Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 6 Σεπ 2013 - 10:35

Tsimuhas έγραψε:
Οποιος δεν εχει γαντια ειναι καλα για το   Καλοκαιρι Και το τονιζω γιατι τα δοκιμασα ολες της εποχες... Το χειμωνα ειναι σαν να μην φορας καθολου....  Της αλλες εποχες καλο ειναι αλλα καποια στιγμη λες καλο θα ηταν να ειχα ενα ποιο ζεστο γαντι...
Ο σκοπός τους είναι η προστασία σε περίπτωση ατυχήματος, να σε γλυτώσουν απο άσχημα γδαρσίματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 6 Σεπ 2013 - 12:32

Menos έγραψε:

Tsimuhas έγραψε:
Οποιος δεν εχει γαντια ειναι καλα για το   Καλοκαιρι Και το τονιζω γιατι τα δοκιμασα ολες της εποχες... Το χειμωνα ειναι σαν να μην φορας καθολου....  Της αλλες εποχες καλο ειναι αλλα καποια στιγμη λες καλο θα ηταν να ειχα ενα ποιο ζεστο γαντι...
Ο σκοπός τους είναι η προστασία σε περίπτωση ατυχήματος, να σε γλυτώσουν απο άσχημα γδαρσίματα..
Ναι σιγουρα, Γι αυτο ειπα και εγω οτι οποιος δεν εχει καθολου καλο ειναι να παρει.... thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 6 Σεπ 2013 - 14:35

εγω τα εχω απο τον μαιο.... εχω κανει 10.000 κλχ και ειναι μια χαρα!!!!! τελειο το γαντακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 6 Σεπ 2013 - 21:15

Καλησπέρα και από μένα μετά από κάποιο καιρό

παιδιά μην τρελαίνεστε με τις χαμηλές τιμές. Εδώ και κάποια χρόνια κάποια είδη τα ψωνίζω από internet ΜΟΝΟ
, με paypal πάντα,όπου το value for money δεν συγκρίνεται με τα ελληνικά μαγαζιά
Να αναφέρω χαρακτηριστικά κάποιες αγορές που θυμάμαι ( με τα μεταφορικά μέσα!)
1. Παλιότερα SHOEI ΧR 1000 265 € από Αγγλία στην πόρτα μου, όταν τα μαγαζιά ζήταγαν 500άρια!
2. Πηνία για το ΧΧ 150€ από Αγγλία καινούρια και άψογα ,όταν ο σαρακάκης ζήταγε 430€!
3. Λάδια ΒΜW 5-30 full- synthetic για το κάρο 6,5€ από Γερμανία , όταν ο αντιπρόσωπος ήθελε 18€!!Και μιλάμε για
6λϊτρα που ήθελα! Τελευταία ο αντιπρόσωπος μου είπε ότι λόγω κρίσης τα κατέβασε στα 12 με 14!
4. Μπαταρία 5400 m γιά το laptop 18€ από κίνα, όταν εδώ για 4400m ( μικρότερη χωρητικότητα ) ήθελαν 60+!
5. Κινητό από κίνα πήρα πέρισυ ( δίκαρτο, διπύρηνο, κάμερα 8mp και 4,3 οθόνη ) καταπληκτικό ως τώρα με
κόστος 150€, όταν εδώ θέλανε 300+!!!

Βέβαια πήρα και 2 πατάτες από κίνα ( το ένα είναι η κάμερα που αναφέρει ο Slaine παραπάνω με κόστος 4,6€!!)
αλλά μου γυρίσαν ΑΜΕΣΑ λεφτά πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 7 Σεπ 2013 - 1:43

Κι εγω πιστευω οτι ιντερνετικα μπορει να βρει ο καθενας φοβερες τιμες(αυτο το ebay πιστευω οτι καποια μερα θα μου κανει αγαλμαlaughing ).Τωρα σχετικα με τα γαντια,εχω ακουσει και απο αλλα παιδια οτι για τα χρηματα τους ειναι μια χαρα.Εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δε θα συγκριθουν με σοβαρα ονοματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 17 Σεπ 2013 - 22:54

