Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#61ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΣαβ 12 Απρ 2014 - 14:38

Erecozi έγραψε:
το εχω πει και θα το ξαναπω και ισως να γινω και κουραστικος αλλα δπεπει να το πω για να μην την πατησει κανεις μην υπολογιζεται μονο την τιμη και τα μεταφορικα απο Αμερικη ψαξτε τι γινεται και με το τελωνειο διοτι μπορει να σου βγει αλλα 500 ευρω ανετα πιστευω σε αυτες τις τιμες που αναφερετε.

Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω με την επισήμανση ότι πρόκειται για ογκώδη προιόντα που κατά μεγάλη πιθανότητα ανοίγονται στα τελωνεία και δύσκολα ξεφεύγουν από τις δαγκάνες των τελωνειακών ( έχω ψωνίσει διάφορα από Κίνα και Αμερική και ξέρω ότι οι τελώνες έχουν μία...προτίμηση στα  ογκώδη προιόντα :D )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#62ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014 - 18:03

It's true that modern Sport Touring bikes are far more sophisticated now than they were even a few years ago. There isn't a single owner out there who isn't baffled as to why their suspension works so poorly. If you are tired of the bouncing, wallowing, bottoming, chattering, wobbling of your stock forks, then TRAXXION DYNAMICS has the CURE!

"What's wrong with my stock forks?" you ask...Your stock forks have production grade damping parts in them to control the movement of the wheel. Many still come with damper rod forks. This style of fork is used for cheap production parts. Trying to compare a damper rod fork to a proper cartridge fork is like trying to compare a carburetor to fuel injection. There simply is no comparison. The damper rod fork is the cheapest, poorest performing system of damping, and has been around the motorcycle business for so long nobody seems to be able to remember.

The best currently available style of fork is the "cartridge fork". The cartridge fork came along about 20 years ago in sport bikes, and since has been highly refined. Unfortunately for sport touring bikes,, none of that refinement has made it into the cartridges on your bike!!!

The next problem is your stock fork springs. The stock springs are so weak and wimpy that they can't even hold the bike up; never mind that they are completely unable to hold you up when you get on it, or take a passenger along. Just pick your bike up off the side stand sometime and watch it collapse before you even get on!

The result is a fork that bottoms over large bumps, wallows in high speed turns, dives dramatically when you pull the brake, cups and tears up your tires, and leaves you generally feeling uncomfortable and lacking confidence in the feel of your bike.

The kit you see in these photos is absolutely STATE OF THE ART. It was introduced in February of 2005. It is custom spec'd to suit your needs, and comes with springs matched to your weight and your intended use. And best of all it WORKS!

The AK-20 Axxion Cartridge Kit DRAMATICALLY transforms ill-handling sport touring bikes. Immediately you will feel a smooth, controlled ride. The bike will not dive under aggressive or panic braking. You will have a confident feel even in high speed sweeping turns. Your tire wear will improve dramatically. Your pegs and floorboards will stop dragging the ground in turns. You will have great control and stability at low speeds, such as moving through a parking lot. Even your passenger will notice the difference! Overall, you won't recognize your own bike!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#63ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014 - 18:04

Να ενημερωσω οτι δεν εχω ακομα μαιλ απο την αλλη εταιρεια και απο Μαιο θα εχω νεα οσον αφορα το κομματι του τελωνειου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#64ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014 - 23:28

Να βαλουμε και τη γεφυρα στο μπροστινο εδω που ταιριαζει περισσοτερο...

Μια βρηκα μονο για ΧΧ και ειχε καπου 140ευρω στην ελλαδα, δεν το πολυεψαξα γιατι μου φανηκαν τσουχτερα, θα πειτε σε σχεση με τι? αλλο θεμα αυτο, υπαρχει ομως , εχουν βγαλει και για τα δικα μας, τωρα αν μετα ψαλιδιζει το πισω δεν εχω ιδεα, καποιος πιο ψαγμενος ισως να ξερει να μας απαντησει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#65ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 18:04

Απαντηση απο βελτιωτικο οικο στην Ελλαδα

"καλησπερα,,

δυστυχώς φυσίγγια δεν φτιάχνουν οι εταιρίες που αντιπροσωπευουμε.

