Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 54 ... 64  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#661ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 3:48

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#662ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 3:50

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#663ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 3:51



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#664ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 3:58

Μέσα σε όλα τα άλλα , αλλάχτηκαν λάδια και υγρά φρένων ...Κάτι λεπτομέρειες άνευ ουσίας έμειναν , και τακάκια για εμπρός  που δεν πρόλαβα  να παραλάβω για  να αντικαταστήσω τα παλιά  !!!  
Μάλλον τα "EBC   HH"   θα βάλω ...!!!  Το μηχανάκι τώρα το "γουστάρω"  με "χίλια"... που λένε !!! Έγινε όπως έπρεπε να είναι , αν έβγαινε σήμερα..... Μετά  το στιβαρό ψαλίδι που έφτιαξα και την ανάρτηση πίσω , τώρα "έδεσε"  με το μπροστινό  !!!!  
Και σκέφτομαι άλλη μια φορά τη  τεράστια  μ@λ@κία της  Honda  να το σταματήσει απ΄τη παραγωγή !!!
Κάπως έτσι θα έβγαινε .. ..και με περισσότερα κυβικά  ίσως !!!....
Δεν πειράζει όμως ... τα φτιάχνουμε μόνοι μας ....αλλά πληρωμένα  με "αίμα"... άπειρη προσωπική δουλειά ....και χρήμα !!!!

ΥΓ.  Κώστα  "ptinotrofos"...κατάλαβες τώρα γιατί σου είπα δεν ανοίγω διάλογο ,..γιατί θα ξημερώσω !!!! Ήδη είναι 4 η ώρα ξημερώματα !!!! smile

ΥΓ-2 . Αυτό που ξέχασα να πω ήταν ότι με το μπροστινό αυτό "έχασα" περίπου 2,5 κιλά ..!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Παρ 28 Απρ 2017 - 20:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasalab
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
nasalab

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : United Kingdom
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#665ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 15:30

Αυτό δεν είναι blackbird, είναι blackSix ή Sixbird laughing

Χαράς το κουράγιο σου, ένα μεγάλο Μπράβο Δημήτρη respect

Με το καινούργιο ψαλίδι και το καινούργιο μπροστινό πως πάει; είναι πιο στριφτερό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#666ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 18:51

Τι διάλογο ρε Δημήτρη?!?! Πέρα από τα καθιερωμένα, χρόνια πολλάα,  Χριστός ανέστη, Καλή πρωτομαγιά δεν βρίσκω λόγια να πω τπτ άλλο.  Έχω μείνει μλκς.  not worthy not worthy not worthy respect respect respect

Πολλά καλά και στριφτερά χιλιόμετρα εύχομαι τώρα που άνοιξε κι ο καιρός για να απολαύσεις τον κόπο σου.

Θα έλεγα ότι το project ολοκληρώθηκε πλέον, αλλά επειδή σε έχω μάθει πια κρατάω και μια επιφύλαξη laughing

Περιμένουμε βιντεάκι και περισσότερες εντυπώσεις από τον δρόμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#667ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 19:42

cbx -six έγραψε:
Γεια σας και πάλι !!!  Τελικά δεν πρόκειται να ησυχάσω ποτέ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γεια σου Δημήτρη με τα ωραία σου! Με την υπομονή και την επιμονή σου.
Και η Σουζούκι στο Μπούσα ρουλεμάν με μπίλιες έχει και όχι κωνικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#668ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 19:56

nasalab έγραψε:
Αυτό δεν είναι blackbird, είναι blackSix ή Sixbird laughing

Χαράς το κουράγιο σου, ένα μεγάλο Μπράβο Δημήτρη respect

Με το καινούργιο ψαλίδι και το καινούργιο μπροστινό πως πάει; είναι πιο στριφτερό;

Γεια σου Άγγελε και σ΄ευχαριστώ !!!.. Μετά από "χρόνια και καιρούς" ... σπαζοκεφαλιά ...και πάρα πολύ κόπο ...το έφτιαξα όπως το ήθελα !!!!
Εντάξει ...Καλοστημένο ήταν το ΧΧ από τη "μαμά"γενικά ...αλλά τώρα είναι άλλο μηχανάκι !!! Δεν έχω προλάβει να το βγάλω έξω έξω να του γράψω χιλιόμετρα γιατί από δω και πέρα δεν έχω πολύ χρόνο ..!!! Σε μικρές δοκιμές όμως που του έκανα δείχνει άλλη στιβαρότητα ...στρίψιμο και ομοιογένεια !!! "Μασίφ"..!!! Του έχω αλλάξει λίγο και τη κάστερ , με το σήκωμα πίσω στην ανάρτηση και λίγο πιο χαμηλό μπροστά !!!
Τέλος καλό όλα καλά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#669ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 20:28

