Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Διαχειριστής μόνος ψάχνει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 8 Ιουλ 2013 - 22:53

Κωστή, είσαι απο τους ανθρώπους που με έχουν στηρίξει αμέτρητες φορές στο παρελθόν... αυτή τη φορά , θα βρεθούμε Πειραιά και θα επιδιώξω να σε τραβολογήσω στο Δήλεσι!
Αν δεν τα καταφέρω, άσε τουλάχιστον να σου κεράσω τις μπύρες!Beerchug 

Άρα..

Μέρα 1η
1η στάση στον Πειραιά, όσοι πιστοί και φίλοι προσέλθετε!
2η στάση στο Δήλεσι για βόλτα και ποδαρικό στο μαγαζί του Θόδωρα!

Μέρα 2η
Βόλος, στο σπιτικό του Δημήτρη και πιθανή συνάντηση με τα μέλη σε κεντρικό σημείο του Βόλου για μπύρα και χαβαλέ, με πιθανότητα κατάποσης αλκοόλ το βράδυ!

Μέρα 3η
Συνάντηση με τους Σαλονικιούς σε τοποθεσία που θα επιλέξει ο Μάριος η και σε χώρο κάμπινγκ για μασαμπούκα και πιώμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 8 Ιουλ 2013 - 23:27

αντε να βγαινει το προγραμμα. το μονο που μ τη σπαει ειναι οτι θα εχει καλοκαιρινη αδεια η συναδελφος που αλληλοκαλυπτομαστε στη δουλεια και αν ειναι καθημερινη θα μπορω να σε χαρω απο τις 5 και μετα. αλλα δε σε χανω με τιποτα! χεχε αντε με το καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 8 Ιουλ 2013 - 23:55

Τώρα είδα το Θεμα !!!! Αδερφε το σπίτι μου , σπίτι σου !!!!αν μπορέσω να προσφέρω το ελάχιστο , χαρά μου !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 9 Ιουλ 2013 - 0:04

Η παρουσία σου στον Πειραιά μου είναι υπέραρκετη, κανόνισε αν μπορείς να φέρεις και την γυναίκα σου.. ξέρω είναι δύσκολο με το παιδί..
Να καταφέρουμε βρε αδερφέ να ρουφήξουμε μια μπύρα και να κάνουμε και μια βόλτα με τα μαυροπούλια μας μέχρι όσο μπορείς (σε ψήνω για το Δήλεσι) , σίγουρα θα είναι μια ευχάριστη εμπειρία! Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 9 Ιουλ 2013 - 0:13

Menos έγραψε:
Η παρουσία σου στον Πειραιά μου είναι υπέραρκετη, κανόνισε αν μπορείς να φέρεις και την γυναίκα σου.. ξέρω είναι δύσκολο με το παιδί..
Να καταφέρουμε βρε αδερφέ να ρουφήξουμε μια μπύρα και να κάνουμε και μια βόλτα με τα μαυροπούλια μας μέχρι όσο μπορείς (σε ψήνω για το Δήλεσι) , σίγουρα θα είναι μια ευχάριστη εμπειρία! Beerchug
Για τη γυναίκα αδύνατο , θα σε φέρω απο το σπίτι όμως στο δρόμο για Ωρωπο, θα βαρεθεις εκείνη τη μέρα να με βλέπεις !!
Αν ξέρεις ημερομηνίες , γραφτες, ώστε να κανονισω ανάλογο προγραμμα !!! Θα περιμένω !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ody
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
ody

Αριθμός μηνυμάτων : 1475
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Βόλος
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 9 Ιουλ 2013 - 1:36

Menos έγραψε:

Μέρα 2η
Βόλος, στο σπιτικό του Δημήτρη και πιθανή συνάντηση με τα μέλη σε κεντρικό σημείο του Βόλου για μπύρα και χαβαλέ, με πιθανότητα κατάποσης αλκοόλ το βράδυ!

yess  Δωσε ημερομηνια για Βολο για να ξερουμε, να μην λειπω !!!!
Οπωσδηποτε θα βρεθουμε !!!! Και αν μπορεις να μεινεις και καμια μερα παραπανω........... ???????
Εσυ ο ταξιδιωτης - εμεις ΚΕΡΝΑΜΕ !!!!
Beerchug whiskey Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 9 Ιουλ 2013 - 12:56

Μενελαε, εχεις κανονισει ημερομηνιες? Για ωρες δεν ρωταω...θα μαι εκεινες τις μερες ολη μερα στο μαγαζι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 9 Ιουλ 2013 - 20:40

Κοιτάζω ακόμη τις ημερομηνίες.. πρέπει να είμαι 100% σίγουρος για την μέρα και ώρα που θα πάρω το καράβι απο Τουρκία...άρα να τσεκάρω πόσες μέρες θα είμαι Ρουμανία και Τουρκία... να κανονίσω επίσης ποιές και πόσες μέρες θα λείπω απο την δουλειά μου.. και φυσικά να τσεκάρω τιμές κάμπινγκ, διόδια κλπ. κλπ.
Φυσικά και θα επιδιώξω να ειδοποιήσω τουλάχιστον 1 εβδομάδα πρίν. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mitsoschios
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitsoschios

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2012

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 2:45

Μενελαε εννοειται οτι θα ειμαι ο πρωτος που θα σε υποδεχτει στην Ελλαδιτσα μας!Αντε να γνωριστουμε και απο κοντα!Θα ενημερωσω και το Παντελη (supercalm) να ετοιμασουμε υποδοχη!celebrate wheelie 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 10:59

Εχω χάσει επεισόδια!! Καλώς να ορισεις να γνωριστουμε και απο κοντά. Ελπίζω να μην έρθεις μεταξύ 20-27/7 που θα λειπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 12:42

Φυσικό και κατανοητό είναι, κάποιοι να μην μπορέσουν να παρευρεθούν στην συνάντηση.
Επείδη όμως το ανέφερες, μου φτάνει με το παραπάνω!
Θα πιούμε μια μπύρα για την πάρτη σου! Beerchug 

Το λοιπόν...

