Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Toυς έχω βαρεθεί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 15:15

https://www.car.gr/classifieds/bikes/?sort=dm&onlyprice=1&make=22&model=3834&model=1551&price=%3E50


δηλαδή τί να πώ τους έχω βαρεθεί πραγματικά

μεσα σε μία σελίδα ίδια αγγελία με άλλα χιλιόμετρα και άλλη τιμή πραγματικά για να βρεις καθαρό χχ ή έστω πωλητή πρέπει να κάνεις τάμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 15:17

ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ KAWASAKI ZZR 1400,με BMW K1300S ή με SUZUKI TLR 1000 και διαφορά απο μέρους σας...!!!Η μηχανή είναι κομμάτι συλλογής και φυλασετε πάντα σε κλειστό εκθεσιακό χώρο..!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

https://www.car.gr/8208727-honda-cbr-1100-xx-super-blackbird
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 15:49

https://www.car.gr/13579181-honda-cbr-1100-xx-super-blackbird-cbr-1100-xx-super-blackbird

ως γνωστό από το ποτάμι και πάνω οι μηχανές τιμολογούνται συμφωνα με την αντικειμενική των β.π

και εννοειται μία φωτο για μυστήριο τα αλλα από κοντα το γνωστό ....

ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 15:50

εμ αυτά έπρεπε να πάνε στο ποστ μου χχ εν έτη 2018 θα βάλω λιινκ smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 18:27

Αυτό που γίνεται με τις αγγελίες δεν είναι εύκολο να περιγραφεί !!! Ειδικά με τα ΧΧ , μια και είναι το θέμα μας , πρέπει κάποιος να τα γνωρίζει καλά όταν ψάχνει για αγορά ,... αλλιώς μεγειά που την έφαγε !!!.. Ο καθένας γράφει ότι νά ΄ναι !!! Πάντως εκτός από αυτά που αφορούν τη χρονολογία κατασκευής , που όπως έχουμε ξαναγράψει φαίνεται απ΄το 10ο ψηφίο του αριθμού πλαισίου , και πολλές άλλες λεπτομέρειες , ένα άλλο πράγμα που πρέπει να προσέχει κάποιος αφορά τα χιλιόμετρα !!! Γιατί αν έχουν αλλαχτεί τα όργανα λόγω ζημιάς ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο ,... ή έχουν γυριστεί τα χιλιόμετρα σε λιγότερα , πως θα το ξέρουμε ??? Γι αυτό ζητάμε να μας δείξουν το χαρτί απ΄το ΚΤΕΟ !!! Εκεί φαίνονται , και δεν μπορούν να αλλάξουν !!! Και να πας να περάσεις ΚΤΕΟ με λιγότερα χιλιόμετρα στο χιλιομετρητή απ΄την προηγούμενη μέτρηση , είναι υποχρεωμένοι να γράψουν τουλάχιστον +2000 χιλιόμετρα (περισσότερα) απ΄την προηγούμενη μέτρηση , που είναι γραμμένη στο προηγούμενο ΚΤΕΟ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 20:32

εδω συγνωμη κιολας αλλα το ριχνω και σε μενα μπορει να μην του εκανε η φατσα μου οχι λεει θα το οδηγησει ο μηχανικος σου χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα που με το εκανα λιγο πανω κατω το μπροστινο ζουμιασε το καλαμι χαχαχαχα
κ κατι πολυ σοβαρο επειδη προκειται για ντυμενο μηχανακι πρεπει να γδυνεται για να ελεγχεται το πλαισιο και εξωτερικα κ εσωτερικα με το χερι για τυχον ραφες
Αν μπορειτε να εχετε φαναρτζη μαζι σας απο μακρια βλεπει τα βαψιματα ρε εγω δεν τοχω καθολου σαυτο το τομεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠεμ 7 Φεβ 2019 - 20:34