ptinotrofos έγραψε:
Τι διάλογο ρε Δημήτρη?!?! Πέρα από τα καθιερωμένα, χρόνια πολλάα,  Χριστός ανέστη, Καλή πρωτομαγιά δεν βρίσκω λόγια να πω τπτ άλλο.  Έχω μείνει μλκς.  not worthy not worthy not worthy respect respect respect

Πολλά καλά και στριφτερά χιλιόμετρα εύχομαι τώρα που άνοιξε κι ο καιρός για να απολαύσεις τον κόπο σου.

Θα έλεγα ότι το project ολοκληρώθηκε πλέον, αλλά επειδή σε έχω μάθει πια κρατάω και μια επιφύλαξη laughing

Περιμένουμε βιντεάκι και περισσότερες εντυπώσεις  από τον δρόμο.

  Γεια σου  Κώστα  !!  Σ' ευχαριστώ και ανταποδίδω τις ευχές !!! Πάνω απ΄όλα γεροί να είμαστε όλοι και όρθιοι !!!
Κώστα  από μικρό παιδί έτσι είμαι !!!  Ότι πάρω ...αρχίζω και το γυροφέρνω πως θα το βελτιώσω !!!..  
Μεγάλωσα  και με ένα πατέρα , που πέρα από εξαιρετικός άνθρωπος  , ήταν  και μέγας μηχανικός και βελτιωτής  σε ότι καταπιανόταν !!!
Ξυλουργός το επάγγελμα , αλλά  όλα τα "μηχανικά"  τα έπαιζε στα χέρια , και το μυαλό του ήταν αστείρευτη πηγή ιδεών !!!  Έφτιαχνε πολύπλοκα μηχανήματα μόνος του και βελτίωνε τα εργοστασιακά !!!  Ήθελαν κάποτε να τον πάρουν  για  "chief"...σε ένα εργοστάσιο κατασκευής  βαρέων ξυλουργικών μηχανημάτων !!!  Αλλά δεν πήγε !!!... Αυτός ήταν ο "μέντορας "  μου" ,... έμαθα τα πάντα   ....δούλευα από μικρός δίπλα του στο ξυλουργείο και στην οικοδομή  στον ελεύθερο χρόνο που είχα ,...και έχοντας και εγώ το μικρόβιο , το εξέλιξα στην πορεία !!!  Το λάθος μου ήταν ότι σπούδασα οικονομικά ...αντί για μηχανολογία !!!  Και ας είχα τον πατέρα μου που με στήριζε και μου έλεγε  να πάω Αγγλία ...αλλά εγώ ...δεν πήγα ...!!!!
 Είναι και κάτι συμπτώσεις ...και κάποιες αποφάσεις , που σε φέρνουν πίσω τελικά ...και σου αλλάζουν όλη τη υπόλοιπη ζωή  σου !!!..
.Έτυχε να είμαι αρραβωνιασμένος  από τα 23...!!! .. smokin ...
Τέλος πάντων τώρα  όλα αυτά δεν αλλάζουν ....απλά τις γνώσεις και τις επιδεξιότητες  που απέκτησα  θα μπορούσα να τις εξελίξω , με διαφορετικές σπουδές  ... και να ασχολούμαι με αυτό που μου αρέσει περισσότερο  !!!  Ενώ τώρα τις χρησιμοποιώ για χόμπυ ... και για διάφορες άλλες κατασκευές ..!!!.. Αυτό που με πλήγωσε περισσότερο ήταν που έχασα τον πατέρα μου σε μικρή σχετικά ηλικία , (55)... ξαφνικά από καρδιά  !!!
Αλλά τον κουβαλάω πάντα μαζί μου  σε ότι φτιάχνω  και  δεν τον βγάζω ποτέ απ΄το μυαλό μου !!!!... respect

