Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Τεταρτη 9/12/2009

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2009 - 0:58

akisxx1100 έγραψε:
Μην μασας Μητσαρα δεν παρεξηγηθηκαμε οποτε μην ζητας συγνωμη.Η πλακα ειναι παντα πλακα μεταξυ των μελων.Αλλα σημερα δε σε ειδαμε στο Ολυμπικο και νομιζαμε οτι παρεξηγηθηκες εσυ.Αν παρεξηγηθηκες ζηταμε εμεις συγνωμη. respect respect respect respect Beerchug wave
Μήπως έβρεχε?? laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2009 - 1:03

Menos έγραψε:
akisxx1100 έγραψε:
Μην μασας Μητσαρα δεν παρεξηγηθηκαμε οποτε μην ζητας συγνωμη.Η πλακα ειναι παντα πλακα μεταξυ των μελων.Αλλα σημερα δε σε ειδαμε στο Ολυμπικο και νομιζαμε οτι παρεξηγηθηκες εσυ.Αν παρεξηγηθηκες ζηταμε εμεις συγνωμη. respect respect respect respect Beerchug wave
Μήπως έβρεχε?? laughing


Ευτηχως που δεν εβρεχε γιατι θα ξανακατεβαιναμε με τα τουτου μας και θα μπλεκαμε στην κινηση διοτι επαιζε στο Καραισκακι ο Ολυμπιακος. thumbs up thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2009 - 16:25

akisxx1100 έγραψε:
Μην μασας Μητσαρα δεν παρεξηγηθηκαμε οποτε μην ζητας συγνωμη.Η πλακα ειναι παντα πλακα μεταξυ των μελων.Αλλα σημερα δε σε ειδαμε στο Ολυμπικο και νομιζαμε οτι παρεξηγηθηκες εσυ.Αν παρεξηγηθηκες ζηταμε εμεις συγνωμη. respect respect respect respect Beerchug wave


respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2009 - 19:46

Μητσο με το αgv και το m-tech οπου θες παω αρκει να ειναι εχει καλη παρεα!!!Καλο χαβαλε και οχι πονηριες...
Το bmw με κραταει στεγνο και χωραει ολον τον καλο τον κοσμο!!!Να εισαι καλα να παμε και παρεα...Μεχρι τοτε επειδη ο χαβαλες προσωποποιηθηκε και επειδη εδω δεν ειμαστε για καφεδακι και μας διαβαζει και κοσμος καλα κανατε και ξεχωρησατε οτι ειναι πλακα.
Επισης το που παει ο καθενας και με τι παει εννοειτε πως δεν δινει αναφορα γι`αυτο..
Ολοι ειμαστε μια παρεα,καποιοι ακολουθουν με αμαξι,καποιοι με την αγαπη ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΤΟ ΧΧ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ και καποιοι δεν μπορουν να ερθουν.Κανεις δεν κατηγορει κανεναν γι`αυτο που κανει.
Επισης επειδη δεν γνωριζομαστε ολοι το ιδιο, οταν Μητσο και απευθυνομαι σε εσενα οταν κανεις χαβαλε καλο θα ηταν να φαινεται και να το προσωποποιεις σε αυτον που θες και μπορεις, οχι γενικα!!!
Ειναι forum δεν ειμαστε στην καφετερια...
Ολα καλα..Δεν τρεχει τιποτα και αμα τυχει και βρεξει και ειμαι με το αμαξι θα σου ανοιξω την πορτα να μπεις.Αρκει να μην μου το λερωσεις.. lol! lol!
Αντε ρε ρεμαλια,τσαντακιδες,μηχανοβιοι καλα να περνατε,με βροχη και κρυο με 2 η 4 ροδες καλα χιλιομετρα... Beerchug Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 17:32

Ακη απ'οτι βλεπεις καποιος παρεξηγηθηκε γιαυτο μπηκα στη διαδικασια να ζητησω συγνωμη!!!!!!

