Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά  Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά    Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά  EmptyΤρι 23 Ιουν 2020 - 17:17

Καλήσπερεςς!!!!!
Αυτό που θα σας περιγράψω νομίζω οτι μόνο σάρα Σερρας μπορεί να γίνει
Όπως ενημερώθηκα σήμερα το πρωί να πάω από την τροχαία γιατί έχω μια κληση για υχορυπανση χωρίς να με έχει ελέγξει κάνεις χωρίς να με έχει σταματισει κάνεις αλλά με άκουσε ο τροχονόμοςπου περνούσα από καμιά 50 μέτρα μακριά χωρίς να είναι σε υπηρεσία αλλά κατευθυνόταν προς τα τμήμα!!! Και με άκουσε σε σημείο όπου ηπηρχαν νερά στ οδόστρωμα και πέρασα ρέλαντι για να μν λερωσω τ κουκλί μ!!! Πήγα στο κτεο εκανα μέτρηση τ μηχανάκι οκ αλλά δν το δέχονται γιατί λέει πήγα 5 μέρες μετά να πάρω κλήση που όυτε καν ήξερα ότι υπάρχει γτ μπορεί να άλλαξα της εξατμίσεις και κλασσικά ο αστυνομικός έχει δικιο και εγώ περνώ τα..... 100 ευρώ τς κλήσης κ 10 μέρες αφαίρεση χαρτιά (μετά από ψιλό φασαρία τα γλίτωσα τα χαρτιά) άκρη δν βγαινει με τίποτα!!! Και σκάω και λέω ρε φίλε να με σταματισει να γίνει η διαδικασία που προβλέπεται από τον νόμο και αν είμαι παράνομος να με γράψει αλλά επιειδη το άκουσε και σε μια άδεια πολύ Σάββατο μεσημέρι έκανα φασαρία με ελεοςςςςς αλλά ποιος έχασε το δίκιο του για να το βρω εγώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά  Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά    Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά  EmptyΤετ 24 Ιουν 2020 - 12:38

Μας κουφανες!!!

Μου θύμισες κλήση που μου είχε έρθει στο σπίτι παλιά για παραβίαση ερυθρού σηματοδοτη στην Γλυφάδα τρεις η ώρα την νύχτα παραμονή Χριστουγέννων Ντρεπομαι που το λέω αλλά μέχρι τότε δεν είχα πάει ποτέ στην Γλυφάδα, πόσο μάλλον στις τρεις την νύχτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κλήση τροχαίας από 50 μέτρα μακριά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Τα μέτρα της Τροχαίας για το 3ήμερο
» Ο απολογισμός της Τροχαίας για τον Αύγουστο
» Μακριά από εμάς
» Κάποιοι πρέπει να μείνουν μακριά από τις παραλίες...
» "Καγκελα" που κρατανε τις βαλιτσες μακρια απο την εξάτμιση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top