Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Εκδρομή στο Mugelo

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΤετ 8 Απρ 2015 - 21:28

Για οργανωμένη εκδρομή στο Mugelo και παρακολούθηση του MotoGp 31/5ου
Η προσφορά που έχω πάρει από γνωστό τουριστικό γραφείο για minimum group 16 συμμετοχών (είτε οδηγών είτε συνοδηγών) είναι η κάτωθι.
Στα χρήματα της προσφοράς θα πρέπει να προστεθούν τα έξοδα διατροφής (φαγητά, καφέδες κ.λ) και της βενζίνης. Για την βενζίνη πρέπει να υπολογίσετε τα χλμ μέχρι την Πάτρα (πήγαινε - έλα) καθώς και τα χλμ στην Ιταλία που θα είναι περίπου 750-800. (Ανκόνα - Φλωρεντία = ~270χλμ).
Άρα για το συνολικό κόστος της εκδρομής (με 3 γεμίσματα βενζίνης) υπολογίστε minimum ~650 € και με εγκράτεια στα έξοδα διατροφής και λοιπά έξοδα...
wink emoticon

Και επειδή το έχουμε καθυστερήσει ήδη πολύ και ο χρόνος πιέζει αφόρητα πλέον, οι δηλώσεις για όσους ενδιαφέρονται πρέπει να γίνουν το αργότερο μέχρι τις 25 Απριλίου. Υπόψιν επαναλαμβάνω ότι η προσφορά του πρακτορείου είναι για MINIMUM συμμετοχές 16 άτομα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
DNS
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
DNS

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΤετ 8 Απρ 2015 - 23:32

Δηλαδή μιλάμε για 840 δικάβαλος και έξτρα ότι φας, ότι πιεις και λοιπά έξοδα. αχχχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γιαγια αρκουδα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γιαγια αρκουδα

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΠεμ 9 Απρ 2015 - 10:10

μενο ζητανε πολλα
εμεις κλησαμε 14 ατομα μονοι μας

οδηγος και μοτο
με καμπινα εσωτερικη τετρακληνη να παει και να γυρισει και μοτο να παει και να γυρισει , και να μυραστη με έναν από την παρεα το δυκληνο σε ξενοδοχειο 4 αστερων με ιδιοτικο κληστο παρκινκ για της μοτο με πρωινο 285 ευρω
εισιτιριο πιστας θα το παρουμε εκει 90 ευρω. = 375 ευρω από τα 459 κερδος αμεσος 84 ευρω.
επιπλεων θελει φαγητο καφεδες το πολύ 120 ευρω για 5 ημερες, βενζινη για 700 χιλιόμετρα στην ιταλια 80 ευρω, διοδια στην ιταλια 30 ευρω, συνολικα 605 ευρω εμεις.
το αβανταζ μας ειαι ότι εγω είμαι οδηγος στο γκρουπ και μετα από 9 φορες ξερω όλα τα κατατοπια και εγω εχω μαθει και θα πιγενω τα παιδια σε μαγαζια να τρωνε που δεν θα τους πιανουν τον κολο και θα τρωνε φαγιτα που να τρογονται. θα τους ξεναγισω αστην φλωρεντια στα αξιοθέατα, θα τους παω στα μαγζια που θα ψωνισουν ότι θελουν φτινα, μετα στην πιστα εχω κανει κονε και οι μοτο θα μπουνε σε μια αυλη με 10 ευρουλακια και θα την φιλανε και θα είναι ασφαλη .

για να καταλαβεις εγω με την κατερινα που θα ειμαστε δυκαβαλοι θα μας παει

καραβη σε τετρακληνη καμπινα μαζι με ένα άλλο ζευγαρι από την παρεα να μυρασουμε την καμπινα
δυκληνο 4 αστερων με πρωινο 520 ευρω
εισιτιρια πιστας 180 συνολο μεχρι εδώ 700 . το τουριστικο 839
επιπλεων θελουμε φαγητο το πολύ 240 ευρω για 5 ημερες, βενζινη για 700 χιλιόμετρα στην ιταλια 80 ευρω, διοδια στην ιταλια 30 ευρω, συνολικα 1050 ευρω.

από εκει και περα ότι ψωνισει ο κάθε ενας...
βεβαια το τουριστικο εχει να πληρωσει και τα εξωδα του ενώ εμεις δεν εχουμε και τα γλυτονουμε.

δεν θελω να κανω χαλαστρα στο τουριστικο απλα το αναφερω ότι μονοι μας λογο γνωσεων από μερους μου το που και τι πετυχα καλυτερες τιμες και το βασικο... σε ξενοδοχειο με ιδιοτικο κληστο παρκινκ. για να γυρισουμε ολοι με τις μοτο μας πισω στην ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fire-expert.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΠεμ 9 Απρ 2015 - 11:24

Πράγματι Γιώργο... έχω διαβάσει πολλά αρνητικά σχόλια στο facebook για τις τιμές... σε πολλούς φαίνονται ιδιαίτερα φουσκωμένες...
Όπως και να'χει... ενα χιλιαρικάκι θα φύγει.. (συμπεριλαμβάνοντας τα απρόοπτα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Tsimuhas
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Tsimuhas

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλκιδική
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΠεμ 9 Απρ 2015 - 21:52

Βρε αυτα τα χιλιαρικακια...  crying
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

Εκδρομή στο Mugelo Empty
#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδρομή στο Mugelo   Εκδρομή στο Mugelo EmptyΠεμ 9 Απρ 2015 - 21:59

εγω εχω ενα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
στον κουμπαρα μου λες να το βγαλω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εκδρομή στο Mugelo

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» παμε εκδρομη εδω?
» για να..... ζηλεψετε απο την εκδρομη μας
» Περιπετεια σε εκδρομη
» Εκδρομή Φιλιππούπολη
» Συναντηση μελων !!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νέα & Διοργανώσεις :: Νέα :: Moto GP Νέα-
^ Back to Top