Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 22:32

stelios1000rr έγραψε:
τελοσσπαντων δεν καταλαβαινεις γιατι ποσταρα εδω;;;δεν σου θυμιζει τιποτα αυτη η ιστορια;ναι επειδη με κατι παρομοιο εγινε η αφορμη εγω να ακυρωσω την δικια μπου αγγελια εδω!
Ίσως έχω καταλάβει και περισσότερα απ'οσα πιστεύεις...
kantalis έγραψε:

09/01/12
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ CBR1000 Ο8
stelios1000rr έγραψε:

22/03/13
πουληθηκε!το αγορασε ενας μηχανικος(γνωστης)εδω στο ηρακλειο.το μηχανακι πουληθηκε απο στομα σε στομα χωρις καν να το βαλω σε αγγελια.
Σύμπτωσις..;;

stelios1000rr έγραψε:
ζητω η χρυση αυγη,ζητω οι φασιστες να παιθανει οποιος διαφωνει μαζι μας κι ας μην μας προσβαλλει!!!+1000000
Τελικά λίγο ν'αρπάξεις... βγάζεις τον πραγματικό σου εαυτό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 22:38

Τελικα ποσο εχει αυτο το μηχανακι?


Σύμπτωσις..;;
ΥΓ Τυχαιο δεν νομιζω να ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 15:44

Menos έγραψε:
stelios1000rr έγραψε:
τελοσσπαντων δεν καταλαβαινεις γιατι ποσταρα εδω;;;δεν σου θυμιζει τιποτα αυτη η ιστορια;ναι επειδη με κατι παρομοιο εγινε η αφορμη εγω να ακυρωσω την δικια μπου αγγελια εδω!
Ίσως έχω καταλάβει και περισσότερα απ'οσα πιστεύεις...
kantalis έγραψε:

09/01/12
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ CBR1000 Ο8
stelios1000rr έγραψε:

22/03/13
πουληθηκε!το αγορασε ενας μηχανικος(γνωστης)εδω στο ηρακλειο.το μηχανακι πουληθηκε απο στομα σε στομα χωρις καν να το βαλω σε αγγελια.
Σύμπτωσις..;;

stelios1000rr έγραψε:
ζητω η χρυση αυγη,ζητω οι φασιστες να παιθανει οποιος διαφωνει μαζι μας κι ας μην μας προσβαλλει!!!+1000000
Τελικά λίγο ν'αρπάξεις... βγάζεις τον πραγματικό σου εαυτό..


δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο λαθος κανεις...βεβαια απ τη στιγμη που η τεχνολογια αντικαθιστα τις ανθωπινες σχεσεις δεν περιμενω κατι αλλο εκτος απ το να καταληξει μια απλη διαφωνια σε καυγα!αν πιναμε καφε στο ιδιο τραπεζι και συζητουσαμε για το ιδιο θεμα σε καμια περιπτωση δεν θα εκτοξευονταν μομφες απο κανενα μας!δεν ξερω τι κακο εχεις βαλει με το μυαλο σου αλλα ξερω οτι δεν μπορω να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας πισω απ τον υπολογιστη μου,μια που εισαι απο δω αν τυχει και ερθεις κανε μου ενα σινιαλο να παμε για καφε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 15:54

Thodo L200 έγραψε:
Συγγνωμη που επεμβαινω στην ωραια σας συζητηση αλλα....γιατι να παρω τηλεφωνο για μια μηχανη που κατ αρχην....ΔΕΝ γραφει τιμη ή δεν βλεπω καλα, γραφει? δεν γραφει νομιζω.

ΥΓ Αν ειχα παρει τηλεφωνο 120 αγγελιες για ΧΧ (μονο απο το car) για να μαθω, τιμη, περιοχη, αν ειναι καρμπυρατερ ή ιντζεκτιον, αν ειναι με ψηφιακα οργανα ή χωρις...ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ. Θα τα ειχα φαει σε τηλεφωνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θοδωρα καλα κανεις και επεμβαινεις αλλα με εσενα εχουμε μιλησει και στο τηλεφωνο για το ιδιο θεμα και σου εξηγησα την αποψη μου!τωρα τι αλλο να σου πω;;;πρωτον δεν ειναι υποχρεωτικό να παρεις τηλέφωνο αν δεν σ αρεσει μια αγγελια!δηλαδη αν αγορασεις μια εφημεριδα και καποια αγγελια σου φενεται λαθος και δεν σε ενδιαφερει παίρνεις τηλεφωνο τον ανθρωπο που την εβαλε και του λες να την αλλαξει και να την κανει της αρεσκείας σου;;;ας παρουμε και το ενδεχομενο οτι σε ενδιαφερει απλα περνεις τηλεφωνο και ρωτας για οτι θελεις να μαθεις και αυτο δειχνει ενδιαφερον...δηλαδη επειδη καποιος μπορει να βαλει μια αγγελια εδω μεσα και μπορει να σχολιαστει δωρεαν χωρις να χρεωνομαστε πρεπει να του τα κανουμε τσουρεκια;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 15:56