νικολα λυπαμαι πολυ φιλε μου που παρεξηγηθηκες αν και δεν μπορω,οσο κι αν προσπαθησα, να καταλαβω το λογο.
εγω θα σου κανω μια ερωτηση επειδη διαβασα τη λεξη "πονηρια" η οποια εμενα με θιγει αφανταστα.
ρε συ νικο πες μου σε παρακαλω τι το πονηρο αντιληφθικες εσυ στα ποσταρισματα μου?
ποιος ο λογος να φερθω πονηρα ρε φιλε? σε τι αποσκοπω δηλαδη κατα την αποψη σου?
τι θα μπορουσα να κερδισω απο σενα για να σου φερθω πονηρα?

το που παει ο καθενας και με τι παει εννοειται πως δεν δινει αναφορα σε κανεναν
εγω δεν κατηγορησα κανεναν οπως λες!!!!!!!
να σου θυμισω για αλλη μια φορα πως εκανα

Π Λ Α Κ Α

τοσο δυσκολο σου ειναι να αποδεχτεις μια πλακα ακομα κι απο εναν ξενο??????
μηπως πρεπει να το κοιταξεις αυτο ρε φιλε κριμα ειναι!!!!!!!!!!!!

ο χαβαλες μου νικο ηταν γενικος προς ολους σας κι ας μη το δεχεσαι αυτο.
κι ακριβως επειδη δεν σας γνωριζω ολους καλα το προσωποποιησα σε εσενα που γνωριζω η μαλλον νομιζα οτι γνωριζα περισσοτερο απο ολους.

τωρα οσον αφορα την υπενθυμηση σου οτι δεν ειμαστε σε καφετερια αλλα σε φορουμ και οτι μπαινει κοσμος και μας διαβαζει εχω να σου πω φιλε μου οτι εγω ειμαι αυτος που ειμαι, δε θα μπω στην διαδικασια να αλλαξω τον εαυτο μου τις συνηθειες μου και τον τροπο που εκφραζομαι και συμπεριφερομαι επειδη αυτα που γραφω ισως τα διαβασει και καποιος αλλος
δε με απασχολει καθολου
δεν εχω να αποδειξω τιποτε σε κανεναν τα εχω καλα με τον εαυτο μου και αυτο μου ειναι αρκετο και δεν με ενδιαφερει σε ποιον θα αρεσουν αυτα που γραφω και σε ποιον οχι.
τωρα αν εσυ εχεις υπαρξιακα και σε ενοχλει να φαινεται οτι καποιος σου τι λεει και νιωθεις οτι μειωνεται η προσωπικοτητα σου τι να σου πω προβλημα σου ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!

οτι σου λεω αυτη τη στιγμη στα λεω εντελως καλοπροαιρετα και επιθυμω να ληξει εδω αυτη η παρεξηγηση, γιατι δεν αξιζει το κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας.
τωρα αν θιχτηκες τοσο πολυ και αν υπαρχουν κι αλλοι που ασπαζονται τις αποψεις του νικολα ειναι πολυ ευκολο με ενα pm στον μενο μπορειτε να το δηλωσετε και εκεινος ας κρινει και ας πραξει αναλογα με την αποφαση του.εχω ενα warning level καταπρασινο και μηδενικο ας το αλλαξουμε λοιπον!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 18:14

mitchxxcbr έγραψε:
Ακη απ'οτι βλεπεις καποιος παρεξηγηθηκε γιαυτο μπηκα στη διαδικασια να ζητησω συγνωμη!!!!!!

νικολα λυπαμαι πολυ φιλε μου που παρεξηγηθηκες αν και δεν μπορω,οσο κι αν προσπαθησα, να καταλαβω το λογο.
εγω θα σου κανω μια ερωτηση επειδη διαβασα τη λεξη "πονηρια" η οποια εμενα με θιγει αφανταστα.
ρε συ νικο πες μου σε παρακαλω τι το πονηρο αντιληφθικες εσυ στα ποσταρισματα μου?
ποιος ο λογος να φερθω πονηρα ρε φιλε? σε τι αποσκοπω δηλαδη κατα την αποψη σου?
τι θα μπορουσα να κερδισω απο σενα για να σου φερθω πονηρα?

το που παει ο καθενας και με τι παει εννοειται πως δεν δινει αναφορα σε κανεναν
εγω δεν κατηγορησα κανεναν οπως λες!!!!!!!
να σου θυμισω για αλλη μια φορα πως εκανα

Π Λ Α Κ Α

τοσο δυσκολο σου ειναι να αποδεχτεις μια πλακα ακομα κι απο εναν ξενο??????
μηπως πρεπει να το κοιταξεις αυτο ρε φιλε κριμα ειναι!!!!!!!!!!!!

