Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Αγορά δερμάτινου μπουφάν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2011 - 15:37

παιδες εχεται ξεθαψει θεμα του 2009!!!!!!
ο ανθρωπος πρεπει να εχει παρει μπουφαν σιγουρα!!!!
οσο για τα dainese ημουν μικρος τοτε δεν ηξερα :D :D :D :D


παντος μιας και εγραψα θελώ να πω οτι τωρα τελευταια ψαχνομαι για μπουφαν 4 εποχων και εχω παθει τη πλακα μου με τα revit.


και τεκνοποιώ τα μπουφανακια!!!
(τι ειναι αυτα ρε coach lol! lol! )

και γ@μω τα μπουφανακια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2011 - 18:44

mitchxxcbr έγραψε:



παντος μιας και εγραψα θελώ να πω οτι τωρα τελευταια ψαχνομαι για μπουφαν 4 εποχων και εχω παθει τη πλακα μου με τα revit.


και τεκνοποιώ τα μπουφανακια!!!
(τι ειναι αυτα ρε coach lol! lol! )

και γ@μω τα μπουφανακια!!!!

+1.Τα Rev'it ειναι πολυ καλη αγορα,και παιρνεις περισσοτερα απο αυτα που πληρωνεις.Αυτο το κολλημα με τα Dainese (οχι οτι δεν εχει καλα προϊοντα) ποτε δεν το καταλαβα.Εχει και αλλες αξιολογες μαρκες στην αγορα,και με πολυ καλυτερες τιμες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexisp
Μέλος
Μέλος
Alexisp

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2011

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 23 Σεπ 2011 - 16:04

Να ξεθάψω για ακόμη μια φορά το θέμα...

Ξάχνω για παντελόνι σε cordura σε πρώτη φάση, και βρηκα dainese με τιμή κοντά στα 150 euro.
Επίσης κατά τον Ιανουάριο-Φεβρουάριο που θα μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου (ελπίζω), σκέφτομαι να πάμε σε δερμάτινο συνολάκι. Μου πρότειναν και πάλι κάτι σε dainese μι τιμή περί τα 300 το παντελόνι και 550 το από πάνω.

Έχετε κάποια συγκεκριμένη πρόταση για κάποιο παντελόνι cordura και κάποιο set δερμάτινων; Επίσης, έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα και για εμάς τους βόριους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.quattroclub.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 23 Σεπ 2011 - 16:37

Εγω φοράω αυτή τη ολόσωμη (διαιρούμενη) φόρμα φτιαγμένη στην Γερμανία και μου έχει βγεί αστέρι!!
Κόστος 200€... thumbs up

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Πάρε και το λίνκ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 11:23

Ξερει κανεις αν μπορω να μετατρεψω 2 δερματινα που εχω χωρις ενισχυσεις? Δηλαδη κανενα μαγαζι να αναλαμβανει να βαλει (αν υπαρχουν στην αγορα) ενισχυσεις που να μπαινουν και να βγαινουν? Ρωταω γιατι το ενα ειναι αφορετο ολοκαινουργιο ωραιο, καλο δερμα, καλη ποιοτητα γενικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stomu Yamashta
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Stomu Yamashta

Αριθμός μηνυμάτων : 304
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2009

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 15 Ιαν 2012 - 14:37

thodol200 έγραψε:
Ξερει κανεις αν μπορω να μετατρεψω 2 δερματινα που εχω χωρις ενισχυσεις? Δηλαδη κανενα μαγαζι να αναλαμβανει να βαλει (αν υπαρχουν στην αγορα) ενισχυσεις που να μπαινουν και να βγαινουν? Ρωταω γιατι το ενα ειναι αφορετο ολοκαινουργιο ωραιο, καλο δερμα, καλη ποιοτητα γενικα.

Γνώμη μου είναι να μην το επιχειρήσεις.
Δεν θα είναι σωστό το αποτέλεσμα.
Κράτα τα,να τα χαρείς εκτός μοτοσυκλέτας και αγόρασε κάτι εξειδικευμένο για μοτοσυκλέτα.

Επίσης σε ερώτηση φίλου για κορντούρες,ας ρίξει μια ματιά στα προιόντα της IXS (Τζωρτζόπουλος).
Πολύ καλό value for money.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
icelover
Μέλος
Μέλος
icelover

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : Φλώρινα-Μακεδονία
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012 - 12:41

Alexisp έγραψε:
Να ξεθάψω για ακόμη μια φορά το θέμα...

