Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 12:19

Αφού η εκδήλωση γίνεται σε κάμπινγκ δεν παίζει δωμάτιο αλλά αντίσκηνο,  βεβαίως στο κάμπινγκ πληρώνεις για να  στήσεις τη σκηνή, πληρώνεις και κατ' άτομο, πληρώνεις και για το όχημα αυτ/το ή μοτο.  Άρα 150 βενζίνα/διόδια  + 150 διαμονή = 300 βάλε μπίρες καλαμάκια και καμμιά τοπική βόλτα σε αξιοθέατα με παϊδάκια ή άνευ άλλα 200,  να το 500ρικο.   Πες ότι τό 'χουμε,  σκηνή πες ότι βρήκαμε, χρόνο να δούμε που θα βρούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 13:05

Δεν παω για 150 διαμονη, κοιμαμαι και στην παραλια...σαντουιτσ σουβλακια για φαι και κουτι καφε και ζαχαρη και σεικερ, αντε καμια μπυρα μονο...εγω χρονι εχω...απλετο, θεωρητικα απλα σκεφτομαι τη διαδρομη μεχρι μεσολλογγι γιατι μονος μου μονοκαβαλο τρεχω...και ειναι και κ@λοδρομος η κορινθου πατρων. Οποιος αποφασισει σε ενα μηνα ειναι, πολυ θα χαρω για καλη παρεα αλλιως θα σας στειλω φωτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polecat81
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
polecat81

Αριθμός μηνυμάτων : 226
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Γερακας
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2014

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 13:29

Κωστα βαλε εσυ το μαρουλι και εγω εχω και σκηνη και χρονο lol! =)) =)) smokin 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 13:45

εγω σου βαζω τους καφεδες και τα νερα... laughing οσους και να πιεις... laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polecat81
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
polecat81

Αριθμός μηνυμάτων : 226
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Γερακας
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2014

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 13:48

Θοδωρη κατι ειναι και αυτο.Θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα εχω αλλες προτερεοτητες.Παραδειγμα με αυτα τα λεφτα αλλαζω λαστιχα που χρειαζομαι επιγωντος.Βεβαια η ελπιδα ψωφα παντα τελευταια δεν χανω τις ελπιδες μου ακομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 14:36

Για διαμονη σε καμπινγκ κανα 15αρι τη μερα συνολο. μηχανη, σκηνη και ατομο, το πολύ. Αρα τρεις μερες βαρια βαρια 50. τ αλλα 100 πως ρε Κωστα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 16:07

Tα αλλα 100, αναλογα που και τι θα χαλαστουν για φαι, ποτα βολτες κλπ...θεωρω απο 50-100 κι εγω...τωρα θα μου πεις θα τρωγαμε και στο σπιτι, αλλο κοστος το ενα αλλο το αλλο....αν και παντα παιζει κανενας γνωστος για πιθανη οικονομικη διαμονη ή φιλοξενια, κατι εχω υποψη μου, θα ρωτησω και θα ενημερωσω, να δω και ποσο κοντα ή μακρια ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O Μεσιμερας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
O Μεσιμερας

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ν.Ηρακλειο Αττικης
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 16:14

Την μεγαλητερη απολαυση για την πανελληνια θα την εχουν οσοι ειναι απο Β.Ελλαδα,η εγνατια οδος ειναι τελεια και ξεκουραστη..
-Τωρα για μελη απο Αθηνα συμφερει το εξης\ Αθηνα-Πατρα και μετα πλοιο απο εκει για ηγουμενιτσα,(δεν το προτεινω αλλα ειναι ξεκουραστα ετσι)
-Μετα απο Αθηνα-Αμφιλοχια-Βονιτσα-Ακτιο και οοοολο ευθεια μετα βγαινει Ηγουμενιτσα και γυρισμο απο Ηγουμενιτσα-Εγνατια με τα μελη απο Β Ελλαδα και την κατω βολτα πριν την Θεσσαλονικη για Αθηνα απο Αιγαιου μερια !! (Την τελευταια διαδρομη την εκανα με το ΧΧ το περασμενο φθινοπωρο),Το να γυρισουμε απο την ιδια διαδρομη ειναι βαρετο,εχουμε χρονο να περασουμε απο την Βεργινα κιολας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 17:03

Ομορφα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 20:15

Λοιπον..στην Π,Σ,Μ ως γνωστο πληρωνεις μια εισοδο αν πας για ολες τις μερες η μεμονομενη ημερα.η τιμη κανονιζεται αν εχεις καρτα-μελους ενεργη της ΜΟΤΟΕ υπαρχει εκπτωση αν οχι τοτε πληρωνεις κανονικα.Η τιμη που πληρωνουμε ειναι συνηθως για οδηγο-συνοδηγο και μηχανη (τα αυτοκινητα παρκαρουν εκτος Π.Σ.Μ )Αρα υπολογηστε κανενα 50αρι αν δεν εχετε καρτα +βενζινη+φαγητο αναλογα αν εχετε κανονισει παρεα ωστε να παρετε τα απαραιτητα για BBQ η αν θα τρωτε εξω.Εγω στη χειροτερη πανω απο 150ε + βενζινη δεν εχω ξοδεψει ποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 20:48

Να πως μαζευτηκαν τελικα τα 300 απο αθηνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 21:00

εγώ πανέληνια δε συμμετέχω... τα 50 ευρώπουλα φυσικά και είναι πολλά όταν υπάρχουν αντίστοιχε εκδηλώσεις καλύτρου κιολας επιπέδου με μικρότερες συμμετοχές!! νομίζω ότι η ΜΟΤΟΕ θα πρέπει να σκεφθεί ξανά το θέμα κοστους συμμετοχής! Διαφορετικά θα δεί τα περσινά, που πάνω από το 50% των μοτοσυκλετιστών μείνανε εκτός κάμπινγκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 21:02

Ααα ειναι για τη διαμονη αυτα τα 50?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 21:02

συμπληρωματικά η Ιόνια οδός είναι υπέροχη διαδρομή και ας κάνετε λίγα χιλιόμετρα παραπάνω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 4 Μάης 2014 - 21:06

Δε νομιζω ότι είναι πολλα τα 50. είναι κανονικα θα ελεγα. αν ισχυει ότι μ αυτά καλύπτεται οδηγος, μηχανη και σκηνη στο κάμπινγκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» 31η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ
» Πανελλήνια συνάντηση CBR
» 34η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ
» 29η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών
» 2η πανελλήνια έκθεση κλασσικών οχημάτων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Διοργανώσεις απο Λέσχες-
^ Back to Top