Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#61ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΚυρ 15 Νοε 2009 - 23:28

Λεωνιδα πραγματικα οταν τα ονοματα παιρνουν σαρκα και οστα,τα πραγματα ειναι πολυ πιο φιλικα.
Να εισαι καλα και μας τιμησε ιδιαιτερα το γεγονος οτι ηρθες εστω και μεχρι τα Μεγαρα.
Ελπιζω στην επομενη βολτα να εισαι κανονικα μαζι μας σε ολη την διαδρομη.
Wellcome back biker... Beerchug Beerchug

Πετρο δεν σε χερετησα καν ρε φιλε.
Θα ηθελα πολυ να πουμε μερικες κουβεντες να χαβαλεδιασουμε.
Την επομενη ελπιζω να τα καταφερεις και να μας εισαι παρεα σε ολη την διαδρομη.

Η σημερινη βολτα ηταν απλα τελεια.
Αρκετα χιλιομετρακια,καλοι ρυθμοι,πολλα μεροι,καινουργια προσωπα και καλο φαγητο.

Αυτο που μου εμεινε προσωπικα σαν Νικος σημερα,ηταν οτι ολοι σας (αυτους που γνωρισα σημερα) σας ειδα ανετους χαμογελαστους και πανω απ`ολα ανθρωπους.Να ειστε παντα καλα και με χαρουμενες στιγμες.

Ακολουθει φωτογραφικο υλικο που ελπιζω να σας ταξιδεψει λιγο μαζι μας.

Εδω ειμαστε στο ΣΕΦ. Ειναι πριν ξεκινησουμε. Τελικα μαζευτικαμε 10 μηχανες εκ των οποιων οι 2 μας χερετησαν στα μεγαρα και στον κομβο Νεμεας αντιστηχα.Σ`αυτην την φωτο δεν ειμαστε ολοι.Σιγα σιγα θα ξεπεταχθουν και οι υπολοιποι.

Απο αριστερα προς δεξια εχουμε και λεμε :

Παυλακος με χχ 1100.Γνωστος απο παλιοτερα.Παιδι με προσγιωμενα μυαλα μα παντα ευδιαθετος και χαμογελαστος.
Προχθες εγινε και 20..Να εισαι καλα Παυλακο.
Βασιλης με R1 ξερει kick boxing και δεν του λεμε οχι σε τιποτα.Το R1 το κυνηγαει και γενικος αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.Ελπιζω να τον ξαναδουμε και να μου μαθει καμια κλοτσια..χαχαχα
Σαβουλα και Γιαννης με χχ 1100.Παιδια να ειστε παντα καλα και με τρελα!!Ειστε καταπληκτικοι και οι δυο σας και σας το υποσχομαι την επομενη φορα να εχω μεγαλητερους καθρεπτες στο χχ,ζυλοτειπ για την Σαβουλα και ενα πιστολακι μαλιων για τον Γιαννη.
Λεωνιδας με χχ 1100.Ειμαι σιγουρος οτι θα εκανε κολοτουμπες απο την χαρα του αμα ερχοταν μεχρι το Ναυπλιο.Υπομονη φιλε θα γινει.ΟΛΑ γινοται.Να εισαι καλα και παντα χαρουμενος οπως σε ειδα το πρωι.
Ακης και Κυριακη με χχ 1100.Φιλε Ακη εχεις πολυ γελιο και στοιχεια ενος ανθρωπου που θελει να ζησει.Ευχομαι να σου πηγαινουν ολα παντα καλα.Θα κανωνησουμε να τα πουμε ξανα.Κυριακη εισαι χαρουμενος ανθρωπος και σου αρεσουν τα γλυκα.χαχαχα Επισης δεν τρως ολο το φαι σου..χαχαχα Ευχομαι και σε εσενα να πηγαινουν ολα καλα και να καταφερετε αυτο που εχετε βαλει σαν στοχο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αλλη μια απο το πλαι

Με την σειρα οι μηχανες του :

Παυλου
Ακη
Λεωνιδα
Εμου..
Γιαννη
Βασιλη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εδω ειμαστε στο σημειο συναντησης με τον φιλο Πετρο απο κορινθο.
Τα λεμε για λιγο και ξεκιναμε.