ο χαβαλες μου νικο ηταν γενικος προς ολους σας κι ας μη το δεχεσαι αυτο.
κι ακριβως επειδη δεν σας γνωριζω ολους καλα το προσωποποιησα σε εσενα που γνωριζω η μαλλον νομιζα οτι γνωριζα περισσοτερο απο ολους.

τωρα οσον αφορα την υπενθυμηση σου οτι δεν ειμαστε σε καφετερια αλλα σε φορουμ και οτι μπαινει κοσμος και μας διαβαζει εχω να σου πω φιλε μου οτι εγω ειμαι αυτος που ειμαι, δε θα μπω στην διαδικασια να αλλαξω τον εαυτο μου τις συνηθειες μου και τον τροπο που εκφραζομαι και συμπεριφερομαι επειδη αυτα που γραφω ισως τα διαβασει και καποιος αλλος
δε με απασχολει καθολου
δεν εχω να αποδειξω τιποτε σε κανεναν τα εχω καλα με τον εαυτο μου και αυτο μου ειναι αρκετο και δεν με ενδιαφερει σε ποιον θα αρεσουν αυτα που γραφω και σε ποιον οχι.
τωρα αν εσυ εχεις υπαρξιακα και σε ενοχλει να φαινεται οτι καποιος σου τι λεει και νιωθεις οτι μειωνεται η προσωπικοτητα σου τι να σου πω προβλημα σου ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!

οτι σου λεω αυτη τη στιγμη στα λεω εντελως καλοπροαιρετα και επιθυμω να ληξει εδω αυτη η παρεξηγηση, γιατι δεν αξιζει το κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας.
τωρα αν θιχτηκες τοσο πολυ και αν υπαρχουν κι αλλοι που ασπαζονται τις αποψεις του νικολα ειναι πολυ ευκολο με ενα pm στον μενο μπορειτε να το δηλωσετε και εκεινος ας κρινει και ας πραξει αναλογα με την αποφαση του.εχω ενα warning level καταπρασινο και μηδενικο ας το αλλαξουμε λοιπον!!!!!!!!!!!!
Μήτσο, ενω προσπαθείς να κρατήσεις έναν φιλικό τόνο στην απάντηση, κατηγορείς τον Νίκο ως ξενόφοβο με υπαρξιακά προβλήματα, μην του πειράξουν την προσωπικότητα και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες που διάβασα απο μέρους σου..... Το κερασάκι όμως ήταν οτι δίνεις την ιδέα πως ο Νίκος έχει την διάθεση να χρησιμοποιήσει εμένα για να μοιράζει κίτρινες μπάρες!! Τι να πώ.... τα κάλυψες όλα!!!
Μήτσο, απο όσα διάβασα, ο Νίκος πουθενά δεν σου επιτέθηκε, απλά πιάστηκες απο την κουβέντα "πονηριά" και άρχισες να χάνεις τον έλεγχο και να αρχίζεις να κατηγορείς ασταμάτητα... Οταν η συζήτηση γυρνάει σε προσωπική διαμάχη, εκεί μπαίνω εγώ να ηρεμήσω τα πνεύματα.... αν συνεχιστεί η προσωπική επίθεση θα υπάρξουν κυρώσεις.
Χαλαρώστε τους τόνους σας λοιπόν προτού το θέμα το στείλω στα τάρταρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 19:13

Menos έγραψε:
mitchxxcbr έγραψε:
Ακη απ'οτι βλεπεις καποιος παρεξηγηθηκε γιαυτο μπηκα στη διαδικασια να ζητησω συγνωμη!!!!!!

νικολα λυπαμαι πολυ φιλε μου που παρεξηγηθηκες αν και δεν μπορω,οσο κι αν προσπαθησα, να καταλαβω το λογο.
εγω θα σου κανω μια ερωτηση επειδη διαβασα τη λεξη "πονηρια" η οποια εμενα με θιγει αφανταστα.
ρε συ νικο πες μου σε παρακαλω τι το πονηρο αντιληφθικες εσυ στα ποσταρισματα μου?
ποιος ο λογος να φερθω πονηρα ρε φιλε? σε τι αποσκοπω δηλαδη κατα την αποψη σου?
τι θα μπορουσα να κερδισω απο σενα για να σου φερθω πονηρα?

