το ειχε ποιο ακριβα. το εχω δει απο κοντα αλλα ποτε δεν εκατσα να το κοιταξω προσεκτικα. θυμαμαι δεν το ειχε παραμελημενο ηταν σε καλη κατασταση. θα το δουμε και αυτο. γνωστοι υπαρχουν πολλοι για εμπιστο ομως χμμμμ :-S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos80
Μέλος
Μέλος
Sotos80

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX   ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014 - 15:45

Ωραια! Οποτε μολις εχω νεοτερα και απο το FZ6 θα ενημερωσω.
Αν τυχον δεις κανενα απο κοντα η παρει το ματι σου κανενα αλλο στειλε μου να δω.

thank you thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
 

ΕΛΠΙΖΩ συντομα ιδιοκτητης XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Συστηθείτε-
^ Back to Top