Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Απρ 2013 - 23:55

Psath 1100XX έγραψε:
Psath 1100XX έγραψε:
Σωστά σκέφτεσαι Στέλιο, γιατί "όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος". Εγώ, αν μου επιτρέπεις, στη θέση σου θα μάζευα λίγα χρήματα ακόμα και μέσω internet θα έψαχνα περισσότερο και σίγουρα θα έβρισκα κάτι πιο αξιόπιστο. Ο,τι πληρώνεις παίρνεις, αφού το ψάξεις φυσικά. Εμένα το forum με έχει βοηθήσει πολύ σε διάφορα θέματα και υπάρχουν παιδιά εδώ που θα σε βοηθήσουν με την καρδιά τους. Εμένα σε βλάβη του ρυθμιστή πίεσης καυσίμου ο pissaman βρήκε το πρόβλημα εξ αποστάσεως!!!

https://cbrxx.darkbb.com/t2571p30-topic?highlight=%CE%9B%CE%95%CE%99%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%91+%CE%A7%CE%A7

Αλλά και εδώ με τον τύπο λαδιών:
https://cbrxx.darkbb.com/t2763-topic

blushing blushing Sorry για το όνομα Δημήτρη!
Μα τι έχω πάθει σήμερα; όλο λάθη κάνω!
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα φιλε μου.Ναι κι εγω προς αυτη τη σκεψη βρίσκομαι.Να μαζεψω κανενα φραγκο ακομα και να ¨¨χτυπισω¨ ενα καλο.Ειναι το ατιμο ¨πολυ εργαλειο¨ και ας εχει τα χρονακια του.Τα παιδια του forum ειναι super και βλεπω οτι εχουν ιδιαιτερη αγαπη για το ΧΧ (και οχι αδικα) καθως και μεγαλη προθυμία για βοηθεια thumbs up .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 0:21

''Τα παιδια του forum ειναι super .................καθως και μεγαλη προθυμία για βοηθεια thumbs up''


Εκτος φυσικα αν πουλας κανενα CBR1000 08..οποτε δεν εχουμε προθεση να σε βοηθησουμε. angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 4:57

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2859914/
ψάξε ιδιώτες που ενδιαφερονται για ανταλλαγές είναι πολλοί που μπορεί να ψάχνουν κάτι μικρότερο λόγο της κρίσης η κάτι πιο φτηνό απο το δικό τους ώστε με την ανταλλαγή να αποκτήσουν κάποια χρήματα άμεσα χωρίς να χάσουν το μεταφορικό τους μέσον τελείως. καθαρά σαν παράδειγμα σου φέρνω εδώ το παλικάρι ψάχνει για φεζερακι 1000 ίσως όμως τα βρείτε με μια μικρή διαφορά και το 600. είναι Αθήνα βέβαια αλλά αν τα βρείτε στα λεφτά δεν σε χαλάει ένα ταξιδάκι εε??? (εγώ το δικό μου το πήρα απο Κέρκυρα) απο την άλλη ισως ψάχνοντας να βρεις κάποιον που να θέλει 600αρι όποτε και οι δυο να ειστε ικανοποιημενοι δεν ειναι δυσκολοπουλητο το δικο σου πιστεύω. αγγελία το έχεις βάλει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 5:04

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/3394039/
αυτός το ζητάει λίγο ακριβά αλλα λεει συζητήσιμη. και βασικά αν βρεις κατι κοντα σε εμενα μπορω αν θες να πεταχτώ να το δω δες αν καποιο απο τα παιδια μπορει να το κανει αυτο και για Αθήνα. μη παρεις και γουρούνι στο σακι. η μην κανεις ολο το ταξιδι και τελικα δεν σου αρεσει. αφτα που σου δειχνω τωρα δεν ειναι προτασεις αγορας βεβαια απλα σου τονίζω οτι ευκαιρίες υπάρχουν. εσυ θα αποφασίσεις πια σου κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 5:07