Ξάχνω για παντελόνι σε cordura σε πρώτη φάση, και βρηκα dainese με τιμή κοντά στα 150 euro.
Επίσης κατά τον Ιανουάριο-Φεβρουάριο που θα μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου (ελπίζω), σκέφτομαι να πάμε σε δερμάτινο συνολάκι. Μου πρότειναν και πάλι κάτι σε dainese μι τιμή περί τα 300 το παντελόνι και 550 το από πάνω.

Έχετε κάποια συγκεκριμένη πρόταση για κάποιο παντελόνι cordura και κάποιο set δερμάτινων; Επίσης, έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα και για εμάς τους βόριους;

Αν κατεβαινεις Θεσσαλονικη,ριξε μια ματια στο Macedonian MEGA Stock Bazaar....Εθνικης Αντιστασεως 3 με Αιγαιου γωνια.


Εχει πολλες επιλογες σε Dainese και σε αλλες μαρκες.Επισης αναλογως τα μοντελα και τα νουμερα,μπορει να βρεις πολυ καλες τιμες.Στο φιναλε κανε μια βολτα,δοκιμασε νουμερακια,και βλεπουμε και εναλλακτικες τιμες απο το διαδικτυο και το εξωτερικο.Εχουμε επιλογες αφθονες και σε μεγαλο ευρος τιμων.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012 - 14:43

Deep Purple έγραψε:
Ξέρεις κανείς κατάστημα στην Αθήνα για αγορά;
Εκτός απο τις επώνυμες μάρκες που έχουν πολλά μπιχλιμπίδια,
θέλω κλασσικό μαύρο δερμάτινο,'οπως και μπότες επίσης.

Να μην μας πάρουν και το κεφάλι με την τιμή.

ανεβαινοντας την αθηνων λαμιας μετα την διασταυρωση της αχαρνων κρατησου δεξια και ανεβα την γεφυρα. Ειναι η οδος βρυουλων. κανεις δεξια και ο πρωτος δρομος που επιτρεπεται να κανεις δεξια παλι ειναι η οδος ανακους. μετα απο 50-100 μετρα στο αριστερο σου χερι ειναι ενα υμιυπογειο που εχει για μοτοσυκλετες ειναι ο HPD HERCULES αν το γραφω καλα. μπαινεις μεσα και ο γερος ειναι ο ηρακλης το αφεντικο η αν δεις εναν πανυψηλο ειναι ο στελιος.
του λες το θελεις.
εχω παρει το 2001 ενα δερματινο μπουφαν φτηνο με ενισχυσεις οταν ειχα το ZZR1100. εχει φαει βροχες, χιονια, καυσωνες κλπ και δεν καταλαβαινει τιποτα το ειχα παρει στο 1/5 της τιμης ενος επωνυμου μπουφαν.
Α! για να ξερετε....
περνωντας το μια φορα τον μηνα το δερματινο με μπειμπη οιλ το μπουφαν μαλακωνει και γυαλιζει. επισεις οι ραφες (εκει που εχει τρυπισει η βελονα) λογο του οτι εχει μαλακωσει το δερμα και εχει φουσκωσει γινονται πιο στεγανες αλλα και ολο το μπουφαν λογο του μπειμπη οιλ ψιλοαδιαβροχοποιηται.
επισης τα ζουζουνια σε ενα καλοδιατηρημενο με λαδακι δερματινο φευγουν ευκολα απλος με ενα πανακι που να εχει λαδακι χωρεις ειδικα καθαριστικα....
και πανω απο ολλα φτηνα.
με ενα μπουκαλακι μπειμπη οιλ περνας ενα χρονο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012 - 20:02

Αυτο το baby oil τελικα πρεπει να του κανουμε ειδικο link. Κανει για τα παντα. Και κοιτα να δεις που έμενα 3 στενα αποσταση παρα πολλα χρονια και δεν το εμαθα ποτε αυτο το μαγαζι. Που το χουν κρυμμενο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Ιαν 2012 - 22:41

thodol200 έγραψε:
Αυτο το baby oil τελικα πρεπει να του κανουμε ειδικο link. Κανει για τα παντα.
Έγινε απο καιρό και για άλλες ιδιότητες... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά δερμάτινου μπουφάν   Αγορά δερμάτινου μπουφάν - Σελίδα 2 EmptyΤρι 17 Ιαν 2012 - 14:53

Λετε να τα χρησιμοποιήσουμε και για λιπαντικό αλυσίδας ή για το κιβώτιο; ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αγορά δερμάτινου μπουφάν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Τι μπουφάν φοράτε?
» μπουφαν με αεροσακο.
» Μπουφάν ή θώρακας;
» Τι μπουφαν να αγορασω??
» Γυναικείο μπουφάν.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top