Οι σηρα εδω εχει ως εξης :

χχ Παυλου
χχ Πετρου
χχ δικια μου
χχ Ακη
χχ Γιαννη
R1 Βασιλη
χχ Σταυρου

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και μια απο μπροστα :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εδω ειμαστε σε μια καφετερια στο Ναυπλιο :

Στην πρωτη φωτο εχουμε Παυλο,Κυριακη,Ακη και Βασιλη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στην δευτερη Φωτο εχουμε Σταυρο,Σαβουλα,Γιαννη και εναν φιλο του Γιαννη που συναντησαμε εκει.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στην τριτη φωτο ειμαστε σχεδον ολοι.Εχουν ερθει αλλα 2 ατομα.Δεν τους γνωρησα και μαλλον ειναι φιλοι του Γιαννη?Μπορει να κανω και λαθος..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εδω ειμαστε εξω απο ενα γνωστο παγοτατζιδικο στο Ναυπλιο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ενα ομορφο κτηριο διπλα απο εκει που καθομασταν και τρωγανε τα παιδια παγοτο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η συνεχεια ειχε φαγητο.Αποφασισαμε να παμε προς Αγια θεοδωρα αν δεν κανω λαθος ομως λογο αποστασεις και πινας..αποφασησαμε να φαμε στην Μεγαλοπολη..Δεν μας χαλασε καθολου...Εδω να επισημανω πως ο φιλος Πανος χχ εσκασε μυτη.Μας ηρθε λιγο αργοπορημενος αλλα ηρθε.Τον περημεναμε στον παγοτατζιδικο και φανηκε μετα απο λιγη ωρα.Εκανε ολο το ταξιδι μεχρι το Ναυπλιο να μας βρει και αυτο λεει πολλα..Οποιος αγαπα τα ταξιδια ταξιδευει...
Να εισαι καλα Πανο και ηρεμα στα στενα..

Παρτε τις φωτο τωρα :

Εξω απο την ψησταρια οι κουκλες μας αραγμενες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και μεσα εμεις περιτρανα τσακιζουμε μακαροναδες,συκοτακια,κοτοπουλα,μοσχαρια,σαλατες τυρια κ.α..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο γυρησμος ειχε παλι πολυ κινηση και αποφασησαμε να κατσουμε για ενα καφεδακι στα flocafe στο υψος των αγιων θεοδωρων..Εκει ο Βασιλης με το R1 μας χερετησε.Ελπιζω να εφτασε καλα.

Στην συνεχεια αναμεσα απο τα αυτοκινητα και με την κουραση να εμφανιζετε πιο εντονα γηρησαμε.Καποιους δεν σας χερετησα γιατι χαθηκαμε,ελπιζω να φτασατε ολοι καλα.

Ραντεβου στην επομενη συναντηση. Beerchug Beerchug Beerchug


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mafiozos στις Δευ 16 Νοε 2009 - 21:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
χχ καρδιτσα
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
χχ καρδιτσα

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : χαχαχαχαχαχαχαχαααχχχα
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#62ΔημοσίευσηΘέμα: απ   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 8:16

πολυ ωραιες φωτο νικο,μπραβο.σε μια αλλη συναντηση ελπιζω να σας γνωρισω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#63ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 13:45

Βλέποντας τις φωτογραφίες απο το ταξίδι των Αθηναίων, όπως και το ταξίδι των Σαλλονικιών, μου πρόσφερε μια ικανοποίηση που δεν μπορώ να εκφράσω γραπτά! Όταν μου κατέβηκε η ιδέα να δημιουργήσω ένα Φόρουμ για το CBR XX, είχα μια εικόνα σαν και αυτή που παρατήρησα στις φωτογραφίες. Χαίρομαι πού όλες οι προσπαθειές μου έπιασαν τόπο και βρήκα ανθρώπους με την ίδια διάθεση για βόλτες, απόψεις και πληροφορίες γύρω απο τον δικυκλισμό. Πάνω απ'όλα όμως χαίρομαι που απόκτησα φίλους που στηρίξανε αυτή την προσπάθεια και πλέον δημιούργησαν παρέες μέσα απο το Φόρουμ. Για να μην το κουράζω...
Σας ευχαριστώ όλους που στηρίξατε με τον τρόπο σας και την φιλία σας αυτή την προσπάθεια. Έυχομαι η παρέα μας να μεγαλώσει και να κρατήσει την έννοια του μοτοσυκλετισμού όπως ήδη κάνει. Τέλος, να σας ευχαριστήσω που με κρατάτε σε μια καλή διάθεση με τα γραπτά σας, τις φωτογραφίες σας και τα τηλεφωνήματα, καθώς γνωρίζετε πως είμαι πολύ μακριά σας, με κάνετε να νοιώθω πως είμαι ακόμη Ελλάδα... Να είστε πάντα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
GeorgeXX1
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#64ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 14:20