το που παει ο καθενας και με τι παει εννοειται πως δεν δινει αναφορα σε κανεναν
εγω δεν κατηγορησα κανεναν οπως λες!!!!!!!
να σου θυμισω για αλλη μια φορα πως εκανα

Π Λ Α Κ Α

τοσο δυσκολο σου ειναι να αποδεχτεις μια πλακα ακομα κι απο εναν ξενο??????
μηπως πρεπει να το κοιταξεις αυτο ρε φιλε κριμα ειναι!!!!!!!!!!!!

ο χαβαλες μου νικο ηταν γενικος προς ολους σας κι ας μη το δεχεσαι αυτο.
κι ακριβως επειδη δεν σας γνωριζω ολους καλα το προσωποποιησα σε εσενα που γνωριζω η μαλλον νομιζα οτι γνωριζα περισσοτερο απο ολους.

τωρα οσον αφορα την υπενθυμηση σου οτι δεν ειμαστε σε καφετερια αλλα σε φορουμ και οτι μπαινει κοσμος και μας διαβαζει εχω να σου πω φιλε μου οτι εγω ειμαι αυτος που ειμαι, δε θα μπω στην διαδικασια να αλλαξω τον εαυτο μου τις συνηθειες μου και τον τροπο που εκφραζομαι και συμπεριφερομαι επειδη αυτα που γραφω ισως τα διαβασει και καποιος αλλος
δε με απασχολει καθολου
δεν εχω να αποδειξω τιποτε σε κανεναν τα εχω καλα με τον εαυτο μου και αυτο μου ειναι αρκετο και δεν με ενδιαφερει σε ποιον θα αρεσουν αυτα που γραφω και σε ποιον οχι.
τωρα αν εσυ εχεις υπαρξιακα και σε ενοχλει να φαινεται οτι καποιος σου τι λεει και νιωθεις οτι μειωνεται η προσωπικοτητα σου τι να σου πω προβλημα σου ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!

οτι σου λεω αυτη τη στιγμη στα λεω εντελως καλοπροαιρετα και επιθυμω να ληξει εδω αυτη η παρεξηγηση, γιατι δεν αξιζει το κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας.
τωρα αν θιχτηκες τοσο πολυ και αν υπαρχουν κι αλλοι που ασπαζονται τις αποψεις του νικολα ειναι πολυ ευκολο με ενα pm στον μενο μπορειτε να το δηλωσετε και εκεινος ας κρινει και ας πραξει αναλογα με την αποφαση του.εχω ενα warning level καταπρασινο και μηδενικο ας το αλλαξουμε λοιπον!!!!!!!!!!!!
Μήτσο, ενω προσπαθείς να κρατήσεις έναν φιλικό τόνο στην απάντηση, κατηγορείς τον Νίκο ως ξενόφοβο με υπαρξιακά προβλήματα, μην του πειράξουν την προσωπικότητα και άλλες τέτοιες ασυναρτησίες που διάβασα απο μέρους σου..... Το κερασάκι όμως ήταν οτι δίνεις την ιδέα πως ο Νίκος έχει την διάθεση να χρησιμοποιήσει εμένα για να μοιράζει κίτρινες μπάρες!! Τι να πώ.... τα κάλυψες όλα!!!
Μήτσο, απο όσα διάβασα, ο Νίκος πουθενά δεν σου επιτέθηκε, απλά πιάστηκες απο την κουβέντα "πονηριά" και άρχισες να χάνεις τον έλεγχο και να αρχίζεις να κατηγορείς ασταμάτητα... Οταν η συζήτηση γυρνάει σε προσωπική διαμάχη, εκεί μπαίνω εγώ να ηρεμήσω τα πνεύματα.... αν συνεχιστεί η προσωπική επίθεση θα υπάρξουν κυρώσεις.
Χαλαρώστε τους τόνους σας λοιπόν προτού το θέμα το στείλω στα τάρταρα!!!!


