Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ιωνας
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010

ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...   ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 10 Μαρ 2014 - 21:48

Menos έγραψε:
Μιλάω με τον προ-προ ιδιοκτήτη και σου απαντώ... υπολόγιζε πάντως + 130.000 χλμ. wave 

Ευχαριστω δυνατα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...   ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 10 Μαρ 2014 - 22:23

Menos έγραψε:
Thodo L200 έγραψε:
καπου πανω απο 150.000...εως 200.000...

Ο πληροφοριοδότης σου δεν σου έχει δώσει κάποιες σημαντικές λεπτομέρειες.. smokin 

Thodo L200 έγραψε:
προσωπικα αν ηξερα οτι εχει μια μηχανη 150.000 δεν την επαιρνα ουτε τσαμπα, ειδικα αν εβρισκα με (αποδεδειγμενα) λιγοτερα χλμ βλεποντας λεπτομερειες της καταστασης της, σε πολυ χαμηλοτερη τιμη...


Πάντως όσα και να είναι τα χιλιόμετρα της, η μηχανή είναι σε μια πολύ καλή κατάσταση μηχανικά!
Το παλληκάρι που την είχε πριν 3-4 χρόνια, μπορεί να την τερμάτιζε συχνά και σε πολύωρα ταξίδια, αλλά όλα τα σέρβις και όλες οι προγραμματισμένες εργασίες γίνονταν με μαθηματική ακρίβεια!

Το συγκεκριμένο ΧΧ θα το αγόραζα με κλειστά μάτια! thumbs up
...εχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...   ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 10 Μαρ 2014 - 23:01

apostatis έγραψε:
Το συγκεκριμενο μηχανακι πήρα.
Η αγορα του ΧΧ ηταν συνειδητή αποφασιζοντας οτι εξηπηρετει τις αναγκες μου και τα γουσταριλικια μου (ταξιδια, μεγαλες βολτες κτλ).
Σιγουρα δεν ειχα αυταπατες για τα πραγματικα χλμ της μηχανης, βαση απλης λογικης (δεκαετιας spor touring μηχανακι με 45000 χλμ, μονο στην Β.Ευρωπη θα βρεις που βολταρουν ενα μηνα το χρονο). Απ'οσο ξερω τα συγκεκριμενα μηχανακια εχουν επιδειξει αντοχη στο χρονο και αξιοπιστια αρκει να τα αγαπαει λιγο ο ιδιοκτητης τους και να τα συντηρει τουλαχιστον στα απολυτος απαραιτητα (λαδακια ξυδακια κτλ). Η γενικη εικονα της μηχανης εδειχνε καλη.
Σιγουρα ο πωλητης στην εκθεση που το αγορασα δεν ηταν και τοσο κατατοπιστικος αλλα απο την αλλη δεν εχω συναντησει και εμπορο, που σε αγνωστο του αγοραστη, θα ανοιξει το κουτακι με τις αληθειες... Περισσοτερα και σιγουρα θα μαθω απο τον μηχανικο που το εχει στα χερια του και το ξεψαχνιζει.
Βεβαια θα ηθελα να μαθω τα πραγματικα χλμ της μηχανης που θα καβαλαω για να ξερω και την συντηρηση αλλα και την προσοχη που πρεπει να της δωσω, για να ειμαι ασφαλης απο την μια και απο την αλλη να την ευχαριστηθω στις βολτες μου!

Και ενα περιστατικο που εχει να κανει με την νοοτροπια του Ελληνα αγοραστη μηχανης. Πουλαγα το Ζ750 08 μοντ. που ειχα με 46.000 χλμ πραγματικα, 1ο χερι, βιβλιο σερβις ολα σε γνωστο εμπειρο μηχανικο της KAWASAKI (-------) κτλ κτλ. Το βλεπει αγοραστης ο οποιος εντυπωσιαζεται απο την εξωτερικη εμφανιση, το βολταρει και το βρισκει αψογο αλλα κατι δειχνει να τον απασχολει... Εχοντας την χαλαρωτητα να μιλησουμε (γνωστος φιλου) τον ρωταω και μου λεει οτι αν δεν ειχε τοσα πολλα χλμ θα το επαιρνε... και πως βρηκε της ιδιας χρονολογιας, οχι τοσο φορτωμενο με περιφερειακα, αλλα με 12000 χλμ στα ιδια λεφτα. Του απαντησα πως αν μου δωσει μια μερα χρονο θα του το δωσω με 11000 χλμ αλλα θα ηταν κοροιδία!!!
το όνομα του μηχανικού εχει σβηστεί για λόγους διαφήμισης ευχαριστώ για την κατανόηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rallistas
Μέλος
Μέλος
rallistas

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : Stone City
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...   ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 11 Μαρ 2014 - 19:10

Οπως και να εχει με τα χιλιομετρα εδειχνε καθαρο και ημουν ετοιμος να το τσιμπησω κι εγω αν δεν μας τα εκαναν μπαλονια οι τραπεζες.Το θεμα ειναι το μηχανακι να ειναι σωστο.Εγω τη δικη μου την πηρα ξαναβαμμενη ολοκληρη και ειχε και τρακαρισμα μπροστα αλλα ηταν αψογα φτιαγμενη,οποτε ολα τα αλλα ειναι λεπτομεριες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΧΧ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

 Παρόμοια θέματα

-
» Έφυγε ο Μ. Ελευθερίου
» Εφυγε ο Αλκης Σινιωρης
» «Έφυγε» ο Δημήτρης Μητροπάνος
» "Έφυγε" ο καλός μας άνθρωπος
» "Έφυγε" ο Marco Simoncelli..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτα-
^ Back to Top