οπως φανικε τελικα ολοι περασαμε πολυ καλα πραγμα που σημαινει οτι δεν χρειαζεται πολα πραγματα. Μια καλη παρεα και χχ σιγουρα celebrate celebrate ευχομε λοιπον με την συρα μου καλα ταξιδια σε ολους με ασφαλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#65ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 18:16

ζηλευω.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#66ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 20:00

xx Καρδιτσα σ`ευχαρηστω.Οι φωτογραφιες χωρης το περιεχομενο δεν ειναι τιποτα.Θα τα πουμε και απο κοντα. Beerchug

Μενο ο ανθρωπος ειναι μυστηριο πραγμα.Ειμαστε τοσα εκατομηρια με φιλους,κολητους,αδερφια,σογια,οικογενιες και παιδια.Παρ`ολα αυτα καποιοι ανθρωποι εχουν καποια κοινα.Μερικα ειναι εντονα και τους κανουν να γινονται ομαδες.Ετσι ειναι και η μοτοσυκλετα.Τροπος ζωης..Να εισαι παντα καλα.

Strumf971 lol! lol! Την επομενη φροντισε να παρεις γευση. Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#67ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 21:37

Deep Purple έγραψε:
Οι εντυπώσεις μου .

1) Καταχάρηκα τη συντροφιά και τη ζεστασιά των μελών μας.
2) Στην παρέα μας και το φοβερό R1
3) Στο δρόμο ολοι μα ολοι καταδιωκτικά!
4) Επιβλητικές μηχανές.Μας είδε φίλος μου που παλεύει να πείσει
τη σύζυγο για ducati 848 και αμέσως μας ξεχώρισε!
5) Ευχαριστώ το Σταύρο για την υπομονή του να ακολουθει εμένα και
τον Παύλο.
6) Ο Νίκος οργανωτής και οδηγός άψογος.
7) Μου έκανε εντύπωση η συμπεριφορά του Σταύρου και του Παύλου
στα διόδια.

Πάντα τέτοια COACH είμαστε σε καλό δρόμο.

thank you



Να πω και εγω με την σειρα μου τις εντυπωσεις που ειχα απο την εκρδομη μας....Υπεροχοι ανθρωποι ητανε μαζι μας στην αναποφασιστη διαδρομη(ψαχναμε απεγνωσ,ενα να φαμε...χαχαχα)με τις πολλες στροφες(πραγμα που με κουρασε γιατι δεν μπορουσα να στριψω λογο απιριας και λογο μιας λαθος κινησης στην μηχανη η οποια θα τροποπιηθει συντομα)και τον πολυ καλο καιρο που συναντησαμε και ειχαμε μαζι μας....Ας πω και εγω 2 λογια για τα μελη που ηταν μαζι μας..!Νικος γνωστος εως μαφιοζος,το γνωριζω απο την εκδρομη στην αραχοβα που ειχαμε και μπορω να πω πως οι εντυπωσεις μου ειναι παρα πολυ καλες,καλος οδειγος(πολλες φορες που τον ειχα μπροστα μου ειπα"τωρα επεσε....Οπως και στην διαδρομη συναντησε απο δρομο ξαφνικα χαλικι και παρολο που ηταν με πολλα και η μηχανη και αρχισε να πιγαινει λες και πηγαινε σαν να ηταν σε γιαουρτι ο νικος δεν τις αφησε περιθωρεια για να εκφραση την γνωμη της....)
Ο φιλος σταυρος αφησε πολυ καλες εντυπωσεις με την εμπιρεια στην οδηγησει που εκανε και την καλη παρεα που προσφερε...Επισεις να σιμιωσω πως εχει πολλες ιδεες και γνωριζει που θα βρουμε καλο φαγητο...Ας παμε στον Γιαννη με την κοπελα του(συγχωρεστε με που δεν συγκρατησα το ονομα της)που και οι 2 ηταν χαρουμενοι,χαμογελαστοι και παρολο το προβλημα της ζελατηνας που ειχε στον κρανος η κοπελα δεν πτοηθηκε κανεις....Επισεις να σιμιωσω πως ολοι εχουμε να πουμε για το μαλλι του γιαννη ο οποιος παρολο το λαθος που δεν πηγα ευθεια απο εθνικη προσφερθηκε να με ακολουθησει απο την καβαλας μεχρι και τον κιφησσο για να μην χαθω....Ασ παμε στον Ακη και την Κικι οπου και οι 2 ηταν χαρουμενοι και αληθινοι και προσφεραν στην παρεα γελιο και καλη συντροφια....Επισεις ο ΄φιλος μου Βασιλης με το ρ1 που πρωτη φορα συνταξηδευαμε μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις στο θεμα οδηγησης γιατι οσο αναφορα το θεμα παρεας ειναι πολυ καλος....Ο Πετρος που συναντησαμε στην κορινθο ηταν προθυμος να μας γνωρισει και να μηραστει μαζι μας εστω και αυτην την μικρη διαδρομη που τελικα την καναμε εγω ο σταυρος και ο πετρος(χαχαχα)διοτι οι αλλοι ειχαν προπορευθει(φιλε πετρο δεν καταλαβα ακριβος τι εννοουσες οταν ελεγες πως σου εκανε εντυπωση η συμπεριφορα στα διοδια....Ο φιλος λεωνιδας που βγηκε στα μεγαρα εκφραζε πραγματικα χαρα και ορεξη ν ξαναζισει μετα απο 9 χρονια αυτην την αισθηση που εχουμε τη τυχη να την ζουμε ολοι....Την αισθηση της ομαδικοτιτας,της παρεας και του ταξιδιου....

