Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μετά από 4 χρόνια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Δεκ 2013 - 13:22

Jimacos έγραψε:



Στο χωριο μου το λεμε ''  ΤΡΙΒΕΣΑΙ ΣΤΗ ΓΚΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΤΣΟΠΑΝΙ !!!  '' welcome 

χαχαχαχα που την θυμιθικες την ατακα

και για να την πουμε ποιο σωστα

''πας κι ξιεσε απαν στη γκλιτσα''  lol! lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosxx
Νέο μέλος
Νέο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2009

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Δεκ 2013 - 17:16

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Στα 43 πλέον και με πολλές μηχανές να έχουν περάσει από τα χέρια μου, ξέρω τί να περιμένω. Σήμερα πέρασα και είδα μία ΧΧ. Μετά από τόσα χρόνια, την κοίταξα δίπλα στο GS και ένιωσα σαν να μου πέρνουν το ποδήλατο και να μου δίνουν διαστημόπλοιο. Από τη μία μου τρέχουν τα σάλια, από την άλλη κατάλαβα ότι η καθημερινή ευκολία του μεγάλου παπιού πάει περίπατο. Βέβαια οι διαδρομές μου είναι κυρίως "ανοιχτές", δεν κατεβαίνω κέντρο. Αλλά όλο και μια Κηφισίας ή Μεσογείων θα περάσω κάποια στιγμή. Όλο και κάπου στριμωγμένα θα παρκάρω. Οπότε ελεύθερα σκεφτείτε "τί μας πρήζεις ρε φίλε, έχε 2 μηχανάκια ή μείνε με το μικρό, όλα δεν γίνονται". Έτσι, κουβέντα να γίνεται.
Mitch (Μήτσος?) αλήθεια τί απέγινε εκείνο το ΧΧ? Για την ιστορία και μόνο, να πω ότι πιο εύκολα θα πούλαγα καλοριφέρ στη Σαουδική Αραβία παρά εκείνο το ΧΧ. Το είχα σε μαγαζί και αγγελία 1,5 χρόνο. Όταν μπούχτισα ν'ασχολούμαι, το έκανα ανταλλαγή με τον μοναδικό έμπορο που το έπαιρνε τότε και πήρα ένα CBF 600. Η τιμή που το έδωσα ήταν...3000 ευρώ. Κοίτα τί μου είχες απαντήσεις στο θέμα τότε του 2009, πόσο σου είπε ότι το είχε πάρει. Απλά για να προσέχουμε τους εμπόρους, αυτοί βέβαια κάνουν τη δουλειά τους, δεν κλέβουν αλλά κι εμείς πρέπει να είμαστε υποψιασμένοι. Τότε βέβαια δε σου είπα τίποτα γιατί την ξέρω τη χαρά της νέας μηχανής και δεν υπήρχε λόγος να στη μετριάσω wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Δεκ 2013 - 20:59

φιλαρακι μου την χχ την πειρα 6000 ευρω ακατεβατα.ζητισα να μου κατεβασει 2-3 κατοσταρικα επιδι δεν ειχε λαστιχα γιανα μπορω να κυκλοφωρο σαν τον ανθρωπο και να μην παω να σκωτοθω με την καινουργια μου μοτοσυκλετα 1100 κοιβικων και 152 ιππων αφου η μονη εμπιρια που ειχα ηταν ενας χρονος με ενα 250αρι του 83 μοντελο με εικοσικατι ψωφια αλογα.

ο εμπορας ο οποιος ειναι ο Υφαντης στην λενορμαν και δεν εχω κανενα προβλημα να πω το ονομα του μου απαντισε οτι δεν μπορει να ριξει αλλο την τιμη γιατι τοσο την πειρε ανταλαγη. αντι να κοψει λοιπον 300 κατοσταρικα απο τα 3000 ευρω καθαρου κερδους που εβγαλε απο αυτην την μοτοσυκλετα και να μου σωσει ισως την ζωη απο την ενδεχομενη καυλα ενος μη εμπηρου τρελου 23αχρονου,προτιμισε να μου την δωσει ετσι.ευτιχως η ανατροφη μου μου επιτρεπει να ελενχω τον ενθουσιασμο μου και να μην ρισκαρω την ζωη μου ετσι δεν ειχα καποιο ατυχες συμβαν.
την πειρε λοιπον 3000 απο σενα την πουλισε 6000 σε μενα αρα εβγαλε 3000 ΚΑΘΑΡΑ συν ποσα εβγαλε απο την cbf που θα την ειχε παρει κοψοχρονια και παλι.

οι εμποροι φιλε μου δεν κανουν την δουλεια τους. ΜΑΣ ΚΑΤΑΚΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Για την ιστορια λοιπον Σπυρο εγω την χχ την πουλισα 2900 σε ιδιοτη μετα απο ενα χρονο ταλεπορια.δεν εφευγε με τιποτα παρολο που ηταν σε αρκετα καλη κατασταση.

Ετσι λοιπον για μενα ΤΕΛΩΣ οι εμποροι ειναι απατεονες και δε ξανασχολουμε με δαυτους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Δεκ 2013 - 21:06

και για την ιστορια τα λαστιχα αυτα που ηταν εντελως κουτσουρο και δεν κραταγαν κυριολεκτικα τιποτα τα αλαξα μετα απο ενα χρονο σχεδον γιατι δεν ειχα χρηματα ολα πηγαν στην αγορα την μηχανης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Δεκ 2013 - 0:30

Α ρε Μητσο, νταξει τι να πω, αυτοι κανουνε τη δουλεια τους, αλλα το θεμα είναι να εισαι και λιγο ανθρωπος και να μπορεις να "διαβασεις" τον απέναντι και την λεπτομερεια. όλα για το χρημα ρε γμτ? καμια ανθρωπια πουθενα από μια συγκεκριμενη κατηγορια ανθρωπων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μετά από 4 χρόνια...   Μετά από 4 χρόνια... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 5 Ιαν 2014 - 14:48

pablo έγραψε:
Α ρε Μητσο, νταξει τι να πω, αυτοι κανουνε τη δουλεια τους, αλλα το θεμα είναι να εισαι και λιγο ανθρωπος και να μπορεις να "διαβασεις" τον απέναντι και την λεπτομερεια. όλα για το χρημα ρε γμτ? καμια ανθρωπια πουθενα από μια συγκεκριμενη κατηγορια ανθρωπων...



Καλώς μας ξανάρθες Σπύρο και με το καλό το ΧΧ ή ότι άλλο αποφασίσεις μπλε, μαύρο, μπορντό, γκρι ότι θέλεις εσύ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μετά από 4 χρόνια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Μετά από 6 χρόνια
» ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ..
» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ-ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
» Μετά το ΧΧ τι;;;
» Μετα απο μια ..........

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Συστηθείτε-
^ Back to Top