Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 44 ... 64  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#361ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΣαβ 9 Αυγ 2014 - 7:51

Tsimuhas έγραψε:
Γεια σου Μαστορα με το αεροπλανο σου!

Γεια σου Γιώργο ... Χωρίς φτερά όμως !!! .. Εδάφους - εδάφους ..  laughing 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#362ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΣαβ 9 Αυγ 2014 - 7:57

pablo έγραψε:
Αριστουργημα Δημητρη και το ψαλιδι, οπως και το υπολοιπο συνολο, οπως ητανε αναμενομενο εξαλλου. Να το χαρεις φιλε, κι εμεις να το καμαρωνουμε.  respect 

Γεια σου Κωστή και σ΄ευχαριστώ . Πιστεύω να σε δω κάποια στιγμή ,όταν ανέβεις προς τα πάνω , για διακοπές . Οπότε θα το δεις και από κοντά ... smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#363ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΣαβ 9 Αυγ 2014 - 8:44

ptinotrofos έγραψε:
Για να πω την αλήθεια περίμενα με αγωνία το ψαλίδι σίγουρος ότι θα δούμε κάτι το εξαιρετικό,  Αλλά όχι κι έτσι ρε φίλε!!!  Αυτή τη φορά ξεπέρασες και .....τον εαυτό σου!!!!!!    και το πιό δύσκολο της υπόθεσης είναι ότι όλες αυτές οι πανέμορφες αλλά και λειτουργικές βελτιώσεις δένουν σε ένα τόσο αρμονικό σύνολο χωρίς ίχνος υπερβολής,   ένα πραγματικό έργο τέχνης. respect  respect  respect  respect  respect 

   Προτείνω η επόμενη  Πανελλήνια να γίνει στην Εύβοια να δούμε το γλυπτό του Δημήτρη από κοντά.

Γεια σου και σένα Κώστα . Σ΄ευχαριστώ και πάλι.   Η αλήθεια είναι  (όπως το αναφέρεις και εσύ άλλωστε) ,  όταν κάνεις τόσες εκτενείς μετατροπές -βελτιώσεις , θέλει προσοχή στο να μπορέσεις να κρατηθείς  "αισθητικά " τουλάχιστον σε όμορφη και αποδεκτή φόρμα , και να δέσουν όλα αυτά αρμονικά μεταξύ τους  ! Γιατί είναι  εύκολο να ξεφύγεις  , και να δημιουργήσεις  ένα σύνολο που να πλησιάζει το  " κιτς " !!! ...Αν και το γούστο  είναι προσωπικό ....θέλω να πιστεύω ότι είμαι μέσα στα αποδεκτά γενικά πλαίσια ... laughing 
Τώρα όσον αφορά την " απόδοση " , όπως είπα και στον Παναγιώτη  πιο πάνω , με ενδιαφέρει περισσότερο η καμπύλη της ιπποδύναμης και όχι η απόλυτη δύναμη ψηλά . Γιατί εκεί που το έφτασα το μηχανάκι , ήταν εύκολο να βγάλω περισσότερη δύναμη !!
Αυτό όμως δεν λέει τίποτα από μόνο του , εφ΄ όσον χαμηλά θα σέρνεται !! Και ουσιαστικά στην πράξη το κάνει πιο αργό . ..
Μέχρι να ανεβάσει και να μπει στην δύναμη , έχει μείνει πολύ πίσω  !!
Στόχος μου ήταν από την αρχή να φτιάξω ένα μηχανάκι που να αποδίδει -"σκοτώνει" σε όλη την κλίμακα  , και έτσι συνολικά και ουσιαστικά γίνεται πιο γρήγορο στην πράξη , από άλλο που έχει λίγη δύναμη περισσότερη ψηλά και χαμηλά κρεμάει ..
Μου θυμίζει τα εμπροσθογεμή  όπλα .. Περίμενε  να γεμίσω .. laughing
 Αυτά τα αναφέρω γενικά , γιατί σε τέτοιες μετατροπές  , οι περισσότεροι δείχνουν την προσοχή τους  στο απόλυτο νούμερο ψηλά. Και επειδή  μια ζωή ασχολούμαι με βελτιώσεις , το ξαναλέω , ότι αυτό από μόνο του δεν  λέει απολύτως τίποτα . Όλη η καμπύλη και η συνολική απόδοση θα σου κάνουν ένα μηχανάκι εύχρηστο - λειτουργικό  και "ταχύτατο  παντού" !
Τώρα   όσον αφορά τις πανελλήνιες , (γενικά μοτοσυκλετών ) , παλαιότερα πήγαινα . Τα τελευταία χρόνια για διάφορους λόγους δεν πήγαινα . Ίσως ξαναπάω κάποια στιγμή , αν έχει ενδιαφέρον και η τοποθεσία που θα γίνει . Εκτός αν εννοείς συγκέντρωση των CBR , οπότε το συζητάμε !
Τώρα τον περισσότερο καιρό μένω Λάρισα ... Β. Εύβοια πηγαίνω που και που , ..ή όταν χρειάζεται !!!  laughing 
Αυτά προς το παρόν . Ελπίζω να σε κούρασα ευχάριστα !  laughing ..Τα ξαναλέμε ... Beerchug