Θελω να ζητησω συγνωμη και συγχρωνος ευχαριστω στον φιλο σταυρο και στον νικο που πηγαιναν εναλαξ ο ενας μπροστα και ο αλλος πισω που τους δυσκολεψα στην διαρδομη και αναγκαστικαν να χασουν καλες στροφες και καλα μπασιματα λογο του οτι επρεπε να περιμενουν πισω μου και να εχουν το νου τους για τον τελευταιο(που ναι ειχα την τιμη αν εχω αυτην την θεση...χαχαχα)μην συμβει κατι και εχουμε καποιο προβλημα που ισως να μην επερναν χαμπαρι οι μπροστινοι....Επισεις και ο πανος που μας συναντησε στο ναυπλιο ηταν μαζι μου πισω και πηγαιναμε παρεα ηταν και αυτος ευδιαθετος και πολυ χαμογαλαστος μπορω να πω(δεν σταματησε να γελαει..χαχαχα)

Επισεις θελω να ευχαριστισω ολα τα παιδια του φορουμ για την καλη παρεα που μου προσφεραν και θελω να σιμιωσω πως ολοι ηταν πολοι καλοι οδηγοι με απιστευτη συμπεριφορα στον δρομο....!!!!

Ελπιζω να τα ξαναπουμε στην επομενη εκδρομη και να ακολουθησουν και αυτοι που δεν τα καταφεραν λογο υποχρεωσεων.....Να ειστε ολοι καλα παιδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
θανος honda xx
Μέλος
Μέλος
θανος honda xx

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : ΜΕΤΡΙΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#68ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΔευ 16 Νοε 2009 - 22:41

Τζιμηχχ τι χασαμε βρε που ειμασταν.??Μπραβο στα παιδια για την βολτα αν κανονιστη επομενη πιστευω να ακολοθησω... sad(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis1100xx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 990
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Τόπος : αφθονο
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#69ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Νοε 2009 - 0:06

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή τα σπάει....Άκη...κατάλαβες πως γράφεις ανάμεσα στις εικόνες...Πάτα επεξεργασία...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulakos
 
 
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 330
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#70ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Νοε 2009 - 0:43

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω με τον βασιλη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

περιμενοντας να φτασει ο πανος ναυπλιο για να φυγουμε
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα τους ειπα να κατσουνε ο ενας μπρος και ενας πισω αλλα φενεται ι διαφορα...χαχα\

