Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Αναζητησης συνεχεια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤετ 27 Ιουν 2012 - 17:27

Αυτο με την τιμη ειχε προβληματισει και εμενα γιατι την θυμαμαι απο την προηγουμενη αγγελια με τα λιγοτερα χρηματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤετ 27 Ιουν 2012 - 18:57

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την βοηθεια παιδια.Το θεμα με μενα ειναι οτι θελω ανταλλαγη με το fazer,το οποιο εχει μπει και αγγελια στο car.Αν υπηρχε περιπτωση να πουληθει θα εριχνα και μια ματια για χχ με τα λεφτα στο χερι και σιγουρα θα εβρισκα κατι πιο ευκολα,γιατι υπαρχουν μηχανακια σε καλη κατασταση.Με βαση τα δεδομενα μεχρι στιγμης το μονο που με ικανοποιησε ειναι το ασημι απο το ASKITIS MOTO αλλα ηθελε και 700€ να του δωσω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤετ 27 Ιουν 2012 - 22:38

SEP έγραψε:
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2483827/

δες κ αυτην!!!το ειχα δει απο κοντα αυτο!!!σε πολυ καλη κατασταση περα απο ενα σημειο που εχει ξυστει λιγο απο στατικο πεσιμο αλλα λεπτομερειες!!!η μηχανη ειναι 1 χερι κ ο ιδιοκτητης του πολυ ευγενικος,θα σου τα αναλυσει ολα,οτι του ρωτησεις ακομη απο το τηλ. η τιμη λεει συζητησιμη αλλα απο 3100 την αφηνει 3000,οχι παρακατω.ηταν καθετος σε αυτο.αυτα!!!καλη αναζητηση!!!

Δυστυχώς έχει πουληθεί και αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012 - 16:40

...μηπως εχεις καμμια σχεση με τον ΜΗΤΣΟΤΑΚΙ;Ολο ''ευχαριστα'' μου ανακοινωνεις!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012 - 18:02

χαχαχα όχι από όσο γνωρίζω, λες να είμαι και εγώ κάνα βαφτιστήρι του από τα πολλά που έχει. laughing
Έτυχε και είχα πάρει και εγώ τηλ δυο μέρες αφού την είχε δώσει, έτσι το έμαθα και εγώ.

Είχα στείλει μήνυμα στο car αλλά από ότι βλέπω δεν συγκινούνται. sad

Μην χαλιέσαι, πάμε παρακάτω Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2012 - 21:01

...εχει συμβει και σε μενα να με ''γραψουν''...ο επαγγελματισμος του Ελληνα...
Προχτες που λετε με πηρε ενας τυπος και μου προτεινε ανταλλαγη το fazer με ενα motoguzzi stelvio abs...το οποιο ειναι του 2010 με 12000 χλμ!οπως ειπε.σιγουρα δεν ειναι ο τυπος μηχανης που θελω αλλα σκεφτομουν πως αν τα βρισκαμε,ισως να το εδιωχνα πιο ευκολα απο οτι το fazer για να παρω το χχ...η να περιμενω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2012 - 21:25

εεε, μάλλον και αυτός το ίδιο σκέφτεται, δλδ ότι θα φύγει πιο εύκολα το fazer από το.... ιταλικό big bang theory να το πω, χάνω όλο λάδια να το πω, εεε τέλος πάντων καταλαβαίνεις τι εννοώ laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2012 - 21:33

nasalab έγραψε:
εεε, μάλλον και αυτός το ίδιο σκέφτεται, δλδ ότι θα φύγει πιο εύκολα το fazer από το.... ιταλικό big bang theory να το πω, χάνω όλο λάδια να το πω, εεε τέλος πάντων καταλαβαίνεις τι εννοώ laughing

Χα χα χα χα χα χα, αυτο σκεφτομουν κι εγω. Απλως επειδη δεν πολυασχολουμαι γενικα με μοτο εδω και λιγα χρονια, δεν ηξερα μηπως εχουν καλυτερεψει τα ιταλικα, μπα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2012 - 22:09

...που να ξερω και εγω βρε παιδια...hondakias ημουν...cb500,cbr600f,vfr800,cbr1000rr...και τωρα fazer...που εισαι honda...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Ιουν 2012 - 22:18

st74 έγραψε:
...που να ξερω και εγω βρε παιδια...hondakias ημουν...cb500,cbr600f,vfr800,cbr1000rr...και τωρα fazer...που εισαι honda...
https://cbrxx.darkbb.com/t2098-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012 - 14:24

...Νομιζω οτι ειμαι πολυ κοντα...δειτε τα δυο παρακατω και πεστε μου.Το fazer μαλλον βρηκε αγοραστη και ετσι εχω και αλλες επιλογες.

www.car.gr/2568668

www.car.gr/2364278

αυτο που εχω να σημειωσω ειναι οτι στο πρωτο το εμπρος φτερο δεν εχει τα αυτοκολλητα,που σημαινει τι;
Και στο δευτερο φαινεται καποιο σημαδι στο αριστερο καπακι του κινητηρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012 - 15:22

Το πρώτο μου αρέσει πολύ.
Όσο αναφορά το μπροστινό φτερό μπορεί να λέει πολλά μπορεί και τίποτα.

Το δεύτερο είναι αρκετό καιρό στο car χωρίς να λέει κάτι αυτό.

Οι τιμές ειναι ωραίες αν αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα οι φωτογραφίες, οπότε αν δεν τα δεις από κοντά...

Σε φώτισα μεσημεριάτικα εεεε δεν μπορείς να πεις. laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012 - 16:22

Το 1ο λίνκ θα τσέκαρα.
Και το 2ο λίνκ ωραίο δείχνει, αλλά θέλει 400€ παραπάνω και καινούρια λάστιχα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
st74
Μέλος
Μέλος
st74

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012 - 16:44

Ευχαριστω και τους δυο σας.
Για το δευτερο λινκ ειχα ξαναρωτησει τον τυπο που το εχει γιατι αναφερει για ανταλλαγη και μου ειχε απαντησει οτι θελει μετρητο...το κοστος για τα ελαστικα δεν ειναι καθολου μικρο,αλλα εχει και τις αναρτησεις στα συν,οπως και τα λιγοτερα χλμ και επειδη αν ολα πανε καλα με την πωληση του fazer θα εχω και εγω μετρητο θα γινει και ενα παζαρι στην τιμη οπως και στο πρωτο...
Αληθεια πιστευετε οτι χρηζει αλλαγης αναρτησεων το χχ;η μηπως ειναι υπερβολη;και να ασχοληθω με την περιπτωση του πρωτου;οπου σιγουρα θα πετυχω και καλυτερη τιμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζητησης συνεχεια   Αναζητησης συνεχεια - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012 - 17:52

Σε αυτά τα χιλιόμετρα δεν πιστεύω να σε απασχολήσει, εκτός αν έχεις Supersport απαιτήσεις, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να τσεκάρεις τα αμορτισέρ ανα 40.000 χλμ.
Εγώ βρίσκομαι στα 46.000 χλμ. και ακόμα μπαίνω "αέρα πατέρα" στις στροφές! vroomvroom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

Αναζητησης συνεχεια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» το πειραχτήρι
» Μετά την πτώση, η συνέχεια
» Pedrosa: Έχουμε καλή βάση για την συνέχεια!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Αγγελίες ζήτησης-
^ Back to Top