Στις 24/7 θα βρίσκομαι στην Χίο να γνωριστούμε απο κοντά με τον Μήτσο (mitsoschios).
Με την ευκαιρία, να τον ευχαριστήσω για:

1)Tα 9 λεπτά που μου μίλησε με δική του χρέωση απο το κινητό του στην Σλοβακία!

2) Που ψάχτηκε για τα πλοία που θα χρησιμοποιήσω ερχόμενος Ελλάδα.

3) Για τις οικονομικότερες λύσεις, αν και θα μου στοιχίσουν 101€ τα 2 πλοία μέχρι να φτάσω Πειραιά.

4) Που με καθησύχασε για τα εισιτήρια.

5) Που θα με ξεναγήσει στο νησί!

Τωρα για τους Αθηναίους..

Θα βρίσκομαι στον Πειραιά στις 25/7 - 06:30 το πρωΐ με το πλοίο Blue Star PATMOS.
Αν δεν βρώ κανέναν (άγρια χαράματα), θα σας περιμένω στο Starbucks caffe μέχρι να πάρετε την απόφαση να αποχαιρετίσετε το μαλακό στρώμα. laughing 

Nasalab.. Θα έρθεις Πειραιά, ή θα βρεθούμε αργότερα στο μαγαζί του Θόδωρα στο Δήλεσι;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 12:55

Αν δεν κατεβει ο Αγγελος πειραια, και δεν ανεβει προς τα εδω κανεις αλλος, κανε μου μια κληση (θα σε παρω εγω) ουτως ή αλλως θα μαι ξυπνιος στο μαγαζι (το μαγαζι ειναι Ωρωπο, μετα ειναι το Χαλκουτσι και μετα το Δηλεσι που ειναι ο Αγγελος) για να σε κατατοπισω πως να ερθεις πιο ευκολα για να μην ταλαιπωρηθεις. Αρα σε 12 μερες...πινουμε καφε (Πεμπτη πρωι πρωι) στο μαγαζι και...σε κερναω και μια μπουγατσα Σερρων να κατσεις κι αλλο μεχρι να ξυπνησει και ο Αγγελος (αν δεν εχει ξυπνησει ηδη) και ερθει κι αυτος ή οποιος αλλος θελει!

ΥΓ Η ουσια ειναι αν χρειαστει να μου κανεις κληση να σε κατατοπισω για το πως θα ρθεις, ολα τα αλλα ηταν...συνοδευτικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 13:01

Θόδωρα, μάλλον που μυρίζομαι τον Μελέτη να κάνει την ταρζανιά και να έρθουμε μαζί στο μαγαζί σου και με όσα άλλα μέλη παρευρεθούν στον Πειραιά και μπορούν βεβαίως βεβαίως!

Επίσης να πω τις υπόλοιπες ημερομηνίες.

26/7 θα βρίσκομαι στον Βόλο.
27/7 (αν έχω αντέξει τα τσίπουρα του Βόλου laughing ) θα βρίσκομαι Σαλόνικα.

Οι ημερομηνίες για Βόλο και Θεσσαλονίκη ίσως αλλάξουν.. (αν το θέλουν οι Βολιώτες η οι Αθηναίοι) ίσως κάτσω 1 μέρα παραπάνω Αθήνα η Βόλο.. είδωμεν.. Beerchug


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Menos στις Σαβ 13 Ιουλ 2013 - 13:37, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 13:04

Menos έγραψε:
Θόδωρα, μάλλον που μυρίζομαι τον Μελέτη να κάνει την ταρζανιά και να έρθουμε μαζί στο μαγαζί σου thumbs up και με όσα άλλα μέλη παρευρεθούν στον Πειραιά και μπορούν βεβαίως βεβαίως!thumbs up 

Επίσης να πω τις υπόλοιπες ημερομηνίες.

26/7 θα βρίσκομαι στον Βόλο.
27/7 (αν έχω αντέξει τα τσίπουρα του Βόλου laughing ) θα βρίσκομαι Σαλόνικα.

Ολοι οι καλοι χωρανε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστής μόνος ψάχνει...   Διαχειριστής μόνος ψάχνει... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013 - 13:44

Μενο 26/7 ειναι τελεια ημερομηνια..εχω και αδεια και θα ειναι ζουπερ!!!!!!!!!ετοιμασου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διαχειριστής μόνος ψάχνει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Νέος Διαχειριστής
» Γυναίκα μόνη ψάχνει...
» Άσε.. πάω μόνος μου..
» Μια ορχηστρα μονος του !!!!!!!!
» Κάντο μόνος σου...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Νομοί & Προορισμοί :: Εκδρομές / Ταξίδια-
^ Back to Top