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2576520/ αν γίνομαι κουραστικός πείτε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 6:22

Μακάρι να ήταν ο κουραστικος σαν και εσένα !!!! Συνέχισε μαριε !!!! Είσαι αστέρι !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 8:28

Μας ξεθέωσες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimanast
Μέλος
Μέλος
dimanast

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 9:29

αντε να βοηθησω και εγω ...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2930766/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 14:23

Να ειστε καλα βρε παιδια.Το επεξεργαζομαι το θεμα... thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 15:18

dimanast έγραψε:
αντε να βοηθησω και εγω ...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2930766/
οπα ρε κάτσε δίνεις το μηχανάκι???? πας εξωτερικό??? άσχετο με το θέμα αλλα κόλλησα. νομίζω κάτι μου ειχες πει αλλα οχι τόσο στα σίγουρα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 15:31

mitsoschios έγραψε:
Να ειστε καλα βρε παιδια.Το επεξεργαζομαι το θεμα... thumbs up
σίγουρα καλύτερα απο σένα δεν ξέρει κανείς τα γούστα και τις ανάγκες σου εγω απλά κατα βαση σου λεω να μην απογοητευτείς. εγω πηρα μηχανάκι μετα απο 2,5 χρόνια που περιμενα.το τραγελαφικό ειναι οτι με το που πούλησα το δικο μου οσες μηχανές ειχα "παρκαρισμενες" στα υπ'οψιν ειχαν κανει φτερά. αλλα ολα εγιναν για καλο τελικα αυτο που βρηκα ειχε και την τιμη που ηθελα και τα λιγα χιλιόμετρα που ηθελα αλλα και την κατάσταση που ουτε καν ονειρευόμουν!!! πιστεύω άξιζε η αναμονή. ισως και για σενα η τυχη επιφυλάσσει κατι καλύτερο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimanast
Μέλος
Μέλος
dimanast

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 21:06

Erecozi έγραψε:
dimanast έγραψε:
αντε να βοηθησω και εγω ...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2930766/
οπα ρε κάτσε δίνεις το μηχανάκι???? πας εξωτερικό??? άσχετο με το θέμα αλλα κόλλησα. νομίζω κάτι μου ειχες πει αλλα οχι τόσο στα σίγουρα.


ναι ... βγηκε στην βιτρινα...

προχωρανε τα θεματα , πρεπει να προχωρησει και αυτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα   Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Απρ 2013 - 23:02

Erecozi έγραψε:
mitsoschios έγραψε:
Να ειστε καλα βρε παιδια.Το επεξεργαζομαι το θεμα... thumbs up
σίγουρα καλύτερα απο σένα δεν ξέρει κανείς τα γούστα και τις ανάγκες σου εγω απλά κατα βαση σου λεω να μην απογοητευτείς. εγω πηρα μηχανάκι μετα απο 2,5 χρόνια που περιμενα.το τραγελαφικό ειναι οτι με το που πούλησα το δικο μου οσες μηχανές ειχα "παρκαρισμενες" στα υπ'οψιν ειχαν κανει φτερά. αλλα ολα εγιναν για καλο τελικα αυτο που βρηκα ειχε και την τιμη που ηθελα και τα λιγα χιλιόμετρα που ηθελα αλλα και την κατάσταση που ουτε καν ονειρευόμουν!!! πιστεύω άξιζε η αναμονή. ισως και για σενα η τυχη επιφυλάσσει κατι καλύτερο!!!

Eτσι ειναι φιλε μου, οπως τα λες.Θελει υπομονη το ολο θεμα.Απλα θα ηθελα να δωσω το Fazer και μια μικρη διαφορα αν γινεται.Για να δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Το παιδικο ονειρο ειναι πλεον κοντα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Ο νέος είναι ωραίος αλλά ο παλιός είναι αλλιώς...;
» Το έχει δει κάποιος απο κοντά;
» Όνειρο
» cbr... 600f VS 1100xx
» Το αμερικάνικο όνειρο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top