αυτο που εμεις προτεινουμε καθοτι απο την αλλη ενα σετ φυσιγγια θα κοστιζε (περιπου 550ε) και ισως ειναι περιτο τετοιο κοστος για αυτου του ειδους
μοτοσυκλετα ειναι ¨

ΣΕΤ ΕΛΑΤΗΡΙΑ OHLINS με πακετο ANDREANI GROUP setting στα 230ε,τονιζω οτι ειναι πολυ μεγαλη η μεταβολη γιατι εδω δεν βαζουμε ιδια λαδια-σταθμη κτλ με
του κατασκευαστη. ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΟΣ ΟΙΚΟΣ!

πισω εχουμε 2 επιλογες,,

OHLINS 1250E (ελατηριο στα κιλα μας)
NITRON 1100E (με setting & ελατηριο στα κιλα μας+ρυθμιση υψους!)

αν ερθει εδω η μοτοσυκλετα ολα γινονται χωρις εξτρα κοστος,

σε μια ομαδικη ενδεχομενος παραγγελια θα γινει εκπτωση 10% σε ολα και ολες οι τοποθετησεις-ζυγισματα και μετρησεις στις μοτο δωρεαν.

οτι αλλο θελησεις ειμαι στη διαθεση σου."

Επιπλεον για βαλβιδες racetech για μπροστα ερχεται συνολικα το μπροστινο μαζι με τα προηγουμενα περιπου στα 500-550ευρω μου ειπε, αλλα ειναι κατι που μπορει να γινει μετα την πρωτη βελτιωση σε 1-2 χρονια στο πρωτο σερβις του μπροστινου.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#66ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 19:15

Ομαδική παραγγελία ;;;; ΑΠΟ ΕΜΑΑΑΑΣ;;;
αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ααααααααααχαχαχαχαχαωωωωωωχωχωχωχωχωαααααααχαχαχαχαχαχα
ααχαχαχαχαχαχαχαααααααχαχαχαχαχαωωωωωωωωωααααααααααααααχαχαχαχαχαχα

Μπα σε καλο σου μεγαλοδευτεριατικα !!!!!!
Ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα......!!!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#67ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 19:18

Meletis έγραψε:
Ομαδική παραγγελία ;;;; ΑΠΟ ΕΜΑΑΑΑΣ;;;
αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ααααααααααχαχαχαχαχαωωωωωωχωχωχωχωχωαααααααχαχαχαχαχαχα
ααχαχαχαχαχαχαχαααααααχαχαχαχαχαωωωωωωωωωααααααααααααααχαχαχαχαχαχα

Μπα σε καλο σου μεγαλοδευτεριατικα !!!!!!
Ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα......!!!!!!!




Mα γι αυτο εγραψε ο ανθρωπος "ενδεχομενως"...γιατι για την ελλαδα μιλαμε...και βασικα το σωστο δεν ειναι αυτο  laughing αλλα αυτο crying 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#68ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 19:32

Εγώ πάντως έκλαψα απ´τα γέλια !!!!!!!!!!!!!! =)) 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#69ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 19:39

Εγω κανω ερευνα αγορας, θεωρω σωστο να δοθουν ολες οι εναλλακτικες, το τι θα κανω εγω με το θεμα ή οποιος αλλος ή οποιοι αλλοι και αν, δεν εχει σχεση με το υπαρχον thread...προσωπικα μαλλον δε θα μπαινα σε ομαδικη αγορα σε αυτες τις τιμες ουτως ή αλλως, θα προτιμουσα κατι αλλο για μπροστα και αλλες τιμες για πισω...οποτε περι ορεξεως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#70ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΔευ 14 Απρ 2014 - 20:03

Με απλα λογια η αποψη μου ειναι δικη μου και δεν ειναι απαραιτητο να εκφρασει κανεναν αλλον εδω μεσα οπως και η αποψη μου για τις εταιριες και τα καταστηματα που εχω μιλησει δεν τις αναρτω γιατι ειναι προσωπικες και υποκειμενικες, οποια αποφαση παρθει απο οποιονδηποτε ειναι δικη του και μονο δικη του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#71ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΤρι 15 Απρ 2014 - 21:34

Thodo L200 έγραψε:
Να βαλουμε και τη γεφυρα στο μπροστινο εδω που ταιριαζει περισσοτερο...