ρε συ μενο η κιτρινη μπαρα ειναι διακιωμα σου και παραλληλα υποχρεωση σου, αν νομιζεις οτι εσφαλα χρησιμοποιησε την αυτο λεω...επισης λεω οτι αν θιγεται καποιος απο αυτα που γραφω ας σου το πει, τασσω τον εαυτο μου σε φορουμιστικο δικαστηριο αυτη τη στιγμη, ολες οι αποψεις ειναι δεκτες, εχω την εντυπωση οτι ο νικος μου επιτεθηκε γι'αυτο και αντεδρασα, μπορει να κανω και λαθος, ο γραπτος λογος παντα παρεξηγηται, παρ'ολα αυτα ασ πει και ο νικος την αποψη του καιη το λιγουμε η λυνουμε το θεμα μας σε πμ.νομιζω οτι ειμαστε αρκετα ωριμοι και οι δυο για να το κανουμε αυτο!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 21:18

Δημητρη εναν ανθρωπο δεν τον αποκαλεις φιλο και μετα του τα χωνεις,σαν να ηταν εχθρος σου.Εδω δεν εχουμε προσωπικες διαφορες και ουτε προσπαθουμε να λυσουμε τα υπαρξιακα προβληματα του καθενος.Αν θυχτηκες απο αυτα που σου ειπα συγνωμη αλλα δεν καταλαβες για πιο λογο το ειπα.Πιστευε οτι θες για εμενα,καθε ανθρωπος εχει την κριτικη ικανοτητα να διαβασει και να κρινει.Τα προσωπικα βιωματα του καθενος μας ισως ειναι αυτα που καθοριζουν την σταση μας μεσα στην κοινωνια.Κομματι της κοινωνιας ειναι ακομα και ενα forum οπως αυτο.Ευχομαι πραγματικα να τελειωσει εδω ακριβως για τον λογο του οτι δεν καταλαβες τι ακριβως σου ειπα..
Οι πονηριες δεν ειναι μονο δικες σου Μητσο που ξεκινησες να κανεις χαβαλε με ανθρωπους που δεν ξερεις πως θα το παρουν,αλλα του οποιοδηποτε θα κανει το ιδιο με εσενα.Σιγουρα δεν σκοπευεις καπου γιατι απλα δεν εχει νοημα.Φορουμ ειμαστε και οχι φανατικοι οπαδοι ομαδας με κοινη ιδεολογια.Οι πονηριες ηταν αφορμη για να καταλαβουν ολοι την θεση του φορουμ και προφανως εσυ το πηρες οτι σε προσβαλω.
Αν προσβληθηκες προφανως δεν το καταλαβες γιατι δεν με γνωριζεις καθολου.
Επισης καλο θα ηταν να χρησιμοποιεις τις σωστες λεξεις στους σωστους ανθρωπους και οχι απλα να πυροβολεις γιατι υπαρχουν λεξεις να χρησιμοποιεις.
Καθε τι που λεμε κρινεται,αν εσενα δεν σε νοιαζει δικαιωμα σου και μαγκια σου και να εκφραζεσε οπως θες.Απλα καλο ειναι οταν εκφραζεσε σε εναν ανθρωπο να τον γνωριζεις πρωτα.Μια βολτα δεν φτανει ποτε να γνωρισεις εναν ανθρωπο και επισης πρεπει να καταλαβεις πως εγω σαν συντονιστης πρεπει να σβηνω οποιαδηποτε παρεξηγηση.Δεν σε χαρακτηρησα οπως εσυ και δεν το κανω γιατι απλα δεν σε γνωριζω,αλλα επειδη εσυ ξεκινησες την πλακα οπως ειπες εσυ πρεπει να παραδειγματιστεις για τους επομενους.Οχι γιατι εισαι ο Μητσος αλλα απλα ετυχε να το κανεις εσυ.
Κομπλεξ,ξενοφοβιες και υπαρξιακα δεν γνωριζω ποιος εχει εδω μεσα και δεν θα κατσω να το ψαξω,εσυ πως εβγαλες τοσο γρηγορα ενα συμπερασμα απορω.Τελος παντον παρεξηγηση ηταν και τελειωνει εδω.Τα π.μ. στελνονται οταν πρεπει και οχι οταν γινετε παραδειγματισμος..Εχει τεραστια διαφορα.Ελπιζω τωρα να καταλαβες.Αν παλι οχι δεν πειραζει.Πιστευε οτι θες δικαιωμα σου ειναι.Εγω δεν σε ξερω και δεν μπορω να βγαλω ενα συμπερασμα απο μια μικρη διαμαχη λειτουργω διαφορετικα.Δινω χορο στους ανθρωπους ανεξαρτητος ποσο τους γνωριζω και ψυχισμου.Οταν ειμαι σιγουρος για κατι μονο τοτε μιλαω.Γι`αυτο ακομα δεν σε χαρακτηριζω..Οπως και να εχει να προσεχεις και μην βγαζεις βιαστηκα συμπερασματα.Ολα καλα και η πορτα μου για εσενα ειναι ακομα ανοιχτη.
Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 21:50

ΝΕΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟ ΘΥΜΩΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ
ουουου ρε παλιομηχανοβιοι, με ψυχολογικα προβληματα,κουτακηδες,
ουφ τα ειπα, δεν πιστευω να ξεχασα κατι ετσι;;;
ΑΑΑΑΑ παλιοεξεξαδες, αυτη η λεξη με ζορισε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 9:13

Λοιπον το βρηκα πως θα λυσουμε τις διαφορες μας!!!!!!Θα διοργανοσουμε μια κοντρα.Οσοι παρεξηγηθηκαν θα μαζευτουμε μια Κυριακη και θα παμε για παιδακια και μπυρες.Αυτος που θα φαει περισσοτερο θα του ζητησουν οι αλλοι συγνωμη.















και θα πληρωσουν και τον λογαριασμο βεβαια =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate hit hit hit hit hit hit :handshake: :handshake: :handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 9:18

mafiozos έγραψε:
Δημητρη εναν ανθρωπο δεν τον αποκαλεις φιλο και μετα του τα χωνεις,σαν να ηταν εχθρος σου.Εδω δεν εχουμε προσωπικες διαφορες και ουτε προσπαθουμε να λυσουμε τα υπαρξιακα προβληματα του καθενος.Αν θυχτηκες απο αυτα που σου ειπα συγνωμη αλλα δεν καταλαβες για πιο λογο το ειπα.Πιστευε οτι θες για εμενα,καθε ανθρωπος εχει την κριτικη ικανοτητα να διαβασει και να κρινει.Τα προσωπικα βιωματα του καθενος μας ισως ειναι αυτα που καθοριζουν την σταση μας μεσα στην κοινωνια.Κομματι της κοινωνιας ειναι ακομα και ενα forum οπως αυτο.Ευχομαι πραγματικα να τελειωσει εδω ακριβως για τον λογο του οτι δεν καταλαβες τι ακριβως σου ειπα..
Οι πονηριες δεν ειναι μονο δικες σου Μητσο που ξεκινησες να κανεις χαβαλε με ανθρωπους που δεν ξερεις πως θα το παρουν,αλλα του οποιοδηποτε θα κανει το ιδιο με εσενα.Σιγουρα δεν σκοπευεις καπου γιατι απλα δεν εχει νοημα.Φορουμ ειμαστε και οχι φανατικοι οπαδοι ομαδας με κοινη ιδεολογια.Οι πονηριες ηταν αφορμη για να καταλαβουν ολοι την θεση του φορουμ και προφανως εσυ το πηρες οτι σε προσβαλω.
Αν προσβληθηκες προφανως δεν το καταλαβες γιατι δεν με γνωριζεις καθολου.
Επισης καλο θα ηταν να χρησιμοποιεις τις σωστες λεξεις στους σωστους ανθρωπους και οχι απλα να πυροβολεις γιατι υπαρχουν λεξεις να χρησιμοποιεις.
Καθε τι που λεμε κρινεται,αν εσενα δεν σε νοιαζει δικαιωμα σου και μαγκια σου και να εκφραζεσε οπως θες.Απλα καλο ειναι οταν εκφραζεσε σε εναν ανθρωπο να τον γνωριζεις πρωτα.Μια βολτα δεν φτανει ποτε να γνωρισεις εναν ανθρωπο και επισης πρεπει να καταλαβεις πως εγω σαν συντονιστης πρεπει να σβηνω οποιαδηποτε παρεξηγηση.Δεν σε χαρακτηρησα οπως εσυ και δεν το κανω γιατι απλα δεν σε γνωριζω,αλλα επειδη εσυ ξεκινησες την πλακα οπως ειπες εσυ πρεπει να παραδειγματηστεις για τους επομενους.Οχι γιατι εισαι ο Μητσος αλλα απλα ετυχε να το κανεις εσυ.
Κομπλεξ,ξενοφοβιες και υπαρξιακα δεν γνωριζω ποιος εχει εδω μεσα και δεν θα κατσω να το ψαξω,εσυ πως εβγαλες τοσο γρηγορα ενα συμπερασμα απορω.Τελος παντων παρεξηγηση ηταν και τελειωνει εδω.Τα π.μ. στελνονται οταν πρεπει και οχι οταν γινετε παραδειγματισμος..Εχει τεραστια διαφορα.Ελπιζω τωρα να καταλαβες.Αν παλι οχι δεν πειραζει.Πιστευε οτι θες δικαιωμα σου ειναι.Εγω δεν σε ξερω και δεν μπορω να βγαλω ενα συμπερασμα απο μια μικρη διαμαχη λειτουργω διαφορετικα.Δινω χορο στους ανθρωπους ανεξαρτητος ποσο τους γνωριζω και ψυχισμου.Οταν ειμαι σιγουρος για κατι μονο τοτε μιλαω.Γι`αυτο ακομα δεν σε χαρακτηριζω..Οπως και να εχει να προσεχεις και μην βγαζεις βιαστηκα συμπερασματα.Ολα καλα και η πορτα μου για εσενα ειναι ακομα ανοιχτη.
Beerchug