stelios1000rr έγραψε:
Thodo L200 έγραψε:
Συγγνωμη που επεμβαινω στην ωραια σας συζητηση αλλα....γιατι να παρω τηλεφωνο για μια μηχανη που κατ αρχην....ΔΕΝ γραφει τιμη ή δεν βλεπω καλα, γραφει? δεν γραφει νομιζω.

ΥΓ Αν ειχα παρει τηλεφωνο 120 αγγελιες για ΧΧ (μονο απο το car) για να μαθω, τιμη, περιοχη, αν ειναι καρμπυρατερ ή ιντζεκτιον, αν ειναι με ψηφιακα οργανα ή χωρις...ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ. Θα τα ειχα φαει σε τηλεφωνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θοδωρα καλα κανεις και επεμβαινεις αλλα με εσενα εχουμε μιλησει και στο τηλεφωνο για το ιδιο θεμα και σου εξηγησα την αποψη μου!τωρα τι αλλο να σου πω;;;πρωτον δεν ειναι υποχρεοτικο να παρεις τιλεφωνο αν δεν σ αρεσει μια αγγελια!δηλαδη αν αγορασεις μια εφημεριδα και καποια αγγελια σου φενεται λαθος και δεν σε ενδιαφερει περνεις τηλεφωνο τον ανθρωπο που την εβαλε και του λες να την αλλαξει και να την κανει τις αρεσκια σου;;;ας παρουμε και το ενδεχομενο οτι σε ενδιαφερει απλα περνεις τηλεφωνο και ρωτας για οτι θελεις να μαθεις και αυτο δειχνει ενδιαφερον...δηλαδη επειδη καποιος μπορει να βαλει μια αγγελια εδω μεσα και μπορει να σχολιαστει δωρεαν χωρις να χρεωνομαστε πρεπει να του τα κανουμε τσουρεκια;;;



τσουρέκια ???????? πασχαλινά?
το κάνατε το πωλητήριο , Τούρκικο σήριαλ !!!!ποια είναι η σεχραζατ και ποιός ο Μουρατ δεν ξέρω !!! tomato yess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ   ΠΩΛΕΙΤΑΙ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 16:04

pablo έγραψε:
γουστάρω Στέλιο plus1 . ν αναψουν και λιγο τα αιματα.
ετσι για να κανω και λιγο το "δικηγορο του διαβόλου", ο ανθρωπος εβαλε μια μοτο που ειναι σε καλυτερη κατασταση κι απο βιτρινα. προσωπικα αν μου χαριζανε μια μαμα με 0χλμ, και αυτη με 15000χλμ let's say (κακα τα ψεματα ποσα παραπανω να εχει? και σιγα μην εχει και τοσα) εγω θα διάλεγα αυτη! βασει αυτων, εβαλε τη φωτο και το τηλεφωνο. δεν ειναι και τοσο εγκληματικο. απλα ο στελιος λογω προηγουμενου περιστατικου (ρε Στελιο ουτε καν φωτο ομως?) τα πηρε κρανα στα σχολια που ακολουθησανε (πιστευω).

ξερεις τι μ 'αρεσει που παρ'ολο που τα 'χαμε πει ενα χερακι απο οτι καταλαβαινω δεν υπαρχει εμπαθεια...σου αρεσει και σενα το σοου;;;και εμενα αλλα οχι το στημενο!δηλαδη ενταξει αμα διαφωνουμε θα πουμε και μια κουβεντα παραπανω αλλα οχι για να υπαρξει καβγας με το ζορι,πνευμα αντιλογιας ή με σκοπο να προσβαλω τον οποιονδηποτε!το θεμα ειναι οτι καναμε την αγγελια Χιροσίμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Πωλείται
» Πωλειται το XX
» Πωλείται ΧΧ3.
» το cbr μου πωλείται
» Πωλειται CBR 1000F

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτα-
^ Back to Top