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μερικα αμο τα μοτο που ειχε εκει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τα μαυροπουλια μας στο ναυπλιο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παρτε και μια απο πισω..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μολις ειχαμε συναντηση τον πετρο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ασ γυρισουμε λιγο στο σεφ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νομιζω πως κανει την διαφορα το χχ του λεω....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οπως και το μολυβι του ακη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavros
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stavros

Αριθμός μηνυμάτων : 320
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#71ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Νοε 2009 - 18:53

Παιδιά ήταν πολύ όμορφα και φανταστική η παρέα μας! Μπράβο στους photo φωτογράφους και σε όλους
που είμασταν στην φοβερή, τρομερή και ανεπανάληπτη τούτη εκδρομή!
Ελπίζω στην άλλη να είμαστε οι διπλοί.

thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mafiozos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#72ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Νοε 2009 - 19:54

Γεμησαμε φωτογραφιες..Τελικα εκτος απο μηχανοβιοι,τσαντακιδες,μαλιαδες ειμαστε και φωτογραφοι.. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#73ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤρι 17 Νοε 2009 - 19:57

θανος honda xx έγραψε:
Τζιμηχχ τι χασαμε βρε που ειμασταν.??Μπραβο στα παιδια για την βολτα αν κανονιστη επομενη πιστευω να ακολοθησω... sad(
(εμενα ενωεις φανταζομαι lol! lol! lol! )ελα ντε που ημασταν scratch scratch scratch ?????απ'οτι βλεπω εδω οντως χασαμε!!! sad( sad( sad( .δε πιραζει την επομενη φορα!συγχαριτηρια παιδες ησαστε υπεροχοι και λυπαμε πολυ που δε μπορεσα να ερθω να μιραστω μαζι σας μια τοσο ωραια μερα και μια τοσο ωραια εκδρομη!!!!επισεις πολλα μπραβο στα κοριτσια που ακολουθισαν το αγορια τους respect respect respect !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Deep Purple
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Deep Purple

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#74ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΤετ 18 Νοε 2009 - 19:23

paulakos έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εγω με τον βασιλη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

περιμενοντας να φτασει ο πανος ναυπλιο για να φυγουμε
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βασικα τους ειπα να κατσουνε ο ενας μπρος και ενας πισω αλλα φενεται ι διαφορα...χαχα\

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μερικα αμο τα μοτο που ειχε εκει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τα μαυροπουλια μας στο ναυπλιο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παρτε και μια απο πισω..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μολις ειχαμε συναντηση τον πετρο..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ασ γυρισουμε λιγο στο σεφ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

νομιζω πως κανει την διαφορα το χχ του λεω....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λεωνίδα απλά ΑΠΑΙΧΤΟ!!!!

οπως και το μολυβι του ακη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
θανος honda xx
Μέλος
Μέλος
θανος honda xx

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : ΜΕΤΡΙΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2009

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 Empty
#75ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!   Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο! - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 19 Νοε 2009 - 16:10

mitchxxcbr έγραψε:
θανος honda xx έγραψε:
Τζιμηχχ τι χασαμε βρε που ειμασταν.??Μπραβο στα παιδια για την βολτα αν κανονιστη επομενη πιστευω να ακολοθησω... sad(
(εμενα ενωεις φανταζομαι lol! lol! lol! )ελα ντε που ημασταν scratch scratch scratch ?????απ'οτι βλεπω εδω οντως χασαμε!!! sad( sad( sad( .δε πιραζει την επομενη φορα!συγχαριτηρια παιδες ησαστε υπεροχοι και λυπαμε πολυ που δε μπορεσα να ερθω να μιραστω μαζι σας μια τοσο ωραια μερα και μια τοσο ωραια εκδρομη!!!!επισεις πολλα μπραβο στα κοριτσια που ακολουθισαν το αγορια τους respect respect respect !!!!!!



Ναι βρε φιλε γαμωτο. X( Αντε mafioze πεζει τιποτα για καμια κοντινη βολτουλα ξερεις εσει τωρα δεν με περνει χαχαχα.. sad(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συναντηση με προορισμο το Ναυπλιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

 Παρόμοια θέματα

-
» Πάω Ναύπλιο
» Eκδρομη επιδαυρος -ναυπλιο
» Ναύπλιο μέσω Επιδαύρου.
» Επίδαυρο - Ναύπλιο - αστρος
» βολος -ναυπλιο ευχαριστο παρελθον

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top