Τελος καλο ολα καλα1 :handshake: :handshake: :handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 12:02

akisxx1100 έγραψε:
Λοιπον το βρηκα πως θα λυσουμε τις διαφορες μας!!!!!!Θα διοργανοσουμε μια κοντρα.Οσοι παρεξηγηθηκαν θα μαζευτουμε μια Κυριακη και θα παμε για παιδακια και μπυρες.Αυτος που θα φαει περισσοτερο θα του ζητησουν οι αλλοι συγνωμη.

καλα δεν ντρεπεσαι ρε ζουλου,να φαμε ΠΑΙΔΑΚΙΑ με μπυρες;;;















και θα πληρωσουν και τον λογαριασμο βεβαια =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate hit hit hit hit hit hit :handshake: :handshake: :handshake:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 12:07

και θα παμε για παιδακια και μπυρες.

καλα δεν ντρεπεσαι ρε ζουλου,να φαμε ΠΑΙΔΑΚΙΑ με μπυρες;;;















και θα πληρωσουν και τον λογαριασμο βεβαια =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate hit hit hit hit hit hit :handshake: :handshake: :handshake:[/quote][/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 14:48

Δεν ξερω πως μπαινουν τα διαλυτικα χαχαχαχαχαχαχα =)) =)) =)) =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Malous
Μέλος
Μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2009

Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τεταρτη 9/12/2009   Τεταρτη 9/12/2009 - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009 - 18:46

GeorgeXX1 έγραψε:
και θα παμε για παιδακια και μπυρες.

καλα δεν ντρεπεσαι ρε ζουλου,να φαμε ΠΑΙΔΑΚΙΑ με μπυρες;;















και θα πληρωσουν και τον λογαριασμο βεβαια =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) celebrate celebrate celebrate celebrate hit hit hit hit hit hit :handshake: :handshake: :handshake:
[/quote][/quote]

Κοιτα...εαν τα παιδακια ειναι μικρα εκφυλα κοριτσακια εγω τα τρωω και χωρις διαλυτικα... B-) devil lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τεταρτη 9/12/2009

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» τεταρτη 16/12/2009
» TEAM65 TRACK DAY - ΤΕΤΑΡΤΗ 01 ΙΟΥΝΙΟΥ
» EXTREME TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
» EXTREME TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ
» TEAM65 TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ ΠΙΣΤΑ ΜΕΓΑΡΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Διοργανώσεις απο Λέσχες-
^ Back to Top