 Τώρα όσον αφορά το ΧΧ  , η μόνη βελτίωση που μένει είναι ο "υπερκυβισμός".. με σφυρήλατα πιστόνια !!!  Αυτό έπρεπε να το είχα κάνει όταν γύρισα  από το προηγούμενο ταξίδι  στον αδερφό μου στην Αμερική ... αλλά "κόλλησα"..!!!  Γιατί έμπαινα σε μεγάλη διαδικασία  για να γίνει όπως το ήθελα !!!  Πιστόνια ...μπιέλες  Carrillo .. δουλειά στο στρόφαλο ...πιο άγριους εκκεντροφόρους  Web...ελατήρια βαλβίδων ..κλπ....  Οπότε βελτίωσα μόνο την κεφαλή με ροϊκή εξέλιξη ...εκκεντροφόρους ...χταπόδι -εξατμίσεις ..και πρόγραμμα  .. .
Τώρα έχουν σφίξει και τα πράγματα ... και αυτά που έχω κάνει πάλι πολλά είναι !!!!...Απλά μένουν σαν "απωθημένο"..!!! smokin


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Σαβ 29 Απρ 2017 - 11:15, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#670ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΠαρ 28 Απρ 2017 - 20:35

γκ έγραψε:
cbx -six έγραψε:
Γεια σας και πάλι !!!  Τελικά δεν πρόκειται να ησυχάσω ποτέ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γεια σου Δημήτρη με τα ωραία σου! Με την υπομονή και την επιμονή σου.
Και η Σουζούκι στο Μπούσα ρουλεμάν με μπίλιες έχει και όχι κωνικά;


Γεια σου Γιάννη ..!!  Νομίζω τα περισσότερα  εργοστασιακά ...αν όχι όλα  , στο λαιμό χρησιμοποιούν σφαιρικά ρουλεμάν !!!
Δεν ξέρω τον λόγο , αλλά πιστεύω ότι είναι λιγότερο απαιτητικά στο σφίξιμο ώστε να έχουν τις σωστές ανοχές , σε σχέση με τα κωνικά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
snasoulas
Μέλος
Μέλος
snasoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2015

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#671ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΔευ 1 Μάης 2017 - 10:58

cbx -six έγραψε:
Αφού μάζεψα τα βασικά και κάτι ψιλοπράγματα ....ξεκίνησε το ξήλωμα !!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δημητρη ενατξει δεν υπαρχουν λογια για ολα αυτα που εχεις κανει, αν ανοιγες συνεργειο μετετροπων δεν θα βρησκαμε ραντεβου ουτε για το 2024. Να σε ρωτησω μηπως πουλας τους προφορτιστες απο το παλιο σου συστημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#672ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΔευ 1 Μάης 2017 - 15:38

Φίλε .. snasoulas...προς το παρόν δεν πουλάω τίποτα ..!!! Αν κάποια στιγμή αποφασίσω κάτι , θα γίνει ενημέρωση στο forum...!!!... Σ΄ευχαριστώ πάντως ..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
snasoulas
Μέλος
Μέλος
snasoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2015

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#673ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΤρι 2 Μάης 2017 - 21:03

cbx -six έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μιλαμε το κοιταω, το κοιταω και δεν χορταινεται.. Δημητρη με τα συνδιασμενα πως ακριβως το εκανες??Γιατι πραγματικα εφαγα τεραστιο σκαλωμα τωρα αλλα θελει να βρουμε και τον καταλληλο μαστορα να το φερει εις περας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#674ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΤρι 2 Μάης 2017 - 23:18

...!!!!....Συνδυασμένα ...?? Ποια συνδυασμένα ..??..!!!!...Πάνε αυτά ..!!! Το μηχανάκι έγινε με κανονικά φρένα ...!!! Ξεχωριστά εμπρός , και πίσω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
snasoulas
Μέλος
Μέλος
snasoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2015

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 Empty
#675ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 45 EmptyΤετ 3 Μάης 2017 - 8:14

cbx -six έγραψε:
...!!!!....Συνδυασμένα ...??   Ποια  συνδυασμένα ..??..!!!!...Πάνε αυτά ..!!!  Το μηχανάκι έγινε με κανονικά φρένα ...!!!  Ξεχωριστά εμπρός , και πίσω  !!!
Αυτό εννοώ κράτησες της γραμμές της hel που ταίριαζαν ???? Πως ταπωσες τα άλλα ή απλά τα έβγαλες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 45 από 64Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 54 ... 64  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ
» Ζωα σε 2 ρόδες
» Ζωα σε 4 ροδες
» 3 δεκαετίες - 2 ρόδες
» Διασυνοριακές ρόδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό :: Αναμνηστικό Άλμπουμ-
^ Back to Top