Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panagos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
panagos

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Μαγνησία
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015 - 8:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
panagos

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : Μαγνησία
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015 - 8:39

Και απο ότι βλέπω σήκώσε και τα clip on..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015 - 17:08

και πολύ καλή μουσική επένδυση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015 - 0:39

ωραιοοο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015 - 19:27


..Παναγιώτη (panagos) ... συνεννοημένος ήσουν με τον Κώστα (ptinotrofos)..?? !!

Δεν προλάβω να το βάλω στο Youtube , και το ανακαλύψατε πάλι !!!

Είστε καλά ψαχτήρια !!.. thumbs up ..

Τώρα πρέπει να το βάλω και στη σελίδα μου , μαζί με όλα τα υπόλοιπα ....
Γεροί να είμαστε , να ανεβάζουμε πού και που λίγο και την αδρεναλίνη μας !!.. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hondalife
Μέλος
Μέλος
hondalife

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2015

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΤετ 28 Οκτ 2015 - 14:36

Που πηγε το hayabusa οεο???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΠεμ 29 Οκτ 2015 - 15:29

hondalife έγραψε:
Που πηγε το hayabusa οεο???????

...Ποιο Hayabusa....??.....
Γιώργο κάποια στιγμή θα πρέπει να τα στήσουμε με το φίλο μου , και να γράψουμε ένα βιντεάκι ....Τό'χει καλοφτιαγμένο κι αυτός , το Busa ..
Με ελεύθερες εξατμίσεις Yoshimura, φόλτρο ΚΝ ,... χωρίς αισθητήρα L ,.. Oxygen Sensor Eliminator, ...αντικόφτη Nikko κλπ..., και λίγο κοντύτερες σχέσεις ..(2 δόντια μεγαλύτερο γρανάζι πίσω )...
Το καλοκαίρι φέτος δεν πήγα πουθενά ...Έπηξα ... μου βγήκαν και 2 μετακομίσεις σε ένα μήνα !!!...με το σπίτι ....και γενικά τα κεφάλια μέσα ...!!!
Ελπίζω κάποια στιγμή να το κάνουμε κι αυτό ...να μου φύγει και η περιέργεια ..πως θα σταθεί δίπλα του το ΧΧ...!!!! :-/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΠεμ 29 Οκτ 2015 - 15:58

Δημήτρη αυτό που διακρίνω στο δεξί γκριπ είναι ο γνωστός (τεμπέλης) από την JAWS που κρατάει το γκάζι ανοιχτό?

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Cruise1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΠεμ 29 Οκτ 2015 - 20:37


..Κώστα είναι τα θερμαινόμενα γκρίπ .... Τα οποία θα τα βγάλω γιατί δεν σφίγγουν ...στρίβουν σιγά σιγά όταν ανοίγεις το γκαζι .....και τελικά μένεις χωρίς γκάζι ....!!! smokin
Ετοιμάζω κάτι διαφορετικό τώρα .....Άλλα γκρίπ ....άλλο διακόπτη δεξί πιο στενό ...για να χωρέσει εξωτερική ,.."πιο κοντή" (με μικρή διαδρομή ).. γκαζιέρα ....Απλά περιμένω απ έξω κάποια πράγματα ...Πιστεύω θα τα έχω σύντομα ....Υπομονή ... !!! ...thinking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΠεμ 29 Οκτ 2015 - 21:59

Με το καλό να τα παραλάβεις και να μας πεις εντυπώσεις. Όσο για τα θερμαινόμενα εγώ είμαι παιδί πράμα και δεν τα χρειάζομαι.

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! 311013161758_8616
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yianakis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
yianakis

Αριθμός μηνυμάτων : 493
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 48
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2015

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΔευ 2 Νοε 2015 - 20:06

Δημητρη ειχα δει τα βιντεο σου πολύ καιρο πριν , πριν ακομη μπω στο κλαμπ και ειχα εντυπωσιαστεί από τον τροπο που στροφαρει το μηχανακι σου. Είναι μοναδικος ο τροπος με τον οποιο ανεβαζει στροφες (και χιλιόμετρα). Με μια καλυτερη ματια ειδα ότι ο τυπος που εχει το μηχανακι αυτό είναι Ελληνας και ενθουσιαστικα ακομη πιο πολύ. Παντως φαινεται ότι εχεις ριξει πολύ δουλεια στο μηχανακι (να πω και χρηματα?  αλλα εννοείται). Παντα ορθιος φιλε μου, και αμα (με το καλο) καταφερω να παρω δικο μου να ανεβω επανω με αυτο ο κοσμος να χαλασει. (τωρα που ειδα ότι θελω 550 ευρω πηγαινε ελα με το αμαξι - 150 μονο το αμαξι στο καραβι-  μου κοπηκαν τα φτερα μαζι με την χαρα να ανεβω πανω γιορτες)  sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hondalife
Μέλος
Μέλος
hondalife