cbx -six έγραψε:
Αυτό που γίνεται με τις αγγελίες  δεν είναι εύκολο να περιγραφεί !!!  Ειδικά με τα ΧΧ , μια και είναι το θέμα μας , πρέπει κάποιος να τα γνωρίζει καλά όταν ψάχνει για αγορά ,... αλλιώς μεγειά που την έφαγε !!!.. Ο καθένας γράφει ότι νά ΄ναι  !!!  Πάντως εκτός από αυτά που αφορούν τη χρονολογία κατασκευής , που όπως  έχουμε ξαναγράψει φαίνεται απ΄το 10ο ψηφίο του αριθμού πλαισίου , και πολλές άλλες λεπτομέρειες , ένα άλλο πράγμα που πρέπει να προσέχει κάποιος αφορά τα χιλιόμετρα !!! Γιατί αν έχουν αλλαχτεί τα όργανα λόγω ζημιάς ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο ,... ή έχουν γυριστεί τα χιλιόμετρα σε λιγότερα , πως θα το ξέρουμε ???   Γι αυτό ζητάμε να μας δείξουν το χαρτί απ΄το ΚΤΕΟ !!!  Εκεί φαίνονται , και δεν μπορούν να αλλάξουν !!! Και να πας να περάσεις ΚΤΕΟ  με λιγότερα χιλιόμετρα στο χιλιομετρητή απ΄την προηγούμενη μέτρηση , είναι υποχρεωμένοι να γράψουν τουλάχιστον +2000 χιλιόμετρα (περισσότερα) απ΄την προηγούμενη μέτρηση , που είναι γραμμένη στο προηγούμενο ΚΤΕΟ !!!

θα κανω τον εξυπνο αν αλλαξεις κτεο;;κ πεις δεν εχω το χαρτι το προηγουμενο
;καλα μιλαμε αν μου πειτε πως το συστημα ειναι ενιαιο κ δεν χανονται τα χλμ κ δεν λαδονωνται κιολας γιουπι λοιπον;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠαρ 8 Φεβ 2019 - 11:22

Lerki ...
"θα κανω τον εξυπνο αν αλλαξεις κτεο;;κ πεις δεν εχω το χαρτι το προηγουμενο
;καλα μιλαμε αν μου πειτε πως το συστημα ειναι ενιαιο κ δεν χανονται τα χλμ κ δεν λαδονωνται κιολας  γιουπι λοιπον;;;"
-------------------------------------------------------------------------------------

CBX -six...
Τα στοιχεία πλέον όλων των  ΚΤΕΟ καταγράφονται ηλεκτρονικά και υπάρχουν μόνιμα στους κεντρικούς υπολογιστές !!! Οπότε όλα φαίνονται ή έχεις το χαρτί του ΚΤΕΟ ή το χάσεις !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠαρ 8 Φεβ 2019 - 14:04

yess gg Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaxZorin
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
MaxZorin

Αριθμός μηνυμάτων : 258
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Μεσόγεια
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2013

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠαρ 8 Φεβ 2019 - 14:18

Κι αν για κάποιο λόγο αλλάξεις όργανα μετρήσεων;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠαρ 8 Φεβ 2019 - 15:10

MaxZorin έγραψε:
Κι αν για κάποιο λόγο αλλάξεις όργανα μετρήσεων;

Αν αλλάξεις όργανα και δείχνουν λιγότερα χιλιόμετρα στον χιλιομετρητή , δεν τα λαμβάνουν υπ΄όψιν !!!
Κοιτάνε την προηγούμενη μέτρηση στο προηγούμενο ΚΤΕΟ που πέρασε και προσθέτουν τουλάχιστον 2000 +  χιλιόμετρα !!! Τώρα αν τα νέα όργανα γράφουν αρκετά περισσότερα χιλιόμετρα από την προηγούμενη μέτρηση , καλό είναι να πάει κάποιος σε "κοντερά" να τα διορθώσει , γιατί θα σου πιάσουν τα περισσότερα !!!  Άλλαξα όργανα σε αυτοκίνητο , και τα νέα έγραφαν 12,000 χιλιόμετρα περισσότερα απ τα προηγούμενα . Όταν πέρασα ΚΤΕΟ αυτά έγραψαν !!!
Σε μηχανή που είχα αλλάξει όργανα και έγραφαν πολύ λιγότερα απ΄τη προηγούμενη μέτρηση του ΚΤΕΟ , όταν το πέρασα δεν τα έλαβαν καθόλου υπ όψη τους !!! Πρόσθεσαν στην προηγούμενη μέτρηση 2,000 χιλιόμετρα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

Toυς έχω βαρεθεί Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Toυς έχω βαρεθεί   Toυς έχω βαρεθεί EmptyΠαρ 8 Φεβ 2019 - 19:14

Εγω ειδα την αγγελια και μετα πηγα στα σιγουρα.  Πηρα τον Μαριο και ενα αλλο παλικαρι -που να με συγχωρεσει δεν θυμαμαι το ονομα του- το ξεψαχνισανε και μετα εγινε η οποια κινηση .

Πολυ ευγνωμων ειμαι και πολυ υποχρεωμενος και στους 2.
Το εχω πει και θα το ξαναπω και στο μελλον . respect

Τουλαχιστον αξιζε και με το παραπανω  yess celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Toυς έχω βαρεθεί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Έχω ΒΑΡΕΘΕΙ το καθημερινό σκηνικό στα φανάρια...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top