Μια βρηκα μονο για ΧΧ και ειχε καπου 140ευρω στην ελλαδα, δεν το πολυεψαξα γιατι μου φανηκαν τσουχτερα, θα πειτε σε σχεση με τι? αλλο θεμα αυτο, υπαρχει ομως , εχουν βγαλει και για τα δικα μας, τωρα αν μετα ψαλιδιζει το πισω δεν εχω ιδεα, καποιος πιο ψαγμενος ισως να ξερει να μας απαντησει...

Γέφυρες βάζαμε το 80 στα μπολντόρια, Όχι ότι κάνανε και κάτι αλλά ήτανε και μόδα. Το ΧΧ που στρίβει στην Υλίκη με 180-200 και είναι βράχος τι να την κάνει? Για την πίστα? ποια πίστα? Α... και πληροφοριακά εκεί με τα ίδια η Βυςα κουνάει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#72ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΤρι 15 Απρ 2014 - 21:51

Thodo L200 έγραψε:
Εγω κανω ερευνα αγορας, θεωρω σωστο να δοθουν ολες οι εναλλακτικες, το τι θα κανω εγω με το θεμα ή οποιος αλλος ή οποιοι αλλοι και αν, δεν εχει σχεση με το υπαρχον thread...προσωπικα μαλλον δε θα μπαινα σε ομαδικη αγορα σε αυτες τις τιμες ουτως ή αλλως, θα προτιμουσα κατι αλλο για μπροστα και αλλες τιμες για πισω...οποτε περι ορεξεως...

Καλά κάνεις Θοδωρή και μας ενημερώνεις να ξέρουμε τι υπάρχει και σε τι τιμές. Ξεκίνησες μεγάλο κεφάλαιο και μας ανοίγεις τα μάτια.  Τώρα βέβαια το μεν πνεύμα πρόθυμο... η δε τσέπη ασθενής.!!!  Αλλά αυτό είναι μια άλλη πονεμένη ίστουάρ.

ΥΓ: Όσο για τα 1250€ για το πίσω, να κάνει καμιά εξέταση ο άνθρωπος γιατί τον έχει πειράξει το ζάχαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#73ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΤρι 15 Απρ 2014 - 21:59

Δυστυχως οσο ψαχνω ανακαλυπτω και επιβεβαιωνω οτι οι τιμες στην Ελλαδα για καποιο ανεξηγητο λογο δεν εχουν σχεση με το εξωτερικο...ειναι 50% πανω και βαλε, αλλα και καμια σχεση με την οικονομικη πραγματικοτητα της χωρας, τωρα αν φταιει το κρατος με τους φορους ή οι εταιρειες πωλησης...δεν ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#74ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΤρι 15 Απρ 2014 - 22:32

Thodo L200 έγραψε:
Δυστυχως οσο ψαχνω ανακαλυπτω και επιβεβαιωνω οτι οι τιμες στην Ελλαδα για καποιο ανεξηγητο λογο δεν εχουν σχεση με το εξωτερικο...ειναι 50% πανω και βαλε, αλλα και καμια σχεση με την οικονομικη πραγματικοτητα της χωρας, τωρα αν φταιει το κρατος με τους φορους ή οι εταιρειες πωλησης...δεν ξερω...

Λογικό είναι. Αν αποφασίζαμε 15 από εδώ να παραγγείλουμε δεν θα υπάρχουν και θα πρέπει να περιμένουμε να έρθει η παραγγελία. Ο Έλληνας πουλάει 5-10 το χρόνο και ο Αμερικάνος στην τεράστια αγορά των ΗΠΑ και μέσω ίντερνετ πουλάει 500-1.000 τι τιμή θα κάνει στον Έλληνα ο σουηδός  και τι τιμή στον Αμερικάνο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 Empty
#75ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων   Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων - Σελίδα 5 EmptyΤρι 15 Απρ 2014 - 22:39

Προσωπικαδεν νομιζω οτι κανει αλλες τιμες ο σουηδος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλαγη αμορτισερ - ελατηριων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Αμορτισέρ ΧΧ
» Αύξηση Ύψους Αμορτισέρ.
» ρυθμιση αμορτισερ......
» Επισκευή αμορτισέρ
» Πισω αμορτισερ cbr 600fi

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top