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cbx -six στις Σαβ 9 Αυγ 2014 - 15:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#364ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΣαβ 9 Αυγ 2014 - 11:14

Φίλε μου καλημέρα και από μένα
Ένα ΜΕΓΑΛΟ  respect , με ( μας ) έχεις ταξιδέψει απίστευτα!!!
Σήμερα φεύγω για ολιγοήμερες διακοπές, αλλά θα ανοίγω που και που το Internet για να σε παρακολουθώ thumbs up
ελπίζω να μην μας ξεχάσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#365ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΣαβ 9 Αυγ 2014 - 14:52

Nxontz έγραψε:
Φίλε μου καλημέρα και από μένα
Ένα ΜΕΓΑΛΟ  respect , με ( μας ) έχεις ταξιδέψει απίστευτα!!!
Σήμερα φεύγω για ολιγοήμερες διακοπές, αλλά θα ανοίγω που και που το Internet για να σε παρακολουθώ thumbs up
ελπίζω να μην μας ξεχάσεις.....

Γεια σου  φίλε  Νίκο , και σ΄ευχαριστώ .  Να περάσεις καλά στις διακοπές σου , και να  "φορτώσεις  τις μπαταρίες σου" !! smile 
Εγώ δεν πάω διακοπές ,...αλλά τις μπαταρίες μου τις φόρτωσα , με το αποτέλεσμα που είχα με το μηχανάκι μου !!
Αν και με παίδεψε κανένα  δίμηνο και βάλε  (από τέλους Μαϊου που ξεκίνησα ) .    Η χαρτογράφηση και κάτι λεπτομέρειες μου έχουν μείνει ... ( επιτέλους μπας και αρχίζω να "ησυχάζω" !!  laughing  )
Να περάσεις καλά και πάλι   Beerchug     vacation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#366ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΔευ 22 Σεπ 2014 - 22:44

Γειά σου φίλε και παλιέ συμπολεμιστή Δημήτρη !
Επιτέλους βρήκα ευκαιρία να μπω εδώ και να διαβάσω τα ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ σου και έχω μείνει ... :-O
Τι να πω πέρα από ένα πολύ μεγάλο respect και πολλά-πολλά συγχαρητήρια για την απίστευτη δουλειά που έχεις ρίξει στο ΧΧ σου !
Το αποτέλεσμα δικαιώνει κάθε προσδοκία τόσο από αισθητικής (πολύ-πολύ βασικό για μένα) όσο (ελπίζω) και από λειτουργικής.... not worthy
Και ελπίζω το 2ο - την λειτουργική πλευρά - να την διαπιστώνεις όσο γίνεται πιο πολύ στον δρόμο γράφοντας χλμ με την κούκλα σου...
Γιατί την καλύτερη μοτοσυκλέτα του κόσμου να έχεις ... αν δεν την ζεις στον δρόμο... τότε (άποψη μου ε?) είναι σαν να έχεις το καλύτερο σκάφος και να το έχεις μόνο δεμένο στον ντόκο στο λιμάνι...
ΟΔΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ !! Βούτα με την όποια ευκαιρία το ΧΧ σου και ζήσε το εκεί που είναι ο φυσικός του χώρος... η άσφαλτος, οι τεράστιες ευθείες και τα ατέλειωτα στροφιλίκια, τα ταξίδια οργανωμένα και μη (ιδίως αυτά!)... honda
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#367ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤρι 23 Σεπ 2014 - 16:12

Που  είσαι ρε Χάρη  ταξιδιάρη ?  !! Τουλάχιστον εσύ γράφεις κανένα χιλιόμετρο με το  ΧΧ  !
Φέτος  έπεσα με τα μούτρα  , να τελειώσω τα περισσότερα που ήθελα να κάνω στο  ΧΧ  .  Και ευτυχώς καλά πήγα μέχρι τώρα ...
Το μόνο κακό  ήταν  (και είναι ακόμα )  ότι δεν είχα καθόλου  χρόνο  για βόλτα ...
Ούτε απογεύματα , ούτε Σαββατοκύριακα  !!  Για να καταλάβεις , από τότε που ήρθα από  USA , στο πατρικό μου στη Β. Εύβοια  (που ζει και η μάνα μου ) πήγα  μόνο τον 15αύγουστο  !!! Και  μα αυτοκίνητο γιατί  είχα πράγματα  !!!  Ελπίζω αργότερα να ξεκλέψω  χρόνο για καμιά βόλτα  , και να απολαύσω τις χάρες του  ΧΧ ..!!   Όχι τίποτα  άλλο ,  αλλά κρίμα και τα φτιαξίματα και οι βελτιώσεις  !!
Επιβάλλεται να τα δω  στο  δρόμο , που είναι και το φυσικό στοιχείο του !! (και έχεις  απόλυτο δίκιο σ΄αυτό !!).... Πιστεύω να τα πούμε  κάποια στιγμή ...Αν κατέβω πρός τα κάτω  , θα σου κάνω κανένα τηλέφωνο ...
Νά΄μαστε  γεροί και όρθιοι , να γράφουμε κανένα χιλιόμετρο .. honda  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#368ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤρι 23 Σεπ 2014 - 16:22

Να 'σαι καλά ρε Δημήτρη !
Και το έχω βάλει σκοπό μια Κυριακή μέσα στο επόμενο 2μηνο να βουτήξω το ΧΧ μου και να έρθω να πιούμε έναν καφέ στην Λάρισα ... Θα σε ειδοποιήσω έγκαιρα όταν έρθει η ώρα με το καλό.

Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#369ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤρι 23 Σεπ 2014 - 23:15

δεν το κανεις μαρτη να χω κι εγω το δικο μου να κανουμε καταδρομικη σωστη? :-/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#370ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤετ 24 Σεπ 2014 - 10:27

:-/ ... Όπως σας βλέπω , θα το πάτε ...για οργανωμένη ...με πρόγραμμα ...ανακοινώσεις σε περιοδικά ...και αφισοκολλήσεις !!! laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#371ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤετ 24 Σεπ 2014 - 11:58

pablo έγραψε:
δεν το κανεις μαρτη να χω κι εγω το δικο μου να κανουμε καταδρομικη σωστη? :-/

E.. θα οργανώσουμε και μια ομαδική τον Μάρτη... με ανακοινώσεις στα περιοδικά, αφίσες σ' όλη την Αθήνα, ρ/φ μηνύματα κ.λ... Θα μαζευτούμε καμιά ~200 riders και θα αναλάβει να μας περιποιηθεί ο Δημήτρης... ε? ε?

celebrate  =))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#372ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤετ 24 Σεπ 2014 - 15:46

Ναι, ναι, ναιιιι drooling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#373ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤετ 24 Σεπ 2014 - 21:04


thinking ...Άντε ... το πάμε για ...Πανελλήνια απ΄ότι βλέπω !!! :-O
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#374ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΤετ 24 Σεπ 2014 - 23:11

Εεετσι ντε, τωρα μιλαμε σωστα! Αντε Χαρη, Κωστα, Μήτσο, σεις οι παλιες καραβανες ξερετε απ αυτα τα ωραια! wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 Empty
#375ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Ζωή σε 2 Ρόδες    Μια  Ζωή  σε  2  Ρόδες  - Σελίδα 25 EmptyΠεμ 25 Σεπ 2014 - 9:58

Ξεκινήστε νέο θέμα συνάντησης ντε.. smokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
 

Μια Ζωή σε 2 Ρόδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 64Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 44 ... 64  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ζωα σε 2 ρόδες
» Ζωα σε 4 ροδες
» Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ
» 3 δεκαετίες - 2 ρόδες
» Διασυνοριακές ρόδες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Φωτογραφικό υλικό :: Αναμνηστικό Άλμπουμ-
^ Back to Top