Επανερχομαι στο θεμα μιας και τα παρελαβα σημερα.Λοιπον,για τα λεφτα τος ειναι μια χαρα!Δεν ειχα καλοκαιρινο γαντι οποτε το ρητο "απο το ολοτελα καλη και η Παναγιωτενα",πιστευω οτι ταιριάζει "γαντι" για τα συγκεκριμενα.Τωρα θα δειξει ο χρονος το ποσο θα αντεξουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 17 Σεπ 2013 - 23:08

καλοφόρετα φιλαράκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Σεπ 2013 - 0:00

slaine έγραψε:
καλοφόρετα φιλαράκι
Να εισαι καλα φιλε slaine.Εσυ ποσο καιρο τα εχεις?Ειχες κανενα σοβαρο θεμα?
Παντως και για ενα καλοκαιρι (που λεει ο λογος) να κρατησουν,τα εβγαλαν τα λεφτα τους:D .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Σεπ 2013 - 0:43

Μεγια! Το μονο που εχω να σου πω ειναι να μην τα τραβας οταν τα βαζεις απο το πισω μερος γιατι σκιζεται πολυ ευκολα... τα δικα μου ειναι στο παραπεντε για να γινουν κομματια σε εκεινο το σημειο... τα εχω κανα χρονο + και δεν τα φοραω και παρα πολυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Σεπ 2013 - 0:53

Tsimuhas έγραψε:
Μεγια! Το μονο που εχω να σου πω ειναι να μην τα τραβας οταν τα βαζεις απο το πισω μερος γιατι σκιζεται πολυ ευκολα... τα δικα μου ειναι στο παραπεντε για να γινουν κομματια σε εκεινο το σημειο... τα εχω κανα χρονο + και δεν τα φοραω και παρα πολυ...
Ναι φιλε Γιωργο,τωρα που το λες,το παρατηρησα οτι θελουν προσοχη εκειthumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Σεπ 2013 - 1:37

mitsoschios έγραψε:
Tsimuhas έγραψε:
Μεγια! Το μονο που εχω να σου πω ειναι να μην τα τραβας οταν τα βαζεις απο το πισω μερος γιατι σκιζεται πολυ ευκολα... τα δικα μου ειναι στο παραπεντε για να γινουν κομματια σε εκεινο το σημειο... τα εχω κανα χρονο + και δεν τα φοραω και παρα πολυ...
Ναι φιλε Γιωργο,τωρα που το λες,το παρατηρησα οτι θελουν προσοχη εκειthumbs up 
Προλαβαινεις να τα χαρεις λιγο μιας και ο καιρος ακομα ειναι καλος... Μεγια και αχρειαστα νανε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Σεπ 2013 - 2:32

Tsimuhas έγραψε:
mitsoschios έγραψε:
Tsimuhas έγραψε:
Μεγια! Το μονο που εχω να σου πω ειναι να μην τα τραβας οταν τα βαζεις απο το πισω μερος γιατι σκιζεται πολυ ευκολα... τα δικα μου ειναι στο παραπεντε για να γινουν κομματια σε εκεινο το σημειο... τα εχω κανα χρονο + και δεν τα φοραω και παρα πολυ...
Ναι φιλε Γιωργο,τωρα που το λες,το παρατηρησα οτι θελουν προσοχη εκειthumbs up 
Προλαβαινεις να τα χαρεις λιγο μιας και ο καιρος ακομα ειναι καλος... Μεγια και αχρειαστα νανε!
Να εισαι καλα φιλε Γιωργοthumbs up .Αυριο κιολας θα γινει το πρωτο τους τεστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 19 Σεπ 2013 - 23:56

Εγώ δεν τα χάρηκα αρκετά για΄τι δεν έχω μηχανή πλέον αλλά όσο τα χρησιμοποίησα ήταν οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
ody
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ody

Αριθμός μηνυμάτων : 1475
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 20 Σεπ 2013 - 0:22

Εχασα επεισοδιο? Τι εγινε το TRIUMPH ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ   Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 20 Σεπ 2013 - 15:40

τροχαίο μαν

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
 

Καλοκαιρινά γάντια με 7 ευρώ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Γαντια - Μποτες
» Γαντια χειμερινα
» Δερμάτινα γάντια Spidi H2O out
» 600-700 ευρω
» ψηφιακή έως 350 ευρώ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top