Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Συνάντηση CBR Hellas 2016

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΔευ 21 Μαρ 2016 - 2:29

pablo έγραψε:
Θελω πολυ να ειμαι, αλλα δεν πεταγομαι γιατι για λογους οικογενειακοοικονομικους σε συνδυασμο με το τι θα λεει το ζωδιό μου την συγκεκριμενη βδομαδα, θα παρθει η αποφαση τελευταια στγμη. Οποιο μερος και να αποφασισθει, με οποια παρεα, ειμαι μεσα, αν τελικα μπορεσω.

Δεν θα πας εφέτος Πλαταμώνα με το VFR? Έτσι για να κάνεις καμιά βδομάδα να κάτσεις σε καρέκλα δλδ laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΔευ 21 Μαρ 2016 - 8:19

Έμαθα πως οι Chopper Riders κανονίσανε φέτος για ΠΣΚ στην παραλία Κατερίνης, επειδή ο Πλαταμώνας δεν τους χώραγε πλέον (κάθε χρόνο οι διοργανώσεις τους μαζεύουν ολοένα και περισσότερο κόσμο).
Βολεύει (κατα πολύ) τους Θεσσαλονικείς και οι Αθηναίοι θα κάνουν 50-100 χλμ. παραπάνω.
Τον Σπαρτιάτη σκέφτομαι ωστόσο, γιατί τα χιλιόμετρα για αυτόν θα φαίνονται σαν μετανάστευση.. scratch
Εκτός αν βρεθεί κάποιο παλλικάρι απο Αθήνα να τον φιλοξενήσει ενα βράδυ, ώστε να ξεκινήσουνε μαζί την επόμενη μέρα (λέω εγω τώρα)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Μαρ 2016 - 0:00

Επειδη αλλαζουν τα δεδομενα απο οτι βλεπω καλο ειναι να δουμε αν ακομα συμφωνουν τα παιδια να παμε μαζι με τους ραιντερς (εγω ειμαι υπερ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Μαρ 2016 - 6:51

ptinotrofos έγραψε:
pablo έγραψε:
Θελω πολυ να ειμαι, αλλα δεν πεταγομαι γιατι για λογους οικογενειακοοικονομικους σε συνδυασμο με το τι θα λεει το ζωδιό μου την συγκεκριμενη βδομαδα, θα παρθει η αποφαση τελευταια στγμη. Οποιο μερος και να αποφασισθει, με οποια παρεα, ειμαι μεσα, αν τελικα μπορεσω.

Δεν θα πας εφέτος Πλαταμώνα με το VFR? Έτσι για να κάνεις καμιά βδομάδα να κάτσεις σε καρέκλα δλδ laughing
Του χω καστομαρει εναν καναπέ που δεν χρειαζομουνα στη σελα και ειμαι αρχοντας :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΤετ 23 Μαρ 2016 - 21:55

Menos έγραψε:
Τον Σπαρτιάτη σκέφτομαι ωστόσο, γιατί τα χιλιόμετρα για αυτόν θα φαίνονται σαν μετανάστευση.. scratch
Εκτός αν βρεθεί κάποιο παλλικάρι απο Αθήνα να τον φιλοξενήσει ενα βράδυ, ώστε να ξεκινήσουνε μαζί την επόμενη μέρα (λέω εγω τώρα)..

Μια γκαζιά δρόμος μέχρι Αθήνα... Περισσότερο με προβληματίζει το γεγονός του διημέρου... Αλλάζει η ώρα και θα αλλάξουν και οι ώρες λειτουργίας του καταστήματός μου... Γιατί και να με φιλοξενήσει κάποιος ή να παω σε ξενοδοχείο δεν είναι το πρόβλημα....η επιστροφή είναι που θα είναι μονοκόμματο στην επιστροφή για Δευτέρας δουλεία την Κυριακή...

Πώς μας καταντήσανε έτσι ρε πστ μου....Κάθε Κυριακή βγαίναμε και πηγαίναμε βολτούλες....Τώρα ούτε μέχρι την Τρίπολη για καφέ... Ούτε θυμάμαι πότε έβαλα την στολή μου τελευταία φορά...

Θα googlάρω αυτό με το Chopper Riders.... Τι είναι τούτοι? Τύπου δερμάτινα, κρόσια, born to be wild, μαλλούρες και tatoos? και αν είναι διήμερο μιλάμε για κατασκήνωση το βράδυ να υποθέσω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 26 Μαρ 2016 - 2:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
κριμα οι φωτο δεν φαινονται θα δω αν μπορεσω να ανεβασω αλλες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ckara
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ckara

Αριθμός μηνυμάτων : 706
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2013

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΤετ 6 Απρ 2016 - 14:36

εδω παιζει κάτι? η ακόμη το σκεφτόμαστε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΤετ 6 Απρ 2016 - 23:46

Εγω στους τσοπεραδες θα παω 90% οποτε αν κανονισουμε εκει, θα βρεθουμε.
αν καποιος εχει καποια αλλη προταση για την συναντηση ας την πει για να καταληξουμε πρωτα απο ολα στον τοπο που θα βρεθουμε εγω ειμαι μεσα οπου και αν θελετε(σε οποια περιπτωση εγω θα ερθω μαλλον με το αμαξι γιατι θελω να εχω και την μικρη μαζι μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 7 Απρ 2016 - 22:11

Κι εγώ μέσα είμαι, Αλλά ακολουθώ το ρητό μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες, Γιατί όταν έχεις ηλικιωμένους με σύνθετα προβλήματα υγείας δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 9 Απρ 2016 - 18:03

Δεν βλέπω συμμετοχές....................Άντε να κάνουμε και κανένα μπανάκι στο ποτάμι!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

shower pleasure with motorcycle!

Δημοσιεύτηκε από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στις Παρασκευή, 8 Απριλίου 2016
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 10 Απρ 2016 - 9:31

για σκεφτειτε το το τερπνον μετα του οφελιμου lol! lol!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνάντηση CBR Hellas 2016   Συνάντηση CBR Hellas 2016 - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 10 Απρ 2016 - 18:05

οποτε δυο επιλογες μια για του Αγιου Πνευματος παρεα με τσοπεριες (πρεπει να δω που θα το κανουν τελικα)
και μια για τελη Αυγουστου με παρεα τσιπουρα.
οποιος εχει να κανει και αλλη προταση ας αφησουμε ενα περιθωριο, μεχρι τελος της βδομαδας πιτευω ειναι καλα. και μετα ας αποφασισουμε που θελουμε να παμε.
Αν υπαρχει βεβαια διαθεση και χρημα μπορουμε να κανονισουμε οτι δεν διαλεξουμε σαν ετησια συναντηση να την οργανωσουμε σαν εκδρομουλα και οποιος θελει παει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συνάντηση CBR Hellas 2016

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Διεθνής Συνάντηση Honda Super Blackbird στο Βέλγιο το Μάιο του 2016
» CBR Hellas
» CBR Hellas music
» CBR Hellas πλέον σε κινητό!
» κινηση ανθρωπιας απο το Vstrom Hellas Forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top