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2015

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΔευ 2 Νοε 2015 - 21:55

Σιγουρα θα σταθει το ΧΧ Δημητρη (μονο το δικο σου μπορει)......την αντιδραση του κολλητου σου θα ηθελα να δω σε βιντεο....μολις ξαναειδα το βιντεο παλι...ρε φιλε τι στιψιμο κανεις ωρες ωρες στο γκαζι?τι να πω .......ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΤρι 3 Νοε 2015 - 11:39

Γιάννη   κατ΄αρχάς σ΄ευχαριστώ ,  και εύχομαι και για σένα τα καλύτερα ...
Για τη μετακίνηση  τι να πω ..???...Όντως έχουν σφίξει για όλους μας πολύ τα πράγματα  .. Έχουμε περιορίσει και τα πιο απλά .... Δύσκολα τα πράγματα ..!!!...
Τώρα σχετικά με το μηχανάκι ... έχει "αρκετή" δουλειά πάνω του  , χρόνο  ...και χρήμα φυσικά  !!!... (σε διάφορα στάδια )... Όταν  έχεις χρόνο  μπες  στα "Αναμνηστικά άλμπουμ "... "Η ζωή μου σε 2 ρόδες "..  και δες ... Από τη σελίδα 7 και μετά  θα δεις αναλυτικά  τι έχω κάνει  στο  ΧΧ...(μέχρι τώρα ).....

Γιώργο ,  και εγώ πιστεύω ότι "στέκεται"...Αλλά θέλω να το πάω "κανονικά"...για να μην μιλάμε θεωρητικά ...Πρίν καιρό , και πρίν κάνω τις τελευταίες επεμβάσεις στον κινητήρα , δεν μπορούσε να μου φύγει ... αλλά μετά τις δικές μου βελτιώσεις , έγιναν και στο Busa  κάποιες άλλες ...Οπότε όταν θα το πάω θα σου  (σας) πω ...Αν ήταν "μαμά" δεν το συζητούσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΣαβ 7 Νοε 2015 - 12:19

cbx -six έγραψε:
Τώρα σχετικά με το μηχανάκι ... έχει "αρκετή" δουλειά πάνω του  , χρόνο  ...και χρήμα φυσικά  !!!... (σε διάφορα στάδια )... Όταν  έχεις χρόνο  μπες  στα  "Αναμνηστικά άλμπουμ "... "Η ζωή μου σε 2 ρόδες "..  και δες ... Από τη σελίδα 7 και μετά  θα δεις αναλυτικά  τι έχω κάνει  στο  ΧΧ...(μέχρι τώρα )......

https://cbrxx.darkbb.com/t6316-topic Σελίδα 1

https://cbrxx.darkbb.com/t6316p90-topic Σελίδα 7 wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! Empty
#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!   Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!! EmptyΣαβ 7 Νοε 2015 - 13:09

Menos έγραψε:
cbx -six έγραψε:
Τώρα σχετικά με το μηχανάκι ... έχει "αρκετή" δουλειά πάνω του  , χρόνο  ...και χρήμα φυσικά  !!!... (σε διάφορα στάδια )... Όταν  έχεις χρόνο  μπες  στα  "Αναμνηστικά άλμπουμ "... "Η ζωή μου σε 2 ρόδες "..  και δες ... Από τη σελίδα 7 και μετά  θα δεις αναλυτικά  τι έχω κάνει  στο  ΧΧ...(μέχρι τώρα )......

https://cbrxx.darkbb.com/t6316-topic Σελίδα 1

https://cbrxx.darkbb.com/t6316p90-topic Σελίδα 7 wave

...Σωστός Μένο ...σ΄ευχαριστώ ..!!... thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ο Μήτσος (cbx six) σε καινούριο βίντεο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» H.A.A.R.P και ο σεισμός στην Ιαπωνία
» Ο Μήτσος..
» ΧΧ βίντεο
» Το καινουριο μου ΜΟΤΟ
» το καινουριο ρολογακι μου...:)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto videos-
^ Back to Top