Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#46ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 19:46

Καποτε ενα τετοιο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Μετα αγοραστηκε ενα rg512 pilot μαυρο-ασπρο, δεν εχει φορεθει, μονο μια φορα, αλλα (επαναλαμβανομαι εδω) θελω να βρω ενισχυσεις να βαλω γιατι δεν εχει!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#47ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 19:54

Α, και παντελονι, μποτες, γαντια...οτι βρω στη ντουλαπα hit Θα παρω ελπιζω...μαζι με τη μηχανη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nxontz
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Nxontz

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2010

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#48ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 20:16

Αντε να μιλήσουν και οι παλιοσειρές thumbs up

Πλέον με την κρίση καλό εξοπλισμό σε ακόμα καλύτερη τιμή

εχω κράνος SHOEI xr 1000 ( από Αγγλία 265€ στην πόρτα μου αντί 500€ εδώ )
μπουφάν IXS ( καμμιά 150 άρα προσφορά από τζωρτζόπουλο αντί 250€ )
Μπότες από εδώ ( δεν θυμάμαι μάρκα ) 100€ αντί 150€++
αλλά στην πορεία είδα ότι δεν είναι αδιάβροχες angry 2
Και γιά κανένα ταξιδάκι μπουφάν δερμάτινο DAINESE ( 300 € αντί 550€ )
και (ναι είναι αλήθεια pipe ) δερμάτινο παντελόνι DAINESE που το πήρα πέρισυ
....80€ αντί 330€ ( είχε ένα μόνο και ήταν το νούμερό μου!!)

Πάντως για να απαντήσω και στην πρώτη ερώτηση του thread για μέσα στην πόλη
μπουφάν υφασμάτινο και για ταξιδάκι δερμάτινο ( κάθετε πιό καλά και στα πολλά
δεν ανεμίζει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#49ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 20:28

θωδωρε μπας και μας φυλας καμμια εκπληξουλα ρε συ? και τωρα με το μαγαζι κανεις και την μοτοαγορα μαζι και τη μερα που θα ρθουμε για καφεδακι δουμε αποξω παρκαρισμενο κανα...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#50ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 20:57

αμα δεν εχει gore-tex ή καποια αλλη παρομοια μεμβρανη αδιαφροχη δεν ειναι η μποτα οσο κι αν κοστιζει.βασικα εμενα δεν μου χρειαζεται γιατι με βροχη το μηχανακι δεν βγαινει ποτε!καλο θα ηταν να υπαρχουν για αν πιασει βροχη στο δρομο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#51ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 21:41

pablo έγραψε:
θωδωρε μπας και μας φυλας καμμια εκπληξουλα ρε συ? και τωρα με το μαγαζι κανεις και την μοτοαγορα μαζι και τη μερα που θα ρθουμε για καφεδακι δουμε αποξω παρκαρισμενο κανα...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μπα, δεν υπαρχει φραγκο για κανενα μηχανημα αυτη τη στιγμη, απο το κατω μηχανημα ειμαι...καλυμμενος...απο το πανω...ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να παρω busa!! Αν....αν....αν....παει πολυ καλα, και δεν βγαζω κανα 500αρικο το μηνα που ελπιζω τουλαχιστον σταθερα - να μπορεσουμε να ζησουμε - αλλα παραπανω, καποια στιγμη θα ρθει και το XX!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#52ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 21:43

μιας και ειπαμε για τα πιο οικονομικα ως προς την ενδυση ας πουμε και για τα πιο ακριβα που υπαρχουν!ειναι οι φορμες με αεροσακους που φορανε κυριως αναβατες στα μοτοτζιπι.βεβαια πολλοι απο μας δεν το εχουν παρει χαμπαρι ακομα οτι τεχνολογια τωρα πια εχει φτασει πολυ ψηλα...σε λιγα χρονια ολοι θα φοραμε τετοια μπουφαν ή φορμες(οπως παλια που στα αυτοκινητα δεν υπηρχαν στανταρ αεροσακοι αλλα τωρα υπαρχουν σε ολα)!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#53ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 22:07

απο το 09:15 μεχρι το 12:25 η εκπομπη του τραξιον μιλαει για τους αεροσακους για τους μοτοσυκλετιστες!λεει λεπτομεριες φυσικα στα ελληνικα,αξιζει να το δειτε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#54ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 22 Φεβ 2013 - 23:25

marioshadow έγραψε:
Πριν λιγες μερες αγορασα αυτο το μπουφαν!!!!πολυ καλο!!!
Alpinestars trc1
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τωρα παμε για μποτες!!!! thumbs up
Καλοφόρετο Μάριε!! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
stelios1000rr
Μέλος
Μέλος
stelios1000rr

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#55ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΔευ 25 Φεβ 2013 - 23:55

μια που εχω την πιο προσφατη πτωση εδω μεσα,ξαναγυριζω στο θεμα ενδυση και ειναι απ τις λιγες φορες που δεν θα αστειευτω καθολου!δωστε βαση σε αυτο το θεμα γιατι θα ημουν σιγουρα νεκρος κι αν οχι σακατεμενος στην καλυτερη...κι ομως βρισκομαι εδω και δεν εχω παρα μονο 1 γρατζουνια στο γονατο,λιγο πριξιμο στο ποδι και πιο λιγο αμομα στο χερι!αυριο,μεθαυριο δεν θα εχω το παραμικρο και ολα αυτα χαρη στο ΚΡΑΝΟΣ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ ΕΝΔΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΔΗΣΗ ΜΟΥ!με 1300ευρω και μετα απο αγρια πτωση(δεν μπαινω σε λεπτομερειες μονο οσοι το ειδαν δεν πιστευαν οτι σηκωθηκα ορθιος και μετα απο λιγο εκανα αστεια και γελουσαμε)150χλμ περιπου και ειμαι σαν να μην εχω πεσει!!! :-O :-O :-O
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos1981k
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
thanos1981k

Αριθμός μηνυμάτων : 716
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2009

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#56ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 27 Σεπ 2013 - 2:01

εχω 2 cordura 1 colori assos για εξω και ενα luxury (που ηρθε δωρο απο φιλο) για εντος πολεος
κρανος εχω airoh HJC (colori)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#57ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 28 Σεπ 2013 - 12:03

stelios1000rr έγραψε:
μια που εχω την πιο προσφατη πτωση εδω μεσα,ξαναγυριζω στο θεμα ενδυση και ειναι απ τις λιγες φορες που δεν θα αστειευτω καθολου!δωστε βαση σε αυτο το θεμα γιατι θα ημουν σιγουρα νεκρος κι αν οχι σακατεμενος στην καλυτερη...κι ομως βρισκομαι εδω και δεν εχω παρα μονο 1 γρατζουνια στο γονατο,λιγο πριξιμο στο ποδι και πιο λιγο αμομα στο χερι!αυριο,μεθαυριο δεν θα εχω το παραμικρο και ολα αυτα χαρη στο ΚΡΑΝΟΣ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ ΕΝΔΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΔΗΣΗ ΜΟΥ!με 1300ευρω και μετα απο αγρια πτωση(δεν μπαινω σε λεπτομερειες μονο οσοι το ειδαν δεν πιστευαν οτι σηκωθηκα ορθιος και μετα απο λιγο εκανα αστεια και γελουσαμε)150χλμ περιπου και ειμαι σαν να μην εχω πεσει!!! :-O :-O  :-O
Εκτός απο το σωστό ντύσιμο είχες και τύχη βουνό!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#58ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 28 Σεπ 2013 - 13:22

¨Εχω μιά ολοσωμη φόρμα με ολα τα παρελκόμενα καμπούρα προστατευτικά κλπ, μια διαιρούμενη, ενα μπουφάν παλιό χωρίς σκληρά προστατευτικά μονο μαξιλαράκια,  ένα κουστούμι γκορντούρα μπουφάν-σαλοπέτα, ενα καλοκαιρινό μπουφαν με όλα τα προστατευτικα πλάτη κλπ, 2 ζευγάρια μπότες γκορντούρα 1 τουρ/κο 1 με ξύστρες . Αρκετά ζευγάρια γάντια.  Κράνος SHOEI replica Daijiro Kato. 2 ζώνες μέσης  καί θέλω ένα κροκόδειλο, καινουργιο κράνος και καλοκαιρινό παντελόνι γιατί μου τη σπάει να φοράω εντουράδικες επιγονατίδες κάτω απ' το μπλου-τζίν..  Ολα αυτά μαζευτηκαν απο το 80 μέχρι σήμερα απο στόκ καί προσφορές ΠΧ : ολοσωμη δέρμα 240 ευρω προσφορα από τζωρτζο. Γκορντούρα σακάκι σαλοπέτα 170 ευρο απο λιντλ. Κάποια τα χρυσοπλήρωσα οπως το κράνος Το θέμα δεν είναι να φοράς φόρμα από καγκουρό τών 1800ων ευρό αλλά να μην κυκλοφορείς με σοτσάκι σαγιονάρες καί ξεκράνοτος δλδ ξεβράκωτος στ΄αγγούρια. Τώρα αν η φόρμα σου ζυγίζει 11 κιλα αντι 8  κάνε λίγο προπόνηση με βαράκια τη δουλειά της πάντως την κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 Empty
#59ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι μπουφάν φοράτε?   Τι μπουφάν φοράτε? - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 29 Σεπ 2013 - 1:30

Να πω κι εγω για τα δικα μου.Μεγαλος fun της Ελληνικης Colori.Λοιπον εχουμε και λεμε :
1)μπουφαν με αεροσακο (αναφερθηκε πιο πανω) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
2)παντελονι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
3)κρανος HJC HQ-1 carbon
4)γαντια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (εν αναμονη παραλαβης)
5)γαντια των 7€ chinatown καλοκαιρινα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
6)μποτες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
7)καλοκαιρινο μπουφαν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι μπουφάν φοράτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

 Παρόμοια θέματα

-
» Φοράτε ζώνη ?
» μπουφαν με αεροσακο.
» Τη Αλυσίδα φοράτε?
» Τι εξατμιση-εις φορατε??
» Μπουφάν ή θώρακας;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες-
^ Back to Top