Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 MotoGP Misano

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eagle
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Eagle

Αριθμός μηνυμάτων : 543
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2012

MotoGP Misano - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MotoGP Misano   MotoGP Misano - Σελίδα 3 EmptyΔευ 17 Σεπ 2012 - 22:55

Bautista: Ήταν μαζί μας ο Marco!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πρώτο βάθρο για τον Ισπανό στο MotoGP!
Στην πίστα που πρόσφατα πήρε το όνομα του Marco Simoncelli, ο Alvaro Bautista κατάφερε να πάρει το παρθενικό του βάθρο στην μεγάλη κατηγορία! Ο αναβάτης του Gresini έδωσε μια ωραία μάχη με τον Andrea Dovizioso για το τρίτο σκαλί του βάθρου, την οποία και κέρδισε με διαφορά μόλις 0.003 δευτ!

«Είναι πάντα ωραία να τερματίζεις στο βάθρο , αλλά ειδικά για μένα είναι ακόμα καλύτερα, μιας και αυτό είναι το πρώτο μου στο MotoGP!», δήλωσε εμφανώς χαρούμενος ο Ισπανός αναβάτης. «Πάνω απ’ όλα όμως, αυτό ήταν ένα ιδιαίτερο Σ/Κ για μένα και την ομάδα, διότι η θύμηση του Marco ήταν πολύ δυνατή σε αυτήν την πίστα που πήρε και το όνομά του. Μετά από μερικούς δύσκολους αγώνες, δουλέψαμε καλά εδώ και επιτέλους καταφέραμε να παλέψουμε για το βάθρο! Είμαι πολύ χαρούμενος για την ομάδα και για τον Marco, διότι είμαι σίγουρος ότι όπου κι αν είναι τώρα, πίεζε κι αυτός μαζί μας!»

Φανερά συγκινημένος, ο Bautista συνέχισε λέγοντας: «Μπορούσα να νιώσω το χέρι του στον ώμο του και στο τέλος συνειδητοποίησα ότι το όνομά μου είχε χαλαρώσει από την φόρμα και θα μπορούσε να πει κανείς ότι ήταν μαζί μας ο Marco σήμερα (σ.σ. χτες). Ήταν μια εκπληκτική ημέρα, ενώ στην αρχή παραλίγο να πέσω, αλλά γρήγορα συνήλθα. Είμαι χαρούμενος για όλους όσοι πίστεψαν σε μένα και θέλω να αφιερώσω αυτό το βάθρο σ’ αυτούς!»

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

το άξιζε το βάθρο και δίκαι το πήρε κατα την γνώμη μου thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

MotoGP Misano

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Motogp Misano 2014
» Αγώνας Misano: Ο κανόνας του Lorenzo.
» MotoGP Qatar: MotoGP by night
» Κατατακτήριες Misano: Ο Stoner και πάλι στην Pole.
» Ο Fausto Gresini είναι έτοιμος να πάρει τις τελικές του αποφάσεις μέχρι το Misano

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Moto GP Νέα-
^ Back to Top