Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 μπαγκαζιέρα η σαμάρια???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Νοε 2012 - 2:02

οι βαλίτσες έχουν χερούλια αλλά είναι δύσχρηστα. αν έχεις μια βαλίτσα την κουβαλάς αν έχεις όμως 3 μαζί (μια πάνω δυο στα πλάγια) μάλλον δεν θα σου φτάνουν τα χέρια για τις κουβαλήσεις. εκτός αν έχεις γυναίκα οπότε θα σε βοηθήσει θα πάρει αυτή τα δικά τις πράγματα και εσύ τα δικά σου tomato lol! :handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Νοε 2012 - 11:04

Μηπως υπαρχουν σαμαρια με κλιπς? Να δενεις τη βαση και να μπορεις να βαζεις βγαζεις τα σαμαρια? Ετσι με μια βαλιτσα πισω οπως προ-ειπαν για τα κρανη κλπ και σαμαρια στο πλαι και ενα τανκ-μπαγκ μπορει να γινει δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 28 Νοε 2012 - 18:45

Οριστε μια οικονομικη λυση

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 2:22

τελικά με κέρδισε η μπαγκαζιερα και απο καλοκαίρι αν βοηθήσουν τα οικονομικά ίσως να σκάσω και δυο σαμάρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 19:44

Αντε με το καλο και να ξερεις δε θα το μετανιωσεις που διαλεξες πρωτα τη μπαγαζιερα. thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 23:04

πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χουι έλεγε η συχωρεμένη η γιαγιά μου και έχει απόλυτο δίκιο Μάριο χωρίς μπαγκαζιερα δεν γίνετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 23:20

Η μπαγκαζιέρα είναι must και να είσαι σίγουρος θα την απολαύσεις περισσότερο απ'οσο φαντάζεσαι! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 5 Μαρ 2013 - 23:44

kalaitzidisk έγραψε:
σίγουρα το μεγαλύτερο θέμα είναι το οικονομικό πλέον , αλλα 90% η φθηνές λύσης έχουν τα περισσότερα κατά,εγώ βρήκα 3βαλιτσο για το XX μου με 300 κατοστάρικα μόλις περισσέψουν το χτύπησα ασυζητητί.....

αλοστε Erecozi σκέψου ότι στο τέλος η φθηνές λύσης μας βγαίνουν πιο ακριβές wink

300 κατοστάρικα???????? 30000? χρυσές?θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DNS
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
DNS

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 0:00

Επειδή και γω το ψάχνω για κούτα πίσω έχεις φίλε μου φωτό από το μηχανάκι σου με την κούτα να το δω;

Αν και είμαι ακόμα 50-50 παρόλο που ξέρω ότι βολεύει απίστευτα για κάθε μέρα αλλά και ταξίδι.

Α και επιπλέον υπάρχει τριβάλιτσο για το το F4; γιατί δεν βρίσκω τίποτα όσο ψάχνω. Με το σκεπτικό ότι αφού το κάνω άσχημο μήπως το κάνω και τίγκα πρακτικό για ταξίδια.
Ελπίζω βέβαια να βγαίνει η βάση σχετικά εύκολα αν δεν αντέχω να τη βλέπω συνέχεια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 2:20

έχουμε το ιδιο μοντέλο και εγω το έχω κάνει λιγο πατέντα. θα φροντίσω να ανεβάσω φώτο αλλα οχι τωρα. τα κάγκελα της βασης σου πιάνουν στις βίδες που εχει το χερούλι του συνεπιβάτη και μια αριστερά μια δεξιά που δένει το πλαστικό τις ουράς σου ενα αλενακι δλδ και 5 λεπτα ξεβίδωμα. η δικια μου ειναι μεγαλη 52αρα και ισως στις φωτο ισως σε ξενίσει λιγο μια ποιο μικρη ισως σε θεμα αισθητικής (46αρα δλδ) να σου δεσει καλύτερα στο ματι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 2:23

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το σετ μπαγκαζιερα εχει 3 στοιχεια καγκελα που πιανουν στην μηχανη βαση η πιατο που δενει τα καγκελα με την βαλιτσα και βεβαια η ιδια η βαλιτσα.
εδω βλεπεις τα καγκελα και την βαση-πιατο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 2:29

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εδω μαζι με την βαλιτσα επανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas.k1979
Μέλος
Μέλος
k0stas.k1979

Αριθμός μηνυμάτων : 121
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα - Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2013

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 20:54

Πάντως για σαμάρια άμα δες και αυτά. Είναι λίγο ακριβά βέβαια αλλά βολεύουν στο ότι δε διπλώνουν μέσα οπότε δε φοβάσαι για φλας κλπ.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas.k1979
Μέλος
Μέλος
k0stas.k1979

Αριθμός μηνυμάτων : 121
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα - Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2013

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 21:02

DNS έγραψε:
Επειδή και γω το ψάχνω για κούτα πίσω έχεις φίλε μου φωτό από το μηχανάκι σου με την κούτα να το δω;

Αν και είμαι ακόμα 50-50 παρόλο που ξέρω ότι βολεύει απίστευτα για κάθε μέρα αλλά και ταξίδι.

Α και επιπλέον υπάρχει τριβάλιτσο για το το F4; γιατί δεν βρίσκω τίποτα όσο ψάχνω. Με το σκεπτικό ότι αφού το κάνω άσχημο μήπως το κάνω και τίγκα πρακτικό για ταξίδια.
Ελπίζω βέβαια να βγαίνει η βάση σχετικά εύκολα αν δεν αντέχω να τη βλέπω συνέχεια :P

Αυτό πιστεύω ότι θα βολέψει και εσένα γιατί δε πρόκειται να βλέπεις κάγκελα με αυτό το σύστημα.
Εγώ προσωπικά επειδή είχα ήδη σαμάρια αλλά βρίσκανε στα φλας γιατί διπλώνονταν πολύ από κάτω απλώς βρήκα μία σχάρα της rentec και τα δένω εκεί.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DNS
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
DNS

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013

μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μπαγκαζιέρα η σαμάρια???   μπαγκαζιέρα η σαμάρια??? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 6 Νοε 2013 - 22:54

Πολύ καλή πατέντα και διακριτική thumbs up  αλλά νομίζω με τσούζει ο ... ήδη πριν μάθω τιμή :D 

Όντως με δανεικά σαμάρια είχα θέμα με τα φλας και δεν τα χρησιμοποίησα και επιπλέον το ένα ακούμπαγε εξάτμιση και δεν ήθελα να τα χαλάσω του ανθρώπου αν έστω ότι έβγαζα τα φλας.

Έχω δει αυτήν εγώ (μόνο για κούτα) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] νομίζω είναι καλή τιμή και ίδια περίπου με του Mario.

Θα μου άρεσε να έβρισκα κάτι τέτοιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] αν έβγαινε για το μηχανάκι μου.
Για την ώρα βρήκα μόνο αυτό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
που δεν έχει για κεντρική κούτα και επίσης πρέπει να βρω άλλη κοπέλα με πολύ αδύνατα πόδια και πολύ μικρή περιφέρεια αν θέλει να κάθεται άνετα χεχεχε (άρα απορρίπτεται προσωρινά :D )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

μπαγκαζιέρα η σαμάρια???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» πλαινα σαμαρια givi...
» βαση για ταψι( μπαγκαζιερα ντε)
» Ζητείται μπαγκαζιερα Kappa/Givi 46L
» Σαμάρια
» σαμαρια bagster

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top