Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 PROJECT XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#91ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 12 Ιαν 2014 - 21:46

Η σέλα είναι λουκουμάκι για ταξίδια! είναι gel?
Πόσο σου κόστισε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#92ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 1:19

kostascbrxx έγραψε:
μου αρεσει το χρωμα στο ψαλιδι-σκελετο-πιρουνι-ζαντες και δαγκανες!!!! δεν μου αρεσει καθολου η σελα το κολοφαναρο με την ουρα και το χρωμα στη ζελατινα και τους καθρεπτες....φιλικα παντα!!!!

ειπαμε καθε παρατηρηση δεκτη... αν ηταν το κρατουσα για την παρτυ μου αν ''δε σηκωνα μυγα στο σπαθι μου'' thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#93ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 1:22

η σελα με βοηθησε παρα πολυ στη σωστη θεση και την πηρα απο χερι 100 ευρω αφου τη δοκιμασα πρωτα.α και δεν ειναι gel.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#94ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 1:24

ody έγραψε:
Και να βαλεις οπως σου ειπα και το φτερο αλυσιδας τροχου !!!! Θα  "γεμισει" λιγο ο χορος πισω.

 thumbs up    Αντε και καλες βολτες !!!!!    honda  wheelie

εχει πεσει η παραγγελιά.. thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#95ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 1:44

Υπεροχη δημητριε !!!
Πολυ καλή δουλειά, συγχαρητήρια !! respect 
Το φανάρι και η ζελατινα δεν ειναι της αρεσκείας μου , αλλα το σύνολο σε δικαιώνει περίτρανα ! thumbs up 
Η βαφη στα συγκεκριμένα μέταλλα θα αντέξει ;;
Πιστεύω η ηλεκτροστατικη ήταν αυτο που του αρμόζει !!
Τι λέει ο τεχνικός σου ;; ? 

 Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#96ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 2:14

οτι πληρωνεις περνεις φιλε...αν κρατησει οσο λεει εγω θα ειμαι υπερευχαριστημενος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#97ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 18:56

μπραβο πολυυ καλη δουλεια !!!!!!!!!!!
Αλητικο εγινε και μου αρεσει !!!!!!!
 plus1 Δημητρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#98ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 19:55

ευχαριστω Χαρη...εγινε λιγο απ'ολα.. thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#99ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΔευ 13 Ιαν 2014 - 22:59

οταν κάνουμε αλλαγές πανω σε οτιδήποτε πολλες φορες μπορεί να μην μας "βγουν" οπως ακριβώς τα περιμέναμε. δες πως σου κάθετε εσενα το γενικο σύνολο και δεν νομιζω να ειναι δύσκολο μια αλλαγή ζελατίνας αν δεν σου κάτσει με την καινούργια αμφίεση της καλής σου(εγω θα πρότεινα ενα κλικ ποιο σκουρα)παντως εγω θα ηθελα να δω και πως φαινετε η ζελατίνα απο την θεση του πιλότου. αν δεν σε κάνει κόπο και θες βγαλε μια να μας δειξεις. εγω για να εκφέρω σωστή άποψη πρεπει να την δω καναδυο τρις φορες ακομα γιατι κατι μπορει να ειναι ωραιο και απλα επειδή δεν το εχουμε συνηθίσει και δεν μας ειναι οικείο να νομίζουμε οτι δεν μας αρέσει. αλλα με μια δεύτερη ματια???. σιγουρα πολυ προσεκτικη δουλεια ευγε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#100ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 6:39

Erecozi έγραψε:
οταν κάνουμε αλλαγές πανω σε οτιδήποτε πολλες φορες μπορεί να μην μας "βγουν" οπως ακριβώς τα περιμέναμε. δες πως σου κάθετε εσενα το γενικο σύνολο και δεν νομιζω να ειναι δύσκολο μια αλλαγή ζελατίνας αν δεν σου κάτσει με την καινούργια αμφίεση της καλής σου(εγω θα πρότεινα ενα κλικ ποιο σκουρα)παντως εγω θα ηθελα να δω και πως φαινετε η ζελατίνα απο την θεση του πιλότου. αν δεν σε κάνει κόπο και θες βγαλε μια να μας δειξεις. εγω για να εκφέρω σωστή άποψη πρεπει να την δω καναδυο τρις φορες ακομα γιατι κατι μπορει να ειναι ωραιο και απλα επειδή δεν το εχουμε συνηθίσει και δεν μας ειναι οικείο να νομίζουμε οτι δεν μας αρέσει. αλλα με μια δεύτερη ματια???. σιγουρα πολυ προσεκτικη δουλεια ευγε!
Εσυ κυριε που θες να το δεις κανα δυο τρεις φορες ακομα...οταν κανονιστει η Πανελληνια, να ρθεις να το δεις, να τα δεις και τα αλλα να τα χορτασεις! laughing Γεια σου ρε Μαριε! laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#101ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 10:41

Erecozi έγραψε:
οταν κάνουμε αλλαγές πανω σε οτιδήποτε πολλες φορες μπορεί να μην μας "βγουν" οπως ακριβώς τα περιμέναμε. δες πως σου κάθετε εσενα το γενικο σύνολο και δεν νομιζω να ειναι δύσκολο μια αλλαγή ζελατίνας αν δεν σου κάτσει με την καινούργια αμφίεση της καλής σου(εγω θα πρότεινα ενα κλικ ποιο σκουρα)παντως εγω θα ηθελα να δω και πως φαινετε η ζελατίνα απο την θεση του πιλότου. αν δεν σε κάνει κόπο και θες βγαλε μια να μας δειξεις. εγω για να εκφέρω σωστή άποψη πρεπει να την δω καναδυο τρις φορες ακομα γιατι κατι μπορει να ειναι ωραιο και απλα επειδή δεν το εχουμε συνηθίσει και δεν μας ειναι οικείο να νομίζουμε οτι δεν μας αρέσει. αλλα με μια δεύτερη ματια???. σιγουρα πολυ προσεκτικη δουλεια ευγε!

Η μπλέ ζελατίνα χάνει πολύ στη φωτογραφία..
Μπορώ να πώ πως είναι (ανετα) το στολίδι της μοτοσυκλέτας!
Επειδή είχα την ευκαιρία να ψειρίσω το συγκεκριμένο ΧΧ, σας πληροφορώ πως μερικές λεπτομέρειες δυστηχώς δεν φαίνονται στις φωτογραφίες.
Η ζελατίνα έχει το κατάλληλο χρώμα και έχει δέσει άψογα με το υπόλοιπο σύνολο, ούτε πιο σκούρα χρειάζεται, ούτε πιο ανοιχτή.
Βλέποντας μέσα απο την ζελατίνα (ψαρωμένος) και έχοντας τα οπίσθια κολλημένα στο σκαλοπατάκι της σέλας (ωραία φάση), βλέπεις με ιδιαίτερη άνεση μέσα απο την ζελατίνα.
Να το πώ και διαφορετικά.. αν είχα μπλέ ΧΧ, σίγουρα η ζελατίνα αυτή, θα ήταν η πρώτη επιλογή μου! thumbs up 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#102ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 13:22

Γιατι εσεις το ζητησατε.....



PROJECT XX - Σελίδα 7 Vadm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
apostolos

Αριθμός μηνυμάτων : 311
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Τόπος : Σερρες
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#103ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 15:06

κι εμενα η "ενσταση"μου ειναι για τον πισινο σου και ισως για το πιρουνι,αλλα κατα τ'αλλα τελειο.το αγαπημενο μου σημειο ειναι δεξια απο το ρεζερβουαρ,μπαμπα μην πεφτεις!!!!! plus1 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#104ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 16:19

Δημήτρη, δεν έχεις δώσει έμφαση στις λεπτομέρειες και είναι κρίμα..
Δεν αναφέρθηκες καθόλου στις βίδες, τις ροδέλες και τις μανέτες..!!
Όπως και να το κάνεις, είναι τα στολίδια της μοτοσυκλέτας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

PROJECT XX - Σελίδα 7 Empty
#105ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PROJECT XX   PROJECT XX - Σελίδα 7 EmptyΤρι 14 Ιαν 2014 - 16:37

Εχεις δικιο Μενελαε..ειναι σιγουρο οτι και απο αυτη τη φωτο που ανεβασα τωρα η ζελατινα ταιριαζει με τις μανετες που αγοραστικαν και τις χουφτες που και αυτες αγοραστικαν τωρα.
Οι βιδες απο τα πλαστικα αλλαχτηκαν και αυτες σε μπλε με καποιο ''ποσο'' οπως και οι ''ροζετες'' που συντροφεύουν τις βιδες ειναι μικρες λεπτομεριες που πιστευω θα τις ειδατε και εδω...
PROJECT XX - Σελίδα 7 Mbsw


απλα ολα δε μπορει να φαινονται αν δε τα δεις απο κοντα και σαν συνολο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

PROJECT XX

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» The FZR 400 (3TJ) PROJECT
» THE FZR750 (2LM) PROJECT
» THE GPZ 1100 Project
» ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ PROJECT
» Gisele Project (1100ΧΧ